Kleur:

Wit

Aantal stuks:

1
  • 1
  • 4
    Beschikbare opties weergeven

DUO FLOWER CLASSIC, beker 430 ml, motieven: klaprozen, nieuw botchinees porselein

€ 14,86

plus € 9,49 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Koffiemokken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DUO FLORAL, beker 430 ml, SECESSION, nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL, beker 430 ml, SECESSION, nieuw botchinees porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,01
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL, beker 430 ml, ZAHRA, nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL, beker 430 ml, ZAHRA, nieuw botchinees porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,84
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL kom 430 ml, CLASSIC LAVENDER, nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL kom 430 ml, CLASSIC LAVENDER, nieuw botchinees porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,84
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO Flower Classic beker 360 ml, SPRING BLISS, van nieuw botchinees porselein
DUO Flower Classic beker 360 ml, SPRING BLISS, van nieuw botchinees porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,71
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO Flowers Classic XXL beker, 1000 ml, JULI, van nieuw botchinees porselein
DUO Flowers Classic XXL beker, 1000 ml, JULI, van nieuw botchinees porselein
€ 23,94
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO Flowers Classic theekop met oor, 430 ml, TULIPS, nieuw botchinees porselein
DUO Flowers Classic theekop met oor, 430 ml, TULIPS, nieuw botchinees porselein
€ 14,86
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL, kom 430 ml, SAFA, gemaakt van nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL, kom 430 ml, SAFA, gemaakt van nieuw botchinees porselein
€ 12,84
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO-beker, 350 ml, "COLORS OF NATURE", nieuw botchinees porselein
DUO-beker, 350 ml, "COLORS OF NATURE", nieuw botchinees porselein
€ 11,36
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO Wereld van Vogels beker, 400 ml, ROODBORSTSPREEUW (Rauchschwalbe), nieuw botchinees porselein
DUO Wereld van Vogels beker, 400 ml, ROODBORSTSPREEUW (Rauchschwalbe), nieuw botchinees porselein
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,41
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van PPD Tulip Splash, mok, koffiekop, beker, thebeker, van nieuw botchinees, 400 ml, artikelnummer 160302942
PPD Tulip Splash, mok, koffiekop, beker, thebeker, van nieuw botchinees, 400 ml, artikelnummer 160302942
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PPD Happy Flower Trend mok, koffiekop, beker, 400 ml, 160303026
PPD Happy Flower Trend mok, koffiekop, beker, 400 ml, 160303026
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DUO Lentebloem beker, 460 ml, GELE BLOEMEN, in decoratieve doos, van nieuw botchinees porselein
DUO Lentebloem beker, 460 ml, GELE BLOEMEN, in decoratieve doos, van nieuw botchinees porselein
€ 17,56
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL beker, 380 ml, CLASSIC POPPIES, met theefilter, van New Bone China porselein
DUO FLORAL beker, 380 ml, CLASSIC POPPIES, met theefilter, van New Bone China porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,35
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Porseleinen mok met het motief van liefdesvogels
Porseleinen mok met het motief van liefdesvogels
€ 4,81
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Becher, koffiekop, porselein, als cadeau, bloemen - Magnolien, baryłka, 430 ml
Becher, koffiekop, porselein, als cadeau, bloemen - Magnolien, baryłka, 430 ml
€ 14,86
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van BECHER Mok, porselein, koffiemok, theemok, wit, DUO, wilde klaprozen, 430 ml
BECHER Mok, porselein, koffiemok, theemok, wit, DUO, wilde klaprozen, 430 ml
€ 9,51
-5%
€ 9,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Becher Braemar, "Cottage Flowers" - Motiefkeuze: Motief (A)
Becher Braemar, "Cottage Flowers" - Motiefkeuze: Motief (A)
€ 25,75
Verkoper: ateelier
Productafbeelding van Villeroy & Boch koffiekop 300 ml, Royal-collectie
Villeroy & Boch koffiekop 300 ml, Royal-collectie
€ 19,35
Verkoper: koestner-shop-de
Productafbeelding van DUO ART GALLERY. Fassbecher (beker) 430 ml. "De Kus". Nieuw botchines porselein
DUO ART GALLERY. Fassbecher (beker) 430 ml. "De Kus". Nieuw botchines porselein
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,52
-5%
€ 11,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nieuw koffiekopje, CREATIVE DEW
Nieuw koffiekopje, CREATIVE DEW
€ 13,79
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De beker uit de collectie "Flowers Classic" is gemaakt van hoogwaardig New Bone China porselein. Dit materiaal kenmerkt zich door zijn elegante, natuurlijke, crèmekleurige tint met een subtiele glans en is bijzonder duurzaam. De beker heeft een ronde vorm en heeft een inhoud van 430 ml. Het belangrijkste thema van deze collectie zijn tijdloze bloemen. De beker valt op door een prachtig en aantrekkelijk patroon. Hij wordt geleverd in een esthetisch aantrekkelijke doos, die perfect aansluit bij het design en de kleuren van de gehele collectie. Deze subtiele beker is een echte blikvanger en het ideale cadeau voor een dierbare persoon. Of het nu voor een verjaardag, naamdag of een andere speciale gelegenheid is, dit smaakvolle cadeau is perfect. Inhoud: 430 ml Hoogte: 9 cm Diameter: 8 cm De beker is geschikt voor de vaatwasser en de magnetron.
Hoogte
9 cm
Diameter
8 cm
Volume
430 ml
Materiaal
Porselein
Model
POPPIES
Kleur
Wit
Fabrikant
DUO sp. z o.o.
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.37 kg
EAN
5902693954415
MPN (Manufacturer Part Number)
4415D

Hoogte
9 cm
Diameter
8 cm
Volume
430 ml
Materiaal
Porselein
Model
POPPIES
Kleur
Wit
Fabrikant
DUO sp. z o.o.
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.37 kg
EAN
5902693954415
MPN (Manufacturer Part Number)
4415D
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DUO FLORAL, beker 430 ml, WILD BIRD, nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL, beker 430 ml, WILD BIRD, nieuw botchinees porselein
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,01
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL, beker 430 ml, ZAHRA, nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL, beker 430 ml, ZAHRA, nieuw botchinees porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,84
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
Deleca Essential bestekset 72-delig voor 12 personen, RVS 18/0, glanzend zilver, vaatwasserbestendig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: MaTotZo_Store
Productafbeelding van Kruiden- en fruitmengsel Super Slim Big-Active, 4 zakjes van 40 gram
Kruiden- en fruitmengsel Super Slim Big-Active, 4 zakjes van 40 gram
€ 41,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Parfum EDT Sandalo/Vetiver 100ml - Tesori d'Oriente
Parfum EDT Sandalo/Vetiver 100ml - Tesori d'Oriente
€ 53,00/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,30
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elegant porseleinen kopje, in een cadeauverpakking "Classic" met het motief "Pfingstrosen" (pinksterrozen), inhoud 430 ml
Elegant porseleinen kopje, in een cadeauverpakking "Classic" met het motief "Pfingstrosen" (pinksterrozen), inhoud 430 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,84
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL, set van 2 kopjes en schotels, 280 ml, SAFA, gemaakt van New Bone China porselein
DUO FLORAL, set van 2 kopjes en schotels, 280 ml, SAFA, gemaakt van New Bone China porselein
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,15
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van DUO FLORAL, beker 430 ml, SECESSION, nieuw botchinees porselein
DUO FLORAL, beker 430 ml, SECESSION, nieuw botchinees porselein
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,01
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Gilde 3-delige set, theepot, wilde bloemen, bloemendesign, vlindermotief, bloemenprint, porselein, wit, verpakking van 4 stuks, diameter: 16 cm, hoogte: 15,00 cm, artikelnummer: 49455
Gilde 3-delige set, theepot, wilde bloemen, bloemendesign, vlindermotief, bloemenprint, porselein, wit, verpakking van 4 stuks, diameter: 16 cm, hoogte: 15,00 cm, artikelnummer: 49455
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van DUO ART GALLERY. Fassbecher (beker) 430 ml. "De Kus". Nieuw botchines porselein
DUO ART GALLERY. Fassbecher (beker) 430 ml. "De Kus". Nieuw botchines porselein
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,52
-5%
€ 11,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Elegant porseleintje, in een cadeauverpakking "Classic - Bloemen", inhoud 430 ml
Elegant porseleintje, in een cadeauverpakking "Classic - Bloemen", inhoud 430 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,86
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Koffiekopjes ROSEN, set van 6 - Porselein - 250 ml
Koffiekopjes ROSEN, set van 6 - Porselein - 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig Sonate Nostalgie 001.717234
Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig Sonate Nostalgie 001.717234
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 153,20
-€ 48,61
€ 104,59
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van AmandaMandoBea badkamerkast 1 lade, 4 deuren wit, wit hoogglans.
AmandaMandoBea badkamerkast 1 lade, 4 deuren wit, wit hoogglans.
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 296,69
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van MASTERPAN | Set van 3 pannen met deksel | 18 cm | 20 cm | 22 cm | Geëmailleerde pannen | Koolstofstaal | Geschikt voor inductie | Pan met deksel | Hoge kwaliteit MP2638
MASTERPAN | Set van 3 pannen met deksel | 18 cm | 20 cm | 22 cm | Geëmailleerde pannen | Koolstofstaal | Geschikt voor inductie | Pan met deksel | Hoge kwaliteit MP2638
€ 87,98
Gratis bezorging
Verkoper: HIMMELTON
Productafbeelding van Tesori d'Oriente Persian Dream, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, fles, 1 stuk
Tesori d'Oriente Persian Dream, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, fles, 1 stuk
€ 115,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 11,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Relaxdays Telescopische stang, klemstang voor gordijnen, douchegordijnen, deurkozijnen en meer, zonder boren, roestvrij staal, 130 - 220 cm
Relaxdays Telescopische stang, klemstang voor gordijnen, douchegordijnen, deurkozijnen en meer, zonder boren, roestvrij staal, 130 - 220 cm
€ 999,60/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Allocacoc PowerCube Original, Binnenkant, Type F, Type F (CEE 7/4), Groen, Wit, Universeel, 5 AC-stopcontacten
Allocacoc PowerCube Original, Binnenkant, Type F, Type F (CEE 7/4), Groen, Wit, Universeel, 5 AC-stopcontacten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 15,94
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 23 liter heteluchtfriteuse, minioven, friteuse. Emphsism: dubbelzone heteluchtfriteuse XXL met touchscreen LED-display, 15 programma's
23 liter heteluchtfriteuse, minioven, friteuse. Emphsism: dubbelzone heteluchtfriteuse XXL met touchscreen LED-display, 15 programma's
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 153,98
-€ 6,99
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cookinglife Serviesset Cardida Off White 18-delig / 6 personen - 6 dinerborden, 6 ontbijtborden en 6 kommen
Cookinglife Serviesset Cardida Off White 18-delig / 6 personen - 6 dinerborden, 6 ontbijtborden en 6 kommen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cookinglife
Productafbeelding van DUO FLORAL thebeker 430 ml SECESSION, met theezeefje, van New Bone China porselein
DUO FLORAL thebeker 430 ml SECESSION, met theezeefje, van New Bone China porselein
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 19,55
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 36,90
Verkoper: Buymax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 2 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mok
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verkeerde inhoud, er staat 430 ml. Het is maar 350 ml.
Beoordeeld op 4 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Grappige mok met veranderende afbeelding - Close Up Z899125 - Regenboogdesign - Koffiemok, cadeau-idee - Bedrukt aan beide zijden - Wit - Verpakking met 1 stuk
Grappige mok met veranderende afbeelding - Close Up Z899125 - Regenboogdesign - Koffiemok, cadeau-idee - Bedrukt aan beide zijden - Wit - Verpakking met 1 stuk
€ 50,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van 3D keramische mok met donutmotief, 350 ml, koffiemok, theemok, cadeau-idee
3D keramische mok met donutmotief, 350 ml, koffiemok, theemok, cadeau-idee
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiekop 3D, ezelmotief, keramiek, 350 ml, met lepel en onderzetter. Grappig cadeau
Koffiekop 3D, ezelmotief, keramiek, 350 ml, met lepel en onderzetter. Grappig cadeau
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3D keramische mok met deksel, granaatvorm, koffiemok voor warme en koude dranken, cadeau-idee
3D keramische mok met deksel, granaatvorm, koffiemok voor warme en koude dranken, cadeau-idee
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3D kokosnoot mok met lepel, 350 ml, keramische beker, cadeau voor koffie en thee
3D kokosnoot mok met lepel, 350 ml, keramische beker, cadeau voor koffie en thee
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiekop "Thors Hamer", 3D keramiek, 600 ml, model B
Koffiekop "Thors Hamer", 3D keramiek, 600 ml, model B
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3D keramische mok met deksel, grappig vormgegeven, geschikt voor koffie, thee, warme chocolademelk, cadeau-idee
3D keramische mok met deksel, grappig vormgegeven, geschikt voor koffie, thee, warme chocolademelk, cadeau-idee
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische mok met deksel, vierkant, 450 ml, blauw, design "Politiebox"
Keramische mok met deksel, vierkant, 450 ml, blauw, design "Politiebox"
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok met de tekst "Aperol zou me nu eigenlijk ook wel smaken", 400 ml, zwart, keramiek. Cadeau-idee
Koffiemok met de tekst "Aperol zou me nu eigenlijk ook wel smaken", 400 ml, zwart, keramiek. Cadeau-idee
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische mok met goudbedrukking, 400 ml, zwart, cadeauverpakking
Keramische mok met goudbedrukking, 400 ml, zwart, cadeauverpakking
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Geschenkset voor grootouders: Tassen van 400 ml, roze en grijs
Geschenkset voor grootouders: Tassen van 400 ml, roze en grijs
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Theekop met deksel en lepel, 400 ml, roze marmerlook, goudkleurige details, cadeau set
Theekop met deksel en lepel, 400 ml, roze marmerlook, goudkleurige details, cadeau set
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische beker set van 2 stuks, met deksel en lepel, 450 ml, roze en geel
Keramische beker set van 2 stuks, met deksel en lepel, 450 ml, roze en geel
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok van 14 ons met goudkleurige details, roze, inclusief deksel, lepel en cadeauverpakking
Koffiemok van 14 ons met goudkleurige details, roze, inclusief deksel, lepel en cadeauverpakking
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische mok met deksel, gele kat, dierenprint, koffie- en theeset, cadeau voor vrouwen, meisjes en kinderen
Keramische mok met deksel, gele kat, dierenprint, koffie- en theeset, cadeau voor vrouwen, meisjes en kinderen
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok met deksel, keramiek, panda-motief, set van 2, geschikt voor dames, meisjes en kinderen
Koffiemok met deksel, keramiek, panda-motief, set van 2, geschikt voor dames, meisjes en kinderen
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van XXL koffiekop van keramiek, paars, 700 ml, met handvat, geschikt voor koffie, thee, granola en soepen
XXL koffiekop van keramiek, paars, 700 ml, met handvat, geschikt voor koffie, thee, granola en soepen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3D-dinosaurus mok met figuur aan de binnenkant, keramische koffiemok, cadeau-idee
3D-dinosaurus mok met figuur aan de binnenkant, keramische koffiemok, cadeau-idee
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemokken, steengoed, set van 6, 360 ml, sterrenmotief, groen, 360 ml (6 stuks)
Koffiemokken, steengoed, set van 6, 360 ml, sterrenmotief, groen, 360 ml (6 stuks)
€ 122,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiekopjes, set van 6, porselein, 480 ml, met handvat, geschikt voor thee, cacao
Koffiekopjes, set van 6, porselein, 480 ml, met handvat, geschikt voor thee, cacao
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion