Max Benjamin Luxe Diffuser Navulling Franse Linnen 300 ml

€ 29,99

€ 99,97 / 1l

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Geurkaars en Ruimtespray, 220 ml
Babor Geurkaars en Ruimtespray, 220 ml
€ 250,36/1l
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Diffuser Franse Linnen Water French
Max Benjamin Luxe Diffuser Franse Linnen Water French
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Geurverspreider Bergamot & Ylang Ylang
Max Benjamin Luxe Geurverspreider Bergamot & Ylang Ylang
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Auto Geur Franse Linnen Water Luxury
Max Benjamin Luxe Auto Geur Franse Linnen Water Luxury
€ 9,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Dodici Geurstokje Navulling Max Benjamin
Max Benjamin Dodici Geurstokje Navulling Max Benjamin
€ 371,29/1l
€ 25,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Lemongrass & Ginger Luxe Geurdiffuser
Max Benjamin Lemongrass & Ginger Luxe Geurdiffuser
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Witte Granaatappel
Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Witte Granaatappel
€ 6,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Flor, 250 ml
Airwick Freshmatic Max navulling, geur: Flor, 250 ml
€ 415,40/1l
€ 20,77
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Max Benjamin Italiaanse Apotheker Geurverspreider 150ml
Max Benjamin Italiaanse Apotheker Geurverspreider 150ml
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Luchtverfrisser ACAPPELLA Rose/Sandalwood, 200 ml
Luchtverfrisser ACAPPELLA Rose/Sandalwood, 200 ml
€ 119,95/1l
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, lavendel
Navulling voor geurverspreider, lavendel
€ 11,03
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Arola Granaatappel Luchtverfrisser, 400 ml
Arola Granaatappel Luchtverfrisser, 400 ml
€ 47,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Max Benjamin Acqua Viva Luchtverfrisser - Diffuser voor Thuis
Max Benjamin Acqua Viva Luchtverfrisser - Diffuser voor Thuis
€ 213,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Cadeauset met aromaverspreiders
Cadeauset met aromaverspreiders
€ 30,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aromaverspreider RIO-DHSN
Aromaverspreider RIO-DHSN
€ 154,04/1l
€ 77,02
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
Geurkaars voor aromalamp: Vanilla Dream
€ 6,29
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Aromaverspreider, rozengeur
Aromaverspreider, rozengeur
€ 28,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Millefiori Milano, navulling voor diffuser, citroenmelissegeur, 500 ml
Millefiori Milano, navulling voor diffuser, citroenmelissegeur, 500 ml
€ 71,14/1l
€ 37,44
-4%
€ 35,57
Verkoper: LBD
Productafbeelding van AROMA CAR: Luchtverfrisser
AROMA CAR: Luchtverfrisser
€ 22,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,81
-4%
€ 5,52
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Max Benjamin Luxe Diffuser Navulling Franse Linnen 300 ml Deze luxe navulling voor de diffuser brengt de geur van een warme avond op de veranda in Provence in uw huis. Met een zachte, bloemige aroma die noten van lavendel, zoete sinaasappel, petitgrain en citrus omvat, creëert deze geur een ontspannen sfeer in elke ruimte. Belangrijkste Kenmerken - Geur met noten van lavendel, zoete sinaasappel, petitgrain en citrus - Minimaal 4 maanden geurverspreiding - Bevat allergievriendelijke geur oliën - Alcoholvrij voor een veilige geurervaring - Wordt geleverd met nieuwe rietjes voor uw diffuser Specificaties - Inhoud: 300 ml Aanvullende Informatie Deze navulling biedt een langdurige geurervaring zonder schadelijke stoffen, waardoor het ideaal is voor gebruik in woningen. Geniet van de rust en sereniteit die deze geur met zich meebrengt, perfect voor ontspanning na een drukke dag.
Inhoud
0.3 l
Fabrikant
Max Benjamin
Gewicht
300 g
EAN
5391533717332
MPN (Manufacturer Part Number)
MBRBDRL02

Inhoud
0.3 l
Fabrikant
Max Benjamin
Gewicht
300 g
EAN
5391533717332
MPN (Manufacturer Part Number)
MBRBDRL02
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua Viva Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml Acqua
Acqua Viva Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml Acqua
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Italiaanse Apotheek Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Italiaanse Apotheek Diffuser Navulling 300 ml
€ 99,97/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Irish Leather en Oud Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Irish Leather en Oud Diffuser Navulling 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van True Lavender Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
True Lavender Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Grapefruit Shores Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
Grapefruit Shores Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Diffuser Franse Linnen Water French
Max Benjamin Luxe Diffuser Franse Linnen Water French
€ 213,27/1l
€ 31,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Witte Granaatappel Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
Witte Granaatappel Luxe Diffuser Navulling Max Benjamin 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Max Benjamin Dodici Luxe Diffuser Navulling 300 ml
Max Benjamin Dodici Luxe Diffuser Navulling 300 ml
€ 93,30/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: GUGITA

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 17 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Inhoud 0,3 l
Beoordeeld op 22 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Beoordeeld op 31 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,3 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg