Snackline Crackermix, zout, 350 gram

€ 2,52

€ 7,20 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Zoute koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lubella zoutstengels met zout, 70 gram
Lubella zoutstengels met zout, 70 gram
€ 10.142,86/1kg
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
€ 11.166,67/1kg
€ 1,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brezini, 150 gram - Breon
Brezini, 150 gram - Breon
€ 54,00/1kg
€ 8,91
-9%
€ 8,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
Paluszki met Makiem, Fanex, 100 gram
€ 4,44/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Paluszki met zout, 275 gram
Lubella Paluszki met zout, 275 gram
€ 7,46/1kg
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
€ 30.200,00/1kg
€ 3,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
€ 22,76/1kg
€ 5,99
-5%
€ 5,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
€ 60,50/1kg
€ 13,31
-9%
€ 12,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
€ 66,63/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
€ 129,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Grissini - Kaas, 100g | SCHNITZER
Grissini - Kaas, 100g | SCHNITZER
€ 30,30/1kg
€ 3,10
-2%
€ 3,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kaas, 100 gram, 24 stuks
Kaas, 100 gram, 24 stuks
€ 167,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Felix geroosterde amandelen met zout, 180 gram
Felix geroosterde amandelen met zout, 180 gram
€ 48,76/1kg
€ 12,83
-4%
€ 12,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hellma 70103472: Knabbelkoekjes, pretzelcrackers, 28 stuks van 35 gram
Hellma 70103472: Knabbelkoekjes, pretzelcrackers, 28 stuks van 35 gram
€ 27,22/1kg
€ 26,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
€ 18,20/1kg
€ 2,98
-8%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natuurlijke popcorn, 80 gram
Natuurlijke popcorn, 80 gram
€ 17,88/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonomi snacks met rozemarijn en peper, 150 gram
Bonomi snacks met rozemarijn en peper, 150 gram
€ 113,27/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
CHLEB NAAN BIO 240 g - TERRASANA
Naanbrood, naturel, 240 gram
€ 15,00/1kg
€ 3,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Condimento met chili, 180 gram - Colimena
Condimento met chili, 180 gram - Colimena
€ 70,83/1kg
€ 14,02
-9%
€ 12,75
Verkoper: italia-genuss

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze hartige crackers zijn knapperig gebakken. Een heerlijke snack voor een gezellige avond voor de televisie of als hapje bij het volgende feest.

- 350 g

Ingrediëntenlijst:
Hartige crackers. Ingrediënten: TARWEBLOEM, plantaardig vet (palmolie, antioxidant E306 en E304), glucose-fructosestroop, suiker, zout 2,6%, GERSTEMOUTEXTRACT, rijsmiddel E500 en E503, zuurteregelaar E341, gist, meelbehandeling E223 (bevat SULFIEThoudende stoffen). Kan sporen bevatten van EI, MELK, SESAM en SOJA. Geproduceerd in de EU.

- Voedingswaarde per 100 g:
Energie: 2058 kJ / 492 kcal
Vet: 24 g
waarvan verzadigde vetzuren: 10 g
Koolhydraten: 61 g
waarvan suikers: 9,3 g
Eiwitten: 6,7 g
Zout: 2,6 g

- Verantwoordelijke voedingsbedrijf:
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Oostenrijk



Ingrediënten
TARWEMEEL, plantaardig vet (palmolie, antioxidanten: E306, E304),glucose-fructosestroop, suiker, zout 2,6%, GERSTEmalt extract, rijsmiddelen: E500, E503;zuurregelaar: E341; gist, meelbehandeling: E223 (bevat SULFIEThoudende stoffen). Kan sporen bevatten van eieren, melk, sesamzaden en soja.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g:Energie: 2058 kJ / 492 kcalVet: 24 gWaarvan verzadigde vetzuren: 10 gKoolhydraten: 61 gWaarvan suikers: 9,3 gEiwitten: 6,7 gZout: 2,6 g
Gewicht
350 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Warenhandels GmbHZollweg 16841 MäderÖsterreich
Verkoopbenaming
Zoute crackers
Fabrikant
Sonstige
MPN (Manufacturer Part Number)
210900
EAN
9002859034862

Ingrediënten
TARWEMEEL, plantaardig vet (palmolie, antioxidanten: E306, E304),glucose-fructosestroop, suiker, zout 2,6%, GERSTEmalt extract, rijsmiddelen: E500, E503;zuurregelaar: E341; gist, meelbehandeling: E223 (bevat SULFIEThoudende stoffen). Kan sporen bevatten van eieren, melk, sesamzaden en soja.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g:Energie: 2058 kJ / 492 kcalVet: 24 gWaarvan verzadigde vetzuren: 10 gKoolhydraten: 61 gWaarvan suikers: 9,3 gEiwitten: 6,7 gZout: 2,6 g
Gewicht
350 g
Levensmiddelenbedrijven
Gunz Warenhandels GmbHZollweg 16841 MäderÖsterreich
Verkoopbenaming
Zoute crackers
Fabrikant
Sonstige
MPN (Manufacturer Part Number)
210900
EAN
9002859034862
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Elektrische mobiliteitshulp voor senioren, elektrische rolstoel, scooter, mobiliteitshulp, 6 km/u, artikelnummer 56801
Elektrische mobiliteitshulp voor senioren, elektrische rolstoel, scooter, mobiliteitshulp, 6 km/u, artikelnummer 56801
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 898,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PHILIPS Scheerapparaat S1151/00, artikelnummer 303478
PHILIPS Scheerapparaat S1151/00, artikelnummer 303478
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 43,38
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker bakplaat met extra hoge rand, bakvorm gemaakt van hoogwaardig staalplaat met een anti-aanbaklaag, vierkante vorm voor sappige en heerlijke taarten (kleur: grijs/zwart). Aantal: 1 stuk
Dr. Oetker bakplaat met extra hoge rand, bakvorm gemaakt van hoogwaardig staalplaat met een anti-aanbaklaag, vierkante vorm voor sappige en heerlijke taarten (kleur: grijs/zwart). Aantal: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HOROW: Slimme bidet-toiletzitting met douchefunctie, verwarmde zitting, nachtlampje, warmeluchtdroging, instelbare temperatuur en waterdruk
HOROW: Slimme bidet-toiletzitting met douchefunctie, verwarmde zitting, nachtlampje, warmeluchtdroging, instelbare temperatuur en waterdruk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: HOROWbathseller
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.215,79
Verkoper: SuperDealsDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 26 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Smaakt erg lekker
Beoordeeld op 17 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop