TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g

€ 11,20

€ 44,80 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Chocoladerepen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Twix - chocoladereep, 50 gram
Twix - chocoladereep, 50 gram
€ 322,20/1kg
€ 16,11
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
€ 53,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
€ 122,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
€ 21,58/1kg
€ 106,83
-€ 42,10
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
€ 30,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Balisto 5000159418034 Balisto Yoghurt-bessenmix
Balisto 5000159418034 Balisto Yoghurt-bessenmix
€ 30,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,43
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Knoppers Baton met aardappelchips, 120g
Knoppers Baton met aardappelchips, 120g
€ 26,17/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers (200 gram)
Knoppers (200 gram)
€ 79,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,89
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Daim melkchocolade – 90 gram
Milka Daim melkchocolade – 90 gram
€ 33,44/1kg
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
€ 21,07/1kg
€ 140,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Balisto 372892 Balisto Müsli Schokoriegel
Balisto 372892 Balisto Müsli Schokoriegel
€ 71,69/1kg
€ 10,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 473841-00 Knoppers® Frambozen-yoghurt, 8 stuks à 25,0 g.
Knoppers® 473841-00 Knoppers® Frambozen-yoghurt, 8 stuks à 25,0 g.
€ 48,55/1kg
€ 9,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 471748 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 5 St.
Knoppers® 471748 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 5 St.
€ 122,60/1kg
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TWIX Multipack Wit, 5 stuks x 46 gram
TWIX Multipack Wit, 5 stuks x 46 gram
€ 49,78/1kg
€ 11,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Croissant met chocoladevulling van Milka, 50g
Croissant met chocoladevulling van Milka, 50g
€ 32,20/1kg
€ 1,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 3Bit Baton met melkchocolade, gevuld met een hazelnootpasta en een koekjesvulling, 46 gram
3Bit Baton met melkchocolade, gevuld met een hazelnootpasta en een koekjesvulling, 46 gram
€ 62.400,00/1kg
€ 3,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers® 471373 Knoppers® 8 St.
Knoppers® 471373 Knoppers® 8 St.
€ 54,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lifefood Lifebar Kokos  (40 gr)
Lifefood Lifebar Kokos (40 gr)
€ 52,50/1kg
€ 2,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Linker TWIX: UNIEK! De linker TWIX combineert een knapperige, smaakvolle koek met heerlijke karamel en de beste chocolade. Deze combinatie maakt de linker TWIX zo uniek en authentiek. Rechter TWIX: UITSTEKEND! De rechter TWIX creëert een heerlijke smaakervaring door heerlijke koek, sensuele karamel en romige chocolade te combineren. Dit maakt de rechter TWIX zo herkenbaar en uniek!

  • Zacht smeltende karamel omhult een knapperige koek, bedekt met chocolade.
  • Deze unieke chocoladereep is ideaal als kleine snack voor onderweg.
  • 100% geverifieerde, verantwoorde cacao-inkoop.
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, tarwemeel, palmolie, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, wei-permeaat (melk), botervet (melk), magere cacaopoeder, zout, emulgator (sojalecithine), rijsmiddel (E500), aroma. (Kan sporen bevatten van: noten, andere glutenbevattende granen).
Voedingswaarde
Per 100 gram: Energie 2063 kJ Energie 492 kcal Vet 24 g Vet, waarvan verzadigde vetzuren 14 g Koolhydraten 65 g Koolhydraten, waarvan suikers 48 g Eiwitten 4,6 g Zout equivalent 0,4 g
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Knapperige koekjes (26%) omhuld met zachte karamel (32%), bedekt met melkchocolade (35%).
Fabrikant
Twix
MPN (Manufacturer Part Number)
462196
EAN
5000159557702

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, tarwemeel, palmolie, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, wei-permeaat (melk), botervet (melk), magere cacaopoeder, zout, emulgator (sojalecithine), rijsmiddel (E500), aroma. (Kan sporen bevatten van: noten, andere glutenbevattende granen).
Voedingswaarde
Per 100 gram: Energie 2063 kJ Energie 492 kcal Vet 24 g Vet, waarvan verzadigde vetzuren 14 g Koolhydraten 65 g Koolhydraten, waarvan suikers 48 g Eiwitten 4,6 g Zout equivalent 0,4 g
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Knapperige koekjes (26%) omhuld met zachte karamel (32%), bedekt met melkchocolade (35%).
Fabrikant
Twix
MPN (Manufacturer Part Number)
462196
EAN
5000159557702
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
€ 38,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van SNICKERS 463350 SNICKERS Schokoriegel 5 St./250,0 g
SNICKERS 463350 SNICKERS Schokoriegel 5 St./250,0 g
€ 45,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Twix - chocoladereep, 50 gram
Twix - chocoladereep, 50 gram
€ 322,20/1kg
€ 16,11
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
€ 53,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
€ 122,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Knoppers® 471748 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 5 St.
Knoppers® 471748 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 5 St.
€ 122,60/1kg
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Duplo White, speciale limited edition met 10 repen witte chocolade, 182 gram
Duplo White, speciale limited edition met 10 repen witte chocolade, 182 gram
€ 117,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,07
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
Ferrero 70101392 Mini-gebakjes
€ 50,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 26,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Bueno White, 6 individueel verpakte wafels met vulling, 132g
Kinder Bueno White, 6 individueel verpakte wafels met vulling, 132g
€ 93,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
€ 31,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,13
-52%
€ 42,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
€ 97,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
€ 45,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
€ 75,34/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SNICKERS 458866 SNICKERS Creamy Peanut Butter Schokoriegel 4 Stück
SNICKERS 458866 SNICKERS Creamy Peanut Butter Schokoriegel 4 Stück
€ 78,42/1kg
€ 11,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
€ 195,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
€ 166,93/1kg
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 12 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 april 2026 op
Geverifieerde aankoop