Schoenmaat:

42
  • 42
  • 44
    Beschikbare opties weergeven
  • 44,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 45,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 46
    Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat US:

8,5
  • 8,5
  • 10
    Beschikbare opties weergeven
  • 11,5
    Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat UK:

7,5
  • 7,5
  • 9
    Beschikbare opties weergeven
  • 10,5
    Beschikbare opties weergeven

Nike Hyperset 2 FQ7070-101, volleyballschoenen, uniseks, wit

€ 127,00

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Basketbalschoenen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nike Hyperset 2 FQ7070-100, volleyballschoenen, uniseks, wit
Nike Hyperset 2 FQ7070-100, volleyballschoenen, uniseks, wit
€ 166,90
-€ 43,90
€ 123,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike HyperAce 3 sportieve schoenen voor dames
Nike HyperAce 3 sportieve schoenen voor dames
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FV5524-005 voor Heren
Basketbalschoenen Nike FV5524-005 voor Heren
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: LucaSport
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FN4322-002 voor Unisex
Basketbalschoenen Nike FN4322-002 voor Unisex
€ 100,64
-€ 3,37
€ 97,27
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FV5524-400 voor Heren
Basketbalschoenen Nike FV5524-400 voor Heren
€ 110,09
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Nike HyperAce 3 sportieve schoenen voor dames
Nike HyperAce 3 sportieve schoenen voor dames
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FN4322-002 voor Unisex
Basketbalschoenen Nike FN4322-002 voor Unisex
€ 100,64
-€ 16,65
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Originals
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FQ3680-601 voor Heren
Basketbalschoenen Nike FQ3680-601 voor Heren
€ 135,05
-€ 24,30
€ 110,75
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike CV7562-103 voor Unisex
Basketbalschoenen Nike CV7562-103 voor Unisex
€ 220,27
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FB2239-004 voor Unisex
Basketbalschoenen Nike FB2239-004 voor Unisex
€ 101,30
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FJ7791-005 voor Heren
Basketbalschoenen Nike FJ7791-005 voor Heren
€ 110,76
-€ 4,06
€ 106,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike HF0219-001 voor Heren
Basketbalschoenen Nike HF0219-001 voor Heren
€ 126,97
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike HJ9153-001 voor Heren
Basketbalschoenen Nike HJ9153-001 voor Heren
€ 104,02
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike FB2239-104 voor Heren
Basketbalschoenen Nike FB2239-104 voor Heren
€ 121,56
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoenen Nike Hyperquick FN4678102
Schoenen Nike Hyperquick FN4678102
€ 111,00
-€ 39,00
€ 72,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Hyperquick FN4678100
Schoenen Nike Hyperquick FN4678100
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike FB2239005XXA
Schoenen Nike FB2239005XXA
€ 151,00
-€ 9,00
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Basketbalschoenen Nike Jordan 077-52378816479571 voor Unisex
Basketbalschoenen Nike Jordan 077-52378816479571 voor Unisex
€ 120,88
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

NIKE Zoom Hyperset 2 zaalschoenen

Categorie: Schoenen Subcategorie: Sportschoenen

Verbeter uw prestaties en domineer het zaalveld met de NIKE Zoom Hyperset 2. Deze schoen is ontworpen voor de moderne atleet die een perfecte combinatie van stabiliteit, ondersteuning en responsieve demping vereist. Het is uw ultieme hulpmiddel voor acties die het spel veranderen. Of u nu een krachtige aanvaller in volleybal, een behendige speler in badminton of een wendbare atleet in elke zaalsport bent, de Hyperset 2 is ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te benutten bij elke sprong, snelle beweging en landing.

Ervaar ongeëvenaarde veiligheid in de meest intense momenten van het spel. Het ontwerp is gericht op het stabiliseren van uw voet, zodat u met explosieve kracht en precisie kunt bewegen. Een doordacht ondersteuningssysteem zorgt ervoor dat u stabiel blijft bij agressieve, snelle zijwaartse bewegingen, en geeft u de vrijheid om direct en zonder aarzeling van richting te veranderen. Dit gevoel van fixatie wordt verder verbeterd door een ondersteunende structuur die uw voet omsluit en een solide basis biedt voor elke actie die u op het veld uitvoert.

De NIKE Zoom Hyperset 2 is ontworpen om u te helpen hoger te springen en zachter te landen. Het ontwerp is gecentreerd rond een revolutionair dempingssysteem dat is ontworpen om de impact van krachtige landingen te absorberen, terwijl het tegelijkertijd een stuwend gevoel biedt voor explosieve sprongen. Deze technologie is strategisch geplaatst om maximale voordelen te bieden waar u ze het meest nodig heeft, en zet de kracht van uw landing om in energie voor uw volgende stap. Dit betekent dat u harder en langer kunt spelen, met minder belasting voor uw gewrichten en meer kracht in uw spel.

Grip en contact met de grond zijn van het grootste belang voor wendbaarheid, en de buitenzool van de Zoom Hyperset 2 levert op beide gebieden. Het zorgvuldig ontworpen profiel is ontworpen om uitzonderlijke grip op indoorvloeren te bieden, slippen te voorkomen en u in staat te stellen scherpe bewegingen met volledige controle uit te voeren. Ondanks deze sterke grip behoudt de schoen een ongelooflijk gevoel voor de grond, waardoor u verbonden bent met de ondergrond en een intuïtieve, reactieve beweging mogelijk is. Beweeg met de snelheid en wendbaarheid van een professional, wetende dat uw schoenen in perfecte harmonie werken met elke stap die u zet. Deze schoen is ontworpen voor de dynamische volwassene atleet en is verkrijgbaar in zowel heren- als damesmaten.

Kenmerken:

  • Volwassene
  • Heren
  • Dames
  • Synthetisch

ZIJDELINGE TPU-INLEGGING:

  • Biedt ondersteuning bij scherpe zijwaartse bewegingen.

MIDDELHOGE SCHACHTHOOGTE:

  • Biedt meer enkelondersteuning.

TUSSENZOOL:

  • Zoom-pods in de voorvoet en hiel.

BUITENZOOL:

  • Profiel voor optimaal contact met de grond


De Nike Air Zoom Hyperset 2 volleyballschoenen voor heren hebben de volgende eigenschappen: Deze Nike Air Zoom Hyperset 2 volleyballschoenen voor heren zijn ontworpen voor optimale prestaties op het volleybalveld, met een ademend bovenwerk en responsieve demping voor snelle bewegingen en comfort tijdens het spel. Specificaties: * Pasvorm: normale pasvorm * Sluiting: veters * Bovenwerk: mesh - kunstleer * Voering: textiel * Buitenzool: rubber * Demping: Air Zoom-unit in de voorvoet * Kleur: wit-zwart * Materiaal: synthetisch - textiel - rubber * Kenmerken: geïntegreerde Flywire-technologie in de veters voor extra ondersteuning

Merk: Nike, Geslacht: Unisex, Producttype: Volleybalschoenen, Kleur: Wit, Materiaal: Textiel, Sluiting: Veters

product
Kleur
Wit
Fabrikant
Model
Nike Hyperset 2
Schoenmaat
42
Schoenmaat UK
7,5
Schoenmaat US
8,5
Gewicht
0.75 kg
Sport
Volleybal
Doelgroepen
Heren
EAN
0197595473606
197595473606
MPN (Manufacturer Part Number)
FQ7070-101_42

Kleur
Wit
Fabrikant
Model
Nike Hyperset 2
Schoenmaat
42
Schoenmaat UK
7,5
Schoenmaat US
8,5
Gewicht
0.75 kg
Sport
Volleybal
Doelgroepen
Heren
EAN
0197595473606
197595473606
MPN (Manufacturer Part Number)
FQ7070-101_42
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nike Hyperset 2 FQ7070-100, volleyballschoenen, uniseks, wit
Nike Hyperset 2 FQ7070-100, volleyballschoenen, uniseks, wit
€ 166,90
-€ 43,90
€ 123,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Hyperset 2 FQ7070-101, volleyballschoenen, uniseks, wit
Nike Hyperset 2 FQ7070-101, volleyballschoenen, uniseks, wit
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike React Hyperset 2 schoenen, modelnummer FQ7070106
Nike React Hyperset 2 schoenen, modelnummer FQ7070106
€ 165,96
-€ 8,30
€ 157,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike Zoom Hyperset 2 indoorsportschoenen, wit, EU 45, wit, EU 45
Nike Zoom Hyperset 2 indoorsportschoenen, wit, EU 45, wit, EU 45
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Zoom Hyperset 2 indoorsportschoenen, wit, EU 42 1/2. Wit, EU 42 1/2
Nike Zoom Hyperset 2 indoorsportschoenen, wit, EU 42 1/2. Wit, EU 42 1/2
€ 127,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Hyperset 2 FQ7070-100, volleyballschoenen, uniseks, wit
Nike Hyperset 2 FQ7070-100, volleyballschoenen, uniseks, wit
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Versace Eros, eau de toilette voor heren, 200 ml, sprayflacon
Versace Eros, eau de toilette voor heren, 200 ml, sprayflacon
€ 494,35/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 516
€ 98,87
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nike Hyperset 2 FQ7070-001, volleyballschoenen, uniseks, zwart
Nike Hyperset 2 FQ7070-001, volleyballschoenen, uniseks, zwart
€ 159,14
-€ 7,96
€ 151,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike React Hyperset 2 schoenen, modelnummer FQ7070106
Nike React Hyperset 2 schoenen, modelnummer FQ7070106
€ 165,96
-€ 8,30
€ 157,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike Hyperset 2 FQ7070-001, volleyballschoenen, uniseks, zwart
Nike Hyperset 2 FQ7070-001, volleyballschoenen, uniseks, zwart
€ 159,14
-€ 7,96
€ 151,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike Zoom Hyperset 2 indoorsportschoenen, wit, EU 44 1/2. Wit, EU 44 1/2
Nike Zoom Hyperset 2 indoorsportschoenen, wit, EU 44 1/2. Wit, EU 44 1/2
€ 127,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Guerlain Vetiver, voor heren, 100 ml, vloeiparfum, 1 stuk
Guerlain Vetiver, voor heren, 100 ml, vloeiparfum, 1 stuk
€ 918,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,81
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Zwart, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 955
€ 1.215,79
Verkoper: SuperDealsDE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Veiligheidsschoenen voor heren, maat 11 (US), werkschoenen, sneakers, zwart
Veiligheidsschoenen voor heren, maat 11 (US), werkschoenen, sneakers, zwart
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome