5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Nog maar 1 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service

Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Hele, geschilde tomaten op sap, 400 gram
€ 2,51/1kg
€ 1,24
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,18
Verkoper: Katomix

Mutti, hele gepelde San Marzano tomaten, 400g
€ 9,15/1l
€ 3,66
Verkoper: Store-Germany

Cirio, hele gepelde tomaten, 2,5 kg
€ 4,28/1kg
€ 13,06
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,41
Verkoper: Katomix

Cirio, gepelde tomaten, 400 gram.
€ 10.625,00/1kg
€ 2,68
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,55
Verkoper: Katomix

Mutti Gehele Cherrytomaten (Pomodorini Ciliegini), 400g
€ 74,96/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Bonduelle Gemarineerde champignons, 280g
€ 37,48/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Zongedroogde tomaten in zonnebloemolie, 100 gram
€ 37,73/1kg
€ 5,96
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,66
Verkoper: Katomix

Hele zomertruffel, 25 gram
€ 401,60/1l
€ 10,04
Verkoper: ItalianGourmetShop

Helcom pasta van kikkererwten met komijn, 190 gram
€ 14,11/1kg
€ 2,68
Verkoper: Katomix

Helcom Pasta van zonnebloempitten met tomaat en curry, 180 gram
€ 14,89/1kg
€ 2,68
Verkoper: Katomix

Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
€ 34,60/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Zonnebloempasta met tomaten en basilicum, glutenvrij, 180 g - PRIMAVIKA
€ 19,83/1kg
€ 3,57
Verkoper: Katomix

Knoflook, gemarineerd, 550 gram - Demetra
€ 30,47/1kg
€ 18,43
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,76
Verkoper: italia-genuss

Kersentomaten in tomatensap, 400g
€ 5,80/1kg
€ 2,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
€ 3,23/1kg
€ 1,02
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 0,97
Verkoper: Katomix

Gedroogde tomaten, 780 gram - Demetra
€ 24,24/1kg
€ 20,80
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,91
Verkoper: italia-genuss

Helcom, geschilde en gehakte tomaten, 400 gram
€ 89.475,00/1kg
€ 35,79
Verkoper: Katomix

Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
€ 53,42/1kg
€ 11,16
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,15
Verkoper: italia-genuss
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Strianese Kersen tomaten in tomatensap – 400g (Pomodorini uit Italië)
De Strianese kersen tomaten in tomatensap zijn hoogwaardige, hele pomodorini uit Italië. Ze worden direct na de oogst verwerkt in het zonnige Kampanië en geconserveerd in hun eigen, aromatische tomatensap. Deze kleine kersen tomaten overtuigen door hun intensieve, fruitige smaak en hun natuurlijke zoetheid – een onmisbare ingrediënt voor de authentieke Italiaanse keuken.
Uw voordelen in één oogopslag:
- 100% Italiaanse tomaten: Gemaakt van zongerijpte pomodorini uit de regio Kampanië.
- Intens en natuurlijk zoet: Vers geplukt en geconserveerd voor een volle, natuurlijke smaak zonder kunstmatige toevoegingen.
- Veelzijdig te gebruiken: Perfect als topping voor Napolitaanse pizza, voor snelle pastasaus, stoofgerechten of visgerechten.
- Hoge kwaliteit: Handige 400g blik met hele kersen tomaten in fijn tomatensap.
Gemiddelde voedingswaarden (per 100 g):
- Energie: 92 kJ / 22 kcal
- Vet: 0,2 g
- waarvan verzadigde vetzuren: 0,0 g
- Koolhydraten: 3,5 g
- waarvan suikers: 3,5 g
- Vezels: 1,0 g
- Eiwit: 1,1 g
- Zout: 0,1 g
Technische gegevens & details:
- Fabrikant / Merk: Strianese (Agraconserves S.r.l.)
- Fabrikantadres: Via Ingegno, Zona ASI, 84087 Sarno (SA), Italië
- Inhoud: 400 g (afvoergewicht: ca. 240 g)
- Ingrediënten: Ongepelde kersen tomaten (Pomodorini), tomatensap
- Allergie-informatie: Bevat geen allergenen.
- Bewaring: Na opening in de koelkast n en binnen enkele dagen consumeren.
Strianese Pomodorini Datterini is een voedingsproduct dat bestaat uit kleine, zoete Datterini-tomaten uit Zuid-Europese landen. De tomaten zijn verpakt in blikken van 400 gram, waardoor ze gemakkelijk te n en te bereiden zijn.
De Strianese Pomodorini Datterini-tomaten staan bekend om hun intense, natuurlijke smaak en aroma, waardoor ze een perfect ingrediënt zijn voor een breed scala aan Italiaanse gerechten en meer. Ze kunnen worden gebruikt in salades, sauzen, pasta's en zelfs als bijgerecht bij vlees en vis. Datterini-tomaten staan bekend om hun unieke smaak en aroma, evenals hun lage zuurgraad.
Dit product komt van een gerenommeerde fabrikant die zich inzet voor de hoge kwaliteit van zijn producten. De Strianese Pomodorini Datterini-tomaten bevatten geen kunstmatige conserveermiddelen, kleurstoffen of smaakstoffen, waardoor ze een gezond alternatief zijn voor andere voedingsmiddelen.
Kortom, Strianese Pomodorini Datterini zijn natuurlijke, zoete en intens aromatische tomaten in blik, die in een verscheidenheid aan Italiaanse en andere gerechten kunnen worden gebruikt. Dankzij hun unieke smaak en aroma zijn ze een ideale aanvulling op salades, sauzen, pasta's en vleesgerechten.
- Inhoud
- 0.4 l
- Ingrediënten
- Ingrediënten: hele tomaten, tomatensap. Land van herkomst: Italië. Netto gewicht: 400g. Gemiddelde voedingswaarden per 100g: Energie: 134 kJ / 32 kcal Vetten: 0,6g, waarvan verzadigde vetzuren 0g Koolhydraten: 5g, waarvan suikers 5g Vezels: 1,6g Eiwitten: 2,2g Zout: 0,10g Bewaring: Droog en koel bewaren, beschermd tegen zonlicht. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
- Voedingswaarde
- Bevat een ingrediëntenlijst
- Gewicht
- 480 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Strianese
- Verkoopbenaming
- Strianese Datterini-tomaten - 400 gram
- Fabrikant
- Strianese
- EAN
- 8003716002957
- Inhoud
- 0.4 l
- Ingrediënten
- Ingrediënten: hele tomaten, tomatensap. Land van herkomst: Italië. Netto gewicht: 400g. Gemiddelde voedingswaarden per 100g: Energie: 134 kJ / 32 kcal Vetten: 0,6g, waarvan verzadigde vetzuren 0g Koolhydraten: 5g, waarvan suikers 5g Vezels: 1,6g Eiwitten: 2,2g Zout: 0,10g Bewaring: Droog en koel bewaren, beschermd tegen zonlicht. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
- Voedingswaarde
- Bevat een ingrediëntenlijst
- Gewicht
- 480 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Strianese
- Verkoopbenaming
- Strianese Datterini-tomaten - 400 gram
- Fabrikant
- Strianese
- EAN
- 8003716002957
Gaat ook goed samen met

Tomaten »Vintage gepelde San Marzano tomaten«.
€ 15,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
€ 12,40
Verkoper: somnia24

Mutti, tomatenconcentraat, 130 g, 96 kcal, 407 kJ, 0,2 g, 14 g
€ 128,50/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

MUTTI 1625626002 MUTTI Tomaten geschält 2,5 kg, 1 St.
€ 10,08/1kg
€ 16,63
Verkoper: somnia24

Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt

Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
€ 12,51
Verkoper: somnia24

Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
€ 8,49/1kg
€ 4,49
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,48
Verkoper: SanmartiniStore

Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
€ 1,12
Verkoper: Katomix

Mutti Pizzasaus, verrijkt met vers geoogste tomaten, 400g
€ 33,47/1kg
€ 13,39
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Bonduelle Kikkererwten, knapper en vers, zonder toegevoegde aroma's, 310g
€ 66,63/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Rummo Casarecce Pasta Nr. 88 500 g – Authentieke Italiaanse Durumtarwepasta voor Pasta met Saus, Pesto en Zeevruchten
€ 3,06/1kg
€ 1,71
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,62
Verkoper: Katomix

La Fiammante 8001737101055, Sugo, 400 gram
€ 3,57/1l
€ 1,50
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,43
Verkoper: Katomix

Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Premium varkensvet 1 kg, Fat Chef
€ 11,29/1kg
€ 12,19
Verkoper: Katomix

Neem 2 stuks van 300 gram
€ 9,15/1kg
€ 3,66
Verkoper: Store-Germany

Hengstenberg Oro di Parma, hele gepelde tomaten in blik, 400g
€ 9,67/1kg
€ 3,87
Verkoper: Store-Germany

Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
€ 4,35
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,13
Verkoper: Katomix

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
€ 11,61
Verkoper: somnia24

Mutti Passata, tomatenpuree, 700 g, glazen pot
€ 18,44/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
€ 28,38/1l
€ 4,78
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,54
Verkoper: Katomix

La Molisana Pantacce Toscane N.106 500 g – Italiaanse pasta van durumtarwe, Toscaanse lintpasta voor sauzen, salades en soepen
€ 148,98/1kg
€ 79,77
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 75,98
Verkoper: Store-Germany

Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix

Viani Vintage Datterini Cherry Tomatoes 400g
€ 9,75/1kg
€ 3,90
Verkoper: artbook-service

Knorr gebakken erwten
€ 31,48/1kg
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany

Maggi Fix, gehaktvlees-kaassop (46 g)
€ 41,60/1kg
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany

Knorr Tomatenroomsoep, tomatig en romig, grootverpakking voor horecagebruik, 900g
€ 60,70/1kg
€ 54,63
Verkoper: AllYouNeed

Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
€ 11,50/1kg
€ 3,45
Verkoper: Katomix

Adzukibonen, biologisch, 400 g - AMAIZIN
€ 5,85/1kg
€ 2,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Datterini tomaten, 400g - Mutti
€ 8,60/1kg
€ 4,25
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,04
Verkoper: Katomix
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 31 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.at.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
€ 55,00
Verkoper: Easybuy