Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Knapperige Italiaanse broodchips met olijfolie

€ 2,95

€ 8,19 / 1kg

plus € 12,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Knäckebröd & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Iraltone Lotion tegen haaruitval, 100 ml
Iraltone Lotion tegen haaruitval, 100 ml
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
€ 27,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,73
-2%
€ 6,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wasa 7300400481823, Knäckebröd, Natuurlijk/Natuurlijk, 240 g, Rechthoekig, 395 kcal, 1663 kJ
Wasa 7300400481823, Knäckebröd, Natuurlijk/Natuurlijk, 240 g, Rechthoekig, 395 kcal, 1663 kJ
€ 48,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Knäckebröd - Spelt, 250g
Knäckebröd - Spelt, 250g
€ 12,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melvit Knapperig Veganistisch Volkoren Brood, 8 groenten, 130 gram
Melvit Knapperig Veganistisch Volkoren Brood, 8 groenten, 130 gram
€ 174.769,23/1kg
€ 22,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Knapperig Brood, Volkoren, met Tomaat en Basilicum, 130g
Melvit Knapperig Brood, Volkoren, met Tomaat en Basilicum, 130g
€ 147.230,77/1kg
€ 19,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije proteïnknäckebröd, biologisch, 100 g, merk Ekowital
Glutenvrije proteïnknäckebröd, biologisch, 100 g, merk Ekowital
€ 1.900,00/1kg
€ 2,00
-5%
€ 1,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rymut Rijstwafels, 125 gram
Rymut Rijstwafels, 125 gram
€ 33.181,82/1kg
€ 3,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nairn's Volkoren Zaadcrackers, glutenvrij, 137g – Knapperige volkorencrackers met zaden
Nairn's Volkoren Zaadcrackers, glutenvrij, 137g – Knapperige volkorencrackers met zaden
€ 25,47/1kg
€ 3,58
-2%
€ 3,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dickeres knapperig brood - Muesli 230g
Dickeres knapperig brood - Muesli 230g
€ 23.521,74/1kg
€ 5,55
-2%
€ 5,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Knapperig brood met amandelen, biologisch, 150g
Knapperig brood met amandelen, biologisch, 150g
€ 20,07/1kg
€ 4,00
-24%
€ 3,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonko, rijstwafels met pure chocolade (65 gram)
Sonko, rijstwafels met pure chocolade (65 gram)
€ 35,86/1kg
€ 2,80
-10%
€ 2,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Knapperig Broodje met Kaas en Ui, 130 gram
Melvit Knapperig Broodje met Kaas en Ui, 130 gram
€ 162.153,85/1kg
€ 21,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Licht volkoren roggenbrood, 170 gram
Sonko Licht volkoren roggenbrood, 170 gram
€ 11,00/1kg
€ 2,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Licht volkoren brood, 170 gram
Sonko Licht volkoren brood, 170 gram
€ 23,75/1kg
€ 4,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Knäckebrot, 5 soorten graan, 130 gram
Melvit Knäckebrot, 5 soorten graan, 130 gram
€ 162.153,85/1kg
€ 21,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Knapperig, licht brood met zonnebloempitten, 170 gram
Sonko Knapperig, licht brood met zonnebloempitten, 170 gram
€ 13,29/1kg
€ 2,38
-5%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Karg's 23910, 1 stuk, 447 kcal, 1870 kJ, 111 kcal, 14 g, 49 g
Dr. Karg's 23910, 1 stuk, 447 kcal, 1870 kJ, 111 kcal, 14 g, 49 g
€ 16,40/1kg
€ 3,63
-9%
€ 3,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wasa 7300400481700, Knäckebröd, Natuurlijk/Natuurlijk, 260 g, Rechthoekig, 330 kcal, 1390 kJ
Wasa 7300400481700, Knäckebröd, Natuurlijk/Natuurlijk, 260 g, Rechthoekig, 330 kcal, 1390 kJ
€ 127,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,20
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mulino Bianco Granetti Classici – Knapperige Italiaanse broodchips

De Mulino Bianco Granetti Classici zijn knapperig geroosterde broodchips, gemaakt volgens de Italiaanse traditie. Ze zijn gemaakt van hoogwaardige tarwemeel en zonnebloemolie en overtuigen met hun milde smaak en bijzonder knapperige textuur.

Of het nu puur als snack is, met antipasti, bruschetta, spreads, of als knapperige toevoeging aan salades en soepen – Granetti Classici zijn veelzijdig inzetbaar en brengen een Italiaanse sfeer op tafel.

Productvoordelen

  • Originele Mulino Bianco kwaliteit
  • Knapperig geroosterde broodchips
  • Ideaal voor antipasti en aperitief
  • Perfect bij dips, kaas en spreads
  • Ook geschikt als bijgerecht bij salades en soepen
  • Gemaakt in Italië

Ingrediënten

Suiker, zout, gist, gemoute TARWEMEEL, TARWEMEEL (98 g*), zonnebloemolie (8,5 g*).
*Percentages gebaseerd op het eindproduct.

Allergie-informatie: Bevat gluten. Kan sporen bevatten van schaaldieren, melk, soja en eieren.

Voedingswaarden per 100 g

Energie1772 kJ / 420 kcal
Vet10 g
waarvan verzadigde vetzuren1,0 g
Koolhydraten70 g
waarvan suikers4,0 g
Vezels5,2 g
Eiwitten10 g
Zout1,0 g

Productdetails

  • Aanduiding: Geroosterd tarwebaksel
  • Inhoud: 280 g
  • Herkomst: Italië
  • Fabrikant: Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Parma, Italië


Granetti Mulino Bianco. Italiaanse toastbroodjes, knapperig maar niet hard. Het zijn speciaal gebakken stukjes brood van licht tarwebloem. Ze zijn ideaal om mee te bakken. Italianen serveren dit soort brood vaak met tomaten en mozzarella.

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
360 g
Levensmiddelenbedrijven
Mulino Bianco
Verkoopbenaming
Granetti Classici, 280g geroosterd brood - Mulino Bianco
Fabrikant
EAN
8076809527026

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
360 g
Levensmiddelenbedrijven
Mulino Bianco
Verkoopbenaming
Granetti Classici, 280g geroosterd brood - Mulino Bianco
Fabrikant
EAN
8076809527026
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SONGMICS Badkamerplank/Boekenplank, 5 niveaus, trappenvormig, met verstelbare hoogte, bamboe
SONGMICS Badkamerplank/Boekenplank, 5 niveaus, trappenvormig, met verstelbare hoogte, bamboe
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 74,13
-7%
€ 68,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
€ 16,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mulino Bianco Ritornelli, 700 gram. Italiaanse koekjes met cacao en amandelen
Mulino Bianco Ritornelli, 700 gram. Italiaanse koekjes met cacao en amandelen
€ 6,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,33
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Hellmann's Vegan Mayonaise: Een plantaardig alternatief voor mayonaise, fles van 430 ml
Hellmann's Vegan Mayonaise: Een plantaardig alternatief voor mayonaise, fles van 430 ml
€ 23,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
€ 58,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mulino Bianco 8076809571487, Koekjes, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
Mulino Bianco 8076809571487, Koekjes, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
€ 7,29/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,55
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 2x gehard glas voor Apple iPhone 7 / 8 / SE 2. Glazen folie, schermbescherming, beschermfolie
2x gehard glas voor Apple iPhone 7 / 8 / SE 2. Glazen folie, schermbescherming, beschermfolie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 7,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
€ 8,49/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
-22%
€ 3,48
Verkoper: SanmartiniStore
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke: Mix voor chocoladecake, 455g
€ 10,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,72
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mulino Bianco Kekse knuspriger Mürbeteig mit Sahne und Kakao
Mulino Bianco Kekse knuspriger Mürbeteig mit Sahne und Kakao
€ 11,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,95
-20%
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Varkenspeterselie "Golonkowa", 300g
Varkenspeterselie "Golonkowa", 300g
€ 11,03/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladetaart, 470g
Dr. Oetker Chocoladetaart, 470g
€ 12,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,65
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
Dr. Oetker Citroenwolk Cake Mix voor een cake, 430g
€ 10,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,67
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nachtkastje, hangend model 'Ampfing', met 2 lades, 40 x 29 x 30 cm, betonlook, lichtgrijs
Nachtkastje, hangend model 'Ampfing', met 2 lades, 40 x 29 x 30 cm, betonlook, lichtgrijs
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF400EU
Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF400EU
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 449
€ 259,53
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.