Aantal stuks:

120

Hondrostrong Caps - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2

€ 68,00

€ 596,49 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Diaform RX Forte - 180 Capsules (3x 60 capsules), Verpakking van 3
Diaform RX Forte - 180 Capsules (3x 60 capsules), Verpakking van 3
€ 508,77/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth
Productafbeelding van Neuro Komplex - 180 capsules (3 verpakkingen van 60 capsules), 3-delige set
Neuro Komplex - 180 capsules (3 verpakkingen van 60 capsules), 3-delige set
€ 286,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth-Inter
Productafbeelding van AlkoTox Forte | Hulp bij alcoholverslaving
AlkoTox Forte | Hulp bij alcoholverslaving
€ 38.990,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,55
-10%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van 3X Hondrostrong Forte: Gel voor gewrichtspijn, voor botten, 50 ml
3X Hondrostrong Forte: Gel voor gewrichtspijn, voor botten, 50 ml
€ 93.050,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 275,00
-€ 181,95
€ 93,05
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Glikotril - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
Glikotril - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
€ 435,09/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 124,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth
Productafbeelding van Dioptik - 120 capsules (2 x 60 capsules), 2-pack
Dioptik - 120 capsules (2 x 60 capsules), 2-pack
€ 385,96/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Diaxil - 60 Capsules
Diaxil - 60 Capsules
€ 508,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Dietoll - 60 Capsules
Dietoll - 60 Capsules
€ 844,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Derminax Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
Derminax Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
€ 596,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Welltone - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
Welltone - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
€ 339,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Normadex - 60 capsules
Normadex - 60 capsules
€ 684,21/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Urolex Forte voor mannen - 60 capsules
Urolex Forte voor mannen - 60 capsules
€ 805,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Cardiotens Forte - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
Cardiotens Forte - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
€ 456,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Cardiolis Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
Cardiolis Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
€ 685,19/1kg
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Calminax - 120 capsules (2 x 60 capsules) - 2-pack
Calminax - 120 capsules (2 x 60 capsules) - 2-pack
€ 385,96/1l
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van A-cardin Forte - 60 Capsules
A-cardin Forte - 60 Capsules
€ 473,68/1l
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Presuren Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
Presuren Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
€ 236,84/1l
€ 44,00
-38%
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Collageencapsules met hyaluronzuur en kruiden - 30 stuks. - Alcoholvrij - Metonil
Collageencapsules met hyaluronzuur en kruiden - 30 stuks. - Alcoholvrij - Metonil
€ 38.600,00/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Voedingssupplement A-Cardin Cholesterol Pro met artisjok, 180 capsules.
Voedingssupplement A-Cardin Cholesterol Pro met artisjok, 180 capsules.
€ 111.869,99/1l
€ 111,87
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Metonil  - 60 Capsules
Metonil - 60 Capsules
€ 508,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hondrostrong Caps - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2

Inhoud: 120 capsules met een hoog gehalte aan voedingsstoffen Hooggedoseerd, 100% plantaardig & veganistisch: geen vulstoffen, geen kleurstoffen en additieven Voor mannen en vrouwen; gemakkelijk in te nemen; maximale veiligheid en zuiverheid;

  IMMUNESYSTEEM - Het immuunsysteem is het geheel van organen, weefsels, cellen en moleculen dat zorgt voor de immuniteit van ons organisme. Het immuunsysteem beschermt het lichaam tegen interne disfuncties en aanvallen van buitenaf. Het lichaam is een complexe verzameling van 3 miljard cellen en 10 miljard bacteriën die moeten samenwerken;

VITAMINEN & MINERALEN - Vitamine C draagt bij tot de normale collageenvorming voor een normale kraakbeenfunctie Vitamine D, vitamine K, calcium, magnesium en mangaan dragen bij tot het behoud van normale botten; vitamine B2 (riboflavine) en vitamine E helpen de cellen te beschermen tegen oxidatieve stress;*

 BESTAND UIT - vitamine A, vitamine B1 (thiamine), vitamine B3 (niacine), vitamine B5 (pantotheenzuur), vitamine B6 (pyridoxine), vitamine B7 (biotine), vitamine B9 (foliumzuur), vitamine B12 (cobalamine), zink, selenium, ijzer, koper, chroom en molybdeen;[* Verordening (EG) nr. 1924/2006 EU-gezondheidsclaims].

️ ONZE BELOFTE - 100% tevredenheid of je geld terug. We staan bekend om onze uitstekende klantenservice en duizenden tevreden klanten. Daarom garanderen wij, in het geval van een defect of ontevredenheid van welke aard dan ook, onmiddellijke vervanging of geld terug, geen mitsen of maren. 

 [Verordening (EG) nr. 1924/2006 EU-gezondheidsclaims]

Meer producten; Cardione Forte, A-Cardin Forte, Alkotox Caps, Corsanum,Friocard, Parazitol, Vormixil, Hondrostrong Caps, Tonerin, Calminax, Cardiominal, Bactefort, Germixil, Neoritm, Dioptik, Normadex, Welltone, Varicolen, Glikotril, DiaformRX Forte, Incasol Pro, Glukofin Forte, MindBooster, Diaxil Forte, Skinatrin Forte, Tensital, Presuren Forte, Urinol Pro Forte, Vermixin, Oriton Forte, Colladiox Forte, Cardiotens Forte, Cardio A, Cardiolis Forte, Metonil, Gluconix Forte, Insuvit, Spanish Fly Women, Derminax Forte.

Informatie 

Aanbevolen consumptie

Neem 2 keer per dag ('s ochtends en 's avonds) 1 capsule in met voedsel, met veel water en zonder te kauwen.

Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl. De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet overschrijden. Buiten het bereik van kleine kinderen houden! 

Ingrediënten

Calciumcarbonaat, calciumascorbaatdihydraat, magnesiumoxide, capsule omhulsel: Hydroxypropylmethylcellulose, zinkgluconaat, ijzerbisglycinaat, D-alfa-tocoferylacetaat, chroom III-chloride-6-hydraat, mangaangluconaat-dihydraat, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, vitamine K2 - MK7 poeder, natriummolybdaat, natriumseleniet, cholecalciferolpoeder, retinylacetaat, koperbisglycinaat, thiaminemononitraat, pyridoxinehydrochloride, riboflavine, foliumzuur, D-biotine, methylcobalamine

Neem contact met ons op

We beantwoorden je binnen 24 uur en doen ons best om je te helpen! We moedigen onze klanten aan om contact met ons op te nemen als ze vragen hebben of zich zorgen maken! We willen er zeker van zijn dat je helemaal tevreden bent met je aankoop.

Inhoud
114 ml
Ingrediënten
Calciumcarbonaat, calciumascorbaat dihydraat, magnesiumoxide, capsulehuls: hydroxypropylmethylcellulose, zinkgluconaat, ijzerbisglycinaat, D-alfa-tocoferylacetaat, chroom III chloride-6-hydraat, mangaan gluconaat dihydraat, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, vitamine K2 - MK7-poeder, natriummolybdaat, natriumseleniet, cholecalciferolpoeder, retinylacetaat, koperbisglycinaat, thiaminemononitraat, pyridoxinehydrochloride, riboflavine, foliumzuur, D-biotine, methylcobalamine
Gewicht
148 g
Levensmiddelenbedrijven
IncHealth Inter GmbHWolfgangseestrasse 485023 Salzburg-GniglÖsterreich [email protected]+351 914958496
Verkoopbenaming
Merknaam:HondrostrongProductnaam: Hondrostrong Caps
Fabrikant
InterGuard AG
Verpakkingsinhoud
2 plastic flessen met 120 capsules
Aantal stuks
120
Aanbevolen dosering
2 keer per dag ('s ochtends en 's avonds) 1 capsule innemen bij de maaltijd met voldoende water en zonder te kauwen.
MPN (Manufacturer Part Number)
hondrostrmv-24e2
EAN
4260674864353

Inhoud
114 ml
Ingrediënten
Calciumcarbonaat, calciumascorbaat dihydraat, magnesiumoxide, capsulehuls: hydroxypropylmethylcellulose, zinkgluconaat, ijzerbisglycinaat, D-alfa-tocoferylacetaat, chroom III chloride-6-hydraat, mangaan gluconaat dihydraat, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, vitamine K2 - MK7-poeder, natriummolybdaat, natriumseleniet, cholecalciferolpoeder, retinylacetaat, koperbisglycinaat, thiaminemononitraat, pyridoxinehydrochloride, riboflavine, foliumzuur, D-biotine, methylcobalamine
Gewicht
148 g
Levensmiddelenbedrijven
IncHealth Inter GmbHWolfgangseestrasse 485023 Salzburg-GniglÖsterreich [email protected]+351 914958496
Verkoopbenaming
Merknaam:HondrostrongProductnaam: Hondrostrong Caps
Fabrikant
InterGuard AG
Verpakkingsinhoud
2 plastic flessen met 120 capsules
Aantal stuks
120
Aanbevolen dosering
2 keer per dag ('s ochtends en 's avonds) 1 capsule innemen bij de maaltijd met voldoende water en zonder te kauwen.
MPN (Manufacturer Part Number)
hondrostrmv-24e2
EAN
4260674864353
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van AlkoTox Forte | Hulp bij alcoholverslaving
AlkoTox Forte | Hulp bij alcoholverslaving
€ 38.990,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,55
-10%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van Diaform RX Forte - 180 Capsules (3x 60 capsules), Verpakking van 3
Diaform RX Forte - 180 Capsules (3x 60 capsules), Verpakking van 3
€ 508,77/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth
Productafbeelding van 3X Hondrostrong Forte: Gel voor gewrichtspijn, voor botten, 50 ml
3X Hondrostrong Forte: Gel voor gewrichtspijn, voor botten, 50 ml
€ 93.050,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 275,00
-€ 181,95
€ 93,05
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Dietoll - 60 Capsules
Dietoll - 60 Capsules
€ 844,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Neuro Komplex - 180 capsules (3 verpakkingen van 60 capsules), 3-delige set
Neuro Komplex - 180 capsules (3 verpakkingen van 60 capsules), 3-delige set
€ 286,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth-Inter
Productafbeelding van Glikotril - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
Glikotril - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
€ 435,09/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 124,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth
Productafbeelding van Dioptik - 180 capsules (3 x 60 capsules), 3-voudige verpakking
Dioptik - 180 capsules (3 x 60 capsules), 3-voudige verpakking
€ 537,04/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Diaform RX Forte - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
Diaform RX Forte - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
€ 452,63/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Dioptik - 120 capsules (2 x 60 capsules), 2-pack
Dioptik - 120 capsules (2 x 60 capsules), 2-pack
€ 385,96/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Diaxil - 60 Capsules
Diaxil - 60 Capsules
€ 508,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Normadex - 60 capsules
Normadex - 60 capsules
€ 684,21/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Derminax Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
Derminax Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
€ 596,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Glikotril - 180 Capsules (3x 60 capsules), Verpakking van 3
Glikotril - 180 Capsules (3x 60 capsules), Verpakking van 3
€ 456,14/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth
Productafbeelding van Hondrostrong Forte
Hondrostrong Forte
€ 79,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 39,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 200 ml, verpakking met 2 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 200 ml, verpakking met 2 stuks
€ 340,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Urolex Forte voor mannen - 60 capsules
Urolex Forte voor mannen - 60 capsules
€ 805,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 300 ml, verpakking met 3 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 300 ml, verpakking met 3 stuks
€ 316,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
€ 184,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Presuren Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
Presuren Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
€ 236,84/1l
€ 44,00
-38%
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Welltone - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
Welltone - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
€ 339,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Glikotril - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
Glikotril - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
€ 517,54/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: IncHealth
Productafbeelding van Cardiotens Forte - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
Cardiotens Forte - 180 capsules (3x60) - Hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met vitamines en mineralen - Set van 3
€ 456,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van 3X Bullrun30: Potentieversterkende formule Plus voor mannen: natuurlijke kracht en vitaliteit
3X Bullrun30: Potentieversterkende formule Plus voor mannen: natuurlijke kracht en vitaliteit
€ 78.200,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,20
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Caralean Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
Caralean Forte - 120 Capsules (2x 60 capsules), Verpakking van 2
€ 488,89/1l
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van CardioBalance voor een gezond hart, met magnesium, vitamine B6 & B9 en hibiscusbloemen
CardioBalance voor een gezond hart, met magnesium, vitamine B6 & B9 en hibiscusbloemen
€ 2.268,32/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van A-cardin Forte - 60 Capsules
A-cardin Forte - 60 Capsules
€ 473,68/1l
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Cardiolis Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
Cardiolis Forte - 60 capsules, hoge dosering - Origineel recept uit Zwitserland - Veganistisch en plantaardig, met 22 vitamines en mineralen - Verpakking van 1
€ 685,19/1kg
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Calminax - 120 capsules (2 x 60 capsules) - 2-pack
Calminax - 120 capsules (2 x 60 capsules) - 2-pack
€ 385,96/1l
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Dioptik - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
Dioptik - 300 Capsules (5x 60 capsules), Verpakking van 5
€ 347,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Creme Fledox - 100 ml
Creme Fledox - 100 ml
€ 278,57/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 31 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 120
Beoordeeld op 21 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 120
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg