Ramsauer 450 Sanitair siliconen kit, 310ml, antraciet, mat

€ 6,49

€ 20,94 / 1l

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Siliconenkit & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, transparante cartridge
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, transparante cartridge
€ 19,32/1l
€ 5,99
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, zilvergrijs
Ramsauer 450 Sanitair, 1-componenten siliconen kit, 310 ml, zilvergrijs
€ 19,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,99
Verkoper: ravensbergerchemie
Productafbeelding van Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: grafiet
Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: grafiet
€ 100,93/1l
€ 28,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Siliconen kit, grijs, 280 ml
Siliconen kit, grijs, 280 ml
€ 31,71/1l
€ 8,88
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Sanitair siliconen, 310 ml
Sanitair siliconen, 310 ml
€ 362,19/1l
€ 112,28
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Siliconenkit SILIRUB S, siliconenafdichtingsmiddel voor sanitair, 310 ml, grijs
Siliconenkit SILIRUB S, siliconenafdichtingsmiddel voor sanitair, 310 ml, grijs
€ 544,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 163,47
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: chocoladebruin
Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: chocoladebruin
€ 101,32/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Masilla Rubson Siliconen, 280 ml
Masilla Rubson Siliconen, 280 ml
€ 136,07/1l
€ 38,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit DSSA, 310 ml (zwart)
Sanitair siliconenkit DSSA, 310 ml (zwart)
€ 55,94/1l
€ 48,95
-64%
€ 17,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Silicon Pro4 Premium, 310 ml, zilvergrijs
Silicon Pro4 Premium, 310 ml, zilvergrijs
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, wit
Siliconen kit SILIRUB S, siliconenafdichter voor sanitaire toepassingen, 310 ml, wit
€ 544,90/1l
€ 163,47
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Siliconen Kit, Sanitair, Beige, 280Ml - Silicone Kit, Sanitary, Beige
Siliconen Kit, Sanitair, Beige, 280Ml - Silicone Kit, Sanitary, Beige
€ 77,39/1l
€ 26,99
-19%
€ 21,67
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sanitaire siliconen, 60 ml, kleurloos
Sanitaire siliconen, 60 ml, kleurloos
€ 80,00/1l
€ 4,80
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Sanitair siliconen, DSSA SAG, 310 ml, sanitairgrijs (grijs)
Sanitair siliconen, DSSA SAG, 310 ml, sanitairgrijs (grijs)
€ 48,95
-63%
€ 17,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tubag Silikon FFM VarioFlex, antraciet, 310 ml
Tubag Silikon FFM VarioFlex, antraciet, 310 ml
€ 70,81/1l
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van TECHNICQLL Sanitair siliconen kit S-089 -50 °C / +120 °C, 70 ml
TECHNICQLL Sanitair siliconen kit S-089 -50 °C / +120 °C, 70 ml
€ 96,57/1l
€ 6,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ceresit CS9 Sanitair siliconen, wit
Ceresit CS9 Sanitair siliconen, wit
€ 33,93/1l
€ 9,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Womi siliconenkit W271, siliconen, 200 ml
Womi siliconenkit W271, siliconen, 200 ml
€ 101,58/1kg
€ 31,49
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van ARDEX SE Sanitair siliconen, zilvergrijs, 310 ml
ARDEX SE Sanitair siliconen, zilvergrijs, 310 ml
€ 41,77/1l
€ 12,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Azijnzuur-uithardende 1-componenten siliconen kit voor sanitaire ruimtes.

Sanitair kit 450 biedt uitstekende hechting op alle gangbare bouwmaterialen in sanitaire ruimtes. Het bevat fungicide en bactericide werkstoffen die de groei van micro-organismen (schimmel, bacteriën) tegengaan en is bestand tegen gangbare reinigings- en desinfectiemiddelen.

Toepassingen: Afdichting in sanitaire ruimtes, glas- en aluminium gevelbouw.

Branches: Steden, gemeenten, gemeenten, gemeentelijke bedrijven, vakhandel, voegers, aannemers, bouwheren, prefab woningbouw, tegelzetters, gas-water-installatie, glasbouw, industrie, sanitair, staal- en constructiebouw, schilders, stukadoors en interieurstylisten, voegers, wintertuinbouw, metaalconstructie, raamconstructie, hobbyisten en doe-het-zelvers.

Eigenschappen: 1-componenten siliconen kit, azijnzuur-uithardend (zuur), chemisch bestendig, elastisch, elastisch uithardend, fungicide, breed kleurenpalet, snel uithardend, UV-bestendig, IVD-informatieblad nr. 3.

Ook verkrijgbaar in RAL speciale kleuren naar keuze.

Tip: Om een betere hechting en duurzaamheid van de kit te bereiken, werkstukken grondig reinigen. Ze moeten droog, stof- en vetvrij zijn. Voegen afplakken en met de bijpassende primer (metaal, metselwerk, kunststof) behandelen. Na de droogtijd van de primer, de cartridge openen, de dop op de gewenste voegbreedte afsnijden, de kit met geschikte gereedschappen royaal aanbrengen, gladmaken en afwerken.

Uitgebreid assortiment siliconen kit/MS polymeer hybride kit en siliconen lijm/MS polymeer hybride lijm en hechtingsprimers leverbaar.

Primer 40 (PVC, Sanitairacrylaat) of Primer 70 (poreuze ondergronden) of Primer 100 (kunststoffen) of Primer 140 (metalen ondergronden) of Primer 150 (oppervlakken met poedercoating) of Primer 160 (poreuze, alkalische ondergronden, en voor gebruik onder water en in vochtige omgevingen).

"Biociden met de nodige voorzichtigheid gebruiken. Lees altijd het etiket en de productinformatie voordat u het product gebruikt."

Leveringsomvang: 1 x 310ml cartridge inclusief cartridgemondstuk

450 Sanitair

1-componenten kit op basis van acetaat-uithardende siliconen

Tests

DIN EN ISO 15651-3 XS1

DIN EN ISO 15651-4 PW20LM Ext.-Int.

DIN EN ISO 846

Getest voor gebruik in de voedingsindustrie.

Verklaring van veiligheid voor gebruik in de voedingsindustrie.

Getest voor gebruik in schone ruimtes.

Voldoet aan de Franse VOC-eisen, klasse A+.

EMICODE EC1 "zeer lage emissie".

1. Mechanische eigenschappen

Basis

Siliconenkit – Acetaatsysteem

Vormtijd

5 minuten (23°C/50% RV)

Volledige uitharding

2,3 mm/24 uur (bij +23°C/50% RV)

Dichtheid

1,00 (EN ISO 1183-1)

Shore A-hardheid

22 (DIN EN ISO 868)

Volume krimp

6,0 % (EN ISO 10563)

Treksterkte

6,73 N/mm (ISO 34-1)

Breeksterkte

0,7 N/mm² (DIN EN ISO 8339)

Jongmodulus

0,52 N/mm² (EN ISO 8339)

Rekstrekking

250 % (DIN EN ISO 8339)

Temperatuurbestendigheid

- 50°C tot +180°C (bij continue belasting)

Verwerkingstemperatuur (ondergrond, omgeving)

onder - 5°C, boven + 35°C

 

 

Voldoet aan de eisen van het IVD-keurmerk

Nr. 3-1 Constructieve uitvoering en afdichting van voegen in sanitaire ruimtes en vochtige ruimtes – Deel 1: Afdichting met spuitbare kitmaterialen

Nr. 14 Kitmaterialen en schimmelvorming

 

Veiligheidsaanwijzingen:
2.1 Classificatie van de stof of het mengsel [VERORDENING (EG) Nr. 1272/2008]
Geen classificatie
2.2 Aanduidingselementen
Het product is conform Verordening (EG) 1272/2008 (CLP) verplicht te labelen.
Gevarenpictogrammen Geen
Signaalwoord Geen
Gevarenverklaringen Geen
Veiligheidsaanbevelingen Geen
Bijzondere aanduiding EUH210 Veiligheidsinformatieblad op aanvraag verkrijgbaar.
Product behandeld met conserveermiddel OIT (CAS 26530-20-1).
Bevat: 2-Octyl-2H-isothiazol-3-on. EUH208 Kan allergische reacties veroorzaken.
2.3 Overige gevaren
Gezondheidsrisico's Contact met vocht geeft azijnzuur vrij.
Milieurisico's Bevat geen PBT- of vPvB-stoffen.
Bevat geen stoffen met endocriene eigenschappen.
Andere gevaren Verder zijn er bij de huidige stand van kennis geen andere gevaren vastgesteld.

Gewicht
0.38 kg
Inhoud
0.31 l
Model
450 Sanitär
EAN
9003881125092
MPN (Manufacturer Part Number)
450
Fabrikant
Ramsauer GmbH&Co.KG

Gewicht
0.38 kg
Inhoud
0.31 l
Model
450 Sanitär
EAN
9003881125092
MPN (Manufacturer Part Number)
450
Fabrikant
Ramsauer GmbH&Co.KG
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 12x Isover Vario DoubleFit + 310 ml
12x Isover Vario DoubleFit + 310 ml
€ 26,33/1l
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van OKS 1110 Multi-Siliconvet, fysiologisch veilig, NLGI 3, 500g verpakking - 1110031
OKS 1110 Multi-Siliconvet, fysiologisch veilig, NLGI 3, 500g verpakking - 1110031
€ 273,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 163,98
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van 5x Universele siliconenkit, transparant - Premium constructiesiliconenkit. Siliconenkit in cartridge, geschikt voor binnen- en buitentoepassing - UV- en weersbestendig - Cartridge
5x Universele siliconenkit, transparant - Premium constructiesiliconenkit. Siliconenkit in cartridge, geschikt voor binnen- en buitentoepassing - UV- en weersbestendig - Cartridge
€ 74,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (500 g)
Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (500 g)
€ 111,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Professionele Siliconenkit 310 Ml, Hoge Temperatuurbestendig, Klear - Cx-297
Professionele Siliconenkit 310 Ml, Hoge Temperatuurbestendig, Klear - Cx-297
€ 80,81/1l
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Fugenspackelset voor kit, 4-delig. Beschikbaar in de talen: Duits, Italiaans, Frans, Pools, Engels
Fugenspackelset voor kit, 4-delig. Beschikbaar in de talen: Duits, Italiaans, Frans, Pools, Engels
€ 13,68/1l
€ 19,60
-65%
€ 6,84
Verkoper: Sanitas
Productafbeelding van OTTOSEAL S 100 Sanitair siliconenkit, 300 ml, transparant, ideaal voor badkamer en keuken, schimmelwerend
OTTOSEAL S 100 Sanitair siliconenkit, 300 ml, transparant, ideaal voor badkamer en keuken, schimmelwerend
€ 26,11/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: grafiet
Sanitaire siliconen Ceresit 25, 280 ml, kleur: grafiet
€ 100,93/1l
€ 28,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sika® SikaWall®-550 folie, afmetingen 1250 mm x 800 mm
Sika® SikaWall®-550 folie, afmetingen 1250 mm x 800 mm
€ 20,95/1l
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (250 g)
Siliconenrubber 1:1 SIL HAND, afdrukmassa, siliconenrubber, modelleermassa, klei, antiaanbaklaag (250 g)
€ 185,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 46,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van R PRO 20: Vloeibare siliconenrubber, afdrukmassa, zacht, mengverhouding 1:1 (500 gram)
R PRO 20: Vloeibare siliconenrubber, afdrukmassa, zacht, mengverhouding 1:1 (500 gram)
€ 111,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 55,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
Otto Chemie Ottoseal S100 siliconenkit, 300 ml, kleur: wit, artikelnummer: C01
€ 26,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 10,63
-25%
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van OTTOSEAL A 220 Turbo C01, wit, 310 ml, acryltopper - snel uithardende toplaag voor ramen en gevels - weerbestendig en duurzaam
OTTOSEAL A 220 Turbo C01, wit, 310 ml, acryltopper - snel uithardende toplaag voor ramen en gevels - weerbestendig en duurzaam
€ 12,74/1l
€ 3,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CX-80 Silikon Professional, 80 ml, zwart
CX-80 Silikon Professional, 80 ml, zwart
€ 174,88/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Multi-Siliconevet 1110 NSF H1, transparant, 80 ml
Multi-Siliconevet 1110 NSF H1, transparant, 80 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 51,48
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, antraciet RAL 7016 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassing. Geschikt voor sanitair, keukens, bouw siliconen, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, antraciet RAL 7016 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassing. Geschikt voor sanitair, keukens, bouw siliconen, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi Transparant | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassingen, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi Transparant | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassingen, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Silicon Pro4 Premium, 310 ml, EIKEN
Silicon Pro4 Premium, 310 ml, EIKEN
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ISOVER Dichtstoff Vario® DoubleFit+: pasta-achtige lijm voor binnen- en buitentoepassing, 310 ml
ISOVER Dichtstoff Vario® DoubleFit+: pasta-achtige lijm voor binnen- en buitentoepassing, 310 ml
€ 32,10/1l
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Silicon Pro4 Universeel, transparant, 310 ml, transparant
Silicon Pro4 Universeel, transparant, 310 ml, transparant
€ 32,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,13
-82%
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Silicon Pro4 Premium, 310 ml, zilvergrijs
Silicon Pro4 Premium, 310 ml, zilvergrijs
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.