2 porties geroosterde Kadayif-noedels - Engelshaar, klaar voor gebruik - Deegwaren - Kadaifi/Kataifi voor chocoladerecepten (2x200g)

€ 9,99

€ 9,59-4%

€ 47,95 / 1kg

plus € 9,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Aziatische sauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oestersaus 165 g – een aromatische smaaksaus voor wokgerechten, marinades, gebakken rijst en groenten
Oestersaus 165 g – een aromatische smaaksaus voor wokgerechten, marinades, gebakken rijst en groenten
€ 20,00/1kg
€ 3,47
-4%
€ 3,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaiserteil spek, Fesa-spek, Villgrater, in plakken, ongeveer 120 gram - 8068
Kaiserteil spek, Fesa-spek, Villgrater, in plakken, ongeveer 120 gram - 8068
€ 65,00/1kg
€ 8,58
-9%
€ 7,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Ham-spek ragout, 212 ml - Mariolino Sughi
Ham-spek ragout, 212 ml - Mariolino Sughi
€ 57,78/1l
€ 13,47
-9%
€ 12,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pasta van miso en dashi, geschikt voor soepen en sauzen, 300 gram
Pasta van miso en dashi, geschikt voor soepen en sauzen, 300 gram
€ 26,48/1kg
€ 6,97
-5%
€ 6,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salami spianata Calabrese, ongeveer 2 kg - Maletti 1867
Salami spianata Calabrese, ongeveer 2 kg - Maletti 1867
€ 50,93/1kg
€ 112,03
-€ 10,18
€ 101,85
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Wafelki nadziewane bez dodatku cukru 150g
Wafelkoekjes met room, zonder toegevoegde suiker, 150g - FLORBU
€ 10,47/1kg
€ 1,65
-4%
€ 1,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SEMPIO BULGOGI-MARINADE SAUS, 300 gram
SEMPIO BULGOGI-MARINADE SAUS, 300 gram
€ 66,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kikkoman Teriyaki BBQ Saus, Koreaans recept - 250 ml
Kikkoman Teriyaki BBQ Saus, Koreaans recept - 250 ml
€ 47,80/1l
€ 12,58
-5%
€ 11,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teriyaki-saus 250ml - Kikkoman
Teriyaki-saus 250ml - Kikkoman
€ 41,88/1l
€ 11,02
-4%
€ 10,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
€ 47,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spek Nostrano, hele ham, ongeveer 7 kg - Breon
Spek Nostrano, hele ham, ongeveer 7 kg - Breon
€ 27,28/1kg
€ 210,04
-€ 19,09
€ 190,95
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bigos met vlees en worst, PUD, 450 gram
Bigos met vlees en worst, PUD, 450 gram
€ 10,09/1kg
€ 4,78
-5%
€ 4,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
€ 470,00/1l
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
KONCENTRAT Z TAMARYNDOWCA BIO 120 g - YAKSO
KONCENTRAAT VAN TAMARYNDE (BIOLOGISCH) - 120 g - YAKSO
€ 26,42/1kg
€ 3,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Olijfolie met porcini-paddenstoelen, 100 ml - Ranise
Olijfolie met porcini-paddenstoelen, 100 ml - Ranise
€ 74,50/1l
€ 8,19
-9%
€ 7,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kaiserspeck met kruiden, 1/4 vacuümverpakt, ongeveer 330 gram - Kofler Delikatessen
Kaiserspeck met kruiden, 1/4 vacuümverpakt, ongeveer 330 gram - Kofler Delikatessen
€ 46,82/1kg
€ 16,99
-9%
€ 15,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van SAMYANG Buldak Cream Carbonara, 140 gram
SAMYANG Buldak Cream Carbonara, 140 gram
€ 29,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,18
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Shiitake - getrockend, 40 gram
Shiitake - getrockend, 40 gram
€ 297,50/1kg
€ 11,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sojasaus met zomertruffel, 100 ml
Sojasaus met zomertruffel, 100 ml
€ 69,00/1l
€ 6,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Sambal Oelek chilipasta 750g - Windmühle
Sambal Oelek chilipasta 750g - Windmühle
€ 4,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,03
-17%
€ 4,99
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Perfect voor Dubai-chocolade: Onze 2x200g geroosterde Kadayif-deegdraadjes (ook wel "engelshaar" genoemd) zijn de perfecte ingrediënt voor het bereiden van de populaire Dubai-chocolade. Ze combineren een knapperige textuur met een romige vulling voor een onvergetelijke smaakervaring.
Vers geroosterd en direct klaar voor gebruik: De Kadayif-deegdraadjes zijn al geroosterd en direct klaar om te gebruiken. Ideaal voor traditionele oriëntaalse desserts of moderne dessertcreaties.
Veelzijdig inzetbaar: Perfect, niet alleen voor Dubai-chocolade, maar ook voor desserts zoals baklava, of als een creatieve, knapperige garnering voor zowel zoete als hartige gerechten.

Ingrediënten
Tarwemeel, water, maïszetmeel, plantaardige olie (zonnebloem), zout, conserveermiddel: kaliumsorbaat.
Voedingswaarde
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g: Energie: 1114 kJ Energie: 263 kcal Vet: 1,8 g - Waarvan verzadigde vetzuren: 0,24 g Koolhydraten: 55 g - Waarvan suikers: 2,3 g Eiwitten: 5,8 g Zout: 0,17 g
Allergenen
Eieren en producten op basis daarvan
Sporen van gluten mogelijk
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Öz Yufka Teigwarenproduktion e.K. Robert-Bosch-Str. 61 50769 Köln
Verkoopbenaming
Öz Yufka Dubai, chocoladeteig, gedroogde reepjes, 200 gram
Fabrikant
Öz Yufka e. K.
EAN
4262397420465
04262397420465

Ingrediënten
Tarwemeel, water, maïszetmeel, plantaardige olie (zonnebloem), zout, conserveermiddel: kaliumsorbaat.
Voedingswaarde
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g: Energie: 1114 kJ Energie: 263 kcal Vet: 1,8 g - Waarvan verzadigde vetzuren: 0,24 g Koolhydraten: 55 g - Waarvan suikers: 2,3 g Eiwitten: 5,8 g Zout: 0,17 g
Allergenen
Eieren en producten op basis daarvan
Sporen van gluten mogelijk
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Öz Yufka Teigwarenproduktion e.K. Robert-Bosch-Str. 61 50769 Köln
Verkoopbenaming
Öz Yufka Dubai, chocoladeteig, gedroogde reepjes, 200 gram
Fabrikant
Öz Yufka e. K.
EAN
4262397420465
04262397420465
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Samyang Buldak Hot Sauce – Originele Koreaanse pittige kip saus | Extreem pittig en aromatisch | 200 ml + Verpakking met bescherming tijdens verzending
Samyang Buldak Hot Sauce – Originele Koreaanse pittige kip saus | Extreem pittig en aromatisch | 200 ml + Verpakking met bescherming tijdens verzending
€ 40,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Bestseller
Productafbeelding van Samyang Buldak Extreme Hot Sauce – Extra pittig - Koreaanse pittige kippensaus - 200 ml + Heartforcards verzendbescherming
Samyang Buldak Extreme Hot Sauce – Extra pittig - Koreaanse pittige kippensaus - 200 ml + Heartforcards verzendbescherming
€ 40,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van CHEF Groentepuree is geschikt voor soepen en sauzen. Inhoud: 1000 ml
CHEF Groentepuree is geschikt voor soepen en sauzen. Inhoud: 1000 ml
€ 62,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 62,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Truffelsaus (Salsa Tartufata), 500 gram
Truffelsaus (Salsa Tartufata), 500 gram
€ 41,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,54
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Knorr® 6128200003 Knorr® Rahm Sauce 1 St.
Knorr® 6128200003 Knorr® Rahm Sauce 1 St.
€ 25,93/1kg
€ 25,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sambal Oelek chilipasta 750g - Windmühle
Sambal Oelek chilipasta 750g - Windmühle
€ 4,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,03
-17%
€ 4,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Weilong Big Latiao 106g | Pittige tarwesnack | Pittig en kruidig | Pittige Chinese snacks | Scherp, vegan, halal + Hartverpakking, verzendbescherming
Weilong Big Latiao 106g | Pittige tarwesnack | Pittig en kruidig | Pittige Chinese snacks | Scherp, vegan, halal + Hartverpakking, verzendbescherming
€ 21,60/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,29
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha Mayonaise
Flying Goose Saus, verschillende smaken, 200 ml - Sriracha Mayonaise
€ 97,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,48
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van W&S Tiptree Steaksaus.
W&S Tiptree Steaksaus.
€ 30,38/1l
€ 7,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
Kikkoman Sojasaus - 1000 ml
€ 27,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lee Kum Kee sojasaus, Hoisin smaak, 397g
Lee Kum Kee sojasaus, Hoisin smaak, 397g
€ 21,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,57
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Shinshu Weisse Misopasta, 1 kg
Shinshu Weisse Misopasta, 1 kg
€ 4,73/1kg
€ 4,98
-5%
€ 4,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tamari - sterk, 1 liter
Tamari - sterk, 1 liter
€ 14,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,87
-2%
€ 14,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Visssaus 700 ml - Inktvis
Visssaus 700 ml - Inktvis
€ 9,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,67
-4%
€ 6,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Superior Donkere Sojasaus, 600 ml
Superior Donkere Sojasaus, 600 ml
€ 4,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,97
-5%
€ 2,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
Maekrua Oestersaus, 2-pack, 2 x 600 ml
€ 13,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
€ 27,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,07
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Pasta van miso en dashi, geschikt voor soepen en sauzen, 300 gram
Pasta van miso en dashi, geschikt voor soepen en sauzen, 300 gram
€ 26,48/1kg
€ 6,97
-5%
€ 6,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gedroogde shiitake-paddenstoelen, 100g - Premium Asia Kitchen
Gedroogde shiitake-paddenstoelen, 100g - Premium Asia Kitchen
€ 199,92/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Heerlijke mangosaus van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
Heerlijke mangosaus van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
€ 30,38/1l
€ 7,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Calabrische chilisaus, 190 gram
Calabrische chilisaus, 190 gram
€ 35,21/1l
€ 6,69
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
€ 20,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,76
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Exotische voedingsmiddelen: Zoete chilisaus, 725 ml - Authentiek Thais
Exotische voedingsmiddelen: Zoete chilisaus, 725 ml - Authentiek Thais
€ 28,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
SOS CURRY INDIAN TIKKA MASALA BEZGLUTENOWY BIO 350 g - TERRASANA
Indische Tikka Masala currysaus, 350g
€ 9,89/1kg
€ 4,12
-16%
€ 3,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Felce Azzurra Paglieri Poeder voor het lichaam met kwast, 250 gram
Felce Azzurra Paglieri Poeder voor het lichaam met kwast, 250 gram
€ 92,64/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lobo Gele Currypasta, 50g
Lobo Gele Currypasta, 50g
€ 319,80/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Celestial Seasonings - Honing-vanille kamille thee
Celestial Seasonings - Honing-vanille kamille thee
€ 73,56/1kg
€ 3,40
-2%
€ 3,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
€ 470,00/1l
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COCK Pasta voor soep, smaak: Tom Yum, 454 gram
COCK Pasta voor soep, smaak: Tom Yum, 454 gram
€ 48,44/1kg
€ 23,99
-8%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Flying Goose - Sriracha chilisaus - Zeer pittig - Blackout - 455 ml
Flying Goose - Sriracha chilisaus - Zeer pittig - Blackout - 455 ml
€ 41,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 28 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop