Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250

€ 19,97

€ 18,97-5%

€ 3,79 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober

Staffelkorting beschikbaar

Vanaf 2 stuks € 16,12/ St.

Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof
Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof
€ 2,51/1l
€ 26,13
-3%
€ 25,13
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
€ 3,35/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
€ 2,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,00
-4%
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
Paardenmest - Geperst, 5 liter - BR 1542
€ 4,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,70
-4%
€ 20,70
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
€ 6,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 29,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking |  Germany
FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking | Germany
€ 2,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Paardenmest - Geperst, 10 liter - BR 1543
Paardenmest - Geperst, 10 liter - BR 1543
€ 2,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,63
-32%
€ 26,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 20 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 20 kg, BIOVITA
€ 1,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 67100 SUBSTRAL® Rasen-Vital Rasendünger 1,0 l
SUBSTRAL® 67100 SUBSTRAL® Rasen-Vital Rasendünger 1,0 l
€ 50,13/1l
€ 50,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Meststof - Voor varens - 0,5 liter - BR -1021
Meststof - Voor varens - 0,5 liter - BR -1021
€ 31,44/1l
€ 16,72
-5%
€ 15,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Celaflor Substral plantenvoeding, 1 liter
Celaflor Substral plantenvoeding, 1 liter
€ 11,55/1l
€ 11,55
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Meststof - UNIVERSAL 0,5L - BR -1001
Meststof - UNIVERSAL 0,5L - BR -1001
€ 30,44/1l
€ 16,22
-6%
€ 15,22
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biohumus - Universele Meststof 0,5L - Br -1902
Biohumus - Universele Meststof 0,5L - Br -1902
€ 25,12/1l
€ 12,56
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
€ 11,92/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 62,38
-23%
€ 47,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Minerale meststof voor potplanten, 1 liter
Minerale meststof voor potplanten, 1 liter
€ 18,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,22
-5%
€ 18,22
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
€ 60,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Meststof - UNIVERSAL 1L - BR -1002
Meststof - UNIVERSAL 1L - BR -1002
€ 16,90/1l
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens




Technische specificaties:

Opbrengst: 35 m2
Verpakking: 5 liter zak


BOPON NATUURLIJKE GRANULATEN VAN RUNDERMIST

Volwaardige, natuurlijke en gemakkelijk verteerbare meststof vervaardigd uit pure rundermist, bestemd voor het bemesten van groenten, fruitbomen en struiken, gazons, naaldbomen en andere tuinplanten.

Het is verkrijgbaar in de vorm van een duurzaam granulaat, waardoor de voedingsstoffen geleidelijk en over een langere periode vrijkomen. Het verbetert effectief de fysische en chemische eigenschappen van de bodem. Het is absoluut veilig voor planten en tegelijkertijd 4 keer effectiever dan traditionele meststoffen.
Gewicht
3 kg
Inhoud
5 l
Model
N/A
Versie
N.V.T.
Aantal stuks
10
EAN
5904517105485
Fabrikant
Biopon

Gewicht
3 kg
Inhoud
5 l
Model
N/A
Versie
N.V.T.
Aantal stuks
10
EAN
5904517105485
Fabrikant
Biopon
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 129,53
-€ 3,56
€ 125,97
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Musa basjoo - Winterharde bananenplant
Musa basjoo - Winterharde bananenplant
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
KADAX graszaad, graszaadmengsels, snelgroeiend gras, gazonkorrels, snel kiemend graszaad
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 32,21
Verkoper: KADAX
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
€ 3,35/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van GARDEBRUK® Folietunnelkas 7m², rollende deur, 6 ramen, kas voor tomaten, kweekkas, 350x200x200cm
GARDEBRUK® Folietunnelkas 7m², rollende deur, 6 ramen, kas voor tomaten, kweekkas, 350x200x200cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 120,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
€ 0,44/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 22,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Metalen rozenboog, 240 cm
Metalen rozenboog, 240 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 19,95
-10%
€ 17,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
Ontkalkingstabletten van Bosch Siemens Neff Gaggenau Nr.: 310967
€ 583,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 10,50
Verkoper: FilterExperte
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
Florovit, natuurlijke mest van kippen, gegranuleerde kippenmest, 5 liter
€ 3,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,23
-4%
€ 19,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
Florovit organische meststof op basis van kippenmest, granulaat, 10 liter
€ 2,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,00
-4%
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof
Gekorrelde rundermest 10 liter, natuurlijke universele meststof
€ 2,51/1l
€ 26,13
-3%
€ 25,13
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm.  Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady', 30-50 cm. Bloemtakhortensia, bladverliezend struik
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 5,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Agapanthus africanus, 2 liter pot, ongeveer 70 cm hoog - Sierlelie - Liefdesbloem - Plant voor potten
Agapanthus africanus, 2 liter pot, ongeveer 70 cm hoog - Sierlelie - Liefdesbloem - Plant voor potten
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Winterjasmijn 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – winterharde tuinplant, gele bloemen, klimplant geschikt voor balkon en terras
Winterjasmijn 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – winterharde tuinplant, gele bloemen, klimplant geschikt voor balkon en terras
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
€ 6,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 29,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COSTWAY Verhoogd plantenbak met plantenbak en klimhulp, voor buitengebruik, afmetingen 235x63x102 cm
COSTWAY Verhoogd plantenbak met plantenbak en klimhulp, voor buitengebruik, afmetingen 235x63x102 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
Bodemsubstraat voor Yucca- en Drakenbloempalmen, 5 liter
€ 2,79/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 14,97
-6%
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 3,99
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
XXL Olijfboom, 25–30 jaar oud, *Olea Europaea*, hoogstam, 160–200 cm. Vormgecultiveerde boom met een stamomvang van ongeveer 20 cm. Mediterrane olijfboom
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 169,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 12,19
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 19 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een zeer goede meststof.
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles in orde
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg