Smaak:

Sinaasappel, Kers
  • Aardbei
  • Aardbei, Kers
  • Aardbei, Sinaasappel
  • Limoen, Munt
    Beschikbare opties weergeven
  • Limoen, Sinaasappel
  • Sinaasappel, Kers

Inhoud:

1 l
  • 0.5 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 1 l

Fruttamax Orange Cherry Light siroop, 500 ml, 2 stuks

Wegwerp

€ 13,99

€ 13,99 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Fruttamax Mango Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Mango Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Icetea Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Icetea Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax MANGO LIGHT siroop, 500 ml
FruttaMax MANGO LIGHT siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Lemon Lime Light Ice Tea siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Lemon Lime Light Ice Tea siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Mango Radler Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Mango Radler Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,49/1l
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Kersenlikeur Light Siroop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankenset
FruttaMax Kersenlikeur Light Siroop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankensetWegwerp
€ 9,66/1l
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Mátové siroop zonder mango, light, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Mátové siroop zonder mango, light, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,49/1l
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Cola Radler Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Cola Radler Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Cola Ice Tea Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Cola Ice Tea Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax TRUSKberry siroop, 500 ml
FruttaMax TRUSKberry siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Sinaasappelsiroop, 500 ml
FruttaMax Sinaasappelsiroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Mojito Light Siroop, 500 ml
FruttaMax Mojito Light Siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Iced Tea, Bruskwin Light, siroop, 500 ml
FruttaMax Iced Tea, Bruskwin Light, siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax siroop, limoen-munt smaak, zonder perzik, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax siroop, limoen-munt smaak, zonder perzik, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,49/1l
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Sinaasappelsiroop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankenset
FruttaMax Sinaasappelsiroop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankensetWegwerp
€ 9,66/1l
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Blauwe Bessen LIGHT siroop, 500 ml
FruttaMax Blauwe Bessen LIGHT siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuks
SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,12/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Appel-Munt Light Siroop, 500 ml
FruttaMax Appel-Munt Light Siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, passievrucht smaak, suikervrij, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, passievrucht smaak, suikervrij, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 12,87/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Energy Drink Light Sirop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankenset
FruttaMax Energy Drink Light Sirop, 500 ml, concentraat, 6 stuks, drankensetWegwerp
€ 9,66/1l
€ 28,99
Verkoper: esiteo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FruttaMax siropen, 500 ml

FruttaMax zijn revolutionaire fruitsiroopjes die in enkele seconden gewoon water transformeren in een verfrissend drankje met uw favoriete smaak. Een verpakking van 500 ml is voldoende voor de bereiding van 12 liter fruitsap.

Verhouding voor verdunning: 1:23

De verpakking bevat 2 siropen:

  • Orange Light, 500 ml
  • Cherry Light, 500 ml

Hoe bereidt u het drankje?

  • Bereid een fles bruisend water voor.
  • Schud de fles met concentraat voor gebruik.
Vul de dop van het concentraat met behulp van de maatbeker (de maatbeker zit in de dop).Giet langzaam het concentraat in de gekantelde fles, sluit de dop en meng voorzichtig.

Fruitsiroop met sinaarssmaak

Voldoende voor 12 liter kant-en-klare drank met zoetstoffen. Bevat geen toegevoegde suiker.

Ingrediënten: water, sinaasappelsap 60% (uit concentraat), aroma, zuurteregelaar: citroenzuur, zoetstoffen (natriumcyclamaat, acesulfaam K, steviolglycosiden), verdikkingsmiddelen: arabische gom, glycerolester, conserveermiddelen (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat), kleurstof: bèta-caroteen, antioxidant: ascorbinezuur.

Voedingswaarde per 100 ml kant-en-klare drank:

Energie: 1,8 kcal / 7,3 kJ

Vetten: 0 g

waarvan verzadigde vetzuren: 0 g

Koolhydraten: 0,26 g

waarvan suikers: 0,23 g

Eiwitten: 0,02 g

Zout: 0,009 g

Vezels: 0,02 g

Fruitsiroop met kersensmaak

Voldoende voor 12 liter kant-en-klare drank met zoetstoffen, bevat geen toegevoegde suiker

Ingrediënten: water, kersensap 60% (uit geconcentreerd sap), zuurteregelaar: citroenzuur, aroma's, zoetstoffen (natriumcyclamaat, acesulfaam K, steviolglycosiden), conserveermiddelen (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat).

Voedingswaarde per 100 ml kant-en-klare drank:

Energie: 2,2 kcal / 9,4 kJ

Vetten: 0 g

waarvan verzadigde vetzuren: 0 g

Koolhydraten: 0,3 g

waarvan suikers: 0,23 g

Eiwitten: 0,02 g

Zout: 0,009 g

Vezels: 0,02 g

Smaak
Sinaasappel
Kers
Inhoud
1 l
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten staat in de beschrijving
Voedingswaarde
De aangegeven voedingswaarde in de beschrijving
Gewicht
1150 g
Levensmiddelenbedrijven
Fruttamax
Verkoopbenaming
Fruttamax
Fabrikant
Fruttamax
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5905701102600

Smaak
Sinaasappel
Kers
Inhoud
1 l
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten staat in de beschrijving
Voedingswaarde
De aangegeven voedingswaarde in de beschrijving
Gewicht
1150 g
Levensmiddelenbedrijven
Fruttamax
Verkoopbenaming
Fruttamax
Fabrikant
Fruttamax
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5905701102600
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 9,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,99
-4%
€ 25,79
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 ml
Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 mlWegwerp
€ 26,81/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbescherming
2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbeschermingWegwerp
€ 96,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZERO
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZEROWegwerp
€ 29,54/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatie
NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatieWegwerp
€ 14,13/1l
€ 21,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuks
FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Bacanha  Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke fles
Bacanha Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke flesWegwerp
€ 34,32/1l
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 liter
Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 literWegwerp
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,44
-2%
€ 20,99
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karamelsiroop
KaramelsiroopWegwerp
€ 36,19/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,39
-4%
€ 25,33
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuks
Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuksWegwerp
€ 12,99/1l
€ 13,99
-7%
€ 12,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Riemerschmid Maracuja, 0,7 liter
Riemerschmid Maracuja, 0,7 literWegwerp
€ 40.557,14/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 ml
SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 mlWegwerp
€ 57,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 ml
Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 mlWegwerp
€ 35,44/1kg
€ 17,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 ml
Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 mlWegwerp
€ 16,97/1kg
€ 5,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 10,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 10,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,99
-9%
€ 18,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuks
SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,12/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)
SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)Wegwerp
€ 9,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 ml
6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 mlWegwerp
€ 10,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
-5%
€ 26,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440ml
3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440mlWegwerp
€ 11,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,69
-10%
€ 14,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)
SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)Wegwerp
€ 14,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,49
Verkoper: esiteo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.