KUNDAL Head Spa Scalp Care behandeling voor de hoofdhuid, tegen haaruitval, 100 ml

€ 37,49

€ 18,77-49%

€ 187,70 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 1.632,00/1l
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
€ 606,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Voorbehandeling voor de hoofdhuid en haarwortels: Head Spa (zuiverende detox scrub), 150 ml
Voorbehandeling voor de hoofdhuid en haarwortels: Head Spa (zuiverende detox scrub), 150 ml
€ 233,47/1l
€ 35,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganolie leave-in conditioner
Arganolie leave-in conditioner
€ 74,44/1l
€ 18,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nurana Bioplac Haarversterkend Behandeling, 6 Ampullen
Nurana Bioplac Haarversterkend Behandeling, 6 Ampullen
€ 1.480,00/1l
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos - 14-in-1 Keratine Haarverzorgingsspray, 200 ml
Kallos - 14-in-1 Keratine Haarverzorgingsspray, 200 ml
€ 14,35/1l
€ 2,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment haarmasker voor alle haartypes, 50 ml
Moroccanoil Treatment haarmasker voor alle haartypes, 50 ml
€ 812,80/1l
€ 48,12
-15%
€ 40,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Steves Haartonikum (haarverzorgingsproduct om de haargroei te stimuleren), 250 ml
Steves Haartonikum (haarverzorgingsproduct om de haargroei te stimuleren), 250 ml
€ 89,24/1l
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ziaja GdanSkin, haarmasker, 100 ml
Ziaja GdanSkin, haarmasker, 100 ml
€ 0,36/1kg
€ 1,79
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Palmers Olijfolie Leave-in Conditioner, 250 ml
Palmers Olijfolie Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 193,00/1l
€ 19,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lakmé - K.Therapy Repair Herstellende Gel - Leave-in behandeling voor droog en beschadigd haar, 30 ml
Lakmé - K.Therapy Repair Herstellende Gel - Leave-in behandeling voor droog en beschadigd haar, 30 ml
€ 22,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fanola Vitamins Energy Detox Scalp Fluid Scrub, 195 ml
Fanola Vitamins Energy Detox Scalp Fluid Scrub, 195 ml
€ 45.846,15/1l
€ 9,85
-9%
€ 8,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Herstellende haarolie Molecular Repair, 10 ml
Herstellende haarolie Molecular Repair, 10 ml
€ 3.000,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Herbaria Csalán Haarverzorging, haarolie voor droog haar, 250 ml
Herbaria Csalán Haarverzorging, haarolie voor droog haar, 250 ml
€ 51,76/1l
€ 15,77
-17%
€ 12,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
€ 203,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Argan+ SKALA Oleo Argan Conditioner, 325 ml
Argan+ SKALA Oleo Argan Conditioner, 325 ml
€ 15,23/1l
€ 4,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Bed Head Resurrection Conditioner, 200 ml
Bed Head Resurrection Conditioner, 200 ml
€ 266,00/1l
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Haarmasker SKALA Ceramides - 1000 ml
Haarmasker SKALA Ceramides - 1000 ml
€ 8,14/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Haartonicum tegen haaruitval, Novophane Reactional (lotion), 100 ml
Haartonicum tegen haaruitval, Novophane Reactional (lotion), 100 ml
€ 407,00/1l
€ 40,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lijnzaad tonicum - helpt haaruitval te verminderen, bevat cafeïne, is vrij van siliconen, bevat natuurlijke ingrediënten, is vrij van parabenen, cafeïne, natuurlijk, veganistisch - 4.790 CZK/1 liter
Gewicht
0.7 kg
Inhoud
0.1 l
Ingrediënten
Pinus Densiflora-extract, Alcohol denat., Aqua (water), 1,2-Hexanediol, Cafeïne, Methylpropaandiol, Dipropyleenglycol, Niacinamide, Glycereth-26, Menthol, Salicylzuur, Panthenol, Allantoïne, Trehalose, C12-14 Pareth-12, Polyglyceryl-10 Diisostearaat, Natriumnaftaleensulfonaat, C12-13 Pareth-9, Melaleuca Alternifolia (tea tree) olie, Butyleenglycol, Camellia Sinensis-extract, Mentha Piperita (pepermunt) extract, Mentha Viridis (munt) extract, Mentha Rotundifolia-extract, Cornus Officinalis fruit extract, Rehmannia Glutinosa wortel extract, Dioscorea Japonica wortel extract, Alisma Orientale knol extract, Paeonia Suffruticosa wortel extract, Poria Cocos sclerotium extract, Glycerine, Propyleenglycol, Natriumbenzoaat, Rosa Davurica bloemextract, Bambusa Vulgaris extract, Chenopodium Quinoa zaad extract, Diospyros Kaki blad extract, Porphyridium Cruentum extract, Ethylhexylglycerine, Parfum, Linalool, Limoneen, Geraniol
Fabrikant
Kundal
Aantal stuks
1
EAN
8809693251612

Gewicht
0.7 kg
Inhoud
0.1 l
Ingrediënten
Pinus Densiflora-extract, Alcohol denat., Aqua (water), 1,2-Hexanediol, Cafeïne, Methylpropaandiol, Dipropyleenglycol, Niacinamide, Glycereth-26, Menthol, Salicylzuur, Panthenol, Allantoïne, Trehalose, C12-14 Pareth-12, Polyglyceryl-10 Diisostearaat, Natriumnaftaleensulfonaat, C12-13 Pareth-9, Melaleuca Alternifolia (tea tree) olie, Butyleenglycol, Camellia Sinensis-extract, Mentha Piperita (pepermunt) extract, Mentha Viridis (munt) extract, Mentha Rotundifolia-extract, Cornus Officinalis fruit extract, Rehmannia Glutinosa wortel extract, Dioscorea Japonica wortel extract, Alisma Orientale knol extract, Paeonia Suffruticosa wortel extract, Poria Cocos sclerotium extract, Glycerine, Propyleenglycol, Natriumbenzoaat, Rosa Davurica bloemextract, Bambusa Vulgaris extract, Chenopodium Quinoa zaad extract, Diospyros Kaki blad extract, Porphyridium Cruentum extract, Ethylhexylglycerine, Parfum, Linalool, Limoneen, Geraniol
Fabrikant
Kundal
Aantal stuks
1
EAN
8809693251612
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
€ 110,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 110,83
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Bestseller
Productafbeelding van Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
€ 59,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,76
-28%
€ 11,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief, AI-gegenereerde afbeelding
Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief
€ 49,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
€ 9.693,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
€ 15,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
€ 10,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,31
-64%
€ 9,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Rea Doucheset Luis Brush Copper
Rea Doucheset Luis Brush Copper
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 176,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Rea
Productafbeelding van Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
€ 111,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
€ 214,16/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,49
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
€ 44,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Efalock trolley eNOBILE, zwart
Efalock trolley eNOBILE, zwart
€ 389,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
€ 79,40/1l
€ 7,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
€ 164,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
€ 145,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
€ 542,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 153,84
Verkoper: Teosmart
Productafbeelding van Wella 81630670
Wella 81630670
€ 53,80/1kg
€ 15,87
-49%
€ 8,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
€ 778,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
€ 451,80/1l
€ 22,59
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
€ 565,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
€ 112,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,82
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,99
Verkoper: Knethaken-Shop
Productafbeelding van Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
€ 50,42/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
€ 110,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
€ 887,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
€ 678,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Bambuckeboter, ongeraffineerd, 200 g – 100% natuurlijk, puur en zonder toevoegingen
Bambuckeboter, ongeraffineerd, 200 g – 100% natuurlijk, puur en zonder toevoegingen
€ 64,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Kevin Murphy + Color.Me Everlasting Colour Leave-In Treatment, 150 ml
Kevin Murphy + Color.Me Everlasting Colour Leave-In Treatment, 150 ml
€ 301,13/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,17
Verkoper: PolisElectro

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
€ 80,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.600,40/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 606,09/1kg
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,76/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
€ 44,36
-44%
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 168,83/1l
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l