Lengte:

30 cm
  • 29.8 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 30 cm
  • 42 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 60 cm
    Beschikbare opties weergeven

Breedte:

21 cm
  • 21 cm
  • 21.3 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 29.7 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 30 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 40 cm
    Beschikbare opties weergeven

Model:

Beidseitig weiß

Creative Deco 10 x A4 MDF platen Wit aan beide zijden, 300 x 210 x 3 mm

€ 25,95

€ 16,74 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Knutselsets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creative Deco 10 x A3 MDF - Plaat, Wit, 420 x 300 x 3 mm
Creative Deco 10 x A3 MDF - Plaat, Wit, 420 x 300 x 3 mm
€ 7,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 10 x A4 MDF - Plaat, 300 x 210 x 3 mm
Creative Deco 10 x A4 MDF - Plaat, 300 x 210 x 3 mm
€ 13,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 30 x A3 MDF - Plaat, 420 x 300 x 3 mm
Creative Deco 30 x A3 MDF - Plaat, 420 x 300 x 3 mm
€ 4,73/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 86,76
-49%
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 20 x 30x30cm Multiplex Platen Vierkant 3mm, 300 x 300 x 3 mm
Creative Deco 20 x 30x30cm Multiplex Platen Vierkant 3mm, 300 x 300 x 3 mm
€ 16,22/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 79,55
-51%
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 10 x Witte vierkante MDF-platen, 300 x 300 x 3 mm
Creative Deco 10 x Witte vierkante MDF-platen, 300 x 300 x 3 mm
€ 13,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 10 x A4 Multiplex Platen, 300 x 210 x 4 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 10 x A4 Multiplex Platen, 300 x 210 x 4 mm (+/- 0.5 mm)
€ 27,23/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 66,23
-54%
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 3 x A4 Multiplex Platen 24 mm, berkenmultiplex
Creative Deco 3 x A4 Multiplex Platen 24 mm, berkenmultiplex
€ 16,35/1kg
€ 53,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 10 x A4 Multiplex Platen 5mm, 300 x 210 x 5 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 10 x A4 Multiplex Platen 5mm, 300 x 210 x 5 mm (+/- 0.5 mm)
€ 14,20/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 3 x A4 Multiplex Platen 3mm, 300 x 210 x 3 mm (+/- 2 mm)
Creative Deco 3 x A4 Multiplex Platen 3mm, 300 x 210 x 3 mm (+/- 2 mm)
€ 44,87/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 3 x A3 Multiplex Platen 3mm, 420 x 300 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 3 x A3 Multiplex Platen 3mm, 420 x 300 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
€ 28,51/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 60 x A6 Multiplex Platen 3mm, 148 x 105 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 60 x A6 Multiplex Platen 3mm, 148 x 105 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
€ 16,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 10 x MDF - Cirkelvormig Paneel, Diameter 30 cm x 3 mm
Creative Deco 10 x MDF - Cirkelvormig Paneel, Diameter 30 cm x 3 mm
€ 17,87/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 30 x A5 Multiplex Platen 3mm, 148 x 210 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 30 x A5 Multiplex Platen 3mm, 148 x 210 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
€ 14,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco 24 x A4 Constructie van multiplex 3mm, 300 x 210 (+/- 2) mm
Creative Deco 24 x A4 Constructie van multiplex 3mm, 300 x 210 (+/- 2) mm
€ 15,63/1kg
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Liderpapier, wit, 360 mm, 260 mm, 250 stuks
Liderpapier, wit, 360 mm, 260 mm, 250 stuks
€ 77,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Metaalchenille Diameter 22 mm 1,5 m
Metaalchenille Diameter 22 mm 1,5 m
€ 11,00/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
€ 101,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Essdee linoleum snijhaken, 400 x 300 mm
Essdee linoleum snijhaken, 400 x 300 mm
€ 15,14/1kg
€ 22,71
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creativ Company 790712, Zwart, Wit, 10,5 cm, 14,5 cm, 4 vellen
Creativ Company 790712, Zwart, Wit, 10,5 cm, 14,5 cm, 4 vellen
€ 13,35
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Décopatch DP015O, decoratief papier, 5 vellen
Décopatch DP015O, decoratief papier, 5 vellen
€ 31.950,00/1kg
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

HOGE KWALITEIT - Elk vel is aan beide zijden wit en meet 300 mm x 210 mm x 3 mm - ongeveer de grootte van een A4-papier. Lengte en breedte met +/-2 mm tolerantie. Perfect voor lasersnijden, CNC-frezen, boetseren, figuurzagen, kunst, interieurdecoratie, reparaties, deuren en kasten, foto's, posters. Ideaal als ladebodem, scheidingswanden, steunpanelen voor foto's.

CERTIFIED - licht, dun materiaal met een dikte van 3 mm - 2 zijden wit - houtgeur die in de verpakking zit herinnert je eraan dat je natuurlijk en gecertificeerd hout gebruikt. Met deze dikte is het een ideaal materiaal voor belettering en letters, gefreesd of lasergesneden. Alternatief voor multiplexplaat, OSB, spaanplaat, houten paneel, multiplexpaneel, meubelachterpaneel en timmerpaneel. De platen zijn geschikt voor sublimatie.

PRECISE CUT - witte voorkant, witte achterkant - afgeronde, behandelde randen die veilig te gebruiken zijn voor alle leeftijden! Perfect voor beitsen, verven, beitsen, knutselen, pyrografie, handwerk (DIY), decoupage, branding, lasersnijden, graveren, fretwerk, knutselen en andere decoratieve projecten of personalisatie. Ze zijn bijzonder geschikt voor de meubelmakerij, bijvoorbeeld als achterwand voor kasten of planken, maar ook voor modelbouw, interieurontwerp en winkelinrichting.

HANDGEWERKT - elke lasergesneden MDF wordt geproduceerd in het bijzijn van een arbeider die alleen de platen zonder gebreken selecteert om onze klanten de beste kwaliteit te bieden. Al deze platen worden in de EU gemaakt volgens de hoogste normen. Perfect voor vrije tijd of zaken.

Breedte
21 cm
Lengte
30 cm
Model
Beidseitig weiß
Fabrikant
Creative Deco
Aantal stuks
1
Gewicht
1.55 kg
EAN
5061028585554
MPN (Manufacturer Part Number)
X0023LGSTT

Breedte
21 cm
Lengte
30 cm
Model
Beidseitig weiß
Fabrikant
Creative Deco
Aantal stuks
1
Gewicht
1.55 kg
EAN
5061028585554
MPN (Manufacturer Part Number)
X0023LGSTT
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creative Deco 30 x A3 Multiplex Platen 3mm, 420 x 300 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 30 x A3 Multiplex Platen 3mm, 420 x 300 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
€ 9,81/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 78,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Kintsugi reparatieset: Moderne reparatieset - Goud - Goudlijm - Geschikt voor contact met voedsel - Vaatwasmachinebestendig
Kintsugi reparatieset: Moderne reparatieset - Goud - Goudlijm - Geschikt voor contact met voedsel - Vaatwasmachinebestendig
€ 354,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 67,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR knopenpers, set met stansvormen voor knopen van 58 + 25 mm, inclusief 500 knooponderdelen
VEVOR knopenpers, set met stansvormen voor knopen van 58 + 25 mm, inclusief 500 knooponderdelen
€ 12,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 151,60
-€ 44,61
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Canvas voor schilderen 2 stuks 150x100 cm op grootformaat frame Zenacolor.
Canvas voor schilderen 2 stuks 150x100 cm op grootformaat frame Zenacolor.
€ 32,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Kruzzel 19179 Schilderdoos in koffertje, 83-delig
Kruzzel 19179 Schilderdoos in koffertje, 83-delig
€ 13,42/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 35,34
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Petsworld: Afdrukset voor pootjes, schoon en veilig voor baby en huisdier
Petsworld: Afdrukset voor pootjes, schoon en veilig voor baby en huisdier
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
-31%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van 50 vellen tattoo-overdrachtfolie voor sublimatie, geschikt voor doe-het-zelf projecten
50 vellen tattoo-overdrachtfolie voor sublimatie, geschikt voor doe-het-zelf projecten
€ 46,00/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 30 stuks multiplexplaten, 3 mm dik, set van 40 x 40 cm
30 stuks multiplexplaten, 3 mm dik, set van 40 x 40 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,97
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Nano-tape bubbels set, 2 stuks, 300 cm DIY bubbeltape, tape om bubbels mee te maken, multifunctionele tape, 27-delige bubbelcreatieset, ontspanningstoy, glitterrietjes design
Nano-tape bubbels set, 2 stuks, 300 cm DIY bubbeltape, tape om bubbels mee te maken, multifunctionele tape, 27-delige bubbelcreatieset, ontspanningstoy, glitterrietjes design
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Bieco set voor gipsafdruk van babyhandjes en -voetjes | complete set voor babyafdrukken met 3D-fotolijst van hout | set met fotolijsten voor handafdruk van baby | gipsafdrukset voor handen | set voor voetafdruk van baby
Bieco set voor gipsafdruk van babyhandjes en -voetjes | complete set voor babyafdrukken met 3D-fotolijst van hout | set met fotolijsten voor handafdruk van baby | gipsafdrukset voor handen | set voor voetafdruk van baby
€ 40,73/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,90
-12%
€ 35,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
€ 12,62/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,83
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van folia 23007 folia Bastelset Kastanienbohrer-Set natur/flieder
folia 23007 folia Bastelset Kastanienbohrer-Set natur/flieder
€ 14,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Set met afdrukken van pootjes, geschikt voor honden, katten en baby's. Set voor het maken van hand- of voetafdrukken
Set met afdrukken van pootjes, geschikt voor honden, katten en baby's. Set voor het maken van hand- of voetafdrukken
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Creativ Company 977547, knutselset voor het maken van sieraden, voor kinderen vanaf 3 jaar, hout, meerkleurig
Creativ Company 977547, knutselset voor het maken van sieraden, voor kinderen vanaf 3 jaar, hout, meerkleurig
€ 61,93/1kg
€ 27,67
-32%
€ 18,58
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Casting and Painting - SES CREATIVE - Dinosaurs - Dinosaur Museum
Casting and Painting - SES CREATIVE - Dinosaurs - Dinosaur Museum
€ 50,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Aga Plastic schilderset in koffer, 145 stuks, roze
Aga Plastic schilderset in koffer, 145 stuks, roze
€ 7,08/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
-26%
€ 15,37
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Set met 74 stuks voor schilderen en tekenen
Set met 74 stuks voor schilderen en tekenen
€ 27,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Filznaden, 100 stuks, maat M, voor handmatig vilten en wolbewerking, knutselaccessoires
Filznaden, 100 stuks, maat M, voor handmatig vilten en wolbewerking, knutselaccessoires
€ 176,92/1kg
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Make it Real, Snelle armbandjes, set voor het maken van armbandjes voor kinderen, 8 jaar en ouder, meerkleurig, 20 stuks
Make it Real, Snelle armbandjes, set voor het maken van armbandjes voor kinderen, 8 jaar en ouder, meerkleurig, 20 stuks
€ 74,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ECD Germany, teken- en schilderset 174-delig, Deluxe schilderset in houten koffer met essentiële schildermaterialen
ECD Germany, teken- en schilderset 174-delig, Deluxe schilderset in houten koffer met essentiële schildermaterialen
€ 66,03/1kg
€ 66,03
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Esschert Design KG208, Wit, Dolomiet, 89 mm, 83 mm, 211 mm, 365 g
Esschert Design KG208, Wit, Dolomiet, 89 mm, 83 mm, 211 mm, 365 g
€ 46,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D Gipsset voor het maken van een afdruk van de babybuik, 21-delig | Gipsafdruk van de babybuik | Afdruk van de babybuik
3D Gipsset voor het maken van een afdruk van de babybuik, 21-delig | Gipsafdruk van de babybuik | Afdruk van de babybuik
€ 45,24/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 59,55
-2%
€ 58,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ROTH 668501, zeshoekige Schulten-Rohling, 850 mm, grijs
ROTH 668501, zeshoekige Schulten-Rohling, 850 mm, grijs
€ 85,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,08
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Honey Dessert Talk Robotime
Honey Dessert Talk Robotime
€ 45,59/1kg
€ 41,03
Verkoper: Time_uas
Productafbeelding van Schaumstof klei, Okto Panda, 20000 kleuren, 42 x 30 x 5 cm
Schaumstof klei, Okto Panda, 20000 kleuren, 42 x 30 x 5 cm
€ 34,29/1kg
€ 29,56
-23%
€ 22,63
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
€ 101,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nebulous Stars 11418, Kleurplaatset voor kinderen, Verschillende kleuren
Nebulous Stars 11418, Kleurplaatset voor kinderen, Verschillende kleuren
€ 11,43
-4%
€ 10,86
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
MDF A3 2mm dik
Lengte 0,42 mBreedte 0,297 mAantal stuks 1Model Natur
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bouwpakket Robotime Stoomlocomotief 308 onderdelen 3D-model 307x67x82 cm.
Bouwpakket Robotime Stoomlocomotief 308 onderdelen 3D-model 307x67x82 cm.
€ 23,99
Verkoper: RESTEQ
€ 119,95/1kg
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 327 - Meadow Green (Weidegroen)
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 327 - Meadow Green (Weidegroen)
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Haakset voor beginners, bestaande uit 50 onderdelen, met ergonomische naalden, acryl garen en een tas in de kleur paars-kers
Haakset voor beginners, bestaande uit 50 onderdelen, met ergonomische naalden, acryl garen en een tas in de kleur paars-kers
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 196,37/1kg
Productafbeelding van Houten letters knutselset "Oma & Opa", 30 cm, met 12 kleuren en penselen, set van 2
Houten letters knutselset "Oma & Opa", 30 cm, met 12 kleuren en penselen, set van 2
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 329,35/1kg
Productafbeelding van Naaldfilz set, 136 onderdelen, inclusief vilten pad van 8x10 inch, 90 viltdraadnaalden, houten handgrepen, en een opbergtas
Naaldfilz set, 136 onderdelen, inclusief vilten pad van 8x10 inch, 90 viltdraadnaalden, houten handgrepen, en een opbergtas
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 106,32/1kg
Productafbeelding van Hekelset voor beginners, 3 stuks: Schildpad DIY hekelset met video-instructies en garen
Hekelset voor beginners, 3 stuks: Schildpad DIY hekelset met video-instructies en garen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 190,29/1kg
Productafbeelding van Kralen voor strijkplaten, 5000 stuks, steekplaat 16, kerstthema, 5 mm
Kralen voor strijkplaten, 5000 stuks, steekplaat 16, kerstthema, 5 mm
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 120,35/1kg
Productafbeelding van Bügelparels set, 5000 stuks, 5 mm, steekparels, 18 patronen, voertuigen, 5 mm
Bügelparels set, 5000 stuks, 5 mm, steekparels, 18 patronen, voertuigen, 5 mm
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 119,59/1kg
Productafbeelding van Set van 7200 parels, 6 mm, voor het maken van polsbandjes van polymeerklei, met extra bedeltjes
Set van 7200 parels, 6 mm, voor het maken van polsbandjes van polymeerklei, met extra bedeltjes
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 98,20/1kg
Productafbeelding van Parelset, 8500 stuks, 6 mm, polsbandjes van polymeerklei, letters, trendy
Parelset, 8500 stuks, 6 mm, polsbandjes van polymeerklei, letters, trendy
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 121,12/1kg
Productafbeelding van Set van 37 stuks: potlood (graphiet) en houtskoolstift, verpakt in een doos van 37 stuks
Set van 37 stuks: potlood (graphiet) en houtskoolstift, verpakt in een doos van 37 stuks
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 109,08/1kg
Productafbeelding van 100 houten kubussen van 2 cm, vierkant, fijn geschuurd, handgemaakt, milieuvriendelijk, geschikt voor knutselwerk
100 houten kubussen van 2 cm, vierkant, fijn geschuurd, handgemaakt, milieuvriendelijk, geschikt voor knutselwerk
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 65,91/1kg
Productafbeelding van Diamantverfijning kerstornamenten, 30 stuks, 5D knutselset, kindersleutelhanger, kerstbal
Diamantverfijning kerstornamenten, 30 stuks, 5D knutselset, kindersleutelhanger, kerstbal
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 132,47/1kg
Productafbeelding van Beschermengel knutselset sleutelhanger, 50 sets met tang voor het zelf maken van sieraden
Beschermengel knutselset sleutelhanger, 50 sets met tang voor het zelf maken van sieraden
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 209,48/1kg
Productafbeelding van Knutselset beschermengel sleutelhanger, 50 sets voor zelfgemaakte sieraden en cadeaus
Knutselset beschermengel sleutelhanger, 50 sets voor zelfgemaakte sieraden en cadeaus
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 346,08/1kg
Productafbeelding van Set van 60 haaknaalden met opbergdoos, ergonomische breinaalden, markeringen, doe-het-zelf gereedschap voor beginners, roze
Set van 60 haaknaalden met opbergdoos, ergonomische breinaalden, markeringen, doe-het-zelf gereedschap voor beginners, roze
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 195,41/1kg
Productafbeelding van Siliconen vormset, 4 stuks: onderzetters en trayvormen, rond, vierkant, hexagonaal, voor epoxyhars, doe-het-zelf kunst, decoratie voor thuis
Siliconen vormset, 4 stuks: onderzetters en trayvormen, rond, vierkant, hexagonaal, voor epoxyhars, doe-het-zelf kunst, decoratie voor thuis
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 233,28/1kg
Productafbeelding van Siliconen vormset, 7 stuks, voor onderzetters en dienbladen, epoxyhars gietvormen, rond, vierkant, zeshoekig
Siliconen vormset, 7 stuks, voor onderzetters en dienbladen, epoxyhars gietvormen, rond, vierkant, zeshoekig
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 173,04/1kg
Productafbeelding van Malkittel kinderkleding, set van 2, 60x45 cm, waterdicht, verstelbaar met zakken, zwart/grijs
Malkittel kinderkleding, set van 2, 60x45 cm, waterdicht, verstelbaar met zakken, zwart/grijs
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 419,90/1kg
Productafbeelding van Halloween krans knutselset voor kinderen, 4 stuks, vilt, zelf te maken decoraties, feestversiering
Halloween krans knutselset voor kinderen, 4 stuks, vilt, zelf te maken decoraties, feestversiering
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 311,71/1kg