Gewicht:

170 g

Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram

€ 13,68

€ 80,47 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alpinella chocolade met noten, 90 gram
Alpinella chocolade met noten, 90 gram
€ 28,33/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Mmmax Noten, 270g
Milka Mmmax Noten, 270g
€ 52,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka - Mmmax Alpenmelk - 16 stuks van 270 gram
Milka - Mmmax Alpenmelk - 16 stuks van 270 gram
€ 272,00/1kg
€ 73,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met noten, 80 gram
Wedel Melkchocolade met noten, 80 gram
€ 36,13/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Daim repen, chocolade, 36 stuks
Daim repen, chocolade, 36 stuks
€ 99,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 100,41
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka Mmmax Noten-chocolade wafer, 270 gram
Milka Mmmax Noten-chocolade wafer, 270 gram
€ 82,70/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
€ 81,60/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Baton Oreo, 37 gram
Milka Baton Oreo, 37 gram
€ 33,50/1kg
€ 1,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met cacaovulling, 110 gram
Milka Melkchocolade met cacaovulling, 110 gram
€ 59,64/1kg
€ 7,55
-13%
€ 6,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Oreo, 100 gram
Milka Oreo, 100 gram
€ 175,20/1kg
€ 17,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Melkchocolade, 250 gram
Milka Melkchocolade, 250 gram
€ 87,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-8%
€ 21,96
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Mmmax Melkchocolade, knapperige yoghurtvulling, 300 gram
Milka Mmmax Melkchocolade, knapperige yoghurtvulling, 300 gram
€ 28,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,11
-5%
€ 8,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met karamel, 100 gram
Milka Melkchocolade met karamel, 100 gram
€ 26.400,00/1kg
€ 2,78
-5%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel, melkchocolade met karamelvulling, koekjesmaak, 39 gram
Wawel, melkchocolade met karamelvulling, koekjesmaak, 39 gram
€ 31,25/1kg
€ 1,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Hazelnoot Chocolade, 90 gram, chocoladetafel
Milka Hazelnoot Chocolade, 90 gram, chocoladetafel
€ 98,78/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
€ 114,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabou chocolade met Oreo, 170 gram
Marabou chocolade met Oreo, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Tygryski maïskorrels met chocoladevulling, 60 gram
Tygryski maïskorrels met chocoladevulling, 60 gram
€ 21,17/1kg
€ 1,34
-5%
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel chocolade met muntsmaak, 90 gram
Wawel chocolade met muntsmaak, 90 gram
€ 33,22/1kg
€ 2,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Toblerone Fruit en Noten met rozijnen en honing, amandelpraline, 100g
Toblerone Fruit en Noten met rozijnen en honing, amandelpraline, 100g
€ 184,60/1kg
€ 18,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Novi Nocciolato 130g is een klassieke Italiaanse chocoladereep met hele hazelnoten, en is een van de meest bekende producten van het merk Novi. Dit product combineert hoogwaardige chocolade (afhankelijk van de variant: melk-, pure of witte chocolade) met een grote hoeveelheid hele, knapperige hazelnoten (ongeveer 24%), wat resulteert in een uitgesproken, natuurlijke nootachtige smaak.

Deze chocolade staat bekend om zijn intense cacaaroma en het duidelijke contrast in textuur: de gladde, smeltende chocolade combineert perfect met de knapperigheid van de hele noten. De melkchocolade variant is milder en romiger, terwijl de pure chocolade variant een diepere en pittigere smaak biedt (minimaal 50% cacao).

Dit glutenvrije product, gemaakt van eenvoudige, zorgvuldig geselecteerde ingrediënten zoals cacaomassa, cacaoboter en hazelnoten, is geschikt voor mensen die een glutenvrij dieet volgen.

De reep van 130 gram is ideaal als dagelijkse snack, bij de koffie of als ingrediënt in desserts. Het is de perfecte keuze voor wie de klassieke combinatie van chocolade en noten in een intensieve Italiaanse stijl waardeert

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Gianduia chocolade met hazelnoot, 130 gram - Novi
Fabrikant
NOVI
Aantal stuks
1
EAN
8006380217085

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Gianduia chocolade met hazelnoot, 130 gram - Novi
Fabrikant
NOVI
Aantal stuks
1
EAN
8006380217085
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pavesi Gocciole chocoladekoekjes, 500 gram. Italiaanse koekjes met chocoladestukjes
Pavesi Gocciole chocoladekoekjes, 500 gram. Italiaanse koekjes met chocoladestukjes
€ 6,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
€ 34,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
€ 40,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
Lindt Pralines, Hochfein: Fijne chocolade specialiteiten, 120g
€ 87,50/1kg
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MON CHERI 1026 MON CHERI Pralinen 15 St.
MON CHERI 1026 MON CHERI Pralinen 15 St.
€ 73,38/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,69
-21%
€ 11,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
Raffaello chocoladetafel met kokosnoot en amandelcreme, 90g
€ 77,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
€ 41,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Novi, gladde chocolade Fondente, 3 x 100g
Novi, gladde chocolade Fondente, 3 x 100g
€ 63,18/1kg
€ 6,95
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 27,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Merci Praline, witte chocolade, artikelnummer 179019-00, 185g
Merci Praline, witte chocolade, artikelnummer 179019-00, 185g
€ 39,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
After Eight® chocoladepralines, 200,0 g
€ 52,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van merci® 179026 merci® lovelies Creamy Pralinen 185 g
merci® 179026 merci® lovelies Creamy Pralinen 185 g
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Storck Toffifee, 125 gram
Storck Toffifee, 125 gram
€ 32,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MaitreTruffout, Belgische klassieke truffel, 200 gram
MaitreTruffout, Belgische klassieke truffel, 200 gram
€ 17,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindor melkchocolade pralines, 100g
Lindor melkchocolade pralines, 100g
€ 80,75/1kg
€ 10,20
-4%
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Viani Tartufi Dolci Misti, 125 gram - Een zakje met een mix van 9 soorten truffelpralines, gemaakt van de beste Italiaanse chocolade. Een ideaal cadeau en lekker om van te genieten
Viani Tartufi Dolci Misti, 125 gram - Een zakje met een mix van 9 soorten truffelpralines, gemaakt van de beste Italiaanse chocolade. Een ideaal cadeau en lekker om van te genieten
€ 130,60/1kg
€ 19,59
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g
Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g
€ 36,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Roshen Minky Binky melkbonbons, 1 kg
Roshen Minky Binky melkbonbons, 1 kg
€ 8,43/1kg
€ 8,87
-4%
€ 8,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
€ 241,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt Chocolade Kugeln Lindor 11399, geschikt om te delen, 250g
Lindt Chocolade Kugeln Lindor 11399, geschikt om te delen, 250g
€ 106,72/1kg
€ 40,02
-33%
€ 26,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van duplo   Schokoriegel 18 St.
duplo Schokoriegel 18 St.
€ 40,63/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Lindt 947296 Lindt CLASSIC Pralinen 200,0 g
Lindt 947296 Lindt CLASSIC Pralinen 200,0 g
€ 63,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,60
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg