Nog maar 2 voor deze prijs
Gewicht:
540 g- 250 g
- 540 g
Kotanyi scheidingsvet in spuitbus, 500 ml
€ 13,87
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,18-4%
€ 26,36 / 1l
plus € 14,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Nudossi Naschi zonder palmolie, 300g
€ 51,07/1kg
€ 15,96
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,32
Verkoper: AllYouNeed

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
€ 158,61/1kg
€ 11,42
Verkoper: somnia24

okoldov, netto 100g
€ 26,10/1kg
€ 2,75
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,61
Verkoper: Katomix

NIEDEREGGER Marzipanaardappelen, 150g
€ 90,73/1kg
€ 13,61
Verkoper: somnia24

Zentis Marzipaneieren met frambozen, 125g
€ 17,23/1kg
€ 2,24
Verkoper: Katomix

Gedroogde dadel Kresto, 300 gram
€ 12,37/1kg
€ 3,71
Verkoper: Katomix

ONGEZOETE AMANDELSNACKS, 100 gram - KETOLADE
€ 33,70/1kg
€ 3,55
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,37
Verkoper: Katomix

Alpinella kokos chocolade, 90 gram
€ 28,33/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix

nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
€ 17,86/1kg
€ 17,86
Verkoper: somnia24

Marabou Muntkrokant, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet

Vobro Zeevruchten, 185g
€ 30,79/1kg
€ 8,62
Verkoper: Katomix

Pralines met pistachecrème (3 x 13 g) - 39 g - BETT'R
€ 53,85/1kg
€ 2,47
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
€ 245,20/1kg
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

COCOA Suikerarme kokoschocolade, 40 g
€ 92,50/1kg
€ 3,79
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Wedel Melkchocolade, Intens Melig, 80 gram
€ 36,13/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix

Zentis Marzipaneieren, eierlikeur, 125g
€ 17,50/1kg
€ 2,24
Verkoper: Katomix

Candyman Snipits - 220 stuks
€ 29,02/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Geroosterde, gezouten aardappelchips, 1 kg
€ 10,77/1kg
€ 10,77
Verkoper: Katomix

Amicelli Gebäck 10162 200g
€ 141,75/1kg
€ 28,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Bakspray op basis van plantaardige olie, zonder water en met botersmaak, voor het insprayen van bakplaten en bakvormen.
- Inhoud
- 500 ml
- Ingrediënten
- Rapsolie, drijfgas: butaan, propaan, koolstofdioxide, kokosvet, emulgator: lecithine, antioxidant: extracten met een hoog gehalte aan tocoferolen, aroma. Kan sporen van soja bevatten.
- Voedingswaarde
- -
- Gewicht
- 540 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Kotanyi
- Verkoopbenaming
- Kotanyi scheidingsvet in spuitbus, 500 ml
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 9001414087695
- Inhoud
- 500 ml
- Ingrediënten
- Rapsolie, drijfgas: butaan, propaan, koolstofdioxide, kokosvet, emulgator: lecithine, antioxidant: extracten met een hoog gehalte aan tocoferolen, aroma. Kan sporen van soja bevatten.
- Voedingswaarde
- -
- Gewicht
- 540 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Kotanyi
- Verkoopbenaming
- Kotanyi scheidingsvet in spuitbus, 500 ml
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 9001414087695
Gaat ook goed samen met

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
€ 44,51/1kg
€ 62,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Lindt - LINDOR - Melkchocolade ballen, 1 kg zak
€ 62,45/1kg
€ 62,45
Verkoper: AllYouNeed

Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Ferrero Kinder chocolade, repen, 10 repen
€ 33,90/1kg
€ 39,90
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,90
Verkoper: AllYouNeed

Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
€ 41,29
Verkoper: somnia24

5 x Toffifee - doos met 15 stuks, 125g
€ 31,60/1kg
€ 19,75
Verkoper: AllYouNeed

Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
€ 38,83/1kg
€ 34,95
Verkoper: Cactula

nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
€ 17,86/1kg
€ 17,86
Verkoper: somnia24

16 stuks Mars - Celebrations mini - 186 gram
€ 28,22/1kg
€ 83,98
Verkoper: Store-Germany

MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
€ 22,42/1kg
€ 32,93
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,95
Verkoper: somnia24

KitKat Adventskalender
€ 96,20/1kg
€ 20,01
Verkoper: somnia24

Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs (80 gr)
€ 49,88/1kg
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij

1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
€ 45,17/1kg
€ 2,71
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Marabou Adventskalender, melkchocolade, 200g
€ 449,70/1kg
€ 89,94
Verkoper: Needforsweet

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Belgische chocolade, 500 g. Couverture-chocolade, geschikt voor glazuur en desserts. Merk: GiDeli
€ 43,16/1kg
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
€ 73,06/1kg
€ 30,54
Verkoper: somnia24

Melkchocolade Ülker | Met pistache-kadayıf vulling | Knapperige vulling met een subtiele noot van noten | 93 g
€ 50,09/1kg
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Becky's Chocolade Sigaren, 3 stuks van 25 gram
€ 103,73/1kg
€ 7,78
Verkoper: Katomix

Lorenz Nic Nac's – 24 x 35 gram – Knapperige pinda snacks + Heartforcards® verzendbescherming
€ 23,36/1kg
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Baby Ruth chocoladereep (59,9g) – Pinda, karamel en fudge
€ 48,67/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Gouden munten
€ 22,24/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix

De Ruijter chocoladeschilfers, melkchocolade, 390g: verpakking met 1 stuk
€ 26,92/1kg
€ 10,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

maltesers 460543 maltesers Schokobonbons 300,0 g
€ 104,33/1kg
€ 31,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire, chocolade met kaneel en specerijen, 100g
€ 190,80/1kg
€ 19,08
Verkoper: AllYouNeed

kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
€ 12,55
Verkoper: somnia24

Galle & Jessen Melkchocolade (volle melk) 2x108g - Chocolade voor beleg
€ 80,23/1kg
€ 17,33
Verkoper: Needforsweet

Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
€ 3,60/1kg
€ 3,60
Verkoper: Katomix

1x MrBeast Feastables Creamy Peanut Butter Ei – Melkchocolade met pinduevulling – 35 gram + Heartforcards® verzendbescherming
€ 83,43/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -



3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5(37)Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg

XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken



4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(103)Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg

Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(9)Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg