Max Benjamin Irish Leather en Oud Diffuser Navulling 300 ml

€ 27,99

€ 93,30 / 1l

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Geurkaars en Ruimtespray, 220 ml
Babor Geurkaars en Ruimtespray, 220 ml
€ 250,36/1l
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Geurstokjes Irish Leather en Oud
Max Benjamin Luxe Geurstokjes Irish Leather en Oud
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Geurverspreider Bergamot & Ylang Ylang
Max Benjamin Luxe Geurverspreider Bergamot & Ylang Ylang
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Dodici Geurstokje Navulling Max Benjamin
Max Benjamin Dodici Geurstokje Navulling Max Benjamin
€ 371,29/1l
€ 25,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van De Olphactory Cedar Oud Reed Diffuser, 250 ml
De Olphactory Cedar Oud Reed Diffuser, 250 ml
€ 116,88/1l
€ 29,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ashleigh & burwood geurstokjes bergamot & oud 150ml
ashleigh & burwood geurstokjes bergamot & oud 150ml
€ 99,93/1l
€ 14,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Sorvella Parfum, Black Vanilla diffuser, 120 ml
Sorvella Parfum, Black Vanilla diffuser, 120 ml
€ 128,58/1l
€ 15,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Yankee Candle Midnight Jasmine, geurspuit, 100 ml
Yankee Candle Midnight Jasmine, geurspuit, 100 ml
€ 214,70/1l
€ 21,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Max Benjamin Lemongrass & Ginger Luxe Geurdiffuser
Max Benjamin Lemongrass & Ginger Luxe Geurdiffuser
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Luchtverfrisser ACAPPELLA Rose/Sandalwood, 200 ml
Luchtverfrisser ACAPPELLA Rose/Sandalwood, 200 ml
€ 119,95/1l
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
€ 6,29
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Max Benjamin Italiaanse Apotheker Geurverspreider 150ml
Max Benjamin Italiaanse Apotheker Geurverspreider 150ml
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Ipuro geurverspreider Noir, 240 ml
Ipuro geurverspreider Noir, 240 ml
€ 92,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Flor, 250 ml
Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Flor, 250 ml
€ 415,40/1l
€ 20,77
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud Sublime, luchtverfrisser, 300 ml
Lattafa Badee Al Oud Sublime, luchtverfrisser, 300 ml
€ 32,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Millefiori Milano Geurverspreider, Sandelhout en Bergamot, navulling 100 ml
Millefiori Milano Geurverspreider, Sandelhout en Bergamot, navulling 100 ml
€ 109,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,54
-5%
€ 10,96
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Rose & white oud s Geurolie Ashleigh & Burwood
Rose & white oud s Geurolie Ashleigh & Burwood
€ 4,34/1l
€ 10,86
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Ipuro Feve Tonka navulling, 240 ml
Ipuro Feve Tonka navulling, 240 ml
€ 199,25/1l
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Air Wick - Eucalyptus & Freesia 237ml luchtverfrisser
Air Wick - Eucalyptus & Freesia 237ml luchtverfrisser
€ 4,49
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Max Benjamin Irish Leather en Oud Diffuser Navulling 300 ml Verken de unieke aardse mix van leer en houtachtige noten, geïnspireerd door oude leerlooierijen uit het Ierse platteland, gecombineerd met de rijke aroma's van oud uit de souks van Dubai. Deze navulling is perfect om je bestaande diffuser weer nieuw leven in te blazen. Belangrijkste Kenmerken - Inhoud: 300 ml - Past in elke diffuser - Inclusief nieuwe set rietjes - Minimaal 4 maanden geurverspreiding - Laag allergene geur oliën - Alcoholvrij, diervriendelijk en veganistisch Specificaties - Type: Navulling voor diffuser - Aroma: Leer en oud Extra Informatie Met deze navulling kun je jouw diffuser eenvoudig schoonmaken en opnieuw vullen, waardoor je kunt genieten van een luxe geurervaring in je huis. Ideaal voor het creëren van een warme en uitnodigende sfeer.
Inhoud
0.3 l
Fabrikant
Max Benjamin
Gewicht
300 g
EAN
5391533717417
MPN (Manufacturer Part Number)
MBRBDRL10

Inhoud
0.3 l
Fabrikant
Max Benjamin
Gewicht
300 g
EAN
5391533717417
MPN (Manufacturer Part Number)
MBRBDRL10
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua Viva Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml Acqua
Acqua Viva Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml Acqua
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Diffuser Navulling Franse Linnen 300 ml
Max Benjamin Luxe Diffuser Navulling Franse Linnen 300 ml
€ 99,97/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Witte Granaatappel Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
Witte Granaatappel Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Dodici Luxe Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Dodici Luxe Diffuser Navulling 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Italiaanse Apotheek Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Italiaanse Apotheek Diffuser Navulling 300 ml
€ 99,97/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van True Lavender Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
True Lavender Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Pink Pepper Luxe Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Pink Pepper Luxe Diffuser Navulling 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 17 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Inhoud 0,3 l
Beoordeeld op 22 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Beoordeeld op 31 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg