Gewicht:

25000 g

Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, steingrijs, 25 kg emmer

€ 68,95

€ 2,76 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor bestrating, 1-componenten, antraciet, 12,5 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor bestrating, 1-componenten, antraciet, 12,5 kg
€ 4,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 840 plus 1K-voegmortel, 25 kg, steingrijs
vdw 840 plus 1K-voegmortel, 25 kg, steingrijs
€ 3,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 74,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, antraciet
vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, antraciet
€ 1,80/1kg
€ 44,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit voegenmortel CE 40, kleur: balibrown, 5 kg
Ceresit voegenmortel CE 40, kleur: balibrown, 5 kg
€ 8,68/1kg
€ 43,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, lichtgrijs
ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, lichtgrijs
€ 3,59/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Profiplus 1-componenten voegmortel, 25 kg, steengrijs
Profiplus 1-componenten voegmortel, 25 kg, steengrijs
€ 2,68/1kg
€ 66,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Bahamabeige, 34, 5 kg emmer
Sopro DesignFuge Flex DF 10, kleur Bahamabeige, 34, 5 kg emmer
€ 6,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX S1-K PLUS, vulmiddel, 4 kg emmer
ARDEX S1-K PLUS, vulmiddel, 4 kg emmer
€ 8,74/1kg
€ 34,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van MAPEI KERAPOXY 144: Epoxidharsvoegmortel, 2 kg
MAPEI KERAPOXY 144: Epoxidharsvoegmortel, 2 kg
€ 35,60
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van vdw Egaliseermiddel 0,5 liter, geschikt voor vdw 885 plus
vdw Egaliseermiddel 0,5 liter, geschikt voor vdw 885 plus
€ 20,50/1l
€ 10,25
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, grijs, 15, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, grijs, 15, emmer van 5 kg
€ 6,19/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, steingrijs, kleur 22
Sopro KeramikSilicon 310ml, steingrijs, kleur 22
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 870: Kit voor voegwerk, 1 liter
vdw 870: Kit voor voegwerk, 1 liter
€ 25,95/1l
€ 25,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Mapei Ultracolor Plus 134 voegmortel, zijdeglans, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 134 voegmortel, zijdeglans, 2 kg
€ 11,32/1kg
€ 22,63
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
PCI Gisogrund, grondverf, 10 liter
€ 9,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit Voegmortel CE 40 voor tegels, 5 kg
Ceresit Voegmortel CE 40 voor tegels, 5 kg
€ 6,80/1kg
€ 34,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 15 kg
PCI Nanofug Nr. 21 - Lichtgrijs, 15 kg
€ 3,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
€ 5,36/1kg
€ 133,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro FlächenDicht flexibel FDF, lichtgrijs, 15 kg emmer
Sopro FlächenDicht flexibel FDF, lichtgrijs, 15 kg emmer
€ 8,66/1kg
€ 154,64
-€ 24,69
€ 129,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Romex ROMPOX-EASY Tegelvoegmortel 1K

1-componenten tegelvoegmortel, kant-en-klaar gemengd

Ontdek ROMPOX® - EASY, de gebruiksvriendelijke 1-componenten tegelvoegmortel voor uw buitenruimtes. Deze kant-en-klare mortel hard uit door contact met lucht en is ideaal voor doe-het-zelf projecten rondom het huis.

Belangrijkste kenmerken - Romex ROMPOX-EASY Tegelvoegmortel 1K:

  • Eenvoudige toepassing:Direct te gebruiken, geen complex mengen nodig.​
  • Onafhankelijk van het weer:Verwerking mogelijk, zelfs bij lichte regen.​
  • Duurzaam en onderhoudsvriendelijk:Bestendig tegen hogedrukreiniging, vorst en strooizout.​
  • Milieuvriendelijk:Zeer waterdoorlatend en voorkomt onkruidgroei.

Toepassingsgebieden - Romex ROMPOX-EASY Tegelvoegmortel 1K:

Ideaal voor terrassen, voetpaden en oppervlakken met een belasting tot 3,5 ton. Geschikt voor vrijwel alle natuursteen- en betonplaten, evenals klinkerbestrating.

Technische gegevens - Romex ROMPOX-EASY Tegelvoegmortel 1K:

  • Voegbreedte: Vanaf 5 mm.
  • Voegdiepte:Minimaal 30 mm.
  • Druksterkte:7,1 N/mm².
  • Buigtreksterkte:3,4 N/mm².
  • Waterdoorlaatbaarheid:2,3 l/min/m².

Met ROMPOX® - EASY bereikt u professionele resultaten met minimale inspanning. Perfect voor doe-het-zelvers die waarde hechten aan kwaliteit en duurzaamheid.

Veiligheidsinformatieblad

InformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Herzien door leverancier op17.11.2008
Gewicht
25000 g
EAN
4041096000822
MPN (Manufacturer Part Number)
116
Fabrikant
ROMEX

Gewicht
25000 g
EAN
4041096000822
MPN (Manufacturer Part Number)
116
Fabrikant
ROMEX
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zand-Basalt mengsel
ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zand-Basalt mengsel
€ 3,06/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zandkleurig-steenachtig grijs
ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zandkleurig-steenachtig grijs
€ 3,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, basalt, 25 kg emmer
Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, basalt, 25 kg emmer
€ 2,76/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, zand-neutraal, 25 kg emmer
Romex ROMPOX-EASY voegmortel voor bestrating, zand-neutraal, 25 kg emmer
€ 3,20/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 79,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 12,5 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, grijs, 12,5 kg
€ 4,24/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,01
-15%
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SONNI Woonkamerkasten, dressoirs met LED-verlichting, wit, glanzend, sideboard met 3 deuren, 116x35x93 cm
SONNI Woonkamerkasten, dressoirs met LED-verlichting, wit, glanzend, sideboard met 3 deuren, 116x35x93 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 146,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor bestrating, 1-componenten, antraciet, 12,5 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor bestrating, 1-componenten, antraciet, 12,5 kg
€ 4,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-componenten, antraciet, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-componenten, antraciet, 25 kg
€ 3,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PARKSIDE® PAP 20 B1, 20V accu (2 Ah) en oplader (2,4 Ah), model PLG 20 C1
PARKSIDE® PAP 20 B1, 20V accu (2 Ah) en oplader (2,4 Ah), model PLG 20 C1
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 65,87
-31%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Novafors
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De resultaten zijn erg goed
Gewicht 25 kg