Inhoud:

100 ml

Verset Eau de Parfum, herenparfum, 100 ml

€ 39,20

€ 37,95-3%

€ 379,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
21h 30m 25s
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray
€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml
€ 2.509,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BOUCHERON SINGULIER Eau de Parfum, 50 ml
BOUCHERON SINGULIER Eau de Parfum, 50 ml
€ 614,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 30,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rochas Absolu Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
Rochas Absolu Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 2.456,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VERSET Eau de Parfum. Herenparfum Enzi, 50 ml
VERSET Eau de Parfum. Herenparfum Enzi, 50 ml
€ 345,00/1l
€ 27,16
-36%
€ 17,25
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Molinard Habanita, 75 ml, eau de parfum, sprayflacon
Molinard Habanita, 75 ml, eau de parfum, sprayflacon
€ 1.246,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 93,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rasasi - Entebaa For Men Eau de Parfum, 100 ml
Rasasi - Entebaa For Men Eau de Parfum, 100 ml
€ 231,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau de Parfum Mahbub – Ayat Parfums – 100 ml
Eau de Parfum Mahbub – Ayat Parfums – 100 ml
€ 499,90/1l
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Annayake Kogaï For Her Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Annayake Kogaï For Her Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 571,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 57,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hayaati Eau de Parfum, 50 ml
Hayaati Eau de Parfum, 50 ml
€ 158,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van LCDM Lysandra Eau de Parfum, 100 ml
LCDM Lysandra Eau de Parfum, 100 ml
€ 505,30/1l
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ZIMAYA MAZAAJ GEURWATER (Eau de Parfum), 100 ml
ZIMAYA MAZAAJ GEURWATER (Eau de Parfum), 100 ml
€ 269,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 26,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Verset Eau de Parfum, herenparfum "Ceix for Him", 50 ml
Verset Eau de Parfum, herenparfum "Ceix for Him", 50 ml
€ 302,20/1l
€ 25,71
-41%
€ 15,11
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Aigner Iconista Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Aigner Iconista Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 333,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,36
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Verset Eau de Parfum, damesparfum, Purpurine, 50 ml
Verset Eau de Parfum, damesparfum, Purpurine, 50 ml
€ 379,00/1l
€ 18,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Damesparfum Byzance van Rochas, 90 ml
Damesparfum Byzance van Rochas, 90 ml
€ 395,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 35,55
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Penhaligon's The Uncompromising Sohan, eau de parfum, 75 ml
Penhaligon's The Uncompromising Sohan, eau de parfum, 75 ml
€ 3.168,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 237,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een oosterse en fruitige herenparfum. Cen is een frisse, oosterse en fruitige geur voor de avontuurlijke en optimistische man.

Topnoten: sinaasappel,

Hartnoten: citroen

Basisnoten: bergamot

Eigenschappen: Een geur die tot 2 dagen lang blijft hangen.

Gebruik: Het wordt aanbevolen om de parfum achter de oren te sprayen - dit gebied is een pulspunt, een warmer deel van uw lichaam, dat de geur versterkt.

U kunt de parfum ook op uw kleding sprayen, vooral op kleding van natuurlijke vezels en bont. Spray parfum nooit op witte en lichte kleding en zijde.

Model
Cen
Gewicht
0.45 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat, Aqua (water), Parfum (geur), Benzyl salicylaat, Butylfenyl methylpropionaal, Limoneen, Hexyl cinnamal, Geraniol, Linalool, Amyl cinnamal, Amylcinnamylalcohol, Benzylalcohol, Benzylbenzoaat, Benzylcinnamaat, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Famesol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Isoeugenol.
Fabrikant
Verset Heatlh & Beauty
Doelgroepen
Heren
EAN
8436615702695

Model
Cen
Gewicht
0.45 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Alcohol denat, Aqua (water), Parfum (geur), Benzyl salicylaat, Butylfenyl methylpropionaal, Limoneen, Hexyl cinnamal, Geraniol, Linalool, Amyl cinnamal, Amylcinnamylalcohol, Benzylalcohol, Benzylbenzoaat, Benzylcinnamaat, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Famesol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Isoeugenol.
Fabrikant
Verset Heatlh & Beauty
Doelgroepen
Heren
EAN
8436615702695
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VERSET Parfümwater voor mannen, inhoud: 15 ml
VERSET Parfümwater voor mannen, inhoud: 15 ml
€ 638,00/1l
€ 9,57
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Verset Eau de Parfum, herenparfum, 50 ml
Verset Eau de Parfum, herenparfum, 50 ml
€ 367,40/1l
€ 27,16
-32%
€ 18,37
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Verset Eau de Parfum, herenparfum "Ceix for Him", 50 ml
Verset Eau de Parfum, herenparfum "Ceix for Him", 50 ml
€ 302,20/1l
€ 25,71
-41%
€ 15,11
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Verset: Parfümwater voor heren, "It done", 100 ml
Verset: Parfümwater voor heren, "It done", 100 ml
€ 294,50/1l
€ 39,20
-24%
€ 29,45
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van VERSET Eau de Parfum damesparfum, Dina, 100 ml
VERSET Eau de Parfum damesparfum, Dina, 100 ml
€ 370,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,20
-5%
€ 37,03
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Verset Eau de Parfum, herenparfum, Due Mondi, 100 ml
Verset Eau de Parfum, herenparfum, Due Mondi, 100 ml
€ 294,50/1l
€ 29,45
5% Voucher
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Verset Parfums, Elle parfum, 15 ml
Verset Parfums, Elle parfum, 15 ml
€ 530,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
€ 1.399,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rasasi Hawas Malibu Eau de Parfum, 100 ml
Rasasi Hawas Malibu Eau de Parfum, 100 ml
€ 280,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van VASAGLE zwevende plank, wandplank, 80 x 20 x 3,8 cm, bruin
VASAGLE zwevende plank, wandplank, 80 x 20 x 3,8 cm, bruin
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 57,18
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 248,57/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 602,30/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 73,80
-18%
€ 60,23
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 860
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l