Gewicht:

110 g

Novi, gladde chocolade Fondente, 3 x 100g

€ 6,95

€ 63,18 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldkenn Morand Williamine Chocolade, 100g
Goldkenn Morand Williamine Chocolade, 100g
€ 323,80/1kg
€ 32,38
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met cacaovulling, 110 gram
Milka Melkchocolade met cacaovulling, 110 gram
€ 59,64/1kg
€ 7,55
-13%
€ 6,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabou chocolade met Oreo, 170 gram
Marabou chocolade met Oreo, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
€ 81,60/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melkchocolade met hazelnoot, 100g
Melkchocolade met hazelnoot, 100g
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alpinella kokos chocolade, 90 gram
Alpinella kokos chocolade, 90 gram
€ 28,33/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Oreo, 100 gram
Milka Oreo, 100 gram
€ 175,20/1kg
€ 17,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Hazelnoot, 100 gram
Milka Hazelnoot, 100 gram
€ 55,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt Mokka Volmelk Chocolade, 100g
Lindt Mokka Volmelk Chocolade, 100g
€ 31,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Milka Melkchocolade, 250 gram
Milka Melkchocolade, 250 gram
€ 87,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-8%
€ 21,96
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Chocolade Pind-karamel, 90 gram
Milka Chocolade Pind-karamel, 90 gram
€ 29,33/1kg
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met Toffee Vulling, 100 gram
Milka Melkchocolade met Toffee Vulling, 100 gram
€ 175,30/1kg
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Alpinella karamel chocolade, 100 gram
Alpinella karamel chocolade, 100 gram
€ 25,50/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt melkchocolade met whiskyvulling, 100g
Lindt melkchocolade met whiskyvulling, 100g
€ 76,75/1kg
€ 9,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Grześki met hazelnoot, bedekt met melkchocolade, 36 gram
Grześki met hazelnoot, bedekt met melkchocolade, 36 gram
€ 17,50/1kg
€ 0,74
-5%
€ 0,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel, melkchocolade, 90 gram
Wawel, melkchocolade, 90 gram
€ 25,67/1kg
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met karamel, 100 gram
Milka Melkchocolade met karamel, 100 gram
€ 26.400,00/1kg
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wedel Chocolade, dessertvariant, met kersen vulling, 100 gram
Wedel Chocolade, dessertvariant, met kersen vulling, 100 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
€ 245,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka 7622210604187, melkchocolade, 276 g, 2276 kJ, 544 kcal, 33 g, 16 g
Milka 7622210604187, melkchocolade, 276 g, 2276 kJ, 544 kcal, 33 g, 16 g
€ 64,02/1kg
€ 24,99
-29%
€ 17,67
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Novi Fondente, Italiaanse chocolade, ofwel pure chocolade. Een product van een Italiaans bedrijf, rechtstreeks geïmporteerd uit Italië. Een chocoladereep voor liefhebbers van pure chocolade. Novi Fondente is een chocolade met 52% cacaotruffel en zonder toevoegingen. De samenstelling is volledig natuurlijk en vrij van conserveermiddelen, palmolie of kleurstoffen. De chocolade bestaat alleen uit cacaomassa, cacaoboter, suiker, sojalecithine en natuurlijke aroma's.

De chocolade is gecertificeerd als glutenvrij product, wat belangrijk is voor mensen met een glutenallergie. Er is hier zelfs geen spoor van gluten aanwezig.

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: lecithine (soja), natuurlijke aroma's. Cacaomassa: minimaal 52%. Voedingswaarde per 100g: Energie: 2328kJ/559kcal, Vet: 34g, waarvan verzadigde vetzuren: 20g, Koolhydraten: 53g, waarvan suiker: 46g, Eiwitten: 6,5g, Zout: 0g. Netto gewicht: 100g. Herkomst: Italië. Bewaring: Droog en koel bewaren, beschermd tegen zonlicht. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
110 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Fondente glutenvrije pure chocolade 100g - Novi
Fabrikant
NOVI
Aantal stuks
1
EAN
8006380215203

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: lecithine (soja), natuurlijke aroma's. Cacaomassa: minimaal 52%. Voedingswaarde per 100g: Energie: 2328kJ/559kcal, Vet: 34g, waarvan verzadigde vetzuren: 20g, Koolhydraten: 53g, waarvan suiker: 46g, Eiwitten: 6,5g, Zout: 0g. Netto gewicht: 100g. Herkomst: Italië. Bewaring: Droog en koel bewaren, beschermd tegen zonlicht. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
110 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Fondente glutenvrije pure chocolade 100g - Novi
Fabrikant
NOVI
Aantal stuks
1
EAN
8006380215203
Gaat ook goed samen met
TABLICZKA KAKAOWA FAIR TRADE BIO 80 g - ICHOC (VIVANI)
Ichoc Classic Style Vegan (80 gr)
€ 33,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologisch-vegane witte vanilleschokolade, 80g, van iChoc
Biologisch-vegane witte vanilleschokolade, 80g, van iChoc
€ 35,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
€ 80,47/1kg
€ 13,68
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Novi al Latte, 100 gram
Novi al Latte, 100 gram
€ 53,46/1kg
€ 6,95
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs  (80 gr)
Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs (80 gr)
€ 49,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Ferrero 60116462, Nuss-Nougat-Creme Nutella, displayverpakking met 40 stuks
Ferrero 60116462, Nuss-Nougat-Creme Nutella, displayverpakking met 40 stuks
€ 53,97/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 32,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dr. Oetker Bakmix Notentaart, voor een heerlijk zacht taartje, 380g
Dr. Oetker Bakmix Notentaart, voor een heerlijk zacht taartje, 380g
€ 14,76/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Galle & Jessen Mørk Pålægschokolade, pure chocolade, 2 x 108g - Chocolade voor beleg
Galle & Jessen Mørk Pålægschokolade, pure chocolade, 2 x 108g - Chocolade voor beleg
€ 51,76/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,18
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Trolli Tarantula, extra zachte fruitgummie-spinnen, 6 smaken, 975g
Trolli Tarantula, extra zachte fruitgummie-spinnen, 6 smaken, 975g
€ 19,55/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,06
-4%
€ 19,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amoretta pistachenoten, 1 kg, merk Mieszko
Amoretta pistachenoten, 1 kg, merk Mieszko
€ 17,93/1kg
€ 19,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Baileys Chocolate Mini Delights, merk Braun, 102 gram, 2116 kJ, 507 kcal, 54 gram, 48 gram
Baileys Chocolate Mini Delights, merk Braun, 102 gram, 2116 kJ, 507 kcal, 54 gram, 48 gram
€ 352,35/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Vivani Chocolate-Bar Blutorange Dark 100% (90 gr)
Vivani Chocolate-Bar Blutorange Dark 100% (90 gr)
€ 44,33/1kg
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Merci Adventskalender 402452-00 263g
Merci Adventskalender 402452-00 263g
€ 87,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
€ 166,93/1kg
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kadayif Engelshaar – Geroosterde deegstrengen, 2x200g | Perfect voor desserts & Dubai-chocolade + Hartvormige kaarten, verzendbescherming
Kadayif Engelshaar – Geroosterde deegstrengen, 2x200g | Perfect voor desserts & Dubai-chocolade + Hartvormige kaarten, verzendbescherming
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Mutti Passata, tomatenpuree, 700 g, glazen pot
Mutti Passata, tomatenpuree, 700 g, glazen pot
€ 18,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g
Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g
€ 36,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt Chocolade Kugeln Lindor 11399, geschikt om te delen, 250g
Lindt Chocolade Kugeln Lindor 11399, geschikt om te delen, 250g
€ 106,72/1kg
€ 40,02
-33%
€ 26,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van XOX Pinda's, naturel, 85022, 900g
XOX Pinda's, naturel, 85022, 900g
€ 71,58/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 64,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
€ 60,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg