Makaron van konjac, lintjes, Fettuccine, Keto Chef, 270 gram

€ 2,26

€ 2,15-4%

€ 7,96 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lubella Catering, makaron, nestjes, lintjes, tagliatelle, 1 kg
Lubella Catering, makaron, nestjes, lintjes, tagliatelle, 1 kg
€ 5,91/1kg
€ 6,84
-13%
€ 5,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Pasta Lintjes 400 gram
Lubella Pasta Lintjes 400 gram
€ 5,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eierbandnudels Fettuccine 250 gram - Spinosi
Eierbandnudels Fettuccine 250 gram - Spinosi
€ 29,80/1kg
€ 8,19
-9%
€ 7,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Ocelio pasta, macaronivorm, fusilli, 500g
Ocelio pasta, macaronivorm, fusilli, 500g
€ 6,96/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Volkoren fusilli, biologisch, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Volkoren fusilli, biologisch, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 13,50/1kg
€ 7,42
-9%
€ 6,75
Verkoper: italia-genuss
MAKARON (ORKISZOWY SZPINAKOWY) WSTĄŻKI BIO 250 g - BARTOLINI (PRADAWNE ZBOŻA)
Dinkelnudels met spinaziebandjes, pappardelle, biologisch, 250g, BARTOLINI
€ 12,80/1kg
€ 3,37
-5%
€ 3,20
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Orecchiette pasta, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Glutenvrije fusilli pasta, 400g | SCHNITZER
Glutenvrije fusilli pasta, 400g | SCHNITZER
€ 7,12/1kg
€ 2,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella makaron cannelloni, 250 gram
Lubella makaron cannelloni, 250 gram
€ 9,52/1kg
€ 2,51
-5%
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konjak tagliatelle, 250 gram
Konjak tagliatelle, 250 gram
€ 0,01/1kg
€ 3,20
-20%
€ 2,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella Eierpasta Krajanka, 250 gram
Lubella Eierpasta Krajanka, 250 gram
€ 6,04/1kg
€ 1,59
-5%
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goliard makaron, świderek, volkoren, 400 gram
Goliard makaron, świderek, volkoren, 400 gram
€ 5,54/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Makaron Arrighi Cannelloni, 250 gram
Makaron Arrighi Cannelloni, 250 gram
€ 65,35/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Czaniecki Pasta, 5-eieren rolpasta, 250g
Czaniecki Pasta, 5-eieren rolpasta, 250g
€ 6,62/1kg
€ 1,81
-4%
€ 1,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mezzi Rigatoni, 500 gram - Pastificio Cavalieri
Mezzi Rigatoni, 500 gram - Pastificio Cavalieri
€ 12,50/1kg
€ 6,87
-9%
€ 6,25
Verkoper: italia-genuss

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

KETO CHEF Fettucine Konjac, glutenvrij, biologisch, 270g

Deze pasta wordt gemaakt van de wortel van de konjacplant, die in Azië wordt verbouwd.

Bevat geen koolhydraten, suikers of gluten. Geschikt voor mensen die een ketogeen dieet volgen. Het is een uitstekende bron van vezels. Een perfect alternatief voor traditionele pasta.

De pasta absorbeert gemakkelijk de aroma's van toegevoegde kruiden en ingrediënten.

De verpakking bevat 2 porties.

NIEUW RECEPT - zonder geur! Klaar in 2 minuten. Probeer het zeker!

VOORBEREIDING

  • Stap I: Spoel 2-3 keer onder koud water (optioneel)
  • Stap II: Verwarm in een open pan gedurende 1-2 minuten of in de magnetron gedurende 1 minuut
  • Stap III: Voeg toe aan uw favoriete saus, soep of salade.

INGREDIËNTEN

Water, konjacmeel* (3,4%), havervezel* (1,0%). (*gecertificeerd biologisch ingrediënt)

VOEDINGSWAARDEN per 100 g, na afgieten

Energie: 35 kJ / 9 kcal

Vetten: 0 g

waarvan verzadigde vetzuren: 0 g

Koolhydraten: 0 g

waarvan suikers: 0 g

Vezels: 4,0 g

Eiwitten: 0,2 g

Zout: 0 g

ALLERGENEN

Geproduceerd in een faciliteit waar ook SOJA en sulfieten worden verwerkt.

AANBEVOLEN OPSLAG

Bewaar in een koele, droge plaats. Niet invriezen. Na opening in de koelkast n, maximaal 1 week.

Ingrediënten
water, konjacmeel* (3,4%), havervezel* (1,0%)
Voedingswaarde
Energie: 35 kJ / 9 kcal; Vet: 0 g; waarvan verzadigde vetzuren: 0 g; Koolhydraten: 0 g; waarvan suikers: 0 g; Vezels: 4,0 g; Eiwitten: 0,2 g; Zout: 0 g
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Keto Chef
Verkoopbenaming
Makaron KETO CHEF Fettuccine, gemaakt van konjac, glutenvrij, biologisch, 270g
Fabrikant
KETO CHEF
EAN
5060691233502

Ingrediënten
water, konjacmeel* (3,4%), havervezel* (1,0%)
Voedingswaarde
Energie: 35 kJ / 9 kcal; Vet: 0 g; waarvan verzadigde vetzuren: 0 g; Koolhydraten: 0 g; waarvan suikers: 0 g; Vezels: 4,0 g; Eiwitten: 0,2 g; Zout: 0 g
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Keto Chef
Verkoopbenaming
Makaron KETO CHEF Fettuccine, gemaakt van konjac, glutenvrij, biologisch, 270g
Fabrikant
KETO CHEF
EAN
5060691233502
Gaat ook goed samen met
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeiengelei, glutenvrij, 45g - CELIKO
Aardbeiengelei, glutenvrij, 45g - CELIKO
€ 19,11/1kg
€ 0,90
-4%
€ 0,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PROTEÏNE PASTA (KIKKERERWTEN) PENNE, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
PROTEÏNE PASTA (KIKKERERWTEN) PENNE, GLUTENVRIJ, BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI
€ 14,00/1kg
€ 3,68
-4%
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
€ 26,13/1kg
€ 4,28
-8%
€ 3,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MAKARON (HAVER) RAMEN, glutenvrij, biologisch, 280 g - Dieetvoeding
MAKARON (HAVER) RAMEN, glutenvrij, biologisch, 280 g - Dieetvoeding
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schwarzwaldmilch - Skyr Naturel, 0,2%, 8 pakken van 400 gram
Schwarzwaldmilch - Skyr Naturel, 0,2%, 8 pakken van 400 gram
€ 8,54/1kg
€ 27,33
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
€ 27,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,73
-2%
€ 6,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 3 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
top
Beoordeeld op 3 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
top
Beoordeeld op 8 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Product is geweldig... Levering uit Polen duurt even
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop