Gewicht:

1000 g
  • 1000 g
  • 2000 g
    Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

1
  • 1
  • 10
    Beschikbare opties weergeven

VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 8 kg

€ 91,37

€ 91,37 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VET EXPERT Dieetvoeding voor Honden - Tegen Obesitas - Droogvoer - 2 kg
VET EXPERT Dieetvoeding voor Honden - Tegen Obesitas - Droogvoer - 2 kg
€ 32,94/1kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Hondenvoer - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Hondenvoer - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 16,47/1kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Elimination voor honden – Droogvoer voor honden – 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Elimination voor honden – Droogvoer voor honden – 2 kg
€ 36,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Hepatic, droogvoer voor honden - 12 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Hepatic, droogvoer voor honden - 12 kg
€ 10,74/1kg
€ 128,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Dermatosis Hond Lam & Krill - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Dermatosis Hond Lam & Krill - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 16,47/1kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Hepatic, droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Hepatic, droogvoer voor honden - 2 kg
€ 16,47/1kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Dermatosis Hond - Kanijn en aardappel - Droogvoer voor honden - 12 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Dermatosis Hond - Kanijn en aardappel - Droogvoer voor honden - 12 kg
€ 11,13/1kg
€ 133,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 6 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 6 kg
€ 25,16/1kg
€ 156,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Hypoallergeen Insectenvoer voor Honden - Droogvoer voor honden - 12 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Hypoallergeen Insectenvoer voor Honden - Droogvoer voor honden - 12 kg
€ 12,01/1kg
€ 144,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
€ 130,32
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van EUKANUBA Monoproteïne droogvoer voor volwassen honden met lamsvlees, 12 kg
EUKANUBA Monoproteïne droogvoer voor volwassen honden met lamsvlees, 12 kg
€ 4,86/1kg
€ 58,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
Advance Veterinary Diet Hondenvoer Renal, voor nierproblemen
€ 12,63/1kg
€ 51,18
-24%
€ 38,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Adult - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 2,10/1kg
€ 41,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CALIBRA Expert droogvoer voor honden, 12 kg
CALIBRA Expert droogvoer voor honden, 12 kg
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi met lam - Droogvoer voor honden - 10 kg
DOLINA NOTECI Rafi met lam - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 56,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Wiejska Zagroda: Droogvoer voor honden, monoproteïnisch, eend, volwassen honden, 6 kg
Wiejska Zagroda: Droogvoer voor honden, monoproteïnisch, eend, volwassen honden, 6 kg
€ 9,50/1kg
€ 57,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 11,55/1kg
€ 23,68
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BULT Eend- en kalkoendrijvende brokjes voor puppy's - droogvoer voor honden - 12 kg
BULT Eend- en kalkoendrijvende brokjes voor puppy's - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 10,92/1l
€ 131,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Droogvoer voor honden, Bozita Robur Adult Sensitive, met eiwit en zalm, 12 kg
Droogvoer voor honden, Bozita Robur Adult Sensitive, met eiwit en zalm, 12 kg
€ 6,41/1kg
€ 91,36
-13%
€ 78,84
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de uitzonderlijke kwaliteit van het droogvoer VetExpert Veterinary Diet Renal Elimination voor honden. Dit speciale voer is ontworpen om de gezondheid van de nieren van uw huisdier te ondersteunen en voldoet aan zijn specifieke voedingsbehoeften. Dankzij de formule, rijk aan konijnenproteïne, is dit voer ideaal voor honden met voedselintoleranties. Het biedt een complete maaltijd voor honden van alle rassen en voldoet aan hun voedingsbehoeften.

De glutenvrije samenstelling, rijk aan 19,5% vet en 15,8% eiwit, garandeert een uitgebalanceerd dieet dat essentieel is voor de gezondheid en energie. Het lage gehalte aan ruwe as (4%) en ruwe vezels (3,5%) bevordert een zachte en gemakkelijk verteerbare voeding. Zonder soja en kunstmatige kleurstoffen, garandeert elke verpakking van 8 kg een hoogwaardig product van het gerenommeerde merk VetExpert. Kies voor uw geliefde hond een gezond, veterinair dieet zonder compromissen.

  • Geschikt voor honden met nierfalen
  • Geschikt voor alle rassen
  • Glutenvrij en zonder kunstmatige kleurstoffen
  • Zorgt voor een optimale conditie van uw huisdier
Gewicht
1000 g
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
5902414205307
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_5902414205307
Fabrikant
VetExpert
Registratienummer
NA

Gewicht
1000 g
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
5902414205307
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_5902414205307
Fabrikant
VetExpert
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergeen Hondenvoer voor paarden - droogvoer - 12 kg
€ 10,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD with duck - dry dog food - 10 kg
€ 8,50/1kg
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
Versele-Laga Duo Krok, Senior, 20 kg
€ 2,42/1kg
€ 48,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Bestseller
Productafbeelding van DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
DIVINUS Performance voor Duitse Herders - Droogvoer voor honden - 20 kg
€ 3,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
Royal Canin Hypoallergenic 14 kg, volwaardig voer voor volwassen honden met voedingssensitiviteit. Ingrediënten: lever, rijst, groenten
€ 9,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 128,67
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Aardappel, Losos, 12 kg
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
Henne Pet Food Kronch, graanvrij droogvoer, volwaardig voer voor honden, 13,5 kg
€ 8,07/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 108,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs, graanvrij hondenvoer voor volwassen kleine witte honden – droogvoer – 1,5 kg
€ 18,87/1l
€ 28,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
FARMINA N&D GF Pompoen, Lam en Blauwe Bessen - Droogvoer voor puppy's - 7 kg
€ 10,26/1kg
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
Alpha Spirit The Only One - 7 dagen, voor volwassen honden, alle rassen, 12 kg, glutenvrij
€ 6,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
MERA Pure Sensitive, kalkoen en rijst, 4 kg, droogvoer voor honden
€ 12,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
BOZITA Original Adult Classic Kip - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 4,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
ACANA Pacifica - hoogwaardig droogvoer met veel eiwitten voor honden - 11,4 kg
€ 11,33/1kg
€ 132,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba – Droogvoer voor puppy's – 1,5 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bosch SENIOR 12, 5 kg
Bosch SENIOR 12, 5 kg
€ 4,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
PAKA ZWIERZAKA Konijn met bosvruchten - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 11,11/1kg
€ 34,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
EUKANUBA Daily Care Mono-Protein Volwassen Hondenvoer voor alle rassen, met eend - droogvoer - 12 kg
€ 11,83/1l
€ 142,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gilpa rundergehakt, 15 kg
Gilpa rundergehakt, 15 kg
€ 3,92/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,87
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
1 x Perrito Chicken Chunkies, 100 gram
€ 22,70/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
Monge Dog Fresh paté en stukjes met eend, 100g
€ 19,99
-5%
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
ORIJEN Puppy Large - droogvoer voor pups van grote rassen - 11,4 kg
€ 12,41/1kg
€ 141,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
Friskies Balance 10+5kg, droogvoer voor honden met kip, rundvlees en groenten
€ 2,42/1kg
€ 36,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse eend met vis - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 6,96/1kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
Belcando Adult GF Rund, Volwassen dier, Zeer groot (> 45 kg), Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Klein (5-10 kilogram), Rundvlees, 12,5 kg
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 99,13
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
Belcando 557325, voor volwassen honden, alle rassen, reus (≥45 kg), groot (26-44 kg), middelgroot (11-25 kg), met vis en gevogelte, 12,5 kg
€ 6,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 75,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
Royal Canin Anallergenic 8 kg Adult
€ 13,72/1kg
€ 109,75
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
Belcando Adult Iberico & Rijst, 12,5 kg
€ 6,18/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 77,21
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.