Inhoud:

50 ml

Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, voor dames, 50 ml, parfum, amandel, kersen, roos, tuberoos, cacao, vanille

€ 83,53

€ 1.670,60 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creed Sublime Vanille, eau de parfum, 75 ml
Creed Sublime Vanille, eau de parfum, 75 ml
€ 4.583,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 343,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Collector, Bowtastic Eau de Parfum, sprayflacon
Carolina Herrera Good Girl Collector, Bowtastic Eau de Parfum, sprayflacon
€ 1.504,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carolina Herrera La Bomba Eau De Parfum 80 ml (vrouw)
Carolina Herrera La Bomba Eau De Parfum 80 ml (vrouw)
€ 1.264,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 101,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Miss, parfum voor dames, 30 ml, geurprofiel: maagdenwitte bloem, pioenroos, roos, benzoë, muskus, tonkaboon, vanille, sprayflacon
Dior Miss, parfum voor dames, 30 ml, geurprofiel: maagdenwitte bloem, pioenroos, roos, benzoë, muskus, tonkaboon, vanille, sprayflacon
€ 3.026,33/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 90,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 100 ml, geur: kers (fruit), roos, vanille, vetiver, sprayflacon
Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 100 ml, geur: kers (fruit), roos, vanille, vetiver, sprayflacon
€ 1.975,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Gold Fantasy Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Carolina Herrera Good Girl Gold Fantasy Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 2.404,38/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 192,35
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van kers (fruit), roos, vanille, en vetiver. Sprayflacon
Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van kers (fruit), roos, vanille, en vetiver. Sprayflacon
€ 1.891,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 94,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 50 ml, niet bij te vullen, eau de parfum, mandarijn, jasmijn, amandel
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 50 ml, niet bij te vullen, eau de parfum, mandarijn, jasmijn, amandel
€ 1.876,80/1l
€ 93,84
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl, 30 ml, parfum voor dames, 1 stuk
Carolina Herrera Good Girl, 30 ml, parfum voor dames, 1 stuk
€ 1.351,33/1l
€ 40,54
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush, voor dames, 30 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, ...
Carolina Herrera Good Girl Blush, voor dames, 30 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, ...
€ 1.821,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,63
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 30 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, met tonen van mandarijn, jasmijn en amandel
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 30 ml, navulbare verpakking, eau de parfum, met tonen van mandarijn, jasmijn en amandel
€ 2.258,33/1l
€ 67,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush, Limited Edition, Eau de Parfum, 80 ml, sprayflacon
Carolina Herrera Good Girl Blush, Limited Edition, Eau de Parfum, 80 ml, sprayflacon
€ 1.508,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 120,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, voor dames, 80 ml, niet navulbaar, eau de parfum, spray, Alcohol Denat., Parfum (geur), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, ...
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, voor dames, 80 ml, niet navulbaar, eau de parfum, spray, Alcohol Denat., Parfum (geur), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, ...
€ 1.343,75/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 107,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Good Girl Supreme Carolina Herrera, Eau de Parfum, 80 ml
Damesparfum Good Girl Supreme Carolina Herrera, Eau de Parfum, 80 ml
€ 3.871,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 309,68
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Colormania Eau de Parfum, 80 ml, damesparfum
Carolina Herrera Good Girl Colormania Eau de Parfum, 80 ml, damesparfum
€ 1.562,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 179,89
-€ 54,89
€ 125,00
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van litchi, rode bes, roos, vanille, vetiver, sprayflacon
Carolina Herrera Very Good Girl, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van litchi, rode bes, roos, vanille, vetiver, sprayflacon
€ 1.507,80/1l
€ 75,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Fragrance World Classy Chic Girl, eau de parfum voor dames, 90 ml
Fragrance World Classy Chic Girl, eau de parfum voor dames, 90 ml
€ 193,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,41
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, voor dames, 50 ml, niet navulbaar, eau de parfum, spray, Alcohol Denat., Parfum (geur), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, ...
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, voor dames, 50 ml, niet navulbaar, eau de parfum, spray, Alcohol Denat., Parfum (geur), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, ...
€ 1.609,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 80,48
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir eau de parfum, 30 ml
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir eau de parfum, 30 ml
€ 1.789,00/1l
€ 53,67
Verkoper: ParfumGroup

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eau de parfum, Carolina Herrera Very Good Girl Élixir Spray 50 ml Ontdek de essentie van verfijning met Carolina Herrera Very Good Girl Eau de Parfum Élixir in een sprayflacon van 50 ml. Deze geur, ontworpen voor veeleisende mensen, is uniseks en belichaamt elegantie dankzij een zorgvuldig samengestelde combinatie van geurnoten. De geur verleidt met een harmonieus evenwicht tussen bloemige en fruitige nuances, die evolueren naar een rijk en weelderig hart, voor een blijvende indruk die zowel overdag als 's avonds perfect is. Deze parfum, verpakt in een flacon met een gedurfd en verfijnd design, is meer dan alleen een geur: het is een stijlstatement. Ideaal voor wie luxe waardeert en zijn of haar zelfvertrouwen wil uitdrukken bij elke verstuiving, benadrukt Very Good Girl Élixir individualiteit en tijdloze charme, en laat een memorabele indruk achter waar u ook komt. - Inhoud: 50 ml - Geslacht: Uniseks - Maat: One size - Merk: Carolina Herrera

Het geparfumeerde water van Carolina Herrera is uitsluitend ontworpen voor vrouwen. Deze verpakking bevat 50 ml van de door u gekozen geur.
Model
Very Good Girl Elixir
Gewicht
0.262 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Geur
Doelgroepen
Dames
Unisex
EAN
8411061106211
MPN (Manufacturer Part Number)
65214250

Model
Very Good Girl Elixir
Gewicht
0.262 kg
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Geur
Doelgroepen
Dames
Unisex
EAN
8411061106211
MPN (Manufacturer Part Number)
65214250
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 80 ml, niet navulbaar, eau de parfum, met mandarijn, jasmijn en amandel
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 80 ml, niet navulbaar, eau de parfum, met mandarijn, jasmijn en amandel
€ 1.502,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 120,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, voor dames, 80 ml, parfum, amandel, kersen, roos, tuberoos, cacao, vanille
Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, voor dames, 80 ml, parfum, amandel, kersen, roos, tuberoos, cacao, vanille
€ 1.162,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 93,02
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Good Girl Legère Carolina Herrera, eau de parfum (80 ml)
Damesparfum Good Girl Legère Carolina Herrera, eau de parfum (80 ml)
€ 1.414,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 120,00
-€ 6,86
€ 113,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Midnight Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Carolina Herrera Good Girl Midnight Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 1.413,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush Eau de Parfum, 80 ml, damesparfum
Carolina Herrera Good Girl Blush Eau de Parfum, 80 ml, damesparfum
€ 1.195,63/1l
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 95,65
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, voor dames, 80 ml, niet navulbaar, eau de parfum, spray, Alcohol Denat., Parfum (geur), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, ...
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, voor dames, 80 ml, niet navulbaar, eau de parfum, spray, Alcohol Denat., Parfum (geur), Aqua (water), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, ...
€ 1.343,75/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 107,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 100 ml, geur: kers (fruit), roos, vanille, vetiver, sprayflacon
Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 100 ml, geur: kers (fruit), roos, vanille, vetiver, sprayflacon
€ 1.975,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Gold Fantasy Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Carolina Herrera Good Girl Gold Fantasy Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 2.404,38/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 192,35
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, voor dames, 30 ml, parfum, amandel, kersen, roos, tuberoos, cacao, vanille
Carolina Herrera Very Good Girl Elixir, voor dames, 30 ml, parfum, amandel, kersen, roos, tuberoos, cacao, vanille
€ 1.741,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 52,24
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van kers (fruit), roos, vanille, en vetiver. Sprayflacon
Carolina Herrera Very Good Girl Glam, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van kers (fruit), roos, vanille, en vetiver. Sprayflacon
€ 1.891,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 94,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Damesparfum Good Girl Supreme Carolina Herrera, Eau de Parfum, 80 ml
Damesparfum Good Girl Supreme Carolina Herrera, Eau de Parfum, 80 ml
€ 3.871,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 309,68
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Collector, Bowtastic Eau de Parfum, sprayflacon
Carolina Herrera Good Girl Collector, Bowtastic Eau de Parfum, sprayflacon
€ 1.504,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl, parfum voor dames, 30 ml, niet navulbaar, geur noten: amandel, jasmijn, tuberoos, cacao, tonkaboon
Carolina Herrera Good Girl, parfum voor dames, 30 ml, niet navulbaar, geur noten: amandel, jasmijn, tuberoos, cacao, tonkaboon
€ 2.495,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 76,87
-€ 2,00
€ 74,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van YSL Miniatuurset, 30 ml
YSL Miniatuurset, 30 ml
€ 2.434,67/1l
€ 74,72
-2%
€ 73,04
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Sparkling Ice Eau de Parfum, 80 ml
Carolina Herrera Good Girl Sparkling Ice Eau de Parfum, 80 ml
€ 4.743,75/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 379,50
Verkoper: mein-Lieblingsduft
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl, parfum voor dames, 30 ml, niet navulbaar, geur noten: amandel, jasmijn, tuberoos, cacao, tonkaboon
Carolina Herrera Good Girl, parfum voor dames, 30 ml, niet navulbaar, geur noten: amandel, jasmijn, tuberoos, cacao, tonkaboon
€ 1.841,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 55,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 50 ml, niet bij te vullen, eau de parfum, mandarijn, jasmijn, amandel
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, damesparfum, 50 ml, niet bij te vullen, eau de parfum, mandarijn, jasmijn, amandel
€ 1.876,80/1l
€ 93,84
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 979,89/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush, Limited Edition, Eau de Parfum, 80 ml, sprayflacon
Carolina Herrera Good Girl Blush, Limited Edition, Eau de Parfum, 80 ml, sprayflacon
€ 1.508,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 120,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl Blush, voor dames, 30 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, ...
Carolina Herrera Good Girl Blush, voor dames, 30 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, ...
€ 1.821,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 54,63
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl, parfum voor dames, 80 ml, niet navulbaar, geur noten: amandel, jasmijn, tuberoos, cacao, tonkaboon
Carolina Herrera Good Girl, parfum voor dames, 80 ml, niet navulbaar, geur noten: amandel, jasmijn, tuberoos, cacao, tonkaboon
€ 1.139,88/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 91,19
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de Parfum voor dames, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de Parfum voor dames, 90 ml
€ 1.088,89/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 98,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Carolina Herrera Good Girl cadeauverpakking
Carolina Herrera Good Girl cadeauverpakking
€ 8.235,71/1l
€ 57,65
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 19 beoordelingen
Beoordeeld op 27 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Het is een origineel product!
Inhoud 0,03 l
Beoordeeld op 19 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
uitstekend
Inhoud 0,08 l
Beoordeeld op 7 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Echt goed en mooi
Inhoud 0,08 l
Beoordeeld op 14 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Uniek
Inhoud 0,03 l
Beoordeeld op 14 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
prima
Inhoud 0,03 l
Beoordeeld op 2 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Na lang zoeken
Inhoud 0,08 l
Beoordeeld op 7 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,08 l
Beoordeeld op 19 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,08 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l