Kleur:

Blauw

Confettikanon "Hello Baby" 20 cm | Blauwe vlinders

€ 3,74

€ 27,70 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Confetti & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 57,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Confettikanon, lichtblauw, blauw, zilver
Confettikanon, lichtblauw, blauw, zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,57
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
€ 129,35/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 4052025217686, Confettikanon, Blauw, Zilver, 2 kleuren, Karton, IJzer, Kunststof, 50 mm, 50 mm
Relaxdays 4052025217686, Confettikanon, Blauw, Zilver, 2 kleuren, Karton, IJzer, Kunststof, 50 mm, 50 mm
€ 82,29/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Confettikanon, poederkanon, roze, 40 cm
Confettikanon, poederkanon, roze, 40 cm
€ 167,16/1kg
€ 15,88
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Folieconfetti, sterren, kleurrijk
Folieconfetti, sterren, kleurrijk
€ 421,43/1kg
€ 5,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Amscan 360278-55, Losse confetti, roze, 1 stuk
Amscan 360278-55, Losse confetti, roze, 1 stuk
€ 48,75/1kg
€ 3,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Confettikanon, vlinders, wit, 80 cm
Confettikanon, vlinders, wit, 80 cm
€ 67,37/1kg
€ 6,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Amscan 9904548, Roze, Folie, Papier, 10 stuks
Amscan 9904548, Roze, Folie, Papier, 10 stuks
€ 15,50/1kg
€ 3,10
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Folat PARTIJ CONFETTIKANON 26 CM, MEERKLEURIG
Folat PARTIJ CONFETTIKANON 26 CM, MEERKLEURIG
€ 22,45/1kg
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Confettikanon, roze, voor bruiloften, 60 cm
Confettikanon, roze, voor bruiloften, 60 cm
€ 28,25/1kg
€ 5,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folieconfetti: Het is een jongen!
Folieconfetti: Het is een jongen!
€ 285,00/1kg
€ 3,99
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van AMSCAN - Confettikanon  zwart rood geel
AMSCAN - Confettikanon zwart rood geel
€ 4,95/1kg
€ 1,25
-20%
€ 0,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Confettikanon, roze, voor bruiloften, 40 cm
Confettikanon, roze, voor bruiloften, 40 cm
€ 24,45/1kg
€ 4,89
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gekleurde confetti-kanon, 40 cm
Gekleurde confetti-kanon, 40 cm
€ 23,45/1kg
€ 4,69
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Vlaggenlijn - Confetti, 7 jaar, 10 meter.
Vlaggenlijn - Confetti, 7 jaar, 10 meter.
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Ballonnen, prinsessenmotief, verschillende kleuren, 10 stuks.
Ballonnen, prinsessenmotief, verschillende kleuren, 10 stuks.
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Amscan INT996537, folie, 12 stuks
Amscan INT996537, folie, 12 stuks
€ 350,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van TCM FX Confettikanon, 80 cm, roze
TCM FX Confettikanon, 80 cm, roze
€ 16,45/1kg
€ 8,70
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van Amscan 9906882, 1 stuk
Amscan 9906882, 1 stuk
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
Verkoper: Orderday

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Jongen of meisje? Als u of uw vrienden een jongen verwachten, is dit de juiste confetti kanon om het iedereen te laten weten! De kanon schiet papieren vlinders in 3 verschillende blauwtinten. De buislengte is ongeveer 20 cm en werkt met perslucht, waardoor het geen vuurwerk is. Het bereik is ongeveer 5-8 meter.

Materiaal
Papier
Kleur
Blauw
Fabrikant
Partydeco
Aantal stuks
1
Gewicht
135 g
EAN
5904555049765
MPN (Manufacturer Part Number)
TUKRM20-001

Materiaal
Papier
Kleur
Blauw
Fabrikant
Partydeco
Aantal stuks
1
Gewicht
135 g
EAN
5904555049765
MPN (Manufacturer Part Number)
TUKRM20-001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Confettikanon voor jongens of meisjes, 40 cm | Blauw
Confettikanon voor jongens of meisjes, 40 cm | Blauw
€ 17,12/1kg
€ 4,45
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PartyDeco TUKR60-001, Confettikanon, Blauw, 1 kleur, 600 mm, 1 stuk
PartyDeco TUKR60-001, Confettikanon, Blauw, 1 kleur, 600 mm, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
-55%
€ 5,82
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 57,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tuban TU3062, Pomp voor kinderballen, Meerdere kleuren, Afbeelding, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, Kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar., 1 stuk, Polen
Tuban TU3062, Pomp voor kinderballen, Meerdere kleuren, Afbeelding, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, Kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar., 1 stuk, Polen
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 18,26
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Confettikanon 28 cm | Rode hartjes
Confettikanon 28 cm | Rode hartjes
€ 40,64/1kg
€ 4,47
Verkoper: POPventure
Konfettikanone mit Konfettistreifen 20cm Gold
Confettikanon met strepen, 20 cm, goud
€ 28,07/1kg
€ 3,79
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Confettikanon 28 cm | Witte vlinders
Confettikanon 28 cm | Witte vlinders
€ 39,45/1kg
€ 4,34
Verkoper: POPventure
Konfettikanonen Baby Geschlecht Girl Schmetterlinge 20cm Rosa
Confettikanon "Hello Baby" 20 cm | Roze vlinders
€ 27,70/1kg
€ 3,74
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Confettikanon, lichtblauw, blauw, zilver
Confettikanon, lichtblauw, blauw, zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,57
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Lionelo Aurora 3-in-1 - Bijzetbed, babywieg, vrijstaand babybed - met matras, met draagmand, traploos verstelbare hoogte - geschikt tot 9 kg - cappuccino
Lionelo Aurora 3-in-1 - Bijzetbed, babywieg, vrijstaand babybed - met matras, met draagmand, traploos verstelbare hoogte - geschikt tot 9 kg - cappuccino
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 160,02
-€ 34,01
€ 126,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Confettikanon, goud, zilver, cirkels, 40 cm
Confettikanon, goud, zilver, cirkels, 40 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Decoratieset voor een gender reveal feestje, geschikt voor babyfeestjes en babyshowers, om te onthullen of het een meisje of een jongen is. Inclusief confetti om het geslacht op een feestelijke manier te onthullen
Decoratieset voor een gender reveal feestje, geschikt voor babyfeestjes en babyshowers, om te onthullen of het een meisje of een jongen is. Inclusief confetti om het geslacht op een feestelijke manier te onthullen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van PartyDeco TUKR60-081, Confettikanon, Roze, 1 kleur, Rond, 600 mm, 1 stuk
PartyDeco TUKR60-081, Confettikanon, Roze, 1 kleur, Rond, 600 mm, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,96
-49%
€ 6,04
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KINDERKRAFT Combinatie kinderwagen 3-in-1 Esme Pro, zandbeige, AI-gegenereerde afbeelding
KINDERKRAFT Combinatie kinderwagen 3-in-1 Esme Pro, zandbeige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 254,99
-€ 6,00
€ 248,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Babynest, wiegje voor pasgeborenen, 90 x 50 cm, draagbaar nestje voor het bed, knuffelbedje, cocon voor jongens en meisjes, sterrenmotief, grijs-wit
Babynest, wiegje voor pasgeborenen, 90 x 50 cm, draagbaar nestje voor het bed, knuffelbedje, cocon voor jongens en meisjes, sterrenmotief, grijs-wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 87,91
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
€ 129,35/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Reismeisje babybed 2-in-1, 60x120 cm, met lade, uitklapbare spijlen en lattenbodem. In hoogte verstelbaar en ombouwbaar tot een peuterbed, geschikt voor meisjes en jongens - Wit
Reismeisje babybed 2-in-1, 60x120 cm, met lade, uitklapbare spijlen en lattenbodem. In hoogte verstelbaar en ombouwbaar tot een peuterbed, geschikt voor meisjes en jongens - Wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 197,98
Verkoper: MOLTICO
Productafbeelding van Kinderwagen Cybex EOS, zwart
Kinderwagen Cybex EOS, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 399,00
Gratis bezorging
Verkoper: BabyenTiener
Productafbeelding van Wisseltafelblad Vicco Wicko Wit 80 x 76 cm met verdeling, Model 54278
Wisseltafelblad Vicco Wicko Wit 80 x 76 cm met verdeling, Model 54278
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van PawHut Deurbeveiligingshek, traphek, hondenhek, afschermingshek
PawHut Deurbeveiligingshek, traphek, hondenhek, afschermingshek
€ 57,15/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Konfettikanone mit Sternkonfetti 20cm Bunt
Confettikanon met sterren, 20 cm, in verschillende kleuren
€ 30,74/1kg
€ 4,15
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 137,33
-€ 22,86
€ 114,47
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Totsy Baby KOK001_SOWKI, 50x90 cm, geproduceerd in Polen, 1 stuk
Totsy Baby KOK001_SOWKI, 50x90 cm, geproduceerd in Polen, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 97,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 324,37
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks kinderbed, vloerbed, houten bed met valbeveiliging en deur, speelbed, tweepersoonsbed voor kinderen, 140x200 cm, grijs
Flieks kinderbed, vloerbed, houten bed met valbeveiliging en deur, speelbed, tweepersoonsbed voor kinderen, 140x200 cm, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 203,78
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 107,80
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Uitbreidbaar bed Moby-Systém LUNA 3-in-1 - grijs
Uitbreidbaar bed Moby-Systém LUNA 3-in-1 - grijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,86/1kg
Productafbeelding van Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 833,17/1kg
Productafbeelding van Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.233,00/1kg
Productafbeelding van Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 966,33/1kg
Productafbeelding van Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.899,00/1kg