Dolce&Gabbana Dolce Blue Jasmine, voor dames, 30 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, vijg, groen, vijg, jasmijn

€ 42,89

€ 1.429,67 / 1l

plus € 5,00 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Givenchy L'Interdit, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbaar, geurnoten: gember, jasmijn, oranjebloesem, tuberoos, vetiver, patchouli
Givenchy L'Interdit, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbaar, geurnoten: gember, jasmijn, oranjebloesem, tuberoos, vetiver, patchouli
€ 1.527,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 76,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Burberry My, voor dames, 90 ml, navulbare flacon, bergamot, freesia, pelargonium, patchouli, roos
Burberry My, voor dames, 90 ml, navulbare flacon, bergamot, freesia, pelargonium, patchouli, roos
€ 688,22/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 61,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Chloé L'Eau de Parfum Intense, voor dames, 30 ml, navulflacon, vloeibare parfum, framboos, roos
Chloé L'Eau de Parfum Intense, voor dames, 30 ml, navulflacon, vloeibare parfum, framboos, roos
€ 1.804,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 54,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guerlain Shalimar, voor dames, 30 ml, navulflacon, bergamot, iris, jasmijn, roos, tonkaboon, vanille
Guerlain Shalimar, voor dames, 30 ml, navulflacon, bergamot, iris, jasmijn, roos, tonkaboon, vanille
€ 1.754,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 58,99
-10%
€ 52,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 50 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 50 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
€ 821,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana The Only One, voor dames, 50 ml, niet navulbaar, eau de parfum, bergamot, freesia, peer, koffie, hyacint, viooltje
Dolce&Gabbana The Only One, voor dames, 50 ml, niet navulbaar, eau de parfum, bergamot, freesia, peer, koffie, hyacint, viooltje
€ 1.144,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 57,21
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, voor dames, 25 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, met tonen van appel, citroen, goudsbloem en jasmijn
Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, voor dames, 25 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, met tonen van appel, citroen, goudsbloem en jasmijn
€ 1.122,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 503,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 50,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Devotion For Men, Herenparfum, 100 ml, met tonen van citroen, koffie en patchouli, sprayflacon
Dolce&Gabbana Devotion For Men, Herenparfum, 100 ml, met tonen van citroen, koffie en patchouli, sprayflacon
€ 590,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 59,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 75 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 75 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
€ 872,13/1l
€ 65,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q Parfum, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, kersen (fruit), jasmijn
Dolce&Gabbana Q Parfum, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, kersen (fruit), jasmijn
€ 630,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 73,90
-14%
€ 63,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Dolce, voor dames, 75 ml, navulbare verpakking, spray
Dolce&Gabbana Dolce, voor dames, 75 ml, navulbare verpakking, spray
€ 1.008,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 75,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana K Parfum, voor heren, 50 ml, Navulbare flacon, Eau de Parfum, Zoethout, Vijg
Dolce&Gabbana K Parfum, voor heren, 50 ml, Navulbare flacon, Eau de Parfum, Zoethout, Vijg
€ 918,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,93
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guerlain Sparkling Bouquet, voor dames, 50 ml, niet navulbare fles, geurnoten: peer, jasmijn, lavendel, sandelhout, vanille
Guerlain Sparkling Bouquet, voor dames, 50 ml, niet navulbare fles, geurnoten: peer, jasmijn, lavendel, sandelhout, vanille
€ 1.360,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 68,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Velvet Mimosa Bloom, parfum voor dames, 50 ml, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana Velvet Mimosa Bloom, parfum voor dames, 50 ml, spray, 1 stuk
€ 4.249,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 212,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum in tiefrotem Glasflakon mit goldener Schrift, neben eleganter dunkelroter Box mit samtigem Look.
Dolce&Gabbana Intense, voor dames, 25 ml, navulbare verpakking, spray, 1 stuk
€ 3.598,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 89,95
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Trussardi Parfum, voor dames, 60 ml, niet navulbare fles, geur: mandarijn, neroli, jasmijn, lavendel, patchouli, viooltje
Trussardi Parfum, voor dames, 60 ml, niet navulbare fles, geur: mandarijn, neroli, jasmijn, lavendel, patchouli, viooltje
€ 666,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van LPDO Rose Sensuelle, voor dames, 100 ml, navulbare verpakking, spray, AI-gegenereerde afbeelding
LPDO Rose Sensuelle, voor dames, 100 ml, navulbare verpakking, spray
€ 229,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Dior Joy, voor dames, 90 ml, navulbare flacon, bergamot, mandarijn, jasmijn, roos, muskus
Dior Joy, voor dames, 90 ml, navulbare flacon, bergamot, mandarijn, jasmijn, roos, muskus
€ 1.603,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,32
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Guerlain Nahema, parfum voor dames, 75 ml, niet navulbaar, geur: hyacint, perzik, patchouli, sandelhout
Guerlain Nahema, parfum voor dames, 75 ml, niet navulbaar, geur: hyacint, perzik, patchouli, sandelhout
€ 1.300,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een verfijnde, luxueuze en heerlijke parfum, perfect voor wie een geur zoekt die de hele dag lang blijft hangen.
Model
Dolce Blue Jasmine
Gewicht
0.186 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
Doelgroepen
Dames
Dames
EAN
8057971187980
MPN (Manufacturer Part Number)
P1DO1T00

Model
Dolce Blue Jasmine
Gewicht
0.186 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
Doelgroepen
Dames
Dames
EAN
8057971187980
MPN (Manufacturer Part Number)
P1DO1T00
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Devotion Intense, voor dames, 50 ml, navulflacon, eau de parfum, spray, ingrediënten: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
Dolce&Gabbana Devotion Intense, voor dames, 50 ml, navulflacon, eau de parfum, spray, ingrediënten: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 51,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 50 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 50 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
€ 821,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 503,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 50,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana The Only One, voor dames, 50 ml, niet navulbaar, eau de parfum, bergamot, freesia, peer, koffie, hyacint, viooltje
Dolce&Gabbana The Only One, voor dames, 50 ml, niet navulbaar, eau de parfum, bergamot, freesia, peer, koffie, hyacint, viooltje
€ 1.144,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 57,21
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana K, voor heren, 100 ml, eau de parfum, saffraan, vijg, leer
Dolce&Gabbana K, voor heren, 100 ml, eau de parfum, saffraan, vijg, leer
€ 573,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 57,35
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Shine van Dolce & Gabbana, Eau de Parfum
Damesparfum Shine van Dolce & Gabbana, Eau de Parfum
€ 786,93/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 59,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Devotion, parfum voor dames, 30 ml, geur: citrus, bloem van de sinaasappelboom, vanille, spray
Dolce&Gabbana Devotion, parfum voor dames, 30 ml, geur: citrus, bloem van de sinaasappelboom, vanille, spray
€ 1.257,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 37,72
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, voor dames, 25 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, met tonen van appel, citroen, goudsbloem en jasmijn
Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, voor dames, 25 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, met tonen van appel, citroen, goudsbloem en jasmijn
€ 1.122,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q, voor dames, 50 ml, eau de parfum, kersen (fruit), amberboom, amber
Dolce&Gabbana Q, voor dames, 50 ml, eau de parfum, kersen (fruit), amberboom, amber
€ 856,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 42,80
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Devotion For Men, Herenparfum, 100 ml, met tonen van citroen, koffie en patchouli, sprayflacon
Dolce&Gabbana Devotion For Men, Herenparfum, 100 ml, met tonen van citroen, koffie en patchouli, sprayflacon
€ 590,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 59,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Devotion, parfum voor dames, 50 ml, geur: citrus, bloem van de sinaasappelboom, vanille, sprayflacon
Dolce&Gabbana Devotion, parfum voor dames, 50 ml, geur: citrus, bloem van de sinaasappelboom, vanille, sprayflacon
€ 1.075,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 53,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Devotion Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, met noten van: nootmuskaat, oranjebloesem, vanille
Dolce&Gabbana Devotion Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, met noten van: nootmuskaat, oranjebloesem, vanille
€ 686,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 68,63
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Dolce&Gabbana K, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Eau de Parfum, Jeneverbessen, Sinaasappel, Citroen, Kardemom, Chilipeper, Salie, Vijg, Pelargonium, Lavendel
Dolce&Gabbana K, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Eau de Parfum, Jeneverbessen, Sinaasappel, Citroen, Kardemom, Chilipeper, Salie, Vijg, Pelargonium, Lavendel
€ 624,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 62,40
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q, voor dames, 100 ml, geur: citrus, citroen, kers (fruit), heliotroop, cederhout, muskus, spray
Dolce&Gabbana Q, voor dames, 100 ml, geur: citrus, citroen, kers (fruit), heliotroop, cederhout, muskus, spray
€ 611,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 61,17
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, damesparfum, 25 ml, navulbare verpakking, spray, 1 stuk
Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, damesparfum, 25 ml, navulbare verpakking, spray, 1 stuk
€ 1.644,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 49,02
-16%
€ 41,11
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.633,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 81,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q Parfum, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, kersen (fruit), jasmijn
Dolce&Gabbana Q Parfum, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, kersen (fruit), jasmijn
€ 630,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 73,90
-14%
€ 63,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Eau de Toilette, 25 ml, damesparfum
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Femme Eau de Toilette, 25 ml, damesparfum
€ 628,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 62,82
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
€ 404,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 47,04
-13%
€ 40,47
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
€ 1.377,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 68,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Prada Paradoxe Eau de Parfum - navulbaar, 30 ml (damesparfum)
Prada Paradoxe Eau de Parfum - navulbaar, 30 ml (damesparfum)
€ 2.115,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 63,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 100 ml, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
€ 791,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 79,19
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 75 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
Dolce&Gabbana Blue Jasmine, voor dames, 75 ml, eau de parfum, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 stuk
€ 872,13/1l
€ 65,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Light Blue Intense, voor dames, zomer, 50 ml, met tonen van appel, citroen, jasmijn, amber en muskus
Dolce&Gabbana Light Blue Intense, voor dames, zomer, 50 ml, met tonen van appel, citroen, jasmijn, amber en muskus
€ 826,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 41,31
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 45 beoordelingen
Beoordeeld op 3 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top prijs prestatie
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 24 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 5 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfecte bezorgservice
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 8 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
100% origineel
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 1 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een heel goed parfum
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 13 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Q Intenso
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 12 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Dolce & Gabbana Light Blue
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 14 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles was geweldig...
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l