SHILAJIT uit de Himalaya, in harsvorm, 15 g - SATTVA (VOEDINGSMIDDELEN)

€ 27,64

€ 25,71-6%

€ 1.714,00 / 1kg

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sattva Ashwagandha, 60 capsules
Sattva Ashwagandha, 60 capsules
€ 21,26/1kg
€ 21,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Abtei Gelatine, Gelatine + Vitamine C, 400 gram
Abtei Gelatine, Gelatine + Vitamine C, 400 gram
€ 47,35/1kg
€ 18,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vlierbessen zuigtabletten, 120 stuks
Vlierbessen zuigtabletten, 120 stuks
€ 93,95/1kg
€ 15,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Shilajit Pur, afkomstig uit de Himalaya
Shilajit Pur, afkomstig uit de Himalaya
€ 1.866,00/1l
€ 29,90
-6%
€ 27,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Sanostol Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
Sanostol Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
€ 55,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Boswellia-extract, 60 capsules
Boswellia-extract, 60 capsules
€ 155,81/1kg
€ 9,66
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van DOPPELHERZ keelpijn pastilles, 24 stuks
DOPPELHERZ keelpijn pastilles, 24 stuks
€ 5,04
-6%
€ 4,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Astragalus Tinctuur 1:5 (100ml)
Astragalus Tinctuur 1:5 (100ml)
€ 189,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,90
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van VoedingssupplementenAurospirul Spirulina (500 capsules) 7848
VoedingssupplementenAurospirul Spirulina (500 capsules) 7848
€ 390,00/1l
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Espara Weihrauch capsules, 30 stuks
Espara Weihrauch capsules, 30 stuks
€ 80,00/1kg
€ 8,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bioherba | Shilajit-extract
Bioherba | Shilajit-extract
€ 88,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ShroomMe Reishi & Cordyceps, 45 gram
ShroomMe Reishi & Cordyceps, 45 gram
€ 397,00/1kg
€ 41,17
-42%
€ 23,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aurospirul Ashwagandha (100 hoofdletters.) BI7861
Aurospirul Ashwagandha (100 hoofdletters.) BI7861
€ 230,69/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Himalaya Biologisch Ashwagandha, 60 capsules
Himalaya Biologisch Ashwagandha, 60 capsules
€ 842,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BrainMax Shilajit, 15 gram
BrainMax Shilajit, 15 gram
€ 5.300,00/1kg
€ 106,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maca  - 500mg, 120 capsules
Maca - 500mg, 120 capsules
€ 116,79/1kg
€ 13,08
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van CANEA Pharma Kieselsol-capsules, 60 capsules
CANEA Pharma Kieselsol-capsules, 60 capsules
€ 83,45/1kg
€ 5,46
-11%
€ 4,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van COLOSTRUM met banaan, Genactiv, 200 gram
COLOSTRUM met banaan, Genactiv, 200 gram
€ 194,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 102,52
-€ 5,13
€ 97,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Reishi, gedroogd, 100 g, MYCOMEDICA
Reishi, gedroogd, 100 g, MYCOMEDICA
€ 171,60/1kg
€ 17,16
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van VoedingssupplementenAurospirul Spirulina Z Amlą (500 capsules) 7850
VoedingssupplementenAurospirul Spirulina Z Amlą (500 capsules) 7850
€ 420,00/1l
€ 84,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN
Shilajit.

BESCHRIJVING
Voedingssupplement.
Mumio/Shilajit (Asphaltum punjabianum) is een ongewone substantie met een teerachtige consistentie, afkomstig uit de bergen.

AANBEVOLEN GEBRUIK EN OVERIGE AANVULLENDE INFORMATIE
Eén keer per dag 1/2 theelepel (250 mg) oplossen in ongeveer 50 ml lauwwarm water of MELK, en goed mengen.
Dit product mag niet worden gebruikt door kinderen, zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven. Personen die medicijnen gebruiken, dienen hun arts te raadplegen voordat ze dit product gebruiken.
De aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een gevarieerde voeding.

AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN
n op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kleine kinderen. Beschermen tegen vocht en licht.

Ingrediënten
Shilajit
Voedingswaarde
b/d
Allergenen
Geen
Gewicht
15 g
Levensmiddelenbedrijven
Sattva Group - Bombay Bazaar, Al. Krakowska 61a, 05-090 Sękocin Nowy
Verkoopbenaming
SHILAJIT uit de Himalaya, in harsvorm, 15 g - SATTVA (VOEDINGSMIDDELEN)
Fabrikant
Sattva Group
Model
Himalaysi Shilajit
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
INNE AANVULLENDE INFORMATIE Eén keer per dag: los 1/2 maatje (250 mg) op in ongeveer 50 ml lauw water of MELK, en meng dit goed. Dit product mag niet worden gebruikt door kinderen, zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Personen die medicijnen gebruiken, dienen een arts te raadplegen voordat ze dit product gebruiken. De aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding.
EAN
5903794187542

Ingrediënten
Shilajit
Voedingswaarde
b/d
Allergenen
Geen
Gewicht
15 g
Levensmiddelenbedrijven
Sattva Group - Bombay Bazaar, Al. Krakowska 61a, 05-090 Sękocin Nowy
Verkoopbenaming
SHILAJIT uit de Himalaya, in harsvorm, 15 g - SATTVA (VOEDINGSMIDDELEN)
Fabrikant
Sattva Group
Model
Himalaysi Shilajit
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
INNE AANVULLENDE INFORMATIE Eén keer per dag: los 1/2 maatje (250 mg) op in ongeveer 50 ml lauw water of MELK, en meng dit goed. Dit product mag niet worden gebruikt door kinderen, zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Personen die medicijnen gebruiken, dienen een arts te raadplegen voordat ze dit product gebruiken. De aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding.
EAN
5903794187542
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HILAND Ins Star kinderfiets, 18 inch, geschikt voor meisjes en jongens van 5, 6, 7, 8 en 9 jaar, met stabilisatorwielen, mandje, handrem en achteruitrem, roze
HILAND Ins Star kinderfiets, 18 inch, geschikt voor meisjes en jongens van 5, 6, 7, 8 en 9 jaar, met stabilisatorwielen, mandje, handrem en achteruitrem, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 175,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Galaxy S25 Ultra - Titanium Wit/Zilver - 256 GB
Galaxy S25 Ultra - Titanium Wit/Zilver - 256 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 1.109,95
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PHONECLICK
Productafbeelding van Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
Naturewater NW-LT-H2A waterfilter met 9 filters, geschikt voor kraanwater, capaciteit 120 liter per uur, compact waterfilter van PP-materiaal met 9 filters, kraanwaterfilter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 1.279,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, zomer, 25 ml, navulbare verpakking, geur: appel, citroen, bamboe, jasmijn, witte roos
Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, zomer, 25 ml, navulbare verpakking, geur: appel, citroen, bamboe, jasmijn, witte roos
€ 1.260,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 31,51
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
Relaxdays Crêpepan, aluminium gietijzer, 25 cm, antiaanbaklaag, gemakkelijk schoon te maken, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Brita Flow, wit-turquoise
Brita Flow, wit-turquoise
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 57,97
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van HILAND Ins Star kinderfiets, 18 inch, geschikt voor meisjes en jongens van 5, 6,  muntgroen, met stabilisatorwielen, mandje, handrem en achteruitrem
HILAND Ins Star kinderfiets, 18 inch, geschikt voor meisjes en jongens van 5, 6, muntgroen, met stabilisatorwielen, mandje, handrem en achteruitrem
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 142,99
-€ 3,00
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2191
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 444,00
Gratis bezorging
Verkoper: Biciclette_Canellini

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg