Kleur:

Bont
  • Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

0.9 kg
  • 0.5 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 0.9 kg

900 gram glazen knikkers, kleurrijk, diameter 15-20 mm. Decoratieve mozaïektegels voor aquarium, tuin, vazen, tafels

€ 43,99

€ 48,88 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – vr 16 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Decoratieve stenen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glazen "muggelstenen", 1800 gram, 400 stuks, 17-20 mm, kleurrijk, voor aquariumdecoratie, vazen, en doe-het-zelf projecten
Glazen "muggelstenen", 1800 gram, 400 stuks, 17-20 mm, kleurrijk, voor aquariumdecoratie, vazen, en doe-het-zelf projecten
€ 39,99/1kg
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Decoratiesteentjes, kiezelstenen, 680 gram, wit, voor tuin, aquarium, bloempot, decoratie
Decoratiesteentjes, kiezelstenen, 680 gram, wit, voor tuin, aquarium, bloempot, decoratie
€ 105,87/1kg
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Zelfklevende glitters, 1900 stuks, ronde strasssteentjes, 3-6 mm, goudkleurig, voor knutselwerk en decoratie
Zelfklevende glitters, 1900 stuks, ronde strasssteentjes, 3-6 mm, goudkleurig, voor knutselwerk en decoratie
€ 533,17/1kg
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glazen decoratiesteentjes, 1800g, decoratieve glazen stenen, mozaïekstenen, geschikt voor knutselen en aquaria, afmetingen 1,5-2 cm
Glazen decoratiesteentjes, 1800g, decoratieve glazen stenen, mozaïekstenen, geschikt voor knutselen en aquaria, afmetingen 1,5-2 cm
€ 31,66/1kg
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Gekleurde glazen decoratiestenen, 910 gram. Geschikt voor vazen, plantendecoratie, aquaria. Meerdere kleuren
Gekleurde glazen decoratiestenen, 910 gram. Geschikt voor vazen, plantendecoratie, aquaria. Meerdere kleuren
€ 53,84/1kg
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van KNORR prandell 218236218 Decoratieve steentjes, 9 - 13 mm, koperkleurig
KNORR prandell 218236218 Decoratieve steentjes, 9 - 13 mm, koperkleurig
€ 7,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Acryldiamanten - 400 stuks kleurrijke decoratiesteentjes - voor het versieren van vazen, knutselwerk en decoratie
Acryldiamanten - 400 stuks kleurrijke decoratiesteentjes - voor het versieren van vazen, knutselwerk en decoratie
€ 33,37
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van EUROPALMS Decoratieve stenen, zandsteen (83313239)
EUROPALMS Decoratieve stenen, zandsteen (83313239)
€ 62,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 210,97
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Platte glazen knikkers - 17–19 mm - Decoratie voor aquaria, tuin en huis - 450 gram, mix van 4 kleuren
Platte glazen knikkers - 17–19 mm - Decoratie voor aquaria, tuin en huis - 450 gram, mix van 4 kleuren
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Glazen mozaïektegels - 80 stuks - Voor knutselen en decoreren - 10 mm - Champagnekleur
Glazen mozaïektegels - 80 stuks - Voor knutselen en decoreren - 10 mm - Champagnekleur
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van 450g Lila glazen decoratieve steentjes, mozaïektegels, 1,7-1,9 cm
450g Lila glazen decoratieve steentjes, mozaïektegels, 1,7-1,9 cm
€ 95,53/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glaskorreltjes - Kleurrijke decoratiesteentjes van glas - Geschikt voor knutselen en decoreren - 907 gram
Glaskorreltjes - Kleurrijke decoratiesteentjes van glas - Geschikt voor knutselen en decoreren - 907 gram
€ 44,08
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Acrylstenen - Kleurrijke kristallen met een diamantachtige uitstraling - Decoratie voor vazen en tafels - 100 stuks, onregelmatige vorm
Acrylstenen - Kleurrijke kristallen met een diamantachtige uitstraling - Decoratie voor vazen en tafels - 100 stuks, onregelmatige vorm
€ 33,03
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Glaskralen en decoratiestenen - 440 gram, ongeveer 85-100 stuks - Decoratie voor vazen, aquariums en knutselwerk - 13-20 mm, oranje
Glaskralen en decoratiestenen - 440 gram, ongeveer 85-100 stuks - Decoratie voor vazen, aquariums en knutselwerk - 13-20 mm, oranje
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Platte glazen knikkers - Decoratieve glazen stenen voor interieur en tuin - 17–19 mm - Mix van 5 kleuren - 450 gram
Platte glazen knikkers - Decoratieve glazen stenen voor interieur en tuin - 17–19 mm - Mix van 5 kleuren - 450 gram
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van 450g decoratieve keien voor vazen, planten, tuin en vetplanten
450g decoratieve keien voor vazen, planten, tuin en vetplanten
€ 91,09/1kg
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Mosaïektegels voor knutselen, 900 gram, onregelmatig, mini formaat (1-3 cm), glas, meerkleurig
Mosaïektegels voor knutselen, 900 gram, onregelmatig, mini formaat (1-3 cm), glas, meerkleurig
€ 6.399,00/1kg
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Glazen steentjes - Kleurrijke decoratiesteentjes - Voor decoratie en knutselen - 150 stuks, transparant, kleurrijk
Glazen steentjes - Kleurrijke decoratiesteentjes - Voor decoratie en knutselen - 150 stuks, transparant, kleurrijk
€ 39,66
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Decoratieve schelpen en mozaïektegels - Een kleurrijke mix voor knutselen en decoreren - Geschikt voor aquaria en interieur - 100 gram
Decoratieve schelpen en mozaïektegels - Een kleurrijke mix voor knutselen en decoreren - Geschikt voor aquaria en interieur - 100 gram
€ 38,30
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Platte glazen knikkers - Decoratieve glazen stenen voor woningdecoratie en aquaria - 17–19 mm - 450 gram mix
Platte glazen knikkers - Decoratieve glazen stenen voor woningdecoratie en aquaria - 17–19 mm - 450 gram mix
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hoogwaardige kwaliteit: Gemaakt van hoogwaardig, gekleurd glas. Translucente glazen steentjes: Heldere glazen knikkers die in de zon schitteren. Breed gebruik: Ideaal voor aquaria, vazen, kunsthandwerk en meer. Gekleurde decoratiesteen: Kleurecht, iriserend en transparant. Veelzijdig inzetbaar: Perfect voor bloemarrangementen, tafeldecoratie en meer. Het pakket bevat: 900 gram mini-glazen steentjes (ongeveer 200-220 stuks), diameter 15-20mm. De glazen steentjes zijn gemaakt van hoogwaardig, gekleurd glas. De voorkant is bolvormig en de achterkant is plat. Deze translucente glazen steentjes zijn een echte blikvanger wanneer ze het zonlicht vangen en schitteren. Ze zijn uitermate geschikt voor diverse toepassingen, zoals het vullen van aquaria, glazen, vazen, tuinlandschappen, of als decoratieve elementen aan muren of tafels. De gekleurde glazen steentjes zijn kleurecht, iriserend en transparant, wat ze een unieke uitstraling geeft en ze tot een betoverend decoratie-element maakt. Haal deze glazen steentjes in huis en breng kleur en glans in uw projecten!
Gewicht
0.9 kg
Kleur
Bont
Materiaal
Glas
Fabrikant
HAKACC
EAN
4069518084434

Gewicht
0.9 kg
Kleur
Bont
Materiaal
Glas
Fabrikant
HAKACC
EAN
4069518084434
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Metalen rozenboog, 240 cm
Metalen rozenboog, 240 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 19,95
-10%
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
€ 0,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van LARS360 Doe-het-zelf betonvorm, set van 1, met 7 compartimenten. Herbruikbare mallen voor het maken van bestrating voor opritten, tuinen, terrassen en andere oppervlakken. Model E
LARS360 Doe-het-zelf betonvorm, set van 1, met 7 compartimenten. Herbruikbare mallen voor het maken van bestrating voor opritten, tuinen, terrassen en andere oppervlakken. Model E
€ 23,98/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Mozaïekstenen
Mozaïekstenen
€ 23,00/1kg
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van 120 iriserende glazen steentjes, blauw-wit, decoratiesteentjes, plat, glanzend
120 iriserende glazen steentjes, blauw-wit, decoratiesteentjes, plat, glanzend
€ 109,98/1kg
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van LARS360 Doe-het-zelf betonvorm set, 2 stuks, 7 compartimenten, hergebruikbare straatverhardingsvorm voor beton, geschikt voor opritten, tuinen, terrassen en andere decoratieve toepassingen - Model E
LARS360 Doe-het-zelf betonvorm set, 2 stuks, 7 compartimenten, hergebruikbare straatverhardingsvorm voor beton, geschikt voor opritten, tuinen, terrassen en andere decoratieve toepassingen - Model E
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 3D Kerstster 10 cm, set van 3 met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
3D Kerstster 10 cm, set van 3 met timer - wit - Decoratieve lichtster, werkt op batterijen, voor binnenshuis
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 66,91/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mozaïekscherven
Mozaïekscherven
€ 13,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,51
-38%
€ 26,18
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van 1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
1.09 Set van 3 LED-kaarsen voor buiten, met timerfunctie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 146
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van GLOREX 6 8601 314 GLOREX Muggelsteine mehrfarbig Glasnuggets Ø 20,00 mm, 200,0 g, 1 Pack
GLOREX 6 8601 314 GLOREX Muggelsteine mehrfarbig Glasnuggets Ø 20,00 mm, 200,0 g, 1 Pack
€ 32,15
-9%
€ 29,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jesmonite gietmateriaal AC100, vloeistof, 1 liter, voor creatieve hobbyprojecten
Jesmonite gietmateriaal AC100, vloeistof, 1 liter, voor creatieve hobbyprojecten
€ 610,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Waterdichte, verduisterende gordijnen, ondoorzichtig, geschikt voor buiten, met lussen, voor terras, balkon, tuin, erf, 132x213 cm, beige
Waterdichte, verduisterende gordijnen, ondoorzichtig, geschikt voor buiten, met lussen, voor terras, balkon, tuin, erf, 132x213 cm, beige
€ 12,58/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 26,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-16%
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Combisystem 3In1 Voegenkrabber/Borstel Gardena
Combisystem 3In1 Voegenkrabber/Borstel Gardena
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
MONZANA® Elektrische luchtontvochtiger, geschikt voor ruimtes tot 15-20 m², ontvochtigt 12 liter per dag, met LED-display en 24-uurs timer. Ideaal voor badkamers, appartementen en andere ruimtes. Luchtontvochtiger en luchtzuiveraar, geschikt voor mensen met allergieën
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 142,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Glazen decoratiesteentjes, 1800g, decoratieve glazen stenen, mozaïekstenen, geschikt voor knutselen en aquaria, afmetingen 1,5-2 cm
Glazen decoratiesteentjes, 1800g, decoratieve glazen stenen, mozaïekstenen, geschikt voor knutselen en aquaria, afmetingen 1,5-2 cm
€ 31,66/1kg
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van GLOREX 68780014, Gistingsmiddel, Perlemot, 1 gram
GLOREX 68780014, Gistingsmiddel, Perlemot, 1 gram
€ 20.850,00/1kg
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
€ 5,05/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van INTEX Frame Zwembad - Set Familie, 450 x 220 x 84 cm, kleur: blauw; 128273NP
INTEX Frame Zwembad - Set Familie, 450 x 220 x 84 cm, kleur: blauw; 128273NP
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 349,99
-€ 173,33
€ 176,66
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Steiger met platform, type Strend Pro 2x8 BASIC, 3-in-1, maximaal draagvermogen: 150 kg
Steiger met platform, type Strend Pro 2x8 BASIC, 3-in-1, maximaal draagvermogen: 150 kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 172,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Canarische dadelpalm, 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
Canarische dadelpalm, 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 22,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Mountfield Ibiza, ovaal zwembad - 3,20 x 6,00 x 1,50m - grijs. Wanddikte: 0,75mm. Inclusief skimmer- en jet-gaten. Bodemrail. Zonder bovenzijde. P1/P3
Mountfield Ibiza, ovaal zwembad - 3,20 x 6,00 x 1,50m - grijs. Wanddikte: 0,75mm. Inclusief skimmer- en jet-gaten. Bodemrail. Zonder bovenzijde. P1/P3
€ 1.152,21
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van folia 61103 Mozaïektegels, 5x5 mm, 700 stuks, kunsthars, glittersmix, groen, groen (1 stuk)
folia 61103 Mozaïektegels, 5x5 mm, 700 stuks, kunsthars, glittersmix, groen, groen (1 stuk)
€ 224,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,00
Verkoper: POPventure
Welkomstdeals
Productafbeelding van tillvex Zweefparasol Aluminium met LED Solar Ø 300 cm + Zwengel + Hoes + Windbescherming | Parasol met Standaard | Tuinparasol UV-bescherming | Waterdichte Draaiparasol Marktscherm, AI-gegenereerde afbeelding
tillvex Zweefparasol Aluminium met LED Solar Ø 300 cm + Zwengel + Hoes + Windbescherming | Parasol met Standaard | Tuinparasol UV-bescherming | Waterdichte Draaiparasol Marktscherm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 179
€ 113,79
-€ 5,69
€ 108,10
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 200-209 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 200-209 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,96
Verkoper: TorentSolutions
€ 104,80/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 170-179 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 170-179 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,63
Verkoper: TorentSolutions
€ 103,71/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 180-189 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 180-189 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,80
Verkoper: TorentSolutions
€ 104,44/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke amethistkristallen bol, gepolijst, met helende energie, diameter 3,5-4 cm
Natuurlijke amethistkristallen bol, gepolijst, met helende energie, diameter 3,5-4 cm
€ 17,99
Verkoper: TorentSolutions
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 150-159 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 150-159 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,56
Verkoper: TorentSolutions
€ 103,73/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 160-169 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 160-169 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,73
Verkoper: TorentSolutions
€ 104,56/1kg
Productafbeelding van Kristallen diamant van K9 kristalglas Decoratieve K9 kristallen diamant van helder glas, perfect voor interieurdecoratie.
Kristallen diamant van K9 kristalglas Decoratieve K9 kristallen diamant van helder glas, perfect voor interieurdecoratie.
€ 19,99
Verkoper: RESTEQ
€ 133,27/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 140-149 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 140-149 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,49
Verkoper: TorentSolutions
€ 96,36/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 130-139 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 130-139 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,41
Verkoper: TorentSolutions
€ 95,46/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke amethistkristallen bol, gepolijst, met helende energie, diameter 2,5 cm - 3 cm
Natuurlijke amethistkristallen bol, gepolijst, met helende energie, diameter 2,5 cm - 3 cm
€ 11,99
Verkoper: TorentSolutions
€ 436,00/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 100-109 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 100-109 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,53
Verkoper: TorentSolutions
€ 95,30/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 110-119 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 110-119 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,70
Verkoper: TorentSolutions
€ 97,27/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 120-129 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 120-129 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,42
Verkoper: TorentSolutions
€ 95,17/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 90-99 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 90-99 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,91
Verkoper: TorentSolutions
€ 87,89/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 70-79 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 70-79 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,19
Verkoper: TorentSolutions
€ 88,43/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 80-89 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 80-89 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: TorentSolutions
€ 87,38/1kg
Productafbeelding van Amethist cluster, voorbeeldsteen voor decoratie in huis, ruwe kristalgeode, helende steen, 4.4lbs
Amethist cluster, voorbeeldsteen voor decoratie in huis, ruwe kristalgeode, helende steen, 4.4lbs
€ 492,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 246,50/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 60-69 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 60-69 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,30
Verkoper: TorentSolutions
€ 88,33/1kg
Productafbeelding van Grote schungietsteen, 50-59 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
Grote schungietsteen, 50-59 gram, bescherming tegen straling en elektromagnetische velden, helende energie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
Verkoper: TorentSolutions
€ 88,00/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke, onbewerkte amethiststenen en -kristallen, ongeveer 2,6 kg – kwartsclusters, helende kristallen, geodes, edelstenen
Natuurlijke, onbewerkte amethiststenen en -kristallen, ongeveer 2,6 kg – kwartsclusters, helende kristallen, geodes, edelstenen
€ 1.115,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 429,23/1kg