Open Food Milky Way - Milky Way, 441 kcal, 66 gram, 14 gram, 6,4 gram, 3,3 gram, 0,65 gram

€ 11,43

€ 50,35 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder MilkRedible 23,4 g – Melkdropjes met een chocoladevulling en melkcrème + Hartforcards® verzendbescherming
Kinder MilkRedible 23,4 g – Melkdropjes met een chocoladevulling en melkcrème + Hartforcards® verzendbescherming
€ 174,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Mars 464571 Mars Minis Schokoriegel 12 St./ 227,0 g
Mars 464571 Mars Minis Schokoriegel 12 St./ 227,0 g
€ 50,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
€ 26,40/1kg
€ 104,84
-€ 40,11
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 14x Kinder Crispy – Knapperige chocoladekoekjes, multipack – 14x34g + Heartforcards® verzendbescherming
14x Kinder Crispy – Knapperige chocoladekoekjes, multipack – 14x34g + Heartforcards® verzendbescherming
€ 33,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,94
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
€ 226,40/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 22,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Open Food 7622201791933, 560 kcal, 52 gram, 35 gram, 17 gram, 6,4 gram, 0,32 gram
Open Food 7622201791933, 560 kcal, 52 gram, 35 gram, 17 gram, 6,4 gram, 0,32 gram
€ 110,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food, 5901588018423, 20 gram, 100 gram, D, e476, 530 kcal, 47 gram
Open Food, 5901588018423, 20 gram, 100 gram, D, e476, 530 kcal, 47 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food, 5900102027446, 37 gram, bevat E322, 2325 kJ, 559 kcal, 35 gram, 38 gram
Open Food, 5900102027446, 37 gram, bevat E322, 2325 kJ, 559 kcal, 35 gram, 38 gram
€ 34,32/1kg
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met luchtige bubbels, 90 gram
Milka Melkchocolade met luchtige bubbels, 90 gram
€ 194.666,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-7%
€ 17,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
CZEKOLADA MLECZNA BIO 80 g - VIVANI
Biologische melkchocolade, 80 gram - VIVANI
€ 35,88/1kg
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nimm2 Happies, zure fruitige jelly snoepjes, 130 gram
Nimm2 Happies, zure fruitige jelly snoepjes, 130 gram
€ 12,62/1kg
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel CocoAch: Cacao en wafel, 88 gram
Wawel CocoAch: Cacao en wafel, 88 gram
€ 23,11/1kg
€ 2,19
-5%
€ 2,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sir Charles, Bonenmix, 180 gram
Sir Charles, Bonenmix, 180 gram
€ 14,33/1kg
€ 2,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt EXCELLENCE, 70% cacao, 100 gram
Lindt EXCELLENCE, 70% cacao, 100 gram
€ 69,67/1kg
€ 8,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel, melkchocolade met karamelvulling, koekjesmaak, 39 gram
Wawel, melkchocolade met karamelvulling, koekjesmaak, 39 gram
€ 31,25/1kg
€ 1,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
€ 81,60/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Milky Way Minis gevuld met licht opgeklopte candy-crème, 227g

Geniet van de hemelse smaak van Milky Way Minis, gevuld met een delicate, licht opgeklopte candy-crème. Deze kleine chocoladehapjes bieden een onweerstaanbaar romige vulling in combinatie met de klassieke Milky Way chocolade – perfect voor alle zoeteklapperen die hunkeren naar een heerlijk, luchtig snoepje.

Met een handige verpakking van 227g zijn de Milky Way Minis ideaal voor onderweg, als tussendoortje of om te delen met vrienden en familie.

Een heerlijk genot voor elke gelegenheid!

Mars GmbHPostfach 1414D-82004 [email protected]
Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, zonnebloemolie, weipermeaat (melk), botervet (melk), gerstemoutersextract, palmolie, zout, eipoeder (kip), emulgator (sojalecithine). (Kan sporen bevatten van: pinda's, andere noten).
Voedingswaarde
Energie: 439,00 kcal, 1.848,00 kj; Vet: 14,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 6,40g; Koolhydraten: 74,00g; waarvan suikers: 66,00g; Eiwit: 3,20g; Zout: 0,65g
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Glutenbevattende granen, namelijk gerst, en producten op basis daarvan
Glutenbevattende granen, namelijk rogge, en producten op basis daarvan
Eieren en producten op basis daarvan
Kan bevatten: sojabonen en producten op basis daarvan
Kan sporen van hazelnoten en pinda's (aardnoten) bevatten, emulgator sojalecithine
Schaalvruchten en noten
Gewicht
227 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Melkchocolade (38%), gevuld met een luchtige en zachte laag suikercreme (62%)
Fabrikant
Open Food
Aantal stuks
14
MPN (Manufacturer Part Number)
464862
EAN
5000159562676

Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, zonnebloemolie, weipermeaat (melk), botervet (melk), gerstemoutersextract, palmolie, zout, eipoeder (kip), emulgator (sojalecithine). (Kan sporen bevatten van: pinda's, andere noten).
Voedingswaarde
Energie: 439,00 kcal, 1.848,00 kj; Vet: 14,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 6,40g; Koolhydraten: 74,00g; waarvan suikers: 66,00g; Eiwit: 3,20g; Zout: 0,65g
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Glutenbevattende granen, namelijk gerst, en producten op basis daarvan
Glutenbevattende granen, namelijk rogge, en producten op basis daarvan
Eieren en producten op basis daarvan
Kan bevatten: sojabonen en producten op basis daarvan
Kan sporen van hazelnoten en pinda's (aardnoten) bevatten, emulgator sojalecithine
Schaalvruchten en noten
Gewicht
227 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Melkchocolade (38%), gevuld met een luchtige en zachte laag suikercreme (62%)
Fabrikant
Open Food
Aantal stuks
14
MPN (Manufacturer Part Number)
464862
EAN
5000159562676
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tüte Daim chocolade – 200g
Tüte Daim chocolade – 200g
€ 109,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lorenz Nic Nac's, pinda's, gepaneerd, 125 gram
Lorenz Nic Nac's, pinda's, gepaneerd, 125 gram
€ 22,85/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes  420,0 g, 1 St., AI-gegenereerde afbeelding
Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
€ 27,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
Bahlsen 48500 Kuchensnack Marmor - 55 stuks
€ 22,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck Toffifee, 125 gram
Storck Toffifee, 125 gram
€ 32,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat  Pralinen 210,0 g
merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
€ 58,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10x kinder 3246 bueno Schokoriegel 10 St.
10x kinder 3246 bueno Schokoriegel 10 St.
€ 60,05/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5x HARIBO 10047195 STAFETTEN, lakritz, 160,0 g
5x HARIBO 10047195 STAFETTEN, lakritz, 160,0 g
€ 142,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ültje 11702 ültje Cashewkerne, geröstet und gesalzen Nüsse 150,0 g
ültje 11702 ültje Cashewkerne, geröstet und gesalzen Nüsse 150,0 g
€ 83,07/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 103,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 320,88
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4596
€ 189,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van 14x Kinder Crispy – Knapperige chocoladekoekjes, multipack – 14x34g + Heartforcards® verzendbescherming
14x Kinder Crispy – Knapperige chocoladekoekjes, multipack – 14x34g + Heartforcards® verzendbescherming
€ 33,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,94
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
€ 53,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van kinder Crispy, 5-stuks verpakking | 5 x 34g | Knapperige wafelrepen met hazelnoot- en melkcrème, omhuld met zachte melkchocolade + Hartverpakking met verzendbescherming
kinder Crispy, 5-stuks verpakking | 5 x 34g | Knapperige wafelrepen met hazelnoot- en melkcrème, omhuld met zachte melkchocolade + Hartverpakking met verzendbescherming
€ 47,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 1 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Melkweg mini
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg