Inhoud:

0.1 l

Ipuro Essentials Amber Delight Aromaverspreider, 100 ml

€ 13,38

€ 11,73-12%

€ 117,30 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ipuro Essentials Winterbessen Aroma Diffuser, 100 ml
Ipuro Essentials Winterbessen Aroma Diffuser, 100 ml
€ 104,30/1l
€ 10,43
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Ipuro Essentials Soft Vanilla, kamerverfrisser, 125 ml
Ipuro Essentials Soft Vanilla, kamerverfrisser, 125 ml
€ 114,32/1l
€ 14,29
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Ipuro Essentials In Happiness Aroma Diffuser, 50 ml
Ipuro Essentials In Happiness Aroma Diffuser, 50 ml
€ 155,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,83
-12%
€ 7,75
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Ipuro Essentials Rose & Forest, 2 flacons van 50 ml
Ipuro Essentials Rose & Forest, 2 flacons van 50 ml
€ 142,90/1l
€ 14,29
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Ipuro Classic Bergamotte Navulling, 240 ml
Ipuro Classic Bergamotte Navulling, 240 ml
€ 77,50/1l
€ 18,60
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro Essentials, geur: Lively Rome, 200 ml
ipuro Essentials, geur: Lively Rome, 200 ml
€ 115,90/1l
€ 23,18
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Geurrlampolie Lavender 9x9x24 cm mlt Ashleigh & Burwood
Geurrlampolie Lavender 9x9x24 cm mlt Ashleigh & Burwood
€ 14,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,06
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van VANILLA Mikado Luchtverfrisser, 95 ml
VANILLA Mikado Luchtverfrisser, 95 ml
€ 144,32/1l
€ 13,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lavender s Geurolie Ashleigh & Burwood
Lavender s Geurolie Ashleigh & Burwood
€ 4,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,86
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Grlmpolie Jasmine Tuberose 1000ml Ashleigh & Burwood
Grlmpolie Jasmine Tuberose 1000ml Ashleigh & Burwood
€ 12,78/1l
€ 31,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Aromaverspreider Najma, 200 ml
Aromaverspreider Najma, 200 ml
€ 159,40/1l
€ 31,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van White tea s Geurolie Ashleigh and Burwood
White tea s Geurolie Ashleigh and Burwood
€ 4,34/1l
€ 10,86
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Ashleigh & Burwood Ruimtedoos Sweet Mimosa & Bergamot, 500 ml
Ashleigh & Burwood Ruimtedoos Sweet Mimosa & Bergamot, 500 ml
€ 55,70/1l
€ 27,85
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Engelduft - Aroma-mengsel, 10 ml
Engelduft - Aroma-mengsel, 10 ml
€ 717,00/1l
€ 7,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ipuro WE ARE: re:fresh Aromaverspreider, 100 ml
Ipuro WE ARE: re:fresh Aromaverspreider, 100 ml
€ 143,90/1l
€ 14,39
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Grlmpolie Oriental Spice 1000ml mlt Ashleigh & Burwood
Grlmpolie Oriental Spice 1000ml mlt Ashleigh & Burwood
€ 14,76/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,90
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Etherisch citroengrasolie, 10 ml
Etherisch citroengrasolie, 10 ml
€ 672,00/1l
€ 7,00
-4%
€ 6,72
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ipuro Essentials Amber Delight Aroma Diffuser 100 ml

Productbeschrijving:

Verfris uw huis met een intensere en langdurigere, warme en sensuele herfstgeur met de Ipuro Essentials Amber Delight aroma diffuser. Deze rijke en verleidelijke geur omhult u in een gevoel van comfort en luxe, en creëert zo een gezellige en harmonieuze sfeer.

Kenmerken van de geur:

  • Type: Oriëntaals, Warm, Zoet

  • Hoofdtoon: Amber

  • Ondertonen: Vanille, Patchouli, Sandelhout

  • Gevoel: Warm, Sensueel, Luxueus, Knus

Eigenschappen:

  • Inhoud: 100 ml

  • Duur: Tot 10 weken (afhankelijk van het gebruik en de omstandigheden in de ruimte)

  • Gebruik: Voor het verfrissen van interieurs, het creëren van een warme en ontspannende sfeer

  • Design: Elegante glazen fles met een minimalistisch design, geschikt voor elk interieur.

Gebruik:

  1. Open de fles met de geurconcentraat.

  2. Plaats de meegeleverde rietstokjes in de fles.

  3. De intensiteit van de geur kunt u aanpassen door het aantal gebruikte stokjes. Gebruik minder stokjes voor een subtielere geur, en meer stokjes voor een intensere geur.

  4. Draai de stokjes af en toe om om de geur te verfrissen en een intensiever effect te creëren.

  5. Plaats de diffuser op een veilige plaats, buiten bereik van kinderen en huisdieren, op een stabiel oppervlak om morsen te voorkomen.

Veiligheidsinstructies:

  • Buiten bereik van kinderen houden.

  • Vermijd contact met de huid en ogen. Bij contact, onmiddellijk spoelen met veel water.

  • Ontvlambare vloeistof. Houdt u verwijderd van open vuur en warmtebronnen.

  • Gebruik in goed geventileerde ruimtes.

  • Niet weggooien met het huisvuil. Inleveren bij een inzamelpunt voor gevaarlijk afval.

Tip:

  • Plaats de diffuser in het midden van de ruimte, zodat de geur gelijkmatig verspreidt.

  • Geschikt voor de woonkamer, slaapkamer of werkkamer, waar u een intensere, warme en sensuele sfeer wilt creëren.

  • Voor een intensiever effect kunt u combineren met andere producten uit de Ipuro Essentials Amber Delight lijn.

Fabrikant
Inhoud
0.1 l
EAN
4051281974203

Fabrikant
Inhoud
0.1 l
EAN
4051281974203
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Becher 1304000 Becher Duftöl Meeresfrische frisch 500,0 ml, 1 St.
Becher 1304000 Becher Duftöl Meeresfrische frisch 500,0 ml, 1 St.
€ 34,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
Febreze 3Volution geurverspreider, 4 navulflacons, geur: Aprilfris
€ 204,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 17,13
-4%
€ 16,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 3x Auto-luchtverfrisser VIP-300, luchtzuiveraar voor woning, autoluchtverfrisser, geurverfrisser voor auto, geurzakje voor auto, luchtverfrisser voor woning, accessoires voor het interieur van de auto, geur voor auto, luxe parfumverspreider, auto-accessoires
3x Auto-luchtverfrisser VIP-300, luchtzuiveraar voor woning, autoluchtverfrisser, geurverfrisser voor auto, geurzakje voor auto, luchtverfrisser voor woning, accessoires voor het interieur van de auto, geur voor auto, luxe parfumverspreider, auto-accessoires
€ 1.554,44/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Lavendel, fijne kwaliteit, biologisch, 10 ml
Lavendel, fijne kwaliteit, biologisch, 10 ml
€ 1.328,00/1l
€ 15,15
-12%
€ 13,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
1.10 Set van 12 geuroliën, elk met 10 ml - 2 sets met elk 6 verschillende geuren (2x6 sets)
€ 1.695,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van SensaHome Etherische oliën, set van 14 stuks – 100% puur en natuurlijk – geschikt voor aromadiffuser – set met etherische oliën
SensaHome Etherische oliën, set van 14 stuks – 100% puur en natuurlijk – geschikt voor aromadiffuser – set met etherische oliën
€ 142,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Buxibo
Productafbeelding van ROSE REIN BIO Bulgarije, 2%, 10 ml etherische olie
ROSE REIN BIO Bulgarije, 2%, 10 ml etherische olie
€ 250,00/1kg
€ 10,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Geurzakje Cashmere Kiss
Geurzakje Cashmere Kiss
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van DECCARO Aroma-olie "Honing", 10 ml (parfumo-olie)
DECCARO Aroma-olie "Honing", 10 ml (parfumo-olie)
€ 299,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,99
Verkoper: ecomserv
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Etherische tea tree olie, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
Etherische tea tree olie, 100% natuurlijk, voor aromatherapie, 10 ml
€ 1.319,00/1l
€ 13,19
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Xpel TEA TREE Tea Tree Olie, 10 ml
Xpel TEA TREE Tea Tree Olie, 10 ml
€ 383,00/1l
€ 3,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van LEMA - 10 ampullen rozenolie parfum, essence, 2,1 ml
LEMA - 10 ampullen rozenolie parfum, essence, 2,1 ml
€ 2.357,14/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Yankee Candle CLEAN Baumwolle - Vulling voor stekkergeurverspreider - geurverspreider voor in het stopcontact.
Yankee Candle CLEAN Baumwolle - Vulling voor stekkergeurverspreider - geurverspreider voor in het stopcontact.
€ 748,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
€ 1.396,00/1l
€ 13,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Acqua Viva Luxury
Max Benjamin Luxe Auto Geur Navulling Acqua Viva Luxury
€ 7,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
Ruhhy 21938 Etherische oliën 15 ml, set van 10 stuks
€ 10,64/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,15
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Duftöl in Glasflasche Orchidee Inhalt ca. 10ml
Duftöl in Glasflasche Orchidee Inhalt ca. 10ml
€ 295,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimparfum met fruitgeur - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
com-four® 10 heerlijk geurende oliën in een set - Ruimparfum met fruitgeur - Geurolie voor aroma-diffusers, luchtverfrissers, watervernevelers en luchtbevochtigers
€ 1.499,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Leonardo Essenza: Geurverspreider voor verschillende kamers, met geurstenen voor de Leonardo Essenza collectie
Leonardo Essenza: Geurverspreider voor verschillende kamers, met geurstenen voor de Leonardo Essenza collectie
€ 232,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,32
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Ingrid Auer Engel-Aura-Essentie, Energieafscherming, 100 ml spray, beschermt tegen energieverlies veroorzaakt door andere mensen
Ingrid Auer Engel-Aura-Essentie, Energieafscherming, 100 ml spray, beschermt tegen energieverlies veroorzaakt door andere mensen
€ 329,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Verkoper: shipit2you
Productafbeelding van Becher 1306000 Becher Duftöl blumig blumig 500,0 ml, 1 St.
Becher 1306000 Becher Duftöl blumig blumig 500,0 ml, 1 St.
€ 34,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
€ 34,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
€ 166,58/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Primavera - Citroenolie*, biologisch, 10 ml
Primavera - Citroenolie*, biologisch, 10 ml
€ 823,00/1l
€ 11,79
-30%
€ 8,23
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische kruidnagelolie, 7 ml, BAMER
Etherische kruidnagelolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Sinaasappelgeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Sinaasappelgeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële limoenolie, 7 ml, BAMER
Essentiële limoenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische patchouli-olie, 7 ml, BAMER
Etherische patchouli-olie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële mandarijnolie, 7 ml, BAMER
Essentiële mandarijnolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l