Onix Liss Professionele Haarbehandeling met Bio-Performance Technologie, 300 g

€ 21,46

€ 21,46 / 1kg

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Massageolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 234,60/1l
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
€ 193,80/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
Alkmene Brandnetel Haarconditioner, 250 ml
€ 18,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van The Ordinary 100% biologische rozenbottelolie
The Ordinary 100% biologische rozenbottelolie
€ 749,00/1l
€ 24,95
-9%
€ 22,47
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Arganolie Kapunka, 250 ml
Arganolie Kapunka, 250 ml
€ 226,92/1l
€ 56,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel - Elseve Extraordinary Oil, 300 ml
L'Oréal Professionnel - Elseve Extraordinary Oil, 300 ml
€ 11,37/1kg
€ 11,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Saloos Solution Bio-regeneratie gezichtsolie, 20 ml
Saloos Solution Bio-regeneratie gezichtsolie, 20 ml
€ 940,00/1l
€ 18,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amandelolie, 500 ml
Amandelolie, 500 ml
€ 75,80/1l
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bio kinderoogdruppels, 50 ml
Bio kinderoogdruppels, 50 ml
€ 193,68/1l
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hristina Professionele Kersenmassageolie 500 ml – Intensief verzorgend, hydraterend en geschikt voor alle huidtypen
Hristina Professionele Kersenmassageolie 500 ml – Intensief verzorgend, hydraterend en geschikt voor alle huidtypen
€ 36,00/1l
€ 18,00
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van BODY-ADVANCE Lichaamsdrainageserum, 190 ml
BODY-ADVANCE Lichaamsdrainageserum, 190 ml
€ 236,68/1l
€ 44,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MKS-Eco X Leave-in Conditioner & Ontwarmer, High Tide, 296 ml
MKS-Eco X Leave-in Conditioner & Ontwarmer, High Tide, 296 ml
€ 104,56/1l
€ 30,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Hylosan-Essentie, 100 ml
Hylosan-Essentie, 100 ml
€ 116,60/1l
€ 11,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hautöl met squalaan en Q10, 20 ml
Hautöl met squalaan en Q10, 20 ml
€ 759,00/1l
€ 17,95
-15%
€ 15,18
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Jurlique Calendula Gezichtsolie
Jurlique Calendula Gezichtsolie
€ 819,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,50
-40%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kundal KUNDAL-Honing
Kundal KUNDAL-Honing
€ 35,58/1l
€ 17,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NAOBAY Origin Herstellende Olie Serum
NAOBAY Origin Herstellende Olie Serum
€ 1.542,00/1l
€ 23,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Davines, Oi Oil, haarolie behandeling, 12 stuks, 4 ml *Sample/Proefverpakking
Davines, Oi Oil, haarolie behandeling, 12 stuks, 4 ml *Sample/Proefverpakking
€ 34,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Daffoil Cipres, 100 ml, Cipres
Daffoil Cipres, 100 ml, Cipres
€ 401,30/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpa - Alpa kruidenmassagecrème met paardenkastanje, 250 ml
Alpa - Alpa kruidenmassagecrème met paardenkastanje, 250 ml
€ 25,64/1l
€ 6,41
Verkoper: Glamperfeu

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Onix Liss Professional Botox Capilar Bio Performance is een revolutionair intensief masker, speciaal ontwikkeld om beschadigd haar te transformeren in een gezond en stralend kapsel. Deze hoogwaardige behandeling bevat een krachtige combinatie van gehydrolyseerd keratine, collageen en essentiële vitamines, die diep in de haarstructuur doordringen en deze regenereren. De belangrijkste ingrediënten van deze formule werken direct op de haarvezel, vullen oneffenheden op en zorgen voor een glad, soepel en gemakkelijk te kammen resultaat. Ideaal voor droog, kroesend of chemisch behandeld haar, biedt dit masker de broodnodige verzorging en gladheid. De sfeer die Botox Capilar Bio Performance creëert, is een gevoel van luxe en zelfzorg. Stel je voor dat je een salonbehandeling in je eigen huis geniet, terwijl je de diepgaande verzorging en glans ervaart die dit masker aan je haar geeft. De combinatie van voedende ingrediënten zorgt niet alleen voor zichtbare resultaten, maar ook voor een aangenaam gevoel van frisheid en vitaliteit. Je haar zal niet alleen mooi eruit zien, maar ook gezond en levendig aanvoelen, wat je het zelfvertrouwen geeft dat je verdient. De toepassing van Botox Capilar Bio Performance is perfect voor verschillende gelegenheden. Of het nu is voor een feestelijke gelegenheid, een belangrijke vergadering of gewoon een dagje verwend thuis – deze behandeling zorgt ervoor dat je haar er altijd stralend mooi uitziet. Ideaal om kroes te verminderen en het stylen te vergemakkelijken, is dit masker een onmisbare hulp voor iedereen die waarde hecht aan gezond en verzorgd haar. Gebruik het regelmatig als een regenererend intensief masker en ervaar de transformatie van je haar tot een symbool van schoonheid en gezondheid.
Gewicht
1000 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Onix Liss Profissional
Aantal stuks
6
EAN
7898712020088

Gewicht
1000 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Onix Liss Profissional
Aantal stuks
6
EAN
7898712020088
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CHANTAL ProSalon Botox Therapie Anti-Aging Haarmasker, 1000g
CHANTAL ProSalon Botox Therapie Anti-Aging Haarmasker, 1000g
€ 14,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Esperanza EKG011 Multifunctionele kookplaat, 5 liter, 860 W, zwart, roestvrij staal
Esperanza EKG011 Multifunctionele kookplaat, 5 liter, 860 W, zwart, roestvrij staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 42,34
Gratis bezorging
Verkoper: Atyourhome
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Tefal Multikooker Turbo Cuisine, 5 liter
Tefal Multikooker Turbo Cuisine, 5 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 143,92
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kormesic Haarmasker met Keratine, Collageen en Haarbotox voor Droog en Beschadigd Haar – 1000 ml
Kormesic Haarmasker met Keratine, Collageen en Haarbotox voor Droog en Beschadigd Haar – 1000 ml
€ 13,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Maestro multicooker 16 programma's MR792
Maestro multicooker 16 programma's MR792
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 46,70
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 184,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Bright Peach van Maison Alhambra, Eau de Parfum, 80 ml sprayflacon
Bright Peach van Maison Alhambra, Eau de Parfum, 80 ml sprayflacon
€ 309,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 24,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van LG was-droogcombinatie V7 WD 96H1, 9 kg wascapaciteit / 6 kg droogcapaciteit, 1400 toeren per minuut,
LG was-droogcombinatie V7 WD 96H1, 9 kg wascapaciteit / 6 kg droogcapaciteit, 1400 toeren per minuut,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1.359,99
-€ 169,55
€ 1.190,44
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Givenchy Amarige - Eau de Toilette, sprayflacon, 50 ml
Givenchy Amarige - Eau de Toilette, sprayflacon, 50 ml
€ 858,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 44,68
-3%
€ 42,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LATTAFA Khaltaat Al Arabia Royal Blends Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
LATTAFA Khaltaat Al Arabia Royal Blends Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 220,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 22,09
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1029
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wiltec Stepapparaat, 41 x 30 x 18 cm, met trainingscomputer, hometrainer voor fitness voor benen en billen, mini-stepapparaat met trainingsbanden, voor duurtraining
Wiltec Stepapparaat, 41 x 30 x 18 cm, met trainingscomputer, hometrainer voor fitness voor benen en billen, mini-stepapparaat met trainingsbanden, voor duurtraining
€ 10,42/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BaByliss Pro 180 C332E Sublim’Touch 32 mm krultang Warm Zwart, Roze 1,8 m
BaByliss Pro 180 C332E Sublim’Touch 32 mm krultang Warm Zwart, Roze 1,8 m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, stille tower ventilator, staande ventilator met afstandsbediening, 60° oscillerend, 3 ventilatorsnelheden, LED-licht, timer, energiebesparend
ZELURXX Bladloze ventilator, stille tower ventilator, staande ventilator met afstandsbediening, 60° oscillerend, 3 ventilatorsnelheden, LED-licht, timer, energiebesparend
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 96
Gebruikt
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 129,95
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 149,99
Verkoper: Babylike
Productafbeelding van TZS First Austria Elektrische snelkookpan | 6 liter | 9 automatische programma's | Multifunctionele kookpan 1000W | Rijstkoker, stoomoven, slowcooker *B-stock*
TZS First Austria Elektrische snelkookpan | 6 liter | 9 automatische programma's | Multifunctionele kookpan 1000W | Rijstkoker, stoomoven, slowcooker *B-stock*
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
Gebruikt
€ 67,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 1.279,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Produktbild: Lattafa Eclair Banoffi Eau De Parfum 100ml
Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 245,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 24,52
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Hisense WD3S9043BW3 was-droogcombinatie, 9 kg, 1400 tpm, met WiFi, Jetwash-technologie en stoomfunctie
Hisense WD3S9043BW3 was-droogcombinatie, 9 kg, 1400 tpm, met WiFi, Jetwash-technologie en stoomfunctie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.010,85
-€ 138,23
€ 872,62
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: TEC-MORE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,00
-7%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 2,76
Verkoper: Lemonbite
€ 11,04/1l
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
€ 23,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,17/1l
Productafbeelding van Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.700,00/1l
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 226,67/1l
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,20
-3%
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 20,27/1kg
Productafbeelding van Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-15%
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
Productafbeelding van Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 36,62
Gratis bezorging
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 36.620,00/1l
Productafbeelding van POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
€ 29,99
Verkoper: Keratinshop
€ 666,44/1l
Productafbeelding van Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
€ 23,99
Verkoper: Keratinshop
€ 95,96/1l