Inhoud:

1 l
  • 0.03 l
  • 0.1 l
  • 0.5 l
  • 1 l
  • 5000 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 10000 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 20000 ml
    Beschikbare opties weergeven

Model:

Zitrone
  • Amyris
    Patchouli
  • Arganöl
    Pfefferminze
  • Bergamotte
    Rizinusöl
    Beschikbare opties weergeven
  • Blutorange
    Beschikbare opties weergeven
    Rosengeranie
  • Citronella
    Rosenholz
  • Eukalyptus
    Rosmarin
  • Fichte
    Süßes Mandelöl
    Beschikbare opties weergeven
  • Grapefruit
    Tanne
  • Jojobaöl
    Beschikbare opties weergeven
    Teebaum
  • Kiefer
    Teebaumöl Ätherisch
    Beschikbare opties weergeven
  • Lavendel
    Thymian
  • Mandarine
    Wacholderbeere
  • Mandelöl
    Beschikbare opties weergeven
    Ylang-Ylang
  • Neemöl
    Beschikbare opties weergeven
    Zedernholz
  • Nelke
    Beschikbare opties weergeven
    Zimt
  • Orange
    Zitrone

Pure Chemical | Citroenetherische olie - 1 liter - Geur van citroen - Natuurlijk - Aromatherapie

€ 70,00

€ 70,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Geurolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
€ 427,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Natuurlijke etherische olie van citroen, 10 ml
Natuurlijke etherische olie van citroen, 10 ml
€ 2.134,00/1l
€ 21,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
Natuurlijke etherische olie - Lavendel, 10 ml
€ 349,00/1l
€ 3,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Etherische olie "Aksamitka Venoc", 10 ml
Etherische olie "Aksamitka Venoc", 10 ml
€ 27,28
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Kräutermax Krausemunt Etherische Olie, 10 ml
Kräutermax Krausemunt Etherische Olie, 10 ml
€ 858,00/1l
€ 8,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie van venkel, 10 ml
Etherische olie van venkel, 10 ml
€ 13,50
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
Puressentiel Etherische Pepermuntolie, 5 ml
€ 19.030,00/1l
€ 19,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TAOASIS, biologische mirre, 5 ml etherische olie
TAOASIS, biologische mirre, 5 ml etherische olie
€ 323,75/1kg
€ 12,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 100% natuurlijke essentiële olie voor aromatherapie, 10 ml, Lavendel
100% natuurlijke essentiële olie voor aromatherapie, 10 ml, Lavendel
€ 249,50/1kg
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Etherische olie van Kocúrnik Venoc, 10 ml
Etherische olie van Kocúrnik Venoc, 10 ml
€ 37,32
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische olie van kaneelschillen, Venoc, 10 ml
Etherische olie van kaneelschillen, Venoc, 10 ml
€ 7,32
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Rozemarijn Cineol, 5 ml etherische olie
Rozemarijn Cineol, 5 ml etherische olie
€ 1.430,00/1l
€ 7,15
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TAOASIS Grapefruit, biologische grapefruit, 5 ml etherische olie
TAOASIS Grapefruit, biologische grapefruit, 5 ml etherische olie
€ 1.290,00/1l
€ 6,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Etherische olie Mirre Venoc, 10 ml
Etherische olie Mirre Venoc, 10 ml
€ 27,95
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Essentiële olie van citroenmelisse van Venoc, 10 ml
Essentiële olie van citroenmelisse van Venoc, 10 ml
€ 32,02
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Etherische olie van Tatarak Venoc, 10 ml
Etherische olie van Tatarak Venoc, 10 ml
€ 20,60
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van ARÔME Essentiële olie, citroen
ARÔME Essentiële olie, citroen
€ 370,00/1l
€ 3,70
Verkoper: TradeConcept

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

100% natuurlijke citroenolie – pure etherische olie gewonnen uit citroenschillen, zonder toevoegingen, kunstmatige aroma's, alcohol en conserveringsmiddelen.

Frisse citrusgeur – intens, verfrissend en stimulerend, met een zoete citroengeur en een subtiele kruidenfrisheid. Ideaal voor een aangenaam binnenklimaat.

Veelzijdig te gebruiken – geschikt voor diffusers, geurverwarmers, aromatherapie, doe-het-zelf cosmetica, massageoliën, kamerparfum, auto en kledingkast.

Voor energie en concentratie – de frisse geur kan de zintuigen stimuleren, de stemming verbeteren en een heldere, aangename sfeer creëren tijdens het werken of studeren.

Praktische glazen fles – bruine glazen fles met pipet voor een eenvoudige en nauwkeurige dosering. Inhoud: 1000 ml.


Stimuleer uw zintuigen met de 100% natuurlijke citroenolie van Pure Chemical™.

Deze etherische olie overtuigt met zijn frisse, zoete en intense citrusgeur met een subtiele kruidennoot. Het is ideaal voor aromatherapie, diffusers, geurverwarmers, kamerparfum, doe-het-zelf cosmetica en ontspannende massage-mengsels met een geschikte basisolie.


Onze citroenolie bestaat uit 100% Citrus Limon Peel Oil en is vrij van alcohol, conserveringsmiddelen, toevoegingen en kunstmatige aroma's. De natuurlijke geur brengt frisheid, lichtheid en energie in uw huis, kantoor of auto. Enkele druppels in een diffuser zorgen voor een aangenaam verkwikkende sfeer, die vooral gewaardeerd wordt tijdens het werken, studeren of na een lange dag.

De olie kan veelzijdig worden gebruikt: als kamerparfum, om kleding op te frissen, voor zelfgemaakte cosmetica of als onderdeel van een massageolie in combinatie met amandelolie, jojoba-olie of een andere basisolie. De bruine glazen fles met pipet beschermt de inhoud tegen licht en maakt een eenvoudige, schone dosering mogelijk.


Productdetails:
Merk: Pure Chemical™
Product: 100% natuurlijke citroenolie
Inhoud: 1000 ml
Samenstelling: 100% citroenolie
INCI: Citrus Limon Peel Oil
CAS-nummers: 8008-56-8 / 84929-31-7
Herkomst: Italië
Verpakking: Bruine glazen fles met pipet
Alcoholgehalte: Vrij van alcohol en conserveringsmiddelen
Natuurlijk voorkomende allergenen: Limonene, Linalool, Citronellol


Gebruik:
Voeg enkele druppels toe aan een diffuser of geurwarmer om ruimtes te vullen met een frisse citroengeur. Voor massages of cosmetische toepassingen altijd verdunnen met een geschikte basisolie. Niet onverdund op de huid aanbrengen.

Belangrijke opmerkingen:
Alleen geschikt voor uitwendig gebruik en aromatisering. Niet onverdund op de huid gebruiken. Voer een huidtest uit voor het eerste gebruik. Vermijd contact met ogen en slijmvliezen. Buiten bereik van kinderen houden. Koel, droog en beschermd tegen direct zonlicht n.


Pure Chemical™ Citronenolie 1000 ml, 100% natuurlijke etherische olie, Citrus Limon Peel Oil, zonder toevoegingen, voor diffusers, aromatherapie, doe-het-zelf cosmetica & massage

Gewicht
1000 g
Model
Zitrone
Fabrikant
PURE_CHEMICAL
Inhoud
1 l
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5906466900999

Gewicht
1000 g
Model
Zitrone
Fabrikant
PURE_CHEMICAL
Inhoud
1 l
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5906466900999
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
BRUBAKER Set van 6 etherische oliën voor aromatherapie, 6 x 10 ml, puur natuur: Lavendel, Roos, Rozemarijn, Kamille, Citroen, Cederhout. Geurolie voor diffuser, luchtbevochtiger, massage, aromatherapie en huidverzorging
€ 216,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 12,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Essentiële kaneelolie, puur natuur – 30 ml
Essentiële kaneelolie, puur natuur – 30 ml
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Citroen etherische olie | Natuurlijk, stimulerend | Zonder toevoegingen | 100 ml
PURE CHEMICAL | Citroen etherische olie | Natuurlijk, stimulerend | Zonder toevoegingen | 100 ml
€ 209,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Citroen essentiële olie | Natuurlijk, stimulerend | Zonder toevoegingen | 500 ml
PURE CHEMICAL | Citroen essentiële olie | Natuurlijk, stimulerend | Zonder toevoegingen | 500 ml
€ 90,98/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 45,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Etherische olie, pepermuntolie, 0,5 liter
PURE CHEMICAL | Etherische olie, pepermuntolie, 0,5 liter
€ 114,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 57,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Pure Chemical | Grapefruit etherische olie - 0,5 liter - Geur van grapefruit - Natuurlijk - 0,5 kg
Pure Chemical | Grapefruit etherische olie - 0,5 liter - Geur van grapefruit - Natuurlijk - 0,5 kg
€ 138,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Arganolie | Haarolie | Huidolie | Koudgeperst | 100 ml
PURE CHEMICAL | Arganolie | Haarolie | Huidolie | Koudgeperst | 100 ml
€ 149,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Zoet | Amandelolie | Natuurlijk | 5 liter
PURE CHEMICAL | Zoet | Amandelolie | Natuurlijk | 5 liter
€ 12,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 62,50
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Pepermunt etherische olie, puur natuur – 100 ml
Pepermunt etherische olie, puur natuur – 100 ml
€ 209,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Mandarijn essentiële olie | Natuurlijk | Mandarijnolie | 0,5 liter
PURE CHEMICAL | Mandarijn essentiële olie | Natuurlijk | Mandarijnolie | 0,5 liter
€ 116,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Shea-boter | Onraffinaderd | Natuurlijk | Zuiver | 25 kg
PURE CHEMICAL | Shea-boter | Onraffinaderd | Natuurlijk | Zuiver | 25 kg
€ 8,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 236,42
-€ 23,39
€ 213,03
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Essentiële sinaasappelolie, puur natuur – 30 ml
Essentiële sinaasappelolie, puur natuur – 30 ml
€ 466,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Citroenolie, etherische olie, 30 ml – geschikt voor diffusers, aromatherapie
Citroenolie, etherische olie, 30 ml – geschikt voor diffusers, aromatherapie
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Bambuckeboter, ongeraffineerd, 200 g – 100% natuurlijk, puur en zonder toevoegingen
Bambuckeboter, ongeraffineerd, 200 g – 100% natuurlijk, puur en zonder toevoegingen
€ 64,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Kaneelolie | Natuurlijk | Essentiële olie | Zonder toevoegingen | 100 ml
PURE CHEMICAL | Kaneelolie | Natuurlijk | Essentiële olie | Zonder toevoegingen | 100 ml
€ 209,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Essentiële olie van bergamot, 0,5 liter
Essentiële olie van bergamot, 0,5 liter
€ 112,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Pure Chemical | Grapefruit Etherische Olie - 1 Liter - Natuurlijke Etherische Olie - Aromatherapie - Grapefruitgeur
Pure Chemical | Grapefruit Etherische Olie - 1 Liter - Natuurlijke Etherische Olie - Aromatherapie - Grapefruitgeur
€ 115,01/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 115,01
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Lavendelolie, etherische olie, 100 ml – geschikt voor diffusers en aromatherapie
Lavendelolie, etherische olie, 100 ml – geschikt voor diffusers en aromatherapie
€ 209,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | VG Glycerine, farmaceutische kwaliteit, zuivere plantaardige glycerine grondstof, 1 liter
PURE CHEMICAL | VG Glycerine, farmaceutische kwaliteit, zuivere plantaardige glycerine grondstof, 1 liter
€ 16,49/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Kenwood Chef XL keukenmachine, zilver, model KVL4100S – 6,7 liter kom, 1200W, planetaire mengtechnologie, 3-delige bakset
Kenwood Chef XL keukenmachine, zilver, model KVL4100S – 6,7 liter kom, 1200W, planetaire mengtechnologie, 3-delige bakset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 369,75
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van PURE CHEMICAL | Arganolie | Haarolie | Huidolie | Koudgeperst | 500 ml
PURE CHEMICAL | Arganolie | Haarolie | Huidolie | Koudgeperst | 500 ml
€ 69,98/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Klaverolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
Klaverolie, etherische olie, puur natuur – 30 ml
€ 483,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,49
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
BRUBAKER Set van 12 etherische oliën, 12 x 10 ml: Lavendel, roos, rozemarijn, kamille, citroen, cederhout, patchouli, salie, ylang-ylang, kardemom, arganolie, tea tree olie
€ 166,58/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Tapo C200, bolvormige indoor camera, 1920 x 1080 pixels, voor montage aan het plafond
Tapo C200, bolvormige indoor camera, 1920 x 1080 pixels, voor montage aan het plafond
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 37,49
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 1 liter
Bergamotolie, etherische olie, puur natuur – 1 liter
€ 100,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 100,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 88,03
-47%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Tijmolie, etherische olie, puur natuur – 0,5 liter
Tijmolie, etherische olie, puur natuur – 0,5 liter
€ 112,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 23 beoordelingen
Beoordeeld op 10 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zoete amandelolie
Inhoud 0,1 lModel Süßes Mandelöl
Beoordeeld op 25 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Inhoud 1 lModel Thymian
Beoordeeld op 12 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
perfect
Inhoud 0,1 lModel Zitrone
Beoordeeld op 15 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kwalitatieve tijmolie
Inhoud 0,03 lModel Thymian
Beoordeeld op 18 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Tijmolie
Inhoud 0,1 lModel Thymian
Beoordeeld op 30 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zo hoort het te zijn
Inhoud 0,1 lModel Bergamotte
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 lModel Arganöl
Beoordeeld op 2 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 lModel Zitrone
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
Byredo Black Saffron, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, zwarte bes, peper, saffraan, framboos, orchidee, roos, tuberoos, wierook, patchouli, agarhout, leer
€ 325,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.253,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
Molton Brown Re-Charge, geurverfrisser met zwarte peperaroma - navulling 150 ml
€ 41,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 279,67/1l
Productafbeelding van Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
Kerstbomen met de geur van kauwgom x2
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 1.745,00/1l
Productafbeelding van Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële eucalyptusolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
Etherische olie van freesia, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van acacia – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
Etherische olie-geurcompositie voor aromatherapie, Bamer Musk, 7 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Geur van meidoornbloesem – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
Etherische olie van pioenroos, 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
Etherische rozenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,08
Verkoper: Lemonbite
€ 297,14/1l
Productafbeelding van Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
Essentiële pepermuntolie 7 ml, merk BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurolie in glazen flesje, 7 ml – Koffiegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
BAMER | Geurolie in glazen flesje van 7 ml - Lavendelgeur - Geur voor de kamer en aromatherapie - Ideaal voor geurkaarsen, massageoliën
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Geur van opium – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
Etherische sandalenolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlamp in glazen fles, 7 ml – Vanillegeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
Essentiële olie van kersenpitten, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurlampolie in glazen fles, 7 ml – Terpentijngeur – Ruukverfrisser & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
BAMER | Geurluchtolie in glazen flesje, 7 ml – Roosengeur – Ruimparfum & aromatherapie – Ideaal voor geurstrips, als toevoeging bij massages
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l
Productafbeelding van Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
Etherische cederolie, 7 ml, BAMER
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 427,14/1l