Sum48 Karbid, 1 kg

€ 14,33

€ 13,03 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stopmechu FLORIA, 0,5 kg
Stopmechu FLORIA, 0,5 kg
€ 12,84/1kg
€ 6,42
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Agro Grastuinmest 3 kg
Agro Grastuinmest 3 kg
€ 3,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,50
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
€ 11,92/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 62,38
-23%
€ 47,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Agro Draselnazout, 3 kg
Agro Draselnazout, 3 kg
€ 2,67/1kg
€ 8,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nadelbaum-voorjaarsmeststof, 0,9 kg
Nadelbaum-voorjaarsmeststof, 0,9 kg
€ 5,15/1kg
€ 16,45
-6%
€ 15,45
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Vinbouw meststof AGRO, 3 kg
Vinbouw meststof AGRO, 3 kg
€ 9,31/1kg
€ 27,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Solabiol tomatenmest, 750g
Solabiol tomatenmest, 750g
€ 43,99/1kg
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Natuurlijke kalkmest, 5 kg
Natuurlijke kalkmest, 5 kg
€ 2,84/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,20
-6%
€ 14,20
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Naturen -tuinmest, 1,7 kg
Naturen -tuinmest, 1,7 kg
€ 6,18/1kg
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mairol® 49135 Mairol® Rosenzauber Rosendünger 1,0 l
Mairol® 49135 Mairol® Rosenzauber Rosendünger 1,0 l
€ 18,87/1l
€ 18,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
Mairol® 49052 Mairol® Kakteenkraft Kakteendünger 0,5 l
€ 59,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,53
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tuinbouwset, 5 kg
Tuinbouwset, 5 kg
€ 3,51/1kg
€ 17,53
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Agro Kalkmeststof, 1 kg
Agro Kalkmeststof, 1 kg
€ 7,17/1kg
€ 7,17
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ALGOFLASH Razendünger 3-voudig - 10 kg
ALGOFLASH Razendünger 3-voudig - 10 kg
€ 10,47/1kg
€ 104,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
€ 5,46/1kg
€ 13,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Mairol® 49128 Mairol® Hydropflege Hydrokultur Dünger 1,0 l
Mairol® 49128 Mairol® Hydropflege Hydrokultur Dünger 1,0 l
€ 18,87/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
€ 3,00/1kg
€ 7,50
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Herfstuniversalgødsel in korrelvorm, 1 kg
Herfstuniversalgødsel in korrelvorm, 1 kg
€ 17,40/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,40
-5%
€ 17,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
€ 30,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Algoflash plantenmeststof, 3 werkingen, 3 kg
Algoflash plantenmeststof, 3 werkingen, 3 kg
€ 11,57/1kg
€ 36,80
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sum48 Karbid 1 kg Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  • Fabrikant: Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
    Aleje Jerozolimskie 89 lok. 43
    Warschau 02-001
    728531384
    [email protected]
  • Veiligheidsinstructies: safety_instructions_gpsr.pdf
Gewicht
1.1 kg
Aantal stuks
1
EAN
5907102010539
Fabrikant
Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gewicht
1.1 kg
Aantal stuks
1
EAN
5907102010539
Fabrikant
Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bestway® Flowclear™ 3-in-1 teststrips, 50 stuks
Bestway® Flowclear™ 3-in-1 teststrips, 50 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 16,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Intex 29080 Voetreinigingsbak
Intex 29080 Voetreinigingsbak
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Opbergmand "Houten Depot". Decoratieve mand, voor het opruimen, vullen en als cadeau
Opbergmand "Houten Depot". Decoratieve mand, voor het opruimen, vullen en als cadeau
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 44,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 24,47
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Amazon Echo B09B8RF4PY Amazon Echo Dot 5 blau
Amazon Echo B09B8RF4PY Amazon Echo Dot 5 blau
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 578
€ 55,98
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Winterjasmijn 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – winterharde tuinplant, gele bloemen, klimplant geschikt voor balkon en terras
Winterjasmijn 60–70 cm (Jasminum nudiflorum) – winterharde tuinplant, gele bloemen, klimplant geschikt voor balkon en terras
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Blumtal spannenlakens, 160x200 cm – Ademend microvezel lakens in ivoorwit – Zacht 160x200 cm laken voor maximaal comfort
Blumtal spannenlakens, 160x200 cm – Ademend microvezel lakens in ivoorwit – Zacht 160x200 cm laken voor maximaal comfort
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 489
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Everbrent
Productafbeelding van Accu-grastrimmer, accu-maaier met 2 x 5200mAh batterijen, snijbreedte 26 cm, borstelloze motor aan de voorkant, veiligheidsbescherming, 3 soorten messen voor tuin en gazon
Accu-grastrimmer, accu-maaier met 2 x 5200mAh batterijen, snijbreedte 26 cm, borstelloze motor aan de voorkant, veiligheidsbescherming, 3 soorten messen voor tuin en gazon
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: LUMIDRA
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Relaxdays molval, set van 2, levende val voor mollen, met 2 controleopeningen, verstelbaar, diervriendelijk, zwart
Relaxdays molval, set van 2, levende val voor mollen, met 2 controleopeningen, verstelbaar, diervriendelijk, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van HECHT 1445, Rood, Wisselstroom, 1400 W, 5 kg
HECHT 1445, Rood, Wisselstroom, 1400 W, 5 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 130,95
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 76,63
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van 28-inch elektrische fiets met middenmotor, 70 Nm koppel, 18 Ah accu. Geschikt voor heren en dames, type trekkingfiets, elektrische fiets, e-bike, damesfiets, pedelec, stadsfiets. Uitgerust met een momentsensor
28-inch elektrische fiets met middenmotor, 70 Nm koppel, 18 Ah accu. Geschikt voor heren en dames, type trekkingfiets, elektrische fiets, e-bike, damesfiets, pedelec, stadsfiets. Uitgerust met een momentsensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1.359,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kunststof plantenbak, groot - 48 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
Kunststof plantenbak, groot - 48 cm / antraciet - Ronde bloempot voor binnen en buiten - Plantenpot, bloempot, plantcontainer, overpot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 25,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van LED strandkorf XXL, inclusief afdekhoes, luxe ligbed voor de tuin, geschikt voor de Oostzee + 4 kussens, inklapbare tafels, vakken voor tijdschriften - antraciet
LED strandkorf XXL, inclusief afdekhoes, luxe ligbed voor de tuin, geschikt voor de Oostzee + 4 kussens, inklapbare tafels, vakken voor tijdschriften - antraciet
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 343
€ 319,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick 4K
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van AVM 20002853 AVM FRITZ!WLAN Repeater 600, wit-rood
AVM 20002853 AVM FRITZ!WLAN Repeater 600, wit-rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 393
€ 50,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Privacyrol 35m, ondoorzichtige PVC-omheiningfolie, windscherm voor gaaspanelen, privacyrol - steen/terracotta
Privacyrol 35m, ondoorzichtige PVC-omheiningfolie, windscherm voor gaaspanelen, privacyrol - steen/terracotta
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Einhell Power X-Change accu-grastrimmer GC-CT 18/24 Li-Solo
Einhell Power X-Change accu-grastrimmer GC-CT 18/24 Li-Solo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 65,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
Garden edging - NATURE - H15 cm x 10 m - Recycled polyethylene - Terracotta
€ 5,05/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Buxus (40 cm) – Struik – Buxus sempervirens, winterhard – Dichte sierstruik voor tuin, balkon en terras – Groenblijvende heester
Buxus (40 cm) – Struik – Buxus sempervirens, winterhard – Dichte sierstruik voor tuin, balkon en terras – Groenblijvende heester
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 3,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 381
€ 59,31
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 145,76
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 11 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Belooft wat er op de verpakking staat
Beoordeeld op 10 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 33,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg