Biologische olijfolie crackers, 250 g, merk CRICH

€ 2,98

€ 11,92 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Zoute koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
Eurowafle Rijstwafels met Zeezout, 100 gram
€ 30.200,00/1kg
€ 3,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
Salami Bocconcino Villani, ongeveer 200 gram.
€ 60,50/1kg
€ 13,31
-9%
€ 12,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
€ 129,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
Beskidzkie zoutcrackers met uiensmaak, 120 gram
€ 11.166,67/1kg
€ 1,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella zoutstengels met zout, 70 gram
Lubella zoutstengels met zout, 70 gram
€ 10.142,86/1kg
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
TOPSELLER: Nierbonen, 200 gram
€ 22,76/1kg
€ 5,99
-5%
€ 5,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Brezini, 150 gram - Breon
Brezini, 150 gram - Breon
€ 54,00/1kg
€ 8,91
-9%
€ 8,10
Verkoper: italia-genuss
WAFLE RYŻOWE BEZ DODATKU SOLI BEZGLUTENOWE BIO 120 g - FIORENTINI
Rijstwafels, zonder toegevoegde zout, glutenvrij, biologisch, 120 g - FIORENTINI
€ 12,00/1kg
€ 1,48
-2%
€ 1,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
Przysnacki, knapperige notenkoekjes, 150 gram
€ 18,20/1kg
€ 2,98
-8%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felix studentenmix, 200 gram
Felix studentenmix, 200 gram
€ 30,45/1kg
€ 7,01
-13%
€ 6,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Panealba Grissini Original, 125 gram
Panealba Grissini Original, 125 gram
€ 135,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Condimento met chili, 180 gram - Colimena
Condimento met chili, 180 gram - Colimena
€ 70,83/1kg
€ 14,02
-9%
€ 12,75
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bonomi snacks met rozemarijn en peper, 150 gram
Bonomi snacks met rozemarijn en peper, 150 gram
€ 113,27/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vegan Krupuk - Groentekrakers, 60g
Vegan Krupuk - Groentekrakers, 60g
€ 49,83/1kg
€ 2,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
Beskidzkie Paluszki met zout, 240 gram
€ 66,63/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ARTUR crackers, ui (krakersy cebulkowe), 90g
ARTUR crackers, ui (krakersy cebulkowe), 90g
€ 10,11/1kg
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 117,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Grissini - Kaas, 100g | SCHNITZER
Grissini - Kaas, 100g | SCHNITZER
€ 30,30/1kg
€ 3,10
-2%
€ 3,03
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella Paluszki met zout, 275 gram
Lubella Paluszki met zout, 275 gram
€ 7,46/1kg
€ 2,09
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze biologische crackers met 10% olijfolie zijn gezonde en natuurlijke snacks, gemaakt volgens de beste baktradities, met een natuurlijk fermentatieproces van minstens 24 uur. INGREDIËNTEN: *Tarwemeel 84%, *extra vierge olijfolie 10%, zout 1,6%, zuurteregelaar: natriumbicarbonaat, *zuurdesem 0,3% (zaad en gerst), *gerstemeel, *bruiningsgist, antioxidant: *rozemarijnextract. *Ingrediënten afkomstig uit biologische teelt.
Ingrediënten
Volkorenmeel 84%, extra vierge olijfolie 10%, zout 1,6%, zuurteregelaar: natriumbicarbonaat, zuurdesem 0,3% (zaad en gerst), gerstemel, bruiningsmiddel, antioxidant: rozemarijnextract
Voedingswaarde
Geen informatie beschikbaar
Allergenen
Gluten
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
CRICH
Verkoopbenaming
Biologische cracker met olijfolie
Fabrikant
Crich
EAN
8008620050506

Ingrediënten
Volkorenmeel 84%, extra vierge olijfolie 10%, zout 1,6%, zuurteregelaar: natriumbicarbonaat, zuurdesem 0,3% (zaad en gerst), gerstemel, bruiningsmiddel, antioxidant: rozemarijnextract
Voedingswaarde
Geen informatie beschikbaar
Allergenen
Gluten
Gewicht
250 g
Levensmiddelenbedrijven
CRICH
Verkoopbenaming
Biologische cracker met olijfolie
Fabrikant
Crich
EAN
8008620050506
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Smash! Zoet, zout en knapperig. 100g, AI-gegenereerde afbeelding
Smash! Zoet, zout en knapperig. 100g
€ 239,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Tarallini, Mediterrane smaak, 200 gram - Gilli
Tarallini, Mediterrane smaak, 200 gram - Gilli
€ 18,00/1kg
€ 3,96
-9%
€ 3,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Chips van aardappelen met de smaak van groene ui, 250 gram
Chips van aardappelen met de smaak van groene ui, 250 gram
€ 19,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,65
-4%
€ 5,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Schär Millygrissini & Chocolate Sticks (52 gr)
Dr. Schär Millygrissini & Chocolate Sticks (52 gr)
€ 50,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Casa Rinaldi Taralli crackers met extra vierge olijfolie, 200 g | Italiaanse snackcrackers uit Apulië
Casa Rinaldi Taralli crackers met extra vierge olijfolie, 200 g | Italiaanse snackcrackers uit Apulië
€ 11,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,40
-29%
€ 2,39
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Crisco Vetvet 450g, geschikt voor vegetariërs
Crisco Vetvet 450g, geschikt voor vegetariërs
€ 48,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,81
Verkoper: Michato
Productafbeelding van Delicate Paluszki uit de Beskiden, 200 gram
Delicate Paluszki uit de Beskiden, 200 gram
€ 9,50/1kg
€ 2,02
-5%
€ 1,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
ELEPHANT Pretzels, honing, mosterd en ui, 70g
€ 170,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
€ 186,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Leev Linzenwafels Paprika 117g – Knapperige, pittige linzenkoekjes, ideaal als snack
Leev Linzenwafels Paprika 117g – Knapperige, pittige linzenkoekjes, ideaal als snack
€ 32,05/1kg
€ 3,84
-2%
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Snackline Crackermix, zout, 350 gram
Snackline Crackermix, zout, 350 gram
€ 7,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hosta Paluszki Grissini met sesamzaad, 125 gram
Hosta Paluszki Grissini met sesamzaad, 125 gram
€ 12,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,75
-7%
€ 1,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaasstengels, 100g | DE RIT
Kaasstengels, 100g | DE RIT
€ 45,00/1kg
€ 4,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hellma 70101516 Mini-broodjes - ongeveer 70 portieverpakkingen
Hellma 70101516 Mini-broodjes - ongeveer 70 portieverpakkingen
€ 20,97/1kg
€ 22,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
€ 124,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hosta Paluszki Grissini met rozemarijn, 125 gram
Hosta Paluszki Grissini met rozemarijn, 125 gram
€ 12,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,75
-9%
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olifantengebakken, gekruide pretzels met honingmosterd en ui, 160g
Olifantengebakken, gekruide pretzels met honingmosterd en ui, 160g
€ 100,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van 3x Elephant Pretzels, gedraaid, met zeezout en honing, 70g
3x Elephant Pretzels, gedraaid, met zeezout en honing, 70g
€ 171,14/1kg
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Kaas, 100 gram, 24 stuks
Kaas, 100 gram, 24 stuks
€ 167,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
Lorenz 527351 Lorenz PartyClubs Cracker 200g
€ 117,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Fonzies Original Maïs Snack met kaas, 100g / Snack
Fonzies Original Maïs Snack met kaas, 100g / Snack
€ 179,90/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
€ 167,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
Schnitzer 4599, 100 gram, 439 kcal, 1847 kJ
€ 34,60/1kg
€ 3,55
-2%
€ 3,46
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ritz 234524 Beuk Cracker, 200g
Ritz 234524 Beuk Cracker, 200g
€ 117,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, honingmosterd smaak, 125g
€ 129,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Saltletts 311446 Saltletts Crunchy Bites Rosmarin  100,0 g, 1 St.
Saltletts 311446 Saltletts Crunchy Bites Rosmarin 100,0 g, 1 St.
€ 244,50/1kg
€ 24,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Helcom Paluszki Grissini Classic, 125 gram
Helcom Paluszki Grissini Classic, 125 gram
€ 12,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,75
-9%
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Saltletts 88801 Saltletts Mini Bagel Kekse 100,0 g
Saltletts 88801 Saltletts Mini Bagel Kekse 100,0 g
€ 244,50/1kg
€ 24,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van De Rit 378182, 75 gram, Zeezout, 500 kcal, 2086 kJ, 27 gram, 3,4 gram
De Rit 378182, 75 gram, Zeezout, 500 kcal, 2086 kJ, 27 gram, 3,4 gram
€ 34,53/1kg
€ 3,22
-19%
€ 2,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Olifantenvormige pretzelstukjes, geglazuurd met barbecuesmaak, 125g
Olifantenvormige pretzelstukjes, geglazuurd met barbecuesmaak, 125g
€ 100,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,54
Verkoper: Needforsweet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.