VetExpert RenalVet 60 caps.

€ 29,59

€ 29.590,00 / 1l

plus € 9,50 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VetExpert VetAminex 60 caps.
VetExpert VetAminex 60 caps.
€ 5,80/1kg
€ 29,02
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert NeuroSupport 45 caps.
VetExpert NeuroSupport 45 caps.
€ 36,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert VetoSkin 90 caps.
VetExpert VetoSkin 90 caps.
€ 31.530,00/1kg
€ 31,53
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert UrinoVet Cat 45 caps.
VetExpert UrinoVet Cat 45 caps.
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert ViewVet 45 caps.
VetExpert ViewVet 45 caps.
€ 34,31
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Agilium + - Ceva
Agilium + - Ceva
€ 59,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VetExpert CardioVet 90 tabl.
VetExpert CardioVet 90 tabl.
€ 32,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert KalmVet 60 caps.
VetExpert KalmVet 60 caps.
€ 28.750,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,75
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Diarsanyl - Ceva
Diarsanyl - Ceva
€ 782,08/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Flexadin - Vetoquinol
Flexadin - Vetoquinol
€ 59,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VetExpert VeTussin 100 ml
VetExpert VeTussin 100 ml
€ 25,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Diarsanyl - Ceva
Diarsanyl - Ceva
€ 1.950,00/1l
€ 64,16
-69%
€ 19,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ipakitin - Vetoquinol
Ipakitin - Vetoquinol
€ 82,66
-2%
€ 80,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Biofood Zalmolie
Biofood Zalmolie
€ 18,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van VetExpert Diarvet paste 20g
VetExpert Diarvet paste 20g
€ 23,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Beaphar Gistocal
Beaphar Gistocal
€ 34,83/1kg
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Canina Cellulosepoeder, mengsel, 400 g
Canina Cellulosepoeder, mengsel, 400 g
€ 68,42/1kg
€ 27,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder, 500 Gram
Beaphar Lactol Puppenmelkpoeder, 500 Gram
€ 38,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beaphar Katjemaziepasta 100 Gram
Beaphar Katjemaziepasta 100 Gram
€ 229,00/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
VetFood Thyroforce voor honden, 120 capsules
€ 490,29/1kg
€ 68,64
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vet Expert RenalVet 60 capsules. Supplement ter ondersteuning van de nierfunctie

Voor honden en katten

RenalVet is een supplement voor honden en katten, ontworpen om de nierfunctie te ondersteunen bij chronische nierinsufficiëntie. Het bevat calciumcarbonaat, chitine en vitamine D3 – ingrediënten die helpen om het juiste fosforgehalte te behouden en een positieve invloed hebben op de mineralenbalans van het lichaam.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met uw dierenarts.

Heeft uw hond of kat, vooral op oudere leeftijd, last van symptomen die wijzen op een verminderde nierfunctie?

Bij dieren met chronische nierinsufficiëntie kunnen na verloop van tijd symptomen optreden zoals: verminderde eetlust, verminderde activiteit, geleidelijke gewichtsverlies of veranderingen in de mineralenbalans.

Voordelen:

RenalVet is een beproefd supplement, speciaal ontwikkeld om de nierfunctie te ondersteunen. De samenstelling is gebaseerd op calciumcarbonaat, chitine en vitamine D – ingrediënten die de nierfunctie bevorderen.

Door regelmatig gebruik van RenalVet kunt u de nierfunctie daadwerkelijk ondersteunen en het welzijn van uw hond of kat verbeteren.

Als u op zoek bent naar een effectief supplement dat wordt aanbevolen door dierenartsen, kies dan voor RenalVet en gebruik het regelmatig volgens de aanbevelingen van de specialist.

Voor wie is RenalVet?

- RenalVet wordt aanbevolen voor:

- dieren die een dieet met een beperkt fosforgehalte volgen, of waarvan de fosforgehalte in het dieet gecontroleerd moet worden,

- honden en katten van alle leeftijden die ondersteuning van de nieren nodig hebben,

- oudere dieren waarvan de nierfunctie is verminderd.

Ingrediënten en hun werking:

→ Calciumcarbonaat – ondersteunt de regulatie van het fosfaatgehalte.

→ Chitosan (meel van de schaaldier Chionoecetes opilio) – een natuurlijk ingrediënt dat fosfaten in het spijsverteringskanaal kan binden.

→ Vitamine D3 – deze vitamine ondersteunt de calcium- en fosfaathuishouding.

Waarom is de TWIST OFF capsule ideaal voor RenalVet?

Gemakkelijke toediening – u kunt de capsule heel geven, openen en uitknijpen over het voer, of toevoegen aan de favoriete maaltijd van uw huisdier – u kiest wat het beste werkt voor uw dier.

Nauwkeurige dosering – één capsule bevat precies afgemeten hoeveelheden van de ingrediënten, waardoor het gemakkelijk is om de juiste dosis toe te dienen.

Geen stress bij het eten – u hoeft geen trucjes te gebruiken om ervoor te zorgen dat uw huisdier het supplement eet. De supplementatie wordt een natuurlijk onderdeel van de routine.

Hoge smakelijkheid – het dier beschouwt de inhoud van de capsule als een lekkere snack, wat het regelmatig toedienen aanzienlijk vergemakkelijkt.

De TWIST OFF vorm maakt het toedienen van RenalVet dagelijks gemakkelijk en handig. Hierdoor is het gemakkelijker om de regelmaat van de supplementatie te handhaven, wat een positieve invloed heeft op de algehele ondersteuning van de nierfunctie.

Gemakkelijk toe te dienen capsules TWIST OFF:

1 capsule per dag.

De TWIST OFF capsule kan in zijn geheel worden toegediend (is eetbaar) of de inhoud kan worden uitgedrukt op het voer, of direct in de bek.

Aanbevolen gebruik: aanvankelijk tot 3 maanden.

Raadpleeg een dierenarts voordat u het product gebruikt of de gebruikstijd verlengt.

Ingrediënten: gezuiverde soja-olie (Glycine max. (L.) Merr.), calciumcarbonaat, schaaldierenschelpmeel (Chionoecetes opilio) (chitosan), ruwe lecithine, bijenwas.

Voedingsadditieven (per capsule): 3a671 vitamine D3 80 IE

Voedingswaarde: Vanwege het hogere gehalte aan vitamine D3 in vergelijking met volledig voer, kan RenalVet aan honden en katten worden gegeven in een hoeveelheid tot 2,5% van de dagelijkse voedingsbehoefte.

Analytische bestanddelen: ruw eiwit 6,65%, ruw vet 57,95%, ruwe vezels 0,63%, ruwe as 20,59%, vocht 0,85%, natrium 10,70 g/kg, kalium 1,25 g/kg, calcium 94,9 g/kg.

Gebruik

Instructies voor toediening:

Katten en honden tot 10 kg lichaamsgewicht: 1 capsule per dag.

Honden boven de 10 kg lichaamsgewicht: 1 capsule per 10 kg lichaamsgewicht per dag.

U kunt de TWIST OFF capsule:

- helemaal als traktatie toedienen (de capsule is eetbaar) of

- de bovenkant van de capsule afbreken/doorknippen en de inhoud op het voer, de poot of direct in de bek uitknijpen.

De TWIST OFF capsule: een gemakkelijke manier van toedienen die regelmaat en effectiviteit van de supplementatie ondersteunt.

Zorg ervoor dat de dieren altijd toegang hebben tot vers water.



Gewicht: 200 g
Productcategorie: Vitaminen en supplementen
Extra kenmerken: Nierfalen, Glutenvrij, Graanvrij
Leeftijd van het huisdier: Volwassen
Grootte van het ras: Geschikt voor alle rassen
Hondenras: Elk ras
Geen kunstmatige kleurstoffen: Ja
Specifieke behoeften van het huisdier: Nierbescherming, Onvoldoende nierfunctie, Gezonde nieren
Sojavrij: Nee
Glutenvrij: Ja
Gewichtsbereik: 0 g - 200 g
Dosering: Tablet
Verpakkingstype: Plastic pot
Suikervrij: Ja
Categorie: Voor kat, Voor hond
Veterinaire classificatie: Voedingssupplement
Waarschuwingen: Niet gebruiken als vervanging voor een evenwichtige voeding. Buiten het bereik van kinderen houden. n op een droge en koele plaats.

Gewicht
10000 g
Inhoud
0.001 l
Vochtgehalte
0
Type diervoeder
Droogvoer
EAN
5902768346275
MPN (Manufacturer Part Number)
VETVEESPU0022
Fabrikant
VetExpert
Registratienummer
5902768346275

Gewicht
10000 g
Inhoud
0.001 l
Vochtgehalte
0
Type diervoeder
Droogvoer
EAN
5902768346275
MPN (Manufacturer Part Number)
VETVEESPU0022
Fabrikant
VetExpert
Registratienummer
5902768346275
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung Galaxy S21 FE 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - OLED-display - 6,4 inch - 2340 x 1080 pixels (120 Hz)
Samsung Galaxy S21 FE 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - OLED-display - 6,4 inch - 2340 x 1080 pixels (120 Hz)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 849,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask, 15 ml
Elemis Pro-Collagen Eye Revive Mask, 15 ml
€ 4.924,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 73,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Blumtal Spannenlaken 180x200 cm – Ademend en zacht microvezel laken in grijs – 180x200 cm. Spannenlakens voor maximaal comfort
Blumtal Spannenlaken 180x200 cm – Ademend en zacht microvezel laken in grijs – 180x200 cm. Spannenlakens voor maximaal comfort
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 498
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Samsung S21 256GB - Black
Samsung S21 256GB - Black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 514
€ 899,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Samsung Galaxy S21 FE 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB intern geheugen - OLED-display - 6,4 inch - 2340 x 1080 pixels (120 Hz)
Samsung Galaxy S21 FE 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB intern geheugen - OLED-display - 6,4 inch - 2340 x 1080 pixels (120 Hz)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 640,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van VetExpert VetAminex 60 caps.
VetExpert VetAminex 60 caps.
€ 5,80/1kg
€ 29,02
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Tesla AeroStar T300, stofzuiger, zonder zak, zwart, grijs, 0,9 liter, rubber, voor droog gebruik
Tesla AeroStar T300, stofzuiger, zonder zak, zwart, grijs, 0,9 liter, rubber, voor droog gebruik
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 108,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
€ 959,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 95,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Samsung SM-S901BZKDEUB Samsung Galaxy S22 5G 128GB phantom black
Samsung SM-S901BZKDEUB Samsung Galaxy S22 5G 128GB phantom black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 309
€ 790,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Apple iPhone 14, 128GB, paars
Apple iPhone 14, 128GB, paars
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 49
Gebruikt
€ 384,00
Gratis bezorging
Verkoper: Renewed
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.