Smaak:

Appel

GymBeam - ProAMINO, 390 g, groene appel

€ 43,71

€ 112,08 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Aminozuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GymBeam - EAA, 500 g, groene appel smaak
GymBeam - EAA, 500 g, groene appel smaak
€ 93,72/1kg
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Arginine + Ornithine, 420 g, groene appel smaak
GymBeam - Arginine + Ornithine, 420 g, groene appel smaak
€ 121,26/1kg
€ 50,93
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam | BCAA 4:1:1, instantpoeder, groene appel smaak
GymBeam | BCAA 4:1:1, instantpoeder, groene appel smaak
€ 122,44/1l
€ 30,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - ASAP BCAA, 375 g, groene appel smaak
GymBeam - ASAP BCAA, 375 g, groene appel smaak
€ 113,79/1kg
€ 42,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - ProAMINO, cafeïnevrij, 390 g, Mango Maracuja
GymBeam - ProAMINO, cafeïnevrij, 390 g, Mango Maracuja
€ 107,72/1kg
€ 42,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Amino Beast - BeastPink, 270 g, groene appel
GymBeam - Amino Beast - BeastPink, 270 g, groene appel
€ 125,52/1kg
€ 33,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ostrovit eaa BI9107
Ostrovit eaa BI9107
€ 120,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van GymBeam - L-Fenylalanine, 90 capsules
GymBeam - L-Fenylalanine, 90 capsules
€ 275,00/1l
€ 24,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam L-Glutamine 500 g, citroen-limoen smaak
GymBeam L-Glutamine 500 g, citroen-limoen smaak
€ 68,98/1kg
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - L-Theanine, 90 capsules
GymBeam - L-Theanine, 90 capsules
€ 283,56/1l
€ 25,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ostrovit bcaa + glutamine BI9160
Ostrovit bcaa + glutamine BI9160
€ 130,00/1kg
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van GymBeam - L-Ornithine HCl, 90 capsules
GymBeam - L-Ornithine HCl, 90 capsules
€ 300,67/1l
€ 27,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ostrovit glutamine BI9093
Ostrovit glutamine BI9093
€ 130,00/1l
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van OstroVit | Glutamine 5000
OstroVit | Glutamine 5000
€ 113,27/1l
€ 16,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
6PAK Nutrition | EAA-poeder, grapefruit smaak
€ 54,07/1l
€ 21,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit | BCAA 5000
OstroVit | BCAA 5000
€ 93,03/1l
€ 27,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - L-Histidine, 90 capsules
GymBeam - L-Histidine, 90 capsules
€ 316,67/1l
€ 28,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
AllNutrition | Glutamine 1250 XtraCaps
€ 148,64/1l
€ 53,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - L-Fenylalanine poeder, 250 g, smaakneutraal
GymBeam - L-Fenylalanine poeder, 250 g, smaakneutraal
€ 106,52/1kg
€ 26,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Tyrosine, 120 capsules
GymBeam - Tyrosine, 120 capsules
€ 216,17/1l
€ 25,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ProAMINO is een functionele mix van negen aminozuren, geselecteerde vitamines en de GreenEnergy®-formule, speciaal voor sporters.

ProAMINO is een functioneel complex van aminozuren, geselecteerde vitamines en de GreenEnergy®-formule. Het bevat een mix van negen aminozuren die sporters kunnen innemen voor, tijdens of na de training. Het product bevat vertakte ketenzuur aminozuren (BCAA's), zoals leucine, isoleucine en valine, in een 4:1:1-verhouding, met een grotere hoeveelheid leucine. Daarnaast bevat het L-glutamine, L-citrulline,L-arginine,beta-alanine en L-taurine.

Dit complexe voedingssupplement bevat ook de unieke GreenEnergy®-formule, die caffeine en groene koffie-extract (Coffea arabica), evenals groene thee(Camellia sinensis) bevat. Daarom is dit supplement ideaal als onderdeel van een pre-workout supplement. Bovendien is het verrijkt met zes vitamines, namelijk vitamine C (ascorbinezuur), B3 (niacine), B6 (pyridoxine), B9 (foliumzuur), B12 (cobalamine) en D3 (cholecalciferol).

Vitamine C ondersteunt de juiste werking van het immuunsysteem. Sporters zullen ook waarderen dat het bijdraagt aan het onderhouden van een normale immuunfunctie tijdens en na intensieve lichamelijke inspanning. Dit effect treedt op wanneer 200 mg vitamine C wordt toegevoegd, bovenop de aanbevolen dagelijkse dosis, wat dit supplement duidelijk overschrijdt. De vitamines B3, B6, B9 en B12 dragen bij aan het verminderen van vermoeidheid en uitputting. De vitamines B6 en B12 ondersteunen ook de normale functie van de psyche en het zenuwstelsel. Vitamine B6 draagt ook bij aan de regulering van de hormoonactiviteit en de normale stofwisseling van eiwitten en glycogeen. De vitamines B6 en B12 ondersteunen de normale functie van de psyche en het zenuwstelsel. Ook vitamine D speelt een rol bij het in stand houden van een goede spierfunctie en gezonde botten.

ProAMINO, een stabiele mix van aminozuren, is dankzij zijn formule geschikt voor alle kracht- en duursporters en andere actieve mensen. Het is verkrijgbaar in de vorm van een oplosbaar poeder, dat eenvoudig in een shaker met water kan worden gemengd. In een handomdraai heb je een verfrissend drankje vol functionele ingrediënten, dat voor en tijdens de training kan worden gedronken.

ProAMINO & de voordelen

  • Complex van aminozuren, vitamines en de GreenEnergy®-formule.
  • GreenEnergy® bevat cafeïne, groene koffie-extract en groene thee-extract.
  • Verrijkt met zes zorgvuldig geselecteerde vitamines.
  • Dankzij vitamine C ondersteunt het de normale werking van het immuunsysteem, ook tijdens en na intensieve inspanning.
  • Vitamine B3, B6, B9 en B12 dragen bij aan het verminderen van vermoeidheid en uitputting.
  • Vitamine B6 en B12 ondersteunen de normale werking van de psyche en het zenuwstelsel.
  • Dankzij vitamine B6 draagt het bij aan de regulering van de hormoonactiviteit en de normale stofwisseling van eiwitten en glycogeen.
  • Bevat vitamine D, die bijdraagt aan het behoud van een normale spierfunctie en gezonde botten.
  • Geschikt voor sporters die kracht- en duurtrainingen doen.
  • Ideaal voor en tijdens het trainen.

Ingrediënten

Smaak: Sinaasappel: BCAA 4:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Alanine, L-Glutamine, L-Taurine, Inuline, zuurteregelende stoffen: citroenzuur, appelzuur, L-Citrulline, natuurlijk aroma, L-Arginine, Beta-Alanine, Vitamine C (Ascorbinezuur), zoetstof: Sucralose, kleurstof: Beta-Carotine, verdikkingsmiddel, cafeïne (gedehydreerd), Vitamine B3 (Niacinamide), groene koffie-extract, groene thee-extract, Vitamine B6 (Pyridoxinehydrochloride), Vitamine B12 (Cobalamine), Vitamine B9 (Folaat), Vitamine D3 (Cholecalciferol).

Smaak: Mango-Maracuja: BCAA 4:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Alanine, L-Glutamine, L-Taurine, Inuline, zuurteregelende stoffen: citroenzuur, appelzuur, L-Citrulline, natuurlijk aroma, L-Arginine, Beta-Alanine, Vitamine C (Ascorbinezuur), zoetstof: Sucralose, kleurstoffen: Beta-Carotine, bietenrood, verdikkingsmiddel, cafeïne (gedehydreerd), Vitamine B3 (Niacinamide), groene koffie-extract, groene thee-extract, Vitamine B6 (Pyridoxinehydrochloride), Vitamine B12 (Cobalamine), Vitamine B9 (Folaat), Vitamine D3 (Cholecalciferol).

Smaak: Citroen-Limoen: BCAA 4:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Alanine, L-Glutamine, L-Taurine, Inuline, L-Citrulline, zuurteregelende stoffen: citroenzuur, appelzuur, natuurlijk aroma, L-Arginine, Beta-Alanine, Vitamine C (Ascorbinezuur), zoetstof: Sucralose, kleurstoffen: Beta-Carotine, briljantblauw, verdikkingsmiddel, cafeïne (gedehydreerd), Vitamine B3 (Niacinamide), groene koffie-extract, groene thee-extract, Vitamine B6 (Pyridoxinehydrochloride), Vitamine B12 (Cobalamine), Vitamine B9 (Folaat), Vitamine D3 (Cholecalciferol).

Groene appel smaak: BCAA 4:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Alanine, L-Glutamine, L-Taurine, Inuline, zuurteregelaars: citroenzuur, appelzuur, L-Citrulline, natuurlijk aroma, L-Arginine, Beta-Alanine, Vitamine C (Ascorbinezuur), zoetstof: Sucralose, kleurstoffen: Beta-caroteen, briljantblauw, verdikkingsmiddel, cafeïne (anidre), Vitamine B3 (Niacinamide), groene koffie-extract, groene thee-extract, Vitamine B6 (Pyridoxinehydrochloride), Vitamine B12 (Cobalamine), Vitamine B9 (Folaat), Vitamine D3 (Cholecalciferol).

Watermeloen smaak: BCAA 4:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Alanine, Inuline, L-Glutamine, L-Taurine, zuurteregelaar: citroenzuur, L-Citrulline DL-Malate (2:1), natuurlijk aroma, L-Arginine, Beta-Alanine, zuurteregelaar: appelzuur, Vitamine C (L-Ascorbinezuur), verdikkingsmiddel Grindsted® (Xanthaan, Cellulose), zoetstof: Sucralose, kleurstof: bietenrood, cafeïne (anidre), Vitamine B3 (Nicotinamide), groene koffie-extract (Coffea arabica) (fruit) (50% chlorogeenzuur), groene thee-extract (Camellia sinensis) (bladeren) (40% polyfenolen), Vitamine B6 (Pyridoxinehydrochloride), Vitamine D3 (Cholecalciferol), Vitamine B12 (Cyanocobalamine), Vitamine B9 (Folaat).

Blauwe bessen smaak: BCAA 4:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Alanine, Inuline, L-Glutamine, L-Taurine, zuurteregelaar: citroenzuur, L-Citrulline DL-Malate (2:1), natuurlijk aroma, L-Arginine, Beta-Alanine, zuurteregelaar: appelzuur, Vitamine C (L-Ascorbinezuur), verdikkingsmiddel Grindsted® (Xanthaan, Cellulose), zoetstof: Sucralose, cafeïne (anidre), Vitamine B3 (Nicotinamide), groene koffie-extract (Coffea arabica) (fruit) (50% chlorogeenzuur), groene thee-extract (Camellia sinensis) (bladeren) (40% polyfenolen), Vitamine B6 (Pyridoxinehydrochloride), Vitamine D3 (Cholecalciferol), kleurstof: briljantblauw FCF, Vitamine B12 (Cyanocobalamine), Vitamine B9 (Folaat).

Aanbevolen gebruik

Los de aanbevolen hoeveelheid van 13 g (één maatschep) op in 200-300 ml water in een shaker. Neem dit een tot twee keer per dag in.

Voedingswaarden

Voedingswaarden1 portie (13 g)*Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH) per 13 g
Gefementeerde BCAA's4000 mg
  • waaronder L-Leucine
2666,66 mg
  • waaronder L-Isoleucine
666,66 mg
  • waaronder L-Valine
666,66 mg
L-Alanine3000 mg
L-Glutamine1500 mg
L-Taurine1000 mg
L-Citrulline Malate500 mg
Beta-Alanine300 mg
L-Arginine300 mg
Vitamine C200 mg250 %
Niacine30 mg188 %Vitamine B68 mg571 %Bladeren400 µg200 %Vitamine B123 µg120 %Vitamine D1.5 µg30 %GreenEnergy®-formule100 mgCafeïne40 mgGroene koffie-extract 15:1 (Coffea arabica)30 mgGroene thee-extract 10:1 (Camellia sinensis)30 mg

Waarschuwing

Voedingssupplement. Bevat zoetstof. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. Dit product is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Op een droge plaats, beschermd tegen direct zonlicht, bij kamertemperatuur n.

Fabrikant
GymBeam
Gewicht
390 g
Aantal stuks
1
Smaak
Appel
Inhoud
390 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Los de aanbevolen hoeveelheid van 13 gram (één afgestreken maatlepel) op in 200-300 ml water in een shaker. Neem dit één tot twee keer per dag in
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam Germany GmbH | Heinrich-Horten-Straße 22, 47906 Kempen, Germany
Verkoopbenaming
GymBeam - ProAMINO
EAN
8588007130972
MPN (Manufacturer Part Number)
28784-4-390g-green-apple

Fabrikant
GymBeam
Gewicht
390 g
Aantal stuks
1
Smaak
Appel
Inhoud
390 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Los de aanbevolen hoeveelheid van 13 gram (één afgestreken maatlepel) op in 200-300 ml water in een shaker. Neem dit één tot twee keer per dag in
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam Germany GmbH | Heinrich-Horten-Straße 22, 47906 Kempen, Germany
Verkoopbenaming
GymBeam - ProAMINO
EAN
8588007130972
MPN (Manufacturer Part Number)
28784-4-390g-green-apple
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tabletten
Scitec Nutrition BCAA 6400, 375 tabletten
€ 56,43/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,74
-48%
€ 21,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Blueberry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
€ 39,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Zweeds Nutra Marine Collageen 10.000 mg – Vloeibare viscollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 500 ml – Aardbei/bessen smaak
Zweeds Nutra Marine Collageen 10.000 mg – Vloeibare viscollageen met hyaluronzuur en vitamine C, 500 ml – Aardbei/bessen smaak
€ 42,54/1kg
€ 22,39
-5%
€ 21,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 100% L-Glutamine (500 gram)
100% L-Glutamine (500 gram)
€ 59.553,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
Activlab BCAA Xtra Drink 5000mg (24x330ml) - Sinaasjesmaak
€ 1,91/1l
€ 0,63
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Lefax Intens, vloeibare capsules, 20 capsules
Lefax Intens, vloeibare capsules, 20 capsules
€ 7,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
BCAA - TS-Technology - 500 g : Cherry | Aminozuren | 2:1:1 (Leucine : Isoleucine : Valine) | Snelle opname
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Amino 5600
SCITEC Nutrition | Amino 5600
€ 176,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,01
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.