Novi al Latte, 100 gram

€ 6,95

€ 53,46 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
€ 59,90/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Novi Tavoletta, melkchocolade met intense melksmaak, 100 gram, 1 stuk. Ingrediënten: Suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, roompoeder, cacaomassa, magere melkpoeder, ..., Hazelnoten, Amandelen, Melk, Soja, Gluten
Novi Tavoletta, melkchocolade met intense melksmaak, 100 gram, 1 stuk. Ingrediënten: Suiker, cacaoboter, volle melkpoeder, roompoeder, cacaomassa, magere melkpoeder, ..., Hazelnoten, Amandelen, Melk, Soja, Gluten
€ 88,10/1kg
€ 8,81
Verkoper: SanmartiniStore
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met cacaovulling, 110 gram
Milka Melkchocolade met cacaovulling, 110 gram
€ 59,64/1kg
€ 7,55
-13%
€ 6,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Snackline kaaswafels, 100 gram
Snackline kaaswafels, 100 gram
€ 13,30/1kg
€ 1,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade, 250 gram
Milka Melkchocolade, 250 gram
€ 87,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
-8%
€ 21,96
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wawel, melkchocolade, 90 gram
Wawel, melkchocolade, 90 gram
€ 25,67/1kg
€ 2,43
-4%
€ 2,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NIEDEREGGER Marzipanaardappelen, 150g
NIEDEREGGER Marzipanaardappelen, 150g
€ 90,73/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,61
Verkoper: somnia24
CZEKOLADA GORZKA NUGATOWA BIO 80 g - VIVANI
VIVANI - Biologische pure chocolade met nougat, 80 gram
€ 34,63/1kg
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Milka Luflee, 100 gram
Milka Luflee, 100 gram
€ 66,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,69
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Marabou Muntkrokant, 170 gram
Marabou Muntkrokant, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
PRALINY Z KREMEM PISTACJOWYM BIO (3 x 13 g) 39 g - BETT'R
Pralines met pistachecrème (3 x 13 g) - 39 g - BETT'R
€ 53,85/1kg
€ 2,47
-14%
€ 2,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpinella melkchocolade, 90 gram
Alpinella melkchocolade, 90 gram
€ 28,67/1kg
€ 2,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabou Notenchocolade, 170 gram
Marabou Notenchocolade, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Wedel Chocolade, dessertchocolade, "Jedyna", 100 gram
Wedel Chocolade, dessertchocolade, "Jedyna", 100 gram
€ 40,00/1kg
€ 4,21
-4%
€ 4,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met Toffee Vulling, 100 gram
Milka Melkchocolade met Toffee Vulling, 100 gram
€ 175,30/1kg
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met toffeevulling, 100 gram
Wedel Melkchocolade met toffeevulling, 100 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nudossi Naschi zonder palmolie, 300g
Nudossi Naschi zonder palmolie, 300g
€ 51,07/1kg
€ 15,96
-4%
€ 15,32
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van MaitreTruffout chocoladepralines met melkvulling, 100 gram
MaitreTruffout chocoladepralines met melkvulling, 100 gram
€ 18,60/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Novi al Latte 100g / Pralines uit Italië

Italiaanse melkchocolade

Melkchocolade die smelt op de tong.

Novi al Latte is het origineel, Italiaanse chocolade met melk. Deze unieke chocolade bevat 30% zorgvuldig geselecteerde cacao. Deze chocolade bevat geen smaaktoevoegingen, want soms is het heerlijk om chocolade te eten die ook puur al ongelooflijk lekker is :).

De Italiaanse melkchocolade Novi al Latte bestaat uit slechts een paar eenvoudige ingrediënten, waardoor de smaak zo uitgesproken is en gewaardeerd wordt door Italiaanse chocoladekenners. De chocolade Novi al Latte komt uit Piemonte, Italië!


Ingrediënten: Suiker, volle melkpoeder, cacaomassa, cacaoboter, sojalecithine. Cacao ten minste 30%. Kan sporen van noten bevatten.

Gewicht: 100g

Land van herkomst: Italië

Ingrediënten
Suiker, volmelkpoeder, cacaomassa, cacaoboter, sojalecithine. Kan sporen van noten bevatten.
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
130 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Melkchocolade
Fabrikant
INNY
Aantal stuks
1
EAN
8006380211205

Ingrediënten
Suiker, volmelkpoeder, cacaomassa, cacaoboter, sojalecithine. Kan sporen van noten bevatten.
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
130 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Melkchocolade
Fabrikant
INNY
Aantal stuks
1
EAN
8006380211205
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
€ 16,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
€ 89,32/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ritter Sport Pistache 67096, 100g
Ritter Sport Pistache 67096, 100g
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wawel Mini-chocoladereep, smaak: Danusia, kokos, 38g
Wawel Mini-chocoladereep, smaak: Danusia, kokos, 38g
€ 31,00/1kg
€ 1,30
-4%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 14x Kinder Crispy – Knapperige chocoladekoekjes, multipack – 14x34g + Heartforcards® verzendbescherming
14x Kinder Crispy – Knapperige chocoladekoekjes, multipack – 14x34g + Heartforcards® verzendbescherming
€ 33,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,94
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
€ 60,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Czekolada Nussbeisser Gold, 220 gram
Czekolada Nussbeisser Gold, 220 gram
€ 31,04/1kg
€ 7,74
-3%
€ 7,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
€ 102,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Biologisch-vegane witte vanilleschokolade, 80g, van iChoc
Biologisch-vegane witte vanilleschokolade, 80g, van iChoc
€ 35,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 548
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 10x kinder 3246 bueno Schokoriegel 10 St.
10x kinder 3246 bueno Schokoriegel 10 St.
€ 60,05/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 35,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van merci® 140422-00 merci® Edel-Marzipan 4 St./112,0 g
merci® 140422-00 merci® Edel-Marzipan 4 St./112,0 g
€ 82,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dressoir Vicco Leon Wit 35 x 84 cm, Model 29455
Dressoir Vicco Leon Wit 35 x 84 cm, Model 29455
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 210,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pistachecrème 45%, 190g - verpakt per 2 stuks
Pistachecrème 45%, 190g - verpakt per 2 stuks
€ 33,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,87
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
€ 92,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,29
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg