Millefoglie Classiche boterkekjes, 125g - Vicenzi

€ 17,99

€ 99,94 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cantucini-amandelen stukjes, 225g - Matilde Vicenzi
Cantucini-amandelen stukjes, 225g - Matilde Vicenzi
€ 80,73/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Amaretto D'Italia Koekjes, 200g - Matilde Vicenzi
Amaretto D'Italia Koekjes, 200g - Matilde Vicenzi
€ 90,43/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Smikkelbeer - Kruidnoten - 3 Kilo
Smikkelbeer - Kruidnoten - 3 Kilo
€ 6,66/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Manner Ostya, Mogyorós, 200G, 100510
Manner Ostya, Mogyorós, 200G, 100510
€ 17,57/1kg
€ 4,25
-4%
€ 4,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bionova Abrikozen jam  (340 gr)
Bionova Abrikozen jam (340 gr)
€ 11,68/1kg
€ 4,07
-2%
€ 3,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wijnlikeur met kersen, 147 g
Wijnlikeur met kersen, 147 g
€ 12,13/1kg
€ 1,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Frusano Biologische Dinkelbotercookies, 120g
Frusano Biologische Dinkelbotercookies, 120g
€ 132,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
€ 39,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Piacelli Cantuccini, 175 gram
Piacelli Cantuccini, 175 gram
€ 11,47/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Terrasana Raw Baobab Poeder In Glas  (190 gr)
Terrasana Raw Baobab Poeder In Glas (190 gr)
€ 45,26/1kg
€ 9,29
-7%
€ 8,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gadeschi Amarettini, koffiekoekjes met abrikozenpitten, 250g verpakking
Gadeschi Amarettini, koffiekoekjes met abrikozenpitten, 250g verpakking
€ 83,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,82
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Biscotto Snackkoekjes, 124g - Lotus
Biscotto Snackkoekjes, 124g - Lotus
€ 17,38/1kg
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Grześki Wafel met chocolade, Gofree, 33 gram
Grześki Wafel met chocolade, Gofree, 33 gram
€ 16,75/1kg
€ 0,71
-5%
€ 0,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sante Smooth, cakebereiding, 180 gram
Sante Smooth, cakebereiding, 180 gram
€ 22,67/1kg
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gevriesdroogde aardbeienpoeder Kresto, 15 gram
Gevriesdroogde aardbeienpoeder Kresto, 15 gram
€ 183,50/1kg
€ 3,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers® 471564 Knoppers® 200,0 g
Knoppers® 471564 Knoppers® 200,0 g
€ 49,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Familijne Wafel, chocoladekoekjes, 140 gram
Familijne Wafel, chocoladekoekjes, 140 gram
€ 15,57/1kg
€ 2,29
-4%
€ 2,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Familie Wafel, roomwafel, 180 g
Familie Wafel, roomwafel, 180 g
€ 10,22/1kg
€ 2,29
-19%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
€ 39,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,38
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Millefoglie Classiche Botercookies 125g - Vicenzi

VICENZI MILLEFOGLIE CLASSICHE 125 GR zijn een uniek gebak dat elke liefhebber van zoete lekkernijen zal bevallen. Delicate, prachtig gebakken, knapperige laagjes deeg, bedekt met een uitzonderlijke crème, creëren een unieke smaakervaring.

Vergeet saaie en middelmatige taarten - VICENZI MILLEFOGLIE CLASSICHE 125 GR zijn meer dan alleen een dessert. Elke laag deeg smelt perfect samen met de crème en creëert een harmonie van smaken die op de tong smelt.

Het perfecte gebak voor de afternoon thee, de ochtendkoffie of een zoete snack gedurende de dag.

Verwen uw smaakpapillen met dit meesterlijk bereide bakproduct. Bestel vandaag nog en geniet van de vreugde van echte Italiaanse zoetheid. VICENZI MILLEFOGLIE CLASSICHE 125 GR - een smaak die u nog lang zult herinneren.

Ingrediënten: Tarwemeel, plantaardige margarine (palmolie, zonnebloemolie, water), boter 13%, suiker, zout, natuurlijke aroma's. Kan noten, mosterd en soja bevatten. Netto gewicht: 125g. Voedingswaarden per 100g: Energie 2259kj/ 544kcal. Vet 33g, waarvan verzadigde vetzuren 18g. Koolhydraten 52g, waarvan suikers 14g. Vezels 3,7g. Eiwitten 7,9g. Zout 1,32g. Herkomst: Italië. Bewaring: droog, koel en beschermd tegen zonlicht n. Ten minste houdbaar tot:
Ingrediënten
Ingrediënten: Tarwemeel, plantaardige margarine (palmolie, zonnebloemolie, water), boter 13%, suiker, zout, natuurlijke aroma's. Kan sporen van noten, mosterd en soja bevatten. Netto gewicht: 125g. Voedingswaarden per 100g: Energie 2259kj/ 544kcal, Vet 33g, waarvan verzadigde vetzuren 18g, Koolhydraten 52g, waarvan suikers 14g, Vezels 3,7g, Eiwitten 7,9g, Zout 1,32g. Herkomst: Italië. Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht bewaren. Tenminste houdbaar tot:
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Vicenzi
Verkoopbenaming
Millefoglie Classiche boterkekjes, 125g - Vicenzi
Fabrikant
Vicenzi
MPN (Manufacturer Part Number)
4491
EAN
8000350008093

Ingrediënten
Ingrediënten: Tarwemeel, plantaardige margarine (palmolie, zonnebloemolie, water), boter 13%, suiker, zout, natuurlijke aroma's. Kan sporen van noten, mosterd en soja bevatten. Netto gewicht: 125g. Voedingswaarden per 100g: Energie 2259kj/ 544kcal, Vet 33g, waarvan verzadigde vetzuren 18g, Koolhydraten 52g, waarvan suikers 14g, Vezels 3,7g, Eiwitten 7,9g, Zout 1,32g. Herkomst: Italië. Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht bewaren. Tenminste houdbaar tot:
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Vicenzi
Verkoopbenaming
Millefoglie Classiche boterkekjes, 125g - Vicenzi
Fabrikant
Vicenzi
MPN (Manufacturer Part Number)
4491
EAN
8000350008093
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
€ 21,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
€ 70,90/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
€ 17,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,73
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
€ 23,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,19
-7%
€ 19,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
€ 167,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
€ 40,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
€ 50,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram
Knapperige broodjes met knoflooksmaak, 150 gram
€ 15,87/1kg
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Neutrale, originele Deense koekjes, 500 gram
Neutrale, originele Deense koekjes, 500 gram
€ 8,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,83
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
€ 8,27/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,39
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Saltari botercrème koekjes, 700g
Saltari botercrème koekjes, 700g
€ 5,36/1kg
€ 3,75
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maltesers chocoladepasta, 200g
Maltesers chocoladepasta, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
€ 22,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bounty Crispy Rolls, 5 stuks, 117g
Bounty Crispy Rolls, 5 stuks, 117g
€ 46,84/1kg
€ 5,48
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
€ 30,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 20,40/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
Oreo wafelrolletje met vanillesmaak, 54g
€ 40,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,18
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
€ 190,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
€ 98,22/1kg
€ 41,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
€ 154,55/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
€ 19,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 86,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%
€ 1,43
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 30 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Klassiek, geglazuurd bladerdeeg.