Monin 362350, Dessertsiroop, Mojito munt, 700 ml, Fles, Fles, Frankrijk

Wegwerp

€ 28,08

€ 40,11 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Mojito ZERO
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Mojito ZEROWegwerp
€ 29,45/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Monin Siroop Munt 0,7 liter
Monin Siroop Munt 0,7 literWegwerp
€ 31,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
-4%
€ 22,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FruttaMax Mojito Sirop, 500 ml
FruttaMax Mojito Sirop, 500 mlWegwerp
€ 14,58/1l
€ 7,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sirop Teisseire, Belgische chocolade, 700 ml
Sirop Teisseire, Belgische chocolade, 700 mlWegwerp
€ 18,11/1kg
€ 24,45
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teisseire pistache siroop, 700 ml
Teisseire pistache siroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 6 flessen Monin amandelsiroop, elk 250 ml
6 flessen Monin amandelsiroop, elk 250 mlWegwerp
€ 38,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 60,62
-3%
€ 58,20
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bacanha  Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke fles
Bacanha Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke flesWegwerp
€ 34,32/1l
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Teisseire hazelnootsiroop, 700 ml
Teisseire hazelnootsiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SodaStream Isotonische Sirop, 440 ml, Dessertsirop, Sinaasappel-grapefruit, 440 ml, fles, fles
SodaStream Isotonische Sirop, 440 ml, Dessertsirop, Sinaasappel-grapefruit, 440 ml, fles, flesWegwerp
€ 13,61/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 7,29
-17%
€ 5,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin 61225621, Vlierbessensiroop, Marshmallow-smaak, 700 ml, fles
Monin 61225621, Vlierbessensiroop, Marshmallow-smaak, 700 ml, flesWegwerp
€ 42,59/1l
€ 29,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aardbeiensiroop Teisseire, 700 ml
Aardbeiensiroop Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 680 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 680 mlWegwerp
€ 20,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kersenlikeur Teisseire, 700 ml
Kersenlikeur Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Fruttamax Druivensiroop, 500 ml
Fruttamax Druivensiroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire citroensiroop, 700 ml
Teisseire citroensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teisseire kaneelsiroop, 700 ml
Teisseire kaneelsiroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Monin Frambozensiroop 0,7 l
Monin Frambozensiroop 0,7 lWegwerp
€ 41,67/1l
€ 29,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verfrissend, net als in een Cubaanse bar – maak de perfecte Mojito in seconden!

Droomt u van een verfrissend drankje met munt en citroen, dat smaakt alsof u op een Caribisch strand bent? MONIN Mixer Mojito is een kant-en-klare basis die elk glas verandert in een echte barclassic. Geen citroenen uitknijpen, geen munt snijden – gewoon inschenken, aanvullen, garneren en genieten van de perfecte Mojito, op elk moment van de dag.

Waarom u dit product geweldig zult vinden?

Kant-en-klare basis – geen mixen, uitknijpen of rommel in de keuken

Authentieke smaak van verse munt en citroensap

Direct klaar – bespaart tijd en ingrediënten

Werkt met of zonder alcohol – voor iedereen

Perfect voor de zomer, tuinfeesten en avonden met vrienden

Het merk MONIN – Franse precisie en uitstekende smaak

Specificaties

Inhoud: 1000 ml (glazen fles)

Smaak: Mojito – munt, limoen, subtiele zoetheid

Gebruik: Cocktails, mocktails, limonades, koolzuurhoudende dranken

na opening tot 3 maanden

Fabrikant: MONIN – een Frans premiummerk met meer dan 100 jaar traditie

Laat u inspireren – Kant-en-klare recepten voor elke gelegenheid

Klassieke Mojito (met alcohol)

- 40 ml MONIN Mixer Mojito

- 40 ml Rum

- 80 ml Water

Limoenpartjes en enkele muntblaadjes in een shaker doen. Mixer en rum toevoegen, met water aanvullen, crushed ice toevoegen en schudden. In een glas serveren en garneren met muntblaadjes en een limoenpartje. Klaar!

Mojito zonder alcohol

- 60 ml MONIN Mixer Mojito

- 100 ml Bruiswater

Mixer met water mengen en in een hoog glas met ijs en verse munt serveren.

Mojito met Sprite

- 40 ml MONIN Mixer Mojito

- 100 ml Sprite

Een iets zoetere variant zonder alcohol – perfect voor een tuinfeest!

Veelgestelde vragen (FAQ)

Heb ik een shaker nodig?

Nee – u kunt alles in een glas mengen, maar een shaker geeft een professioneel effect.

Bevat de mixer alcohol?

Nee – het is een alcoholvrije basis. U bepaalt of u rum toevoegt.

Kan ik het voor limonades gebruiken?

Ja – het is uitstekend geschikt voor verfrissende limonades en frisdranken.

Hoe lang is het na opening houdbaar?

Tot 3 maanden – op een koele, droge plaats.

Hoeveel drankjes kan ik uit een fles maken?

Gemiddeld 12–15 porties Mojito, afhankelijk van de verhoudingen.

Met MONIN Mixer Mojito maakt u moeiteloos de perfecte Mojito's – altijd en overal!

Klik op "Toevoegen aan winkelwagen" en geniet van de smaak van een echte Mojito, zonder limoenen uit te persen of de keuken te bevuilen.

Inhoud
0.7 l
Ingrediënten
Water, suiker, aroma, zuurteregelaar: citroenzuur, conserveermiddelen: kaliumsorbaat en natriumbenzoaat
Voedingswaarde
Niet beschikbaar
Allergenen
Geen
Gewicht
1670 g
Levensmiddelenbedrijven
MONIN
Verkoopbenaming
Monin
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
362350
EAN
3052911660191

Inhoud
0.7 l
Ingrediënten
Water, suiker, aroma, zuurteregelaar: citroenzuur, conserveermiddelen: kaliumsorbaat en natriumbenzoaat
Voedingswaarde
Niet beschikbaar
Allergenen
Geen
Gewicht
1670 g
Levensmiddelenbedrijven
MONIN
Verkoopbenaming
Monin
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
362350
EAN
3052911660191
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Monin 362352, Dessertsiroop, 700 ml, fles, 327 kcal, 1369 kJ, 81 g
Monin 362352, Dessertsiroop, 700 ml, fles, 327 kcal, 1369 kJ, 81 gWegwerp
€ 39,80/1l
€ 27,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Mojito ZERO
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Mojito ZEROWegwerp
€ 29,45/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 20,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco R-Line Antraciet hoogglans/goud eiken 300 cm met hoge kast, zonder werkblad, Model 37158
Complete keukeneenheid Vicco R-Line Antraciet hoogglans/goud eiken 300 cm met hoge kast, zonder werkblad, Model 37158
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 869,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.