Kleur:

Bruin
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Kledingmaat:

S

Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zilvergrijs, maat S

€ 57,48

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – wo 21 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige mantels & veel meer
Vergelijkbare producten

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Materiaal: Webpelz (imitatiebont), polyester. Zachte en dikke kunstbont, superwarm en comfortabel.
  • De haak- en oogsluiting aan de voorkant is gemakkelijk te openen en te sluiten. Het pluizige bont is zeer zacht, aangenaam en comfortabel.
  • Deze bovenkledingstukken passen perfect bij jeans, rokken, shorts en hoge hakken voor dagelijks gebruik. Geschikt voor lente, herfst en winter.
  • Perfect geschikt voor dagelijks gebruik, school, vakantie, werk, clubs, feesten, straat, kantoor of sport in de open lucht.
  • Het pakket bevat: 1 * dames kunstbont jas.

Maattabel:

  • S: Schouder 38 cm / 14,96 inch | Borst 88 cm / 34,65 inch | Mouw 53 cm / 20,87 inch | Lengte 51 cm / 20,08 inch;
  • M: Schouder 39 cm / 15,35 inch | Borst 92 cm / 36,22 inch | Mouw 53,5 cm / 21,06 inch | Lengte 52 cm / 20,47 inch;
  • L: Schouder 40 cm / 15,75 inch | Borst 96 cm / 37,80 inch | Mouw 54 cm / 21,26 inch | Lengte 53 cm / 20,87 inch;
  • XL: Schouder 41 cm / 16,14 inch | Borst 100 cm / 39,37 inch | Mouw 54,5 cm / 21,46 inch | Lengte 54 cm / 21,26 inch;
  • 2XL: Schouder 42 cm / 16,54 inch | Borst 104 cm / 40,94 inch | Mouw 55 cm / 21,65 inch | Lengte 55 cm / 21,65 inch;
  • 3XL: Schouder 43 cm / 16,93 inch | Borst 108 cm / 42,52 inch | Mouw 55,5 cm / 21,85 inch | Lengte 56 cm / 22,05 inch;
  • 4XL: Schouder 44 cm / 17,32 inch | Borst 112 cm / 44,09 inch | Mouw 56 cm / 22,05 inch | Lengte 57 cm / 22,44 inch.
  • Let op: raadpleeg de maattabel voor de juiste maat.
  • Houd rekening met een afwijking van 1-3 cm vanwege verschillen in meetmethoden.
  • Er kunnen kleine kleurverschillen optreden als gevolg van de instellingen van uw computerscherm.


Kledingmaat
S
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Dames
Materiaalsamenstelling
80% Kunstbont
Fabrikant
mc star
EAN
6038309327799

Kledingmaat
S
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Dames
Materiaalsamenstelling
80% Kunstbont
Fabrikant
mc star
EAN
6038309327799
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, beige, maat S
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, beige, maat S
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat S
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat S
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat M
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, blauw, maat S
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, blauw, maat S
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont mantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, blauw, maat M
Damen kunstbont mantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, blauw, maat M
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, rood, maat S
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, rood, maat S
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, donkergrijs, maat S
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, donkergrijs, maat S
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontjas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zilvergrijs, maat M
Damen kunstbontjas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zilvergrijs, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, grijs, maat S
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, grijs, maat S
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, beige, maat M
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, beige, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, paars, maat M
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, paars, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, paars, maat L
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, paars, maat L
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, donkergrijs, maat M
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, donkergrijs, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, geel, maat S
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, geel, maat S
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, hemelsblauw, maat M
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, hemelsblauw, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat L
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat L
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, rood, maat M
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, rood, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat XL
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, zwartbruin, maat XL
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, lichtpaars, maat L
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, lichtpaars, maat L
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, geel, maat M
Damen kunstbontmantel, korte imitatiebont winterjas, kunstbont bovenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, geel, maat M
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, paars, 3XL
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, paars, 3XL
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Bureau Vicco Sherry Wit 55 x 120 cm met laden, Model 36007
Bureau Vicco Sherry Wit 55 x 120 cm met laden, Model 36007
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 211,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
moovkee Opvouwbare babybadkuip, 80 cm, grijs, met thermometer en kussen – Veilige babybadkuip voor pasgeborenen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, donkergrijs, maat L
Damen kunstbont jas, korte imitatiebont winterjas, kunstbont buitenkleding, effen kleur, dikke parka, winterjas, dames, donkergrijs, maat L
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 12-delige set Russische spuitmondjes + 1 professionele spuitzak (20 cm) voor taartdecoratie, 27-delig set
12-delige set Russische spuitmondjes + 1 professionele spuitzak (20 cm) voor taartdecoratie, 27-delig set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Damen winterjas, gewatteerde jas met afneembare capuchon, jas met rits, softshell jas, jas met bontkraag, trenchcoat
Damen winterjas, gewatteerde jas met afneembare capuchon, jas met rits, softshell jas, jas met bontkraag, trenchcoat
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 26 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
het is niet zoals op de foto
Kledingmaat M
Beoordeeld op 24 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kledingmaat S
Beoordeeld op 3 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kledingmaat S
Beoordeeld op 2 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kledingmaat S
Beoordeeld op 26 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kledingmaat M