Inhoud:

250 ml

Shampoo voor zacht en glanzend haar, Kérastase Paris Gloss Absolu, 250 ml

€ 51,26

€ 205,04 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 1000 ml
Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 1000 ml
€ 44,91/1l
€ 44,91
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 51,26/1l
€ 25,63
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 250 ml
€ 54,40/1l
€ 14,95
-9%
€ 13,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
€ 81,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect, 250 ml
Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect, 250 ml
€ 129,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Shampoo voor fijn en dunner wordend haar (Bain Densité), 250 ml
Shampoo voor fijn en dunner wordend haar (Bain Densité), 250 ml
€ 164,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kérastase Curl Manifesto Milde, hydraterende, romige shampoo, 250 ml
Kérastase Curl Manifesto Milde, hydraterende, romige shampoo, 250 ml
€ 200,08/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect (shampoo) - Inhoud: 500 ml
Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect (shampoo) - Inhoud: 500 ml
€ 159,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 79,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Shampoo voor herstel en ontkalking van het haar, Premiére (Ontkalkende en herstellende shampoo), 250 ml
Shampoo voor herstel en ontkalking van het haar, Premiére (Ontkalkende en herstellende shampoo), 250 ml
€ 218,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant, 500 ml
Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant, 500 ml
€ 149,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 74,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Crèmige shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Crèmige shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 131,88/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,97
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
€ 184,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Shampoo (250 ml)
L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Shampoo (250 ml)
€ 18,48/1l
€ 4,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elvive Glycolic Gloss Shampoo, L'Oréal Paris, 400 ml
Elvive Glycolic Gloss Shampoo, L'Oréal Paris, 400 ml
€ 43,14/1kg
€ 18,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Phyto Paris Phytovolume shampoo (250 ml)
Phyto Paris Phytovolume shampoo (250 ml)
€ 18.410,00/1l
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, 500 ml
€ 57,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kérastase GLOSS ABSOLU hydraterende en glanzende shampoo, 1000 ml
Kérastase GLOSS ABSOLU hydraterende en glanzende shampoo, 1000 ml
€ 68,43/1kg
€ 75,89
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Argan-shampoo voor glanzend haar, shampoo, argan, 400 ml
Argan-shampoo voor glanzend haar, shampoo, argan, 400 ml
€ 22,80/1l
€ 9,81
-7%
€ 9,12
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PROSALON Soft & Silky, hydraterende shampoo voor het haar, 375 ml
PROSALON Soft & Silky, hydraterende shampoo voor het haar, 375 ml
€ 38,35/1l
€ 14,38
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Shampoo voor zacht en glanzend haar Kérastase Paris Gloss Absolu, 250 ml

De Kérastase Paris shampoo voor zacht en glanzend haar is ontworpen voor dagelijks gebruik. Het reinigt zacht, hydrateert het haar intensief en beschermt het tegen pluis. De formule, rijk aan hyaluronzuur en rozenolie, maakt het haar zacht, versterkt de structuur en laat het haar zacht, soepel en vol glans achter, zonder het te verzwaren.

Eigenschappen:

  • Reinigt zachtjes het haar en de hoofdhuid
  • Hydrateert intensief en voorkomt uitdroging
  • Verhoogt de glans en zorgt voor zachtheid
  • Maakt het haar glad en vermindert pluis
  • Versterkt de haarschubben en voorkomt gespleten punten
  • Behoudt de natuurlijke beweging en het volume van het haar
  • Creëert een rijke, romige schuim

Ingrediënten:

  • Hyaluronzuur – hydrateert en verzacht het haar
  • Glycolzuur – versterkt de haarvezel en de haarschubben
  • Rozenolie – voedt, geeft glans en beschermt tegen invloeden van buitenaf

Gebruik:

  • Breng de shampoo aan op nat haar en de hoofdhuid
  • Masseer zachtjes in tot er schuim ontstaat
  • Spoel grondig uit met warm water
  • Voor een optimaal resultaat, gebruik een conditioner uit dezelfde lijn
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
AQUA / WATER / EAU • NATRIUM LAURETH SULFAAT • MELKZUUR • ARGININE • SALICYLZUUR • NATRIUMHYDROXIDE • TRIËTYL CITRAAT • PARFUM / GEURSTOF • COCAMIDOPROPYL HYDROXYSUITINE • DECYLGLUCOSIDE • NATRIUMCHLORIDE • NATRIUMBENZOATE • LIMONEEN • HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE • BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE • GLYCERYL OLEATE • CITROENZUUR • LINALOOL • CITRONELLOL • HEXYL CINNAMAL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CITRAL • GLYCOLAZUUR • NATRIUMHYALURONAAT • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • LECITHINE • TOCOFEROL • ASCORBYLPALMITAAT • GEHYDROGENEERDE PALMGLYCERIDES CITRAAT • ROSA CANINA BLOEMEXTRACT
Fabrikant
EAN
3474637283384

Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
AQUA / WATER / EAU • NATRIUM LAURETH SULFAAT • MELKZUUR • ARGININE • SALICYLZUUR • NATRIUMHYDROXIDE • TRIËTYL CITRAAT • PARFUM / GEURSTOF • COCAMIDOPROPYL HYDROXYSUITINE • DECYLGLUCOSIDE • NATRIUMCHLORIDE • NATRIUMBENZOATE • LIMONEEN • HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE • BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE • GLYCERYL OLEATE • CITROENZUUR • LINALOOL • CITRONELLOL • HEXYL CINNAMAL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CITRAL • GLYCOLAZUUR • NATRIUMHYALURONAAT • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • LECITHINE • TOCOFEROL • ASCORBYLPALMITAAT • GEHYDROGENEERDE PALMGLYCERIDES CITRAAT • ROSA CANINA BLOEMEXTRACT
Fabrikant
EAN
3474637283384
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 761,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect, 250 ml
Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect, 250 ml
€ 129,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kérastase Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk, een alles-in-één verzorgingsspray voor lang, fijn haar
Kérastase Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk, een alles-in-één verzorgingsspray voor lang, fijn haar
€ 314,37/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 59,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
€ 71,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 35,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze, navulverpakking, 500 ml
KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze, navulverpakking, 500 ml
€ 130,34/1l
€ 65,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Redken All Soft Shampoo, 500 ml
Redken All Soft Shampoo, 500 ml
€ 57,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Shampoo voor fijn en dunner wordend haar (Bain Densité), 250 ml
Shampoo voor fijn en dunner wordend haar (Bain Densité), 250 ml
€ 164,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze, navulflacon, 500 ml
KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze, navulflacon, 500 ml
€ 149,42/1l
€ 74,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Kérastase Curl Manifesto Milde, hydraterende, romige shampoo, 250 ml
Kérastase Curl Manifesto Milde, hydraterende, romige shampoo, 250 ml
€ 200,08/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kerastase ELIXIR ULTIME haarmasker, 75 ml
Kerastase ELIXIR ULTIME haarmasker, 75 ml
€ 1.002,13/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,79
-4%
€ 75,16
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect (shampoo) - Inhoud: 500 ml
Hydraterende shampoo voor gekleurd haar, Chroma Absolu Bain Chroma Respect (shampoo) - Inhoud: 500 ml
€ 159,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 79,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Crèmige shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Crèmige shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 131,88/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,97
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
Paarse shampoo voor blonde haren met koele tinten, Blond Absolu Bain Ultra Violet (shampoo tegen gele tinten), 250 ml
€ 184,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Shampoo voor herstel en ontkalking van het haar, Premiére (Ontkalkende en herstellende shampoo), 250 ml
Shampoo voor herstel en ontkalking van het haar, Premiére (Ontkalkende en herstellende shampoo), 250 ml
€ 218,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kérastase Nutritive Nectar Thermique, voedende melk, 150 ml
Kérastase Nutritive Nectar Thermique, voedende melk, 150 ml
€ 398,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 59,81
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Kérastase Chroma Absolu Verzorgende Zuurgel Chroma Gloss, 210 ml
Kérastase Chroma Absolu Verzorgende Zuurgel Chroma Gloss, 210 ml
€ 325,86/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 68,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kérastase Soleil After-Sun Shampoo, 250 ml
Kérastase Soleil After-Sun Shampoo, 250 ml
€ 185,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kerastase Curl Manifesto, voedend masker voor krullend en kroezend haar, intensief voedend.
Kerastase Curl Manifesto, voedend masker voor krullend en kroezend haar, intensief voedend.
€ 321,20/1l
€ 64,24
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
Kérastase shampoo voor lang en beschadigd haar
€ 157,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende shampoo voor vet haar, Specifique (Bain Divalent), 250 ml
Kalmerende shampoo voor vet haar, Specifique (Bain Divalent), 250 ml
€ 179,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 44,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
€ 145,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
Swiffer 8001090630612 Startset vloerwisser, droog-/natdoekjes (A)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner, 500 ml
€ 71,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg