PURINA Dog Chow Sensitive Zalm - droogvoer voor honden - 14 kg + 2 x 5 kg

€ 38,13

€ 2,31 / 1kg

plus € 16,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PURINA Dog Chow Adult Lam – droogvoer voor honden – 14 kg + 2 x 5 kg
PURINA Dog Chow Adult Lam – droogvoer voor honden – 14 kg + 2 x 5 kg
€ 38,13/1kg
€ 38,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Droogvoer voor honden, Bozita Robur Adult Sensitive, met eiwit en zalm, 12 kg
Droogvoer voor honden, Bozita Robur Adult Sensitive, met eiwit en zalm, 12 kg
€ 6,41/1kg
€ 91,36
-13%
€ 78,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CALIBRA Dog Premium Sensitive Lam, droogvoer voor honden - 12 kg
CALIBRA Dog Premium Sensitive Lam, droogvoer voor honden - 12 kg
€ 3,77/1l
€ 56,56
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina Dog Chow Puppy, voor puppy's, alle rassen, met kip, 14 kg
Purina Dog Chow Puppy, voor puppy's, alle rassen, met kip, 14 kg
€ 5,00/1kg
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 6 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 6 kg
€ 25,16/1kg
€ 156,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 7,02/1kg
€ 14,40
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
€ 130,32
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van BULT Zalm met forel - droogvoer voor honden - 12 kg
BULT Zalm met forel - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 27,80/1kg
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 1,63/1kg
€ 32,54
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina DOG CHOW Adult, 14 kg, lamreceptuur
Purina DOG CHOW Adult, 14 kg, lamreceptuur
€ 4,59/1kg
€ 64,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met appelcrunchies M - Droogvoer voor puppy's - 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met appelcrunchies M - Droogvoer voor puppy's - 20 kg
€ 6,65/1kg
€ 133,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 12 kg
ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 12 kg
€ 7,76/1kg
€ 93,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BULT Zalm met forel - droogvoer voor honden - 3 kg
BULT Zalm met forel - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 7,62/1l
€ 22,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met lam – Droogvoer voor honden – 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met lam – Droogvoer voor honden – 20 kg
€ 117,94/1kg
€ 117,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CANUN Hondenvoeding, Rundvleesvariant - Droogvoer voor honden - 20 kg
CANUN Hondenvoeding, Rundvleesvariant - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 6,90/1kg
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Purina DOG CHOW Active Adult, Volwassen hond, Kip, 14 kg
Purina DOG CHOW Active Adult, Volwassen hond, Kip, 14 kg
€ 4,71/1kg
€ 66,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 7,56/1kg
€ 91,06
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 3 kg
ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 3 kg
€ 15,17/1kg
€ 45,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van OPTIVITAL met vers lamsvlees - droogvoer voor honden - 2 x 4 kg
OPTIVITAL met vers lamsvlees - droogvoer voor honden - 2 x 4 kg
€ 25,69
Gratis bezorging
Verkoper: Nali

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Purina Dog Chow Sensitive Adult droogvoer voor honden met zalm, 14 + 2,5 KG

Purina Dog Chow Sensitive Adult – Liefde voor uw hond in elke hap, met zalm

Denk aan uw hond, die elke dag vol energie en gezondheid geniet. Stel u voor hoe blij hij is als hij een voedzaam maaltijd eet, die niet alleen zijn honger stillt, maar ook zorgt voor zijn gevoelige spijsverteringsstelsel. Purina Dog Chow Sensitive Adult met zalm, 14 + 2,5 KG, is een voer dat speciaal is samengesteld voor honden met een gevoelige maag. Dankzij de zalm, een bron van gemakkelijk verteerbare eiwitten, kan uw huisdier genieten van de smaak, terwijl u er zeker van bent dat zijn dieet gezond en geschikt is voor zijn behoeften. Het voer ondersteunt niet alleen de spijsvertering, maar ook een gezonde vacht en huid, dankzij de omega-3 vetzuren. Vertrouw op Purina Dog Chow – uw hond zal niets missen om volop van het leven te genieten!

Purina Dog Chow Sensitive – Voor de gezondheid van uw hond, met zalm en prebiotica

Uw hond verdient het beste, vooral als hij een gevoelige spijsvertering heeft. Purina Dog Chow Droogvoer voor honden Sensitive Adult met Zalm 14 + 2,5 KG is een unieke formule die de heerlijke smaak van zalm combineert met de positieve werking van prebiotica. Dankzij de prebiotica ondersteunt dit voer de balans van de darmflora, en de gemakkelijk verteerbare zalm levert essentiële voedingsstoffen, zoals eiwitten en omega-3 vetzuren. Met elke maaltijd krijgt uw hond een betere gezondheid en vitaliteit, en u kunt er zeker van zijn dat u hem voedt met liefde en zorg, zoals hij verdient.

Purina Dog Chow Sensitive – Het ideale dieet voor honden met een gevoelige maag

Purina Dog Chow Sensitive Adult met Zalm 14 + 2,5 KG is meer dan alleen voer – het is een complete maaltijd die is afgestemd op de behoeften van uw hond met een gevoelige spijsvertering. Dankzij de hoogwaardige zalm is dit voer niet alleen lekker, maar ook gezond. Elke hap ondersteunt een optimale spijsvertering en levert tegelijkertijd alle essentiële voedingsstoffen die uw hond nodig heeft. Dit is een uitstekende keuze voor een hond die een dieet verdient dat niet alleen lekker smaakt, maar ook zijn gezondheid dagelijks ondersteunt.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en unieke gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van bijzondere recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Zalmkoekjes voor de hond

Ingrediënten: Purina Dog Chow Sensitive Adult met zalm 14 + 2,5 KG, 1 ei, 2 eetlepels olijfolie, 1/2 kopje water, 1/4 kopje havermout

Bereidingswijze: 1. Meng in een kom het ei, de olijfolie, het water en de havermout. 2. Voeg 1 kopje droogvoer Purina Dog Chow Sensitive Adult toe en meng alles goed door elkaar. 3. Vorm kleine balletjes van het mengsel. 4. Bak in een voorverwarmde oven op 180°C gedurende ongeveer 15 minuten, tot de balletjes knapperig zijn. 5. Laat afkoelen en geef aan uw hond – deze gezonde, zelfgemaakte traktaties zullen zeker in de smaak vallen!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Zalm als hoofdingrediënt voor hoogwaardige eiwitten
  • Prebiotica ondersteunen een gezonde darmflora
  • Omega-3 en Omega-6 bevorderen een gezonde huid en vacht
  • Zonder kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen – natuurlijke samenstelling
  • Ideaal voer voor honden met een gevoelige spijsvertering
De set bevat:
  • 1x Purina Dog Chow Droogvoer voor honden Sensitive Adult met zalm 14 + 2,5 KG

Purina is een merk dat al meer dan 90 jaar hoogwaardige producten levert die zorgen voor de gezondheid en het welzijn van honden over de hele wereld. Dankzij jarenlange ervaring en passie voor honden, ontwikkelt Purina voeding die niet alleen lekker is, maar vooral gezond en afgestemd op de verschillende behoeften van dieren. Kies voor Purina – kies voor de gezondheid van uw hond.

Veelgestelde vragen
    • Is Purina Dog Chow Sensitive Adult geschikt voor alle honden met een gevoelige maag?

Ja, Purina Dog Chow Sensitive Adult is speciaal ontwikkeld voor honden met een gevoelig spijsverteringsstelsel. Het bevat prebiotica en gemakkelijk verteerbare ingrediënten die de gezondheid van het spijsverteringskanaal ondersteunen.

    • Bevat het voer kunstmatige toevoegingen?

Nee, Purina Dog Chow Sensitive Adult bevat geen kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen. Dankzij de natuurlijke ingrediënten biedt het een gezonde en veilige voeding voor uw hond.

    • Welke voordelen heeft het voer voor de gezondheid van mijn hond?

Purina Dog Chow Sensitive Adult ondersteunt de gezondheid van het spijsverteringsstelsel, de huid en de vacht. De omega-3 vetzuren dragen bij aan een gezonde vacht, en de prebiotica helpen bij het behouden van een evenwichtige darmflora.

    • Is het voer geschikt voor honden van alle rassen?

Ja, Purina Dog Chow Sensitive Adult met zalm is geschikt voor volwassen honden van alle rassen, met name die met een gevoelig spijsverteringsstelsel. Het is uitstekend afgestemd op de behoeften van honden met verschillende eisen.

Gewicht
16500 g
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8445291655249
MPN (Manufacturer Part Number)
Sensitive Salmon
Fabrikant
Purina Dog Chow
Registratienummer
NA

Gewicht
16500 g
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
8445291655249
MPN (Manufacturer Part Number)
Sensitive Salmon
Fabrikant
Purina Dog Chow
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 10,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 1,27/1kg
€ 25,49
Verkoper: velmontask
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 1,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 10,10/1l
€ 15,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 2,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,82
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
€ 10,81/1kg
€ 126,44
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 53,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 8,09/1kg
€ 25,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 3,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 2,42/1kg
€ 36,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 3,31/1kg
€ 16,55
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.