Gewicht:
2 kg- 0.45 kg
- 2 kg
Aquariem grondstoffen
€ 22,90
€ 11,45 / 1kg
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Wees er snel bij!
Grind & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Decoratiestenen, kiezelstenen, zwart, 680g, 5-15mm, geschikt voor tuin, aquarium en bloempot€ 69,10/1kg
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Witte zeekam, 2 kg
€ 11,45/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

20 kg wasmiddelgranulaat, geschikt voor wielreinigingsmachines
€ 4,30/1kg
€ 80,92
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24

Gletsjergrind, 30-60 mm, grijs, rond, 25 kg
€ 0,72/1kg
€ 17,95
Verkoper: bauschnell

PROFI Voegvulsel, zwart, 1-3 mm, 20 kg
€ 0,30/1kg
€ 5,95
Verkoper: bauschnell

Carrara-marmer, rond, 25-40 mm, 25 kg
€ 0,36/1kg
€ 8,95
Verkoper: bauschnell

Kies Carrara 60 - 100 mm, wit, 20 kg
€ 2,18/1kg
€ 43,56
Gratis bezorging
Verkoper: grdpflanzen

Basaltgrind 25 kg 5-8 mm zwart
€ 2,90/1kg
€ 81,39
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 76,21
Gratis bezorging
Verkoper: Discountic

Gefractioneerd gedroogd kwartszand, korrelgrootte 0,1-0,5 mm, verpakking: 25 kg
€ 1,00/1l
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Ardennensplit, grind, grijs, 8-16 mm, zak van 20 kg
€ 0,28/1kg
€ 6,95
Verkoper: bauschnell

Vormen van voorrubbermaterialen (rechts)
€ 535,25/1kg
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Croci Amtra Grind Noa - Aquariumgrond, decoratiestenen, witte, grove korrelgrootte 4-8 m
€ 3,69/1kg
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Amtra Blue: Gekleurd kwartzsand voor aquaria, geschikt voor zowel zoet- als zoutwater
€ 4,98/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Amtra decoratiemateriaal voor aquaria, keramiek, kwarts, 2 kg, rood
€ 9,45/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

80 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, keien, siergrind, wit
€ 1,70/1kg
€ 136,30
Verkoper: Aquagart

Imperial Slate, gesplitste zwarte en grijze schiefer, 20-60 mm, 25 kg
€ 0,36/1kg
€ 8,95
Verkoper: bauschnell

Prima kalksplit voor latte macchiato, korrelgrootte 16-32 mm, verpakking van 25 kg
€ 0,28/1kg
€ 6,95
Verkoper: bauschnell

Decoratief steen, beige kleur, Marianna, 8-16 mm, 20 kg
€ 2,50/1l
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Grijze decoratieve keien, sneeuwwit, 6-12 cm, 20 kg
€ 2,00/1kg
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

120 kg gepolijst split, rivierkiezels, siergrind voor de tuin, hout
€ 1,74/1kg
€ 209,30
Verkoper: Aquagart
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Creëer een kleurrijk waterlandschap in uw aquarium met de Marina decoratieve grind.
De grind is gecoat met epoxy, waardoor deze inert is en geen negatieve invloed heeft op de waterchemie.
Onderzoek toont aan dat epoxy-gecoate grind een optimaal oppervlak biedt voor de kolonisatie van nuttige bacteriën, die op hun beurt een biologische filtering mogelijk maken voor helder en gezond water.
De Marina-grind is stofvrij en is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Geschikt voor zowel zoetwater- als zeewateraquaria.
- Epoxy-gecoate grind, veilig voor aquariumwater.
- Biedt een optimaal oppervlak voor de kolonisatie van nuttige bacteriën.
- Helpt het water gezond en helder te houden.
- Stofvrij.
- Geschikt voor zowel zoet- als zoutwater.
Marinerosa aardappelen, 2 kg
Marinerosa aardappelen, 2 kg
- Gewicht
- 2 kg
- Materiaal
- Steen
- Kleur
- Roze
- EAN
- 001556112488115561124881
- Fabrikant
- Marina
- Gewicht
- 2 kg
- Materiaal
- Steen
- Kleur
- Roze
- EAN
- 001556112488115561124881
- Fabrikant
- Marina
Gaat ook goed samen met

200 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen
€ 2,04/1kg
€ 408,30
Verkoper: Aquagart

20 kg gepolijste kiezelstenen, rivierstenen, siergrind, witte grind voor de tuin
€ 1,82/1kg
€ 36,30
Verkoper: Aquagart

80 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezel
€ 2,08/1kg
€ 166,30
Verkoper: Aquagart

20 kg gepolijste kiezelstenen, glanzende rivierstenen, kiezelstenen voor de tuin, decoratieve kiezelstenen. #
€ 2,01/1kg
€ 40,30
Verkoper: Aquagart
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Decoratiestenen, kiezelstenen, zwart, 680g, 5-15mm, geschikt voor tuin, aquarium en bloempot
€ 46,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 69,10/1kg