Gewicht:

1800 g

ELMAX | Set stempel, 8 mm, 36 stuks, alfabet A-Z, cijfers 0-9, met ijzeren afdichting

€ 15,53

€ 8,63 / 1kg

plus € 9,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 17 – di 20 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Wees er snel bij!
Overige ijzerwaren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GEKO | Set stempel, 6 mm, 36 stuks, alfabet A-Z, cijfers 0-9, stalen stempel, slagwerktuigen, stalen stempel
GEKO | Set stempel, 6 mm, 36 stuks, alfabet A-Z, cijfers 0-9, stalen stempel, slagwerktuigen, stalen stempel
€ 17,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van KRAFTMANN 8093 Messingcilinder, 70 mm
KRAFTMANN 8093 Messingcilinder, 70 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SW-Staal stempelset 2034, 8 mm, 1,94 kg
SW-Staal stempelset 2034, 8 mm, 1,94 kg
€ 21,80/1kg
€ 42,30
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van 140 mm V-groefwiel met 2 kogellagers - Set van 2
140 mm V-groefwiel met 2 kogellagers - Set van 2
€ 120,97
Gratis bezorging
Verkoper: Parnells
Productafbeelding van Holzkraft afsluiters, diameter 150 mm
Holzkraft afsluiters, diameter 150 mm
€ 29,85
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Zareba GHKS16-Z Set voor veersluiting
Zareba GHKS16-Z Set voor veersluiting
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stempelset en stempelletters - 36-delig - Voor metaalbewerking - 4 mm
Stempelset en stempelletters - 36-delig - Voor metaalbewerking - 4 mm
€ 43,84
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Assortiment drukkveren, 246 stuks.
Assortiment drukkveren, 246 stuks.
€ 39,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Werktabletten- en houtplatenverbinder, 65 mm, 2 stuks
Werktabletten- en houtplatenverbinder, 65 mm, 2 stuks
€ 216,54/1kg
€ 11,26
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van HOLZMANN 4 HSS ringdraaibeitelset ADSRS ADSRS4TLG. Set van ringdraaibeitels voor draaibank
HOLZMANN 4 HSS ringdraaibeitelset ADSRS ADSRS4TLG. Set van ringdraaibeitels voor draaibank
€ 66,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van 200 mm V-groefwiel met 2 kogellagers
200 mm V-groefwiel met 2 kogellagers
€ 119,72
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Parnells
Productafbeelding van ELMAX | Universele set stiften, 555-delig
ELMAX | Universele set stiften, 555-delig
€ 18,54/1kg
€ 9,27
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Spanningskussen, spanring, spanbak, 2-delig, 42 x 36 mm
Spanningskussen, spanring, spanbak, 2-delig, 42 x 36 mm
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Gegalvaniseerde spijkers met ringkop, 2.0 x 20 mm - 5.0 kg - 903 20 stuks
Gegalvaniseerde spijkers met ringkop, 2.0 x 20 mm - 5.0 kg - 903 20 stuks
€ 12,31/1kg
€ 61,53
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kutlu 10190650
Kutlu 10190650
€ 18,75/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van 40 mm V-groefwiel met 1 kogellager
40 mm V-groefwiel met 1 kogellager
€ 23,96
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Parnells
Productafbeelding van 80 mm ronde groefwiel met 2 kogellagers - Set van 2
80 mm ronde groefwiel met 2 kogellagers - Set van 2
€ 59,42
Gratis bezorging
Verkoper: Parnells
Productafbeelding van Gegalvaniseerde spijkers, 3,0 x 50 mm - 902 50 ZN
Gegalvaniseerde spijkers, 3,0 x 50 mm - 902 50 ZN
€ 23,99
-23%
€ 18,33
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van COGLIFRUTTA, diameter 160 mm
COGLIFRUTTA, diameter 160 mm
€ 4,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van BASISELEKTRODEN, diameter 3,25 x 450 mm
BASISELEKTRODEN, diameter 3,25 x 450 mm
€ 156,00
Verkoper: vdstore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nummeringsstempels - Letters en cijfers 8mm, set van 36 stuks.

Numerator stempel - Letters en cijfers 8mm is een professionele set voor het markeren van metaal, hout en andere oppervlakken. De set bevat 36 tekens, waaronder het volledige alfabet en cijfers, voor nauwkeurige en duurzame markeringen.

Belangrijkste kenmerken

  • Tekengrootte: 8 mm - duidelijke en precieze markeringen

  • Set: 36 stuks (letters A-Z, cijfers 0-9 en & teken)

  • Materiaal: gehard staal - duurzaam en bestand

  • Veelzijdig inzetbaar - voor metaal, hout, leer en kunststof

  • Ergonomische vorm - comfortabel handvat voor prettig werken

  • Precise stansbewerking - schone en duurzame markeringen

Waarom is dit een goede keuze?

  • Veelzijdig inzetbaar - ideaal voor het markeren van gereedschap, onderdelen en handwerkproducten

  • Duurzame constructie - gemaakt van staal, om bestand te zijn tegen zware belasting

  • Compacte set - alle stempels in een handige doos

Toepassing

Ideaal voor het markeren van metaal, hout, leer en andere materialen. Geschikt voor slotenmakers, monteurs, vakmensen en hobbyisten.

Bestel vandaag nog

Kies voor de professionele 8-mm stempelset en maak duurzame markeringen met de hoogste precisie.

Lengte
10 cm
Gewicht
1800 g
Model
E12102
Aantal stuks
36
EAN
5907589369502
MPN (Manufacturer Part Number)
E12102
Fabrikant
Elmax

Lengte
10 cm
Gewicht
1800 g
Model
E12102
Aantal stuks
36
EAN
5907589369502
MPN (Manufacturer Part Number)
E12102
Fabrikant
Elmax
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR schachtafdekking met frame, 60 x 60 cm, vierkante afdekking voor septic tanks, robuuste, antislip putdeksel van koolstofstaal voor afvoergoten, geschikt voor voetpaden, tuinen en binnenplaatsen
VEVOR schachtafdekking met frame, 60 x 60 cm, vierkante afdekking voor septic tanks, robuuste, antislip putdeksel van koolstofstaal voor afvoergoten, geschikt voor voetpaden, tuinen en binnenplaatsen
€ 6,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 135,90
-€ 40,91
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Caleffi DIRTMAG® - Slamafscheider, 1 inch, met kogelkranen en magneet
Caleffi DIRTMAG® - Slamafscheider, 1 inch, met kogelkranen en magneet
€ 89,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 179,01
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Deksel MC60, 600x600 mm, voor kanaal, zwart, maximaal draagvermogen 150 kg
Deksel MC60, 600x600 mm, voor kanaal, zwart, maximaal draagvermogen 150 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 52,36
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Js Wz-Inbouwbuizen, Wagen., Met Vaste Verbinding, Qn2, 5, 11/4"X1", Roestvrij Staal, Oost.
Js Wz-Inbouwbuizen, Wagen., Met Vaste Verbinding, Qn2, 5, 11/4"X1", Roestvrij Staal, Oost.
€ 32,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,05
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van UPONOR S-Press PLUS, wandplaat, aansluiting M 16, Rp1/2"FT, 1 stuk.
UPONOR S-Press PLUS, wandplaat, aansluiting M 16, Rp1/2"FT, 1 stuk.
€ 58,57/1kg
€ 8,20
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Volledig verzinkt schachtdeksel met frame, afmetingen 810 x 1010 mm. Afdekking voor putten
Volledig verzinkt schachtdeksel met frame, afmetingen 810 x 1010 mm. Afdekking voor putten
€ 312,44/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 249,95
Verkoper: SRM-Design
Productafbeelding van VEVOR buissteun met 2-kogel transfer V-kop, model 1107A, inklapbare buisstandaard, draagvermogen 4500 lbs, verstelbare hoogte
VEVOR buissteun met 2-kogel transfer V-kop, model 1107A, inklapbare buisstandaard, draagvermogen 4500 lbs, verstelbare hoogte
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Scharnier voor draaiklep, hefmechanisme, 80 - 220 N, staal, verchroomd, model 90
Scharnier voor draaiklep, hefmechanisme, 80 - 220 N, staal, verchroomd, model 90
€ 291,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 64,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vecamco VT81, beugel voor airconditioners, wit, 140 kg, verzinkt staal, 1 stuk, 1000 mm
Vecamco VT81, beugel voor airconditioners, wit, 140 kg, verzinkt staal, 1 stuk, 1000 mm
€ 8,52/1kg
€ 46,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Platte verbindingsplaat, 500 x 100 x 2,00 mm, vlakke verbinder, houtverbinder, verzinkt
Platte verbindingsplaat, 500 x 100 x 2,00 mm, vlakke verbinder, houtverbinder, verzinkt
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 5 kg, 5000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk
Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 5 kg, 5000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk
€ 4,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Fischer 521761, beugel voor airconditioners, grijs, staal, 1 stuk
Fischer 521761, beugel voor airconditioners, grijs, staal, 1 stuk
€ 13,20/1kg
€ 33,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Pilot FAAC XTO2 SLH-DS, 868 MHz
Pilot FAAC XTO2 SLH-DS, 868 MHz
€ 40,56
-20%
€ 32,18
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van [SH51600] SH51 - Kogellager, volledig uittrekbaar - 60 kg (600 mm)
[SH51600] SH51 - Kogellager, volledig uittrekbaar - 60 kg (600 mm)
€ 0,64/1kg
€ 38,36
Verkoper: RAM
Productafbeelding van LogistSystem, aluminium plaat, 10x10 cm (100x100x5 mm), naturel aluminium, aluminium plaat, aluminiumfolie
LogistSystem, aluminium plaat, 10x10 cm (100x100x5 mm), naturel aluminium, aluminium plaat, aluminiumfolie
€ 2,64/1kg
€ 3,96
Verkoper: logistsystem_pl
Productafbeelding van DEUBA® Parkeerpalen, parkeerbarrière, 3 sleutels, inklapbare palen, staal, robuust, stevige voet, stabiele parkeerpalen set
DEUBA® Parkeerpalen, parkeerbarrière, 3 sleutels, inklapbare palen, staal, robuust, stevige voet, stabiele parkeerpalen set
€ 11,51/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 33,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van S-aansluiting 1/2" mannelijk schroefdraad x 4 cm afstand, Euroconus, verstelbare hoek, radiatoraansluiting
S-aansluiting 1/2" mannelijk schroefdraad x 4 cm afstand, Euroconus, verstelbare hoek, radiatoraansluiting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van MONZANA® Parkeerbarrière, 2 sleutels, inklapbaar, geïntegreerd slot, stalen parkeerpaal, robuuste parkeerbeugel, afsluitpaal
MONZANA® Parkeerbarrière, 2 sleutels, inklapbaar, geïntegreerd slot, stalen parkeerpaal, robuuste parkeerbeugel, afsluitpaal
€ 8,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 44,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van KOTARBAU® Schuifbeslag, 2 stuks. Veerklappenhouder, omklapbeslag, scharnier, veerscharnier, beslag voor omhoogschuivende deuren, meubelschaarnier. Verzinkt. Topkwaliteit
KOTARBAU® Schuifbeslag, 2 stuks. Veerklappenhouder, omklapbeslag, scharnier, veerscharnier, beslag voor omhoogschuivende deuren, meubelschaarnier. Verzinkt. Topkwaliteit
€ 49,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,80
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Oventrop adapter voor overgang van schroefdraad M 30x1,0 naar M 30x1,5
Oventrop adapter voor overgang van schroefdraad M 30x1,0 naar M 30x1,5
€ 109,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Aalberts Fix RKW aansluitstukken, wit, 1 stuk.
Aalberts Fix RKW aansluitstukken, wit, 1 stuk.
€ 48,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,61
-21%
€ 0,48
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Plantenbak, ovaal model Capri, antraciet, afmetingen 52/20/23 cm, met een uitstraling van granietsteen
Plantenbak, ovaal model Capri, antraciet, afmetingen 52/20/23 cm, met een uitstraling van granietsteen
€ 60,87/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,44
-4%
€ 36,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Werkplaatsbenodigdheden HeliCoil, navulverpakking M 6 x 1,0 x 9 mm
Werkplaatsbenodigdheden HeliCoil, navulverpakking M 6 x 1,0 x 9 mm
€ 36,89/1kg
€ 36,89
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Langnippel 1 inch x 200 mm, messing: 1 inch: 200 mm. Aansluiting: 1 inch. Lengte: 200 mm
Langnippel 1 inch x 200 mm, messing: 1 inch: 200 mm. Aansluiting: 1 inch. Lengte: 200 mm
€ 11,87
Verkoper: qpool24
Productafbeelding van Obermoser verbindingsstuk, staal, verzinkt, 60x60x3 mm, plat/plat, 1 stuk.
Obermoser verbindingsstuk, staal, verzinkt, 60x60x3 mm, plat/plat, 1 stuk.
€ 251,12/1kg
€ 65,29
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van UISEBRT inklapbare parkeerbarrière, 51 x 73 x 18 cm. Parkeerpaal, parkeerbeugel, parkeerblokkade, parkeerbeugel, parkeerpaal met 2 sleutels, 4 rode reflectoren
UISEBRT inklapbare parkeerbarrière, 51 x 73 x 18 cm. Parkeerpaal, parkeerbeugel, parkeerblokkade, parkeerbeugel, parkeerpaal met 2 sleutels, 4 rode reflectoren
€ 7,19/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van GAH Kruiskop, geschikt voor wasgoedverwerking.
GAH Kruiskop, geschikt voor wasgoedverwerking.
€ 2,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,74
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Syr Sv.M. Overgooier. Voor maat 24 3/4" 2115.1
Syr Sv.M. Overgooier. Voor maat 24 3/4" 2115.1
€ 162,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 58,94
-22%
€ 45,57
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van SPAX® 4009422565009 SPAX® Terrassen-Abstandshalter AIR 6,5 mm, 100 St.
SPAX® 4009422565009 SPAX® Terrassen-Abstandshalter AIR 6,5 mm, 100 St.
€ 61,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1,8 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SPAX® 5000009030009 SPAX® Terrassenschrauben-Sortiment GREEN BOX Terrasse 5x60 mm 5000009030009 5 mm x 60 mm, 868 St.
SPAX® 5000009030009 SPAX® Terrassenschrauben-Sortiment GREEN BOX Terrasse 5x60 mm 5000009030009 5 mm x 60 mm, 868 St.
€ 302,12
-€ 127,17
€ 174,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 28,87/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag dubbelzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal (90 graden, 1000x1200 mm)
KOTARBAU® Buitendeurbeslag dubbelzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal (90 graden, 1000x1200 mm)
€ 141,89
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 53,79/1kg
Productafbeelding van T98L - Gesynchroniseerde geleiders voor uitschuifbare tafels, draagvermogen 80 kg(900 mm) - 2 verlengingen van 45 cm
T98L - Gesynchroniseerde geleiders voor uitschuifbare tafels, draagvermogen 80 kg(900 mm) - 2 verlengingen van 45 cm
€ 446,67
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: RAM
€ 29,78/1kg
Productafbeelding van T60 - 1200 mm Telaio per Tavolo Allungabile, piastra da 79 cm, Estrazione Totale, 2 vaste of inklapbare verlengstukken 50 cm
T60 - 1200 mm Telaio per Tavolo Allungabile, piastra da 79 cm, Estrazione Totale, 2 vaste of inklapbare verlengstukken 50 cm
€ 415,56
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van T60 - 1200 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uittrekbaar, voor blad van 72 cm, 2 vaste of inklapbare verlengstukken 50 cm
T60 - 1200 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uittrekbaar, voor blad van 72 cm, 2 vaste of inklapbare verlengstukken 50 cm
€ 406,67
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van T60 - 1000 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uittrekbaar, voor blad van 79 cm,2 vaste of inklapbare verlengstukken 45 cm
T60 - 1000 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uittrekbaar, voor blad van 79 cm,2 vaste of inklapbare verlengstukken 45 cm
€ 373,33
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van T60 - 1000 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uittrekbaar, voor blad van 72 cm, 2 vaste of inklapbare verlengstukken 45 cm
T60 - 1000 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uittrekbaar, voor blad van 72 cm, 2 vaste of inklapbare verlengstukken 45 cm
€ 364,44
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van T62 - 1200 mm Telaio per Tavolo Allungabile, Estrazione Parziale, piastra da 72 cm, 2 verlengingen van 45 cm
T62 - 1200 mm Telaio per Tavolo Allungabile, Estrazione Parziale, piastra da 72 cm, 2 verlengingen van 45 cm
€ 317,78
5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van T62 - 1000 mm Telaio per Tavolo Allungabile, Estrazione Parziale, piastra da 72 cm, 1 strekt zich uit van 60 cm
T62 - 1000 mm Telaio per Tavolo Allungabile, Estrazione Parziale, piastra da 72 cm, 1 strekt zich uit van 60 cm
€ 286,89
5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van 85 - 1450 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
85 - 1450 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
€ 276,15
Verkoper: RAM
Productafbeelding van 85 - 1350 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
85 - 1350 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
€ 263,67
Verkoper: RAM
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 600 x 800 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 600 x 800 mm
€ 92,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 62,10/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 90 graden 600 x 800 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 90 graden 600 x 800 mm
€ 92,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 68,88/1kg
Productafbeelding van 85 - 1300 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
85 - 1300 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
€ 257,43
Verkoper: RAM
Productafbeelding van 85 - 1250 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
85 - 1250 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
€ 251,19
Verkoper: RAM
€ 22,84/1kg
Productafbeelding van 85 - 1200 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
85 - 1200 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
€ 244,95
5% Voucher
Verkoper: RAM
€ 22,27/1kg
Productafbeelding van 85 - 1000 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
85 - 1000 mm KOGELLADEGELEIDER VOLLEDIG UITTREKBAAR - 200 KG
€ 204,13
5% Voucher
Verkoper: RAM
€ 20,41/1kg
Productafbeelding van F60 - 1200 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uitschuifbaar, twee verlengstukken van 50 cm
F60 - 1200 mm Uitschuifbaar tafelframe, volledig uitschuifbaar, twee verlengstukken van 50 cm
€ 200,00
5% Voucher
Verkoper: RAM
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 60 x 100 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkschoenen, balkverbinders, zwaar last, balkverbinders, houtbalkverbinders, houtbalkverbinders
KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 60 x 100 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkschoenen, balkverbinders, zwaar last, balkverbinders, houtbalkverbinders, houtbalkverbinders
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,18
Verkoper: KOTARBAU
€ 9,09/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Gaatjesband Bevestigingsband met Geperforeerde Gaten 60 x 2 mm L: 10 m Gegalvaniseerde Stalen Band Verzinkte Bevestigingsband
KOTARBAU® Gaatjesband Bevestigingsband met Geperforeerde Gaten 60 x 2 mm L: 10 m Gegalvaniseerde Stalen Band Verzinkte Bevestigingsband
€ 69,19
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 7,74/1kg