Podoland PodoIntensive: Intensief masker voor voeten en handen, 100 ml

€ 22,30

€ 223,00 / 1l

plus € 7,20 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voetcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
€ 128,33/1l
€ 19,25
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Akileine Rustgevende Balsem (50 ml)
Akileine Rustgevende Balsem (50 ml)
€ 10.810,00/1l
€ 10,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Farmona Podologische Barrièrepasta voor voeten met hyperkeratose, 300 ml
Farmona Podologische Barrièrepasta voor voeten met hyperkeratose, 300 ml
€ 47,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,47
-12%
€ 14,38
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Voetverzorging - Balsem voor eelt 30ml | ALVA
Voetverzorging - Balsem voor eelt 30ml | ALVA
€ 351,33/1l
€ 10,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Herbolive Voetcrème, Panthenolcrème voor vermoeide voeten, 150 ml
Herbolive Voetcrème, Panthenolcrème voor vermoeide voeten, 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Voet- en beenbalsem met paardenkastanje-extract, 250 ml
Voet- en beenbalsem met paardenkastanje-extract, 250 ml
€ 21,92/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 5,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gehwol Nagel- en huidbeschermingscrème, 15 ml
Gehwol Nagel- en huidbeschermingscrème, 15 ml
€ 522,67/1l
€ 7,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gehwol verzorgende voetenspray, 150 ml
Gehwol verzorgende voetenspray, 150 ml
€ 70,00/1l
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Glysomed voet- en beenbalsem
Glysomed voet- en beenbalsem
€ 79,60/1l
€ 7,96
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Kräuterhof Balsem voor ruwe huid, 250 ml
Kräuterhof Balsem voor ruwe huid, 250 ml
€ 18,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,11
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Levicose - Gel voor de voeten | 50 ml
Levicose - Gel voor de voeten | 50 ml
€ 67,66/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,61
-12%
€ 33,83
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Holzhacker Hirschtalg Voetcrème, 75 ml
Holzhacker Hirschtalg Voetcrème, 75 ml
€ 153,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allpresan Derma med HAND INTENSIVE VERZORGING, 100 ml
Allpresan Derma med HAND INTENSIVE VERZORGING, 100 ml
€ 105,90/1l
€ 10,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bergland Hoornhuid Balsem (100 ml)
Bergland Hoornhuid Balsem (100 ml)
€ 170,50/1l
€ 17,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Deodorerende voetcrème, 30 ml
Deodorerende voetcrème, 30 ml
€ 569,00/1l
€ 18,36
-7%
€ 17,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BALSAN hand- en voetverzorgingslotion verwijdert eelt, 500 ml lotion
BALSAN hand- en voetverzorgingslotion verwijdert eelt, 500 ml lotion
€ 42,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van L'biotica, peelingmasker voor de voeten, 18 gram
L'biotica, peelingmasker voor de voeten, 18 gram
€ 11,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Scholl Intensief verzorgend voetmasker in sokken, voetcrème, masker, voetverzorging, 1 paar
Scholl Intensief verzorgend voetmasker in sokken, voetcrème, masker, voetverzorging, 1 paar
€ 36,22/1l
€ 14,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van IROHA Argan Voedende Masker Sokken voor Voeten IROHA
IROHA Argan Voedende Masker Sokken voor Voeten IROHA
€ 11,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Allgäuer Voetbalsem allgasan (100 ml)
Allgäuer Voetbalsem allgasan (100 ml)
€ 11.070,00/1l
€ 11,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PodoIntensive
Intensief masker voor voeten en handen
Dit product, met meerdere ingrediënten in een handig maskerformaat, is ideaal voor de regeneratie van sterk droge huid over het hele lichaam. De combinatie van natuurlijke boters, oliën en zorgvuldig geselecteerde ingrediënten versterkt de natuurlijke celvernieuwing, verhoogt de hydratatie en helpt zelfs de diepste huidscheurtjes te verminderen. Dankzij de unieke samenstelling met Babassu-poeder vermindert het het zweten van de voeten en zorgt het voor een matterend effect, zonder een onaangenaam laagje op de huid achter te laten.

- Hydrateert en herstelt de elasticiteit van de huid

  • Voorkomt de vorming van eelt en scheurtjes
  • Regenereert, hydrateert en ondersteunt de vernieuwing van de opperhuid
  • Versterkt het natuurlijke regeneratievermogen van de huid
  • Reguleert de talg- en zweetproductie
Actieve ingrediënten:
Avocado-olie - regenereert scheurtjes, kalmeert en hydrateert
Collageen - ondersteunt de vernieuwing van huidcellen
Macadamia-olie - voedt en verzorgt de huid
Shea-boter - verbetert de elasticiteit, verzacht
Mexicaanse aloë-sap - ondersteunt de bescherming van de opperhuid en het regeneratievermogen van de huid
Babassu-poeder - reguleert de talgsecretie en vermindert zo het zweten van de voeten
Fabrikant: Podoland
Gewicht
167 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Avocado-olie: herstelt scheurtjes, kalmeert en hydrateert. Collageen: ondersteunt de vernieuwing van huidcellen. Macadamia-olie: voedt en verzorgt de huid. Shea-boter: verbetert de elasticiteit, verzacht de huid. Mexicaanse aloë-sap: ondersteunt de bescherming van de opperhuid en het regeneratievermogen van de huid. Babassu-poeder: reguleert de talgproductie en vermindert zo het zweten van de voeten
Fabrikant
ACTIVESHOP
EAN
5908287192454
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-152006

Gewicht
167 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Avocado-olie: herstelt scheurtjes, kalmeert en hydrateert. Collageen: ondersteunt de vernieuwing van huidcellen. Macadamia-olie: voedt en verzorgt de huid. Shea-boter: verbetert de elasticiteit, verzacht de huid. Mexicaanse aloë-sap: ondersteunt de bescherming van de opperhuid en het regeneratievermogen van de huid. Babassu-poeder: reguleert de talgproductie en vermindert zo het zweten van de voeten
Fabrikant
ACTIVESHOP
EAN
5908287192454
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-152006
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
€ 451,80/1l
€ 22,59
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Arkada TC16 collageenserum 11 ml
Arkada TC16 collageenserum 11 ml
€ 2.045,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 22,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Xiaomi stofzuiger G20 Lite
Xiaomi stofzuiger G20 Lite
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 101,64
Gratis bezorging
Verkoper: TechPunt
Bestseller
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 375
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Farmona Podologic Kruidenschuim, 165 Ml.
Farmona Podologic Kruidenschuim, 165 Ml.
€ 47,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,90
-12%
€ 7,79
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam 3.0
Steam Mop Vileda Steam 3.0
€ 208,35/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 83,34
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
€ 18,84/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 17,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 171,98
-€ 6,99
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 550
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
Via Veneto stadsfiets voor dames, aluminium frame, met mand en tas - Beige, maat 46
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 444,00
Gratis bezorging
Verkoper: Biciclette_Canellini
Productafbeelding van Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 327,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Buymax matrasbeschermer, 160x200 cm, waterdicht, met rondom elastiek en zijwanden, matrasbeschermer voor incontinentie
Buymax matrasbeschermer, 160x200 cm, waterdicht, met rondom elastiek en zijwanden, matrasbeschermer voor incontinentie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 444
€ 25,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Zita Home eettafel, 170 cm, ovaal, van echt massief hout met metalen onderstel
Zita Home eettafel, 170 cm, ovaal, van echt massief hout met metalen onderstel
€ 450,00
35% Voucher
Verkoper: ZitaHome
Productafbeelding van Eckbank, slaapbank, bank CONOR, kunstleer, crème, ottoman, links
Eckbank, slaapbank, bank CONOR, kunstleer, crème, ottoman, links
€ 992,94
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 379
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 454,41
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 38,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
€ 1.242,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 18,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Mäser Kombiservice, steengoed, ALENIA
Mäser Kombiservice, steengoed, ALENIA
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 156,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Kruzzel 22472 Multifunctionele, dubbelzijdige tekentafel voor kinderen, 42 x 32,5 cm
Kruzzel 22472 Multifunctionele, dubbelzijdige tekentafel voor kinderen, 42 x 32,5 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 20,77
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Slaapfauteuil HWC-D35, slaapbank, functionele fauteuil, klapfauteuil, relaxfauteuil, fauteuil voor jongeren, fauteuil, stof/textiel, lichtgrijs
Slaapfauteuil HWC-D35, slaapbank, functionele fauteuil, klapfauteuil, relaxfauteuil, fauteuil voor jongeren, fauteuil, stof/textiel, lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 341,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Romige voetenserum om de podologische behandeling mee af te sluiten, Farmona, 200 ml
Romige voetenserum om de podologische behandeling mee af te sluiten, Farmona, 200 ml
€ 44,55/1l
€ 9,57
-6%
€ 8,91
Verkoper: AllYour

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
ArthroNeo – Crème voor de gewrichtszorg, voor comfort van spieren en gewrichten - 50 ml
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg
Productafbeelding van Verzachtende voetbadsalz met ureum en mineralen, API-PODO, 650 g
Verzachtende voetbadsalz met ureum en mineralen, API-PODO, 650 g
€ 15,99
-51%
€ 7,79
Verkoper: Lemonbite
€ 9,74/1kg
Productafbeelding van Farmona Podologic Zure Verzachtende Crème-Masker, 150Ml.
Farmona Podologic Zure Verzachtende Crème-Masker, 150Ml.
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 73,27/1l
Productafbeelding van Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
Urea Repair 10% Urea (voetschuim) 150 ml
€ 19,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,33/1l
Productafbeelding van Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.
Veniselle – Cosmetische crème voor de voetverzorging, 50 ml. Bestemd voor uitwendig gebruik. Ideaal voor massage en dagelijkse lichaamsverzorging.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 760,00/1l
Productafbeelding van Deslix 50 ml – Crème voor de verzorging van benen en aderen – Bevordert de bloedcirculatie
Deslix 50 ml – Crème voor de verzorging van benen en aderen – Bevordert de bloedcirculatie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1l
Productafbeelding van Arthrolon – Crème voor gewrichtsverzorging, voor spier- en kniecomfort - 50 ml
Arthrolon – Crème voor gewrichtsverzorging, voor spier- en kniecomfort - 50 ml
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg
Productafbeelding van JointFlex – Crème voor de gewrichten, voor comfort van knieën en spieren - 50 ml
JointFlex – Crème voor de gewrichten, voor comfort van knieën en spieren - 50 ml
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1kg
Productafbeelding van Varinol – Crème voor comfort en ondersteuning van vermoeide benen – 50 ml
Varinol – Crème voor comfort en ondersteuning van vermoeide benen – 50 ml
€ 38,00
-4%
€ 36,27
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 725,40/1l
Productafbeelding van Relax Forte – Crème voor de gewrichten, voor comfort van spieren en knieën - 50 ml
Relax Forte – Crème voor de gewrichten, voor comfort van spieren en knieën - 50 ml
€ 35,49
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 709,80/1kg