Breedte:

0.146 m
  • 0.146 m
  • 0.228 m
    Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

120
  • 60
    Beschikbare opties weergeven
  • 120

Lengte:

0.17 m
  • 0.17 m
  • 0.233 m
    Beschikbare opties weergeven

com-four® 120x Veerhaken, tomatenhaken, plantclips, J-haken - ondersteuningsmaterialen voor klimplanten - plantenhaken voor klimplanten - ondersteuningsclips voor tomaten, plantclips, tomatenclips

€ 15,99

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Overige plantenaccessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Ondersteunende klemmen voor planten - verpakking van 100 Groente
INF Ondersteunende klemmen voor planten - verpakking van 100 Groente
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 100 plantclips voor tuinplanten
100 plantclips voor tuinplanten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 33,61
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van com-four® 200x plantbinders - Groene plantbinders - Universele binders - Bloemistenbinders - Voor het vastbinden van struiken - Voor het bevestigen van bomen - Universele binders - Draaibare binders - Voor het stabiliseren van planten - 10 cm
com-four® 200x plantbinders - Groene plantbinders - Universele binders - Bloemistenbinders - Voor het vastbinden van struiken - Voor het bevestigen van bomen - Universele binders - Draaibare binders - Voor het stabiliseren van planten - 10 cm
€ 9,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van com-four® 120x kleine plantclips - Ondersteuningsclips voor planten - Plantclips voor zeildoek - Klimrekken voor tomaten - Rozenclips - groene plantclips
com-four® 120x kleine plantclips - Ondersteuningsclips voor planten - Plantclips voor zeildoek - Klimrekken voor tomaten - Rozenclips - groene plantclips
€ 38,25
-68%
€ 11,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van 100 stuks orchideeënclips - plantclips - tuinclips - voor het vastbinden van takken/planten - plantensteun - geschikt voor orchideeën of klimplanten
100 stuks orchideeënclips - plantclips - tuinclips - voor het vastbinden van takken/planten - plantensteun - geschikt voor orchideeën of klimplanten
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: CybexaTrade
Productafbeelding van 100 stuks orchideeënclips, kleine orchideeënclips, bloemclips, plantclips, plantklemmen, ondersteuningshulp voor planten
100 stuks orchideeënclips, kleine orchideeënclips, bloemclips, plantclips, plantklemmen, ondersteuningshulp voor planten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van com-four® 2000x Papierbindstrips - Binddraad met dubbele draadkern - 10 cm
com-four® 2000x Papierbindstrips - Binddraad met dubbele draadkern - 10 cm
€ 19,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van com-four® 50x Kokoskiemtabletten - Ondersteuning voor het kiemen van zaden - biologisch afbreekbare kokosplakken - Zaadontkiemingshulp van kokosvezel - Quelltabletten
com-four® 50x Kokoskiemtabletten - Ondersteuning voor het kiemen van zaden - biologisch afbreekbare kokosplakken - Zaadontkiemingshulp van kokosvezel - Quelltabletten
€ 13,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Klimnet voor planten, 2 x 5 meter, net voor komkommers, net voor klimplanten, net voor de kas, komkommernet, klimnet voor de tuin, kasnet
Klimnet voor planten, 2 x 5 meter, net voor komkommers, net voor klimplanten, net voor de kas, komkommernet, klimnet voor de tuin, kasnet
€ 5,70/1m²
€ 58,93
-3%
€ 57,00
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van COM-FOUR® 6-delig set plantbakken voor bloembollen, zaaibak voor het planten en n van bolgewassen, groene plantbakken
COM-FOUR® 6-delig set plantbakken voor bloembollen, zaaibak voor het planten en n van bolgewassen, groene plantbakken
€ 52,75
-16%
€ 44,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Steunstructuur voor bloemen, 0,9 x 2,7 meter. Net om planten te ondersteunen
Steunstructuur voor bloemen, 0,9 x 2,7 meter. Net om planten te ondersteunen
€ 4,39
-5%
€ 4,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van com-four® kas voor zaailingen, geschikt voor 288 planten
com-four® kas voor zaailingen, geschikt voor 288 planten
€ 26,98
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Plantensteunpaal, plantenstandaard, aardbeienstandaard, metalen plantenstandaard, plantenomheining
Plantensteunpaal, plantenstandaard, aardbeienstandaard, metalen plantenstandaard, plantenomheining
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van COM-FOUR® 6 stuks bloem- en struikhouders, 28 cm - Ronde struikhouders - Ondersteuning voor bloemen, klimplanten en vaste planten - Ø 18 cm
COM-FOUR® 6 stuks bloem- en struikhouders, 28 cm - Ronde struikhouders - Ondersteuning voor bloemen, klimplanten en vaste planten - Ø 18 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,38
-70%
€ 11,98
Verkoper: com-four
Productafbeelding van INF 10-pack grote wijnrankenclips voor plantondersteuning M
INF 10-pack grote wijnrankenclips voor plantondersteuning M
€ 12,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Famanu plantensteunclips - 120 stuks - voor tomaten en groenten
Famanu plantensteunclips - 120 stuks - voor tomaten en groenten
€ 31,45
-2%
€ 30,52
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Tomatenplant Clips 120x, Klimhulp, Groene Plant Clips, voor Groenten en Tuin
Tomatenplant Clips 120x, Klimhulp, Groene Plant Clips, voor Groenten en Tuin
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Set van 50 stevige tomatenhaken met plantclips
Set van 50 stevige tomatenhaken met plantclips
€ 53,95
Gratis bezorging
Verkoper: HDJ-Collective
Productafbeelding van Bradas TYK51, plantclips, 10 stuks
Bradas TYK51, plantclips, 10 stuks
€ 3,09
Verkoper: Preis-Zone
Productafbeelding van Plantenplastic mosstokken, mossteunen, klimplantenpalen, mosstokken voor schildpadden, mosstokken voor plantenpalen en turf
Plantenplastic mosstokken, mossteunen, klimplantenpalen, mosstokken voor schildpadden, mosstokken voor plantenpalen en turf
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tomatenplantclips - Klimmhulpstukken voor klimplanten - Plantclips voor klimplanten - Tomatenclips - Rozenclips - groene plantclips

Wilt u uw planten in elke groeifase ondersteunen en zorgen voor een gezonde, gestage ontwikkeling?
Dan zijn onze stevige tomatenplantclips precies wat u nodig heeft!

Ondersteunend:
De grote tomatenplantclips zijn uitermate geschikt om tomatenplanten veilig aan buizen, plantensteunen of takken te bevestigen!

Eenvoudig in gebruik:
De praktische tomatenclips met twee haken om ranken vast te houden, zijn eenvoudig te bevestigen en zijn klimhulpstukken voor zowel grote als kleine scheuten!

Discreet en nuttig:
De groene plantclips vallen optisch nauwelijks op en helpen de groei van tomaten, klimop, bramen en andere klimplanten te sturen!

Herbruikbaar:
De stevige en duurzame plantclips zijn weerbestendig en kunnen zowel in de kas als buiten gebruikt worden!

Productkenmerken:
• Afmetingen: ca. 13 x 2,5 cm (lengte x breedte)
• Materiaal: kunststof
• Kleur: groen

Bestel nu onze klimclips en ondersteun de gezonde groei van uw planten!
Breedte
0.146 m
Lengte
0.17 m
Gewicht
0.16 kg
Aantal stuks
120
EAN
4251805471922
MPN (Manufacturer Part Number)
CF18146
Fabrikant
COM-Four

Breedte
0.146 m
Lengte
0.17 m
Gewicht
0.16 kg
Aantal stuks
120
EAN
4251805471922
MPN (Manufacturer Part Number)
CF18146
Fabrikant
COM-Four
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van com-four® 60x plantclips, groot - Ondersteuningsmaterialen voor planten - Plantclips voor zeilen - Klimrekken voor tomaten - Rozenclips - groene plantclips
com-four® 60x plantclips, groot - Ondersteuningsmaterialen voor planten - Plantclips voor zeilen - Klimrekken voor tomaten - Rozenclips - groene plantclips
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van 100 plantclips voor tuinplanten
100 plantclips voor tuinplanten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 33,61
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Relaxdays 10046035, 1 stuk
Relaxdays 10046035, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van DIXIE STORE Plantstokken, plantensteunen, klimhulp voor tomaten, 120 cm, diameter 9 mm, 10 stuks
DIXIE STORE Plantstokken, plantensteunen, klimhulp voor tomaten, 120 cm, diameter 9 mm, 10 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 52,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 12,03
-2%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van DIXIE STORE Plantstokken, plantensteunen, klimhulp voor tomaten, 120 cm, diameter 9 mm, 50 stuks
DIXIE STORE Plantstokken, plantensteunen, klimhulp voor tomaten, 120 cm, diameter 9 mm, 50 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van VEVOR Folietunnel, boogvormig, mobiel kasje, kweekkas, vroege kas, PE-folie
VEVOR Folietunnel, boogvormig, mobiel kasje, kweekkas, vroege kas, PE-folie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 133,40
-€ 37,41
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van BigDean 20 tomatenpalen, 110 cm, volledig verzinkt. Tomatenpaal, ondersteuning voor tomatenranken, plantensteun, staal, professionele kwaliteit. Tomatenpalen
BigDean 20 tomatenpalen, 110 cm, volledig verzinkt. Tomatenpaal, ondersteuning voor tomatenranken, plantensteun, staal, professionele kwaliteit. Tomatenpalen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 22,04
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
BIOVITA Zuurstofbron voor bessen en zureminnende planten. pH 3,5-4,5. 50 liter
€ 0,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
Blauwe bes 'Emblue', ongeveer 30 cm hoog. Deze premium variëteit zorgt voor heerlijke, aromatische oogsten en gezonde momenten van genot!
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 3,99
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van 12 zaadbommen voor een kleurrijke bloemenweide – Kleurrijke en nectarrijke zaadbommen met wilde bloemen, geschikt voor bijen en vlinders
12 zaadbommen voor een kleurrijke bloemenweide – Kleurrijke en nectarrijke zaadbommen met wilde bloemen, geschikt voor bijen en vlinders
€ 568,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Universele potgrond, pH 5,5-6,5, geschikt voor bloemen, 20 liter
Universele potgrond, pH 5,5-6,5, geschikt voor bloemen, 20 liter
€ 0,79/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,75
-5%
€ 15,75
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
AGRO PERLIT BIOVITA 2-6 MM, 10 liter, voor wortels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 5,35
-5%
€ 5,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zelsius folietunnel (L) 4 x (B) 3 x (H) 2 meter, stabiele tomatentunnel, folietent
Zelsius folietunnel (L) 4 x (B) 3 x (H) 2 meter, stabiele tomatentunnel, folietent
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 109,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 7W, 10x52,5 cm
Verwarmingsmat met thermostaat, geschikt voor terrariums, kweekkassen, planten, zaailingen, reptielen. Verwarmingskussen, 7W, 10x52,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Invertergenerator Isg 800-1
Invertergenerator Isg 800-1
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 335,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
Gardlov 23084 Opvouwbare tuinkar, 100 kg, 98 l, 94 x 60,5 x 70 cm, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 73,93
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Gardebruk® Kas 190x186x120 cm. Kas voor tomaten, met instapmogelijkheid en 4 planken. Foliekas, broeikas met oprolbare deur, geschikt voor tuin en balkon. Stabiel, UV-bestendig, groen
Gardebruk® Kas 190x186x120 cm. Kas voor tomaten, met instapmogelijkheid en 4 planken. Foliekas, broeikas met oprolbare deur, geschikt voor tuin en balkon. Stabiel, UV-bestendig, groen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 65,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Fentic Keukenmachine 6-in-1 – Mixer, Deegkneder, Foodprocessor, Gehaktmolen, Groentesnijder, 2000W, RVS-kom 6,2L
Fentic Keukenmachine 6-in-1 – Mixer, Deegkneder, Foodprocessor, Gehaktmolen, Groentesnijder, 2000W, RVS-kom 6,2L
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 312,94
-€ 82,95
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: TheBrandCenter
Productafbeelding van 10 stuks tomatenhanger, verzinkt staaldraad, PP, hittebestendig, ruimtebesparend, 15 meter touw, klimrek voor tomaten, komkommers, loofah, druiven
10 stuks tomatenhanger, verzinkt staaldraad, PP, hittebestendig, ruimtebesparend, 15 meter touw, klimrek voor tomaten, komkommers, loofah, druiven
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van com-four® 200x plantbinders - Groene plantbinders - Universele binders - Bloemistenbinders - Voor het vastbinden van struiken - Voor het bevestigen van bomen - Universele binders - Draaibare binders - Voor het stabiliseren van planten - 10 cm
com-four® 200x plantbinders - Groene plantbinders - Universele binders - Bloemistenbinders - Voor het vastbinden van struiken - Voor het bevestigen van bomen - Universele binders - Draaibare binders - Voor het stabiliseren van planten - 10 cm
€ 9,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
MONZANA 2-delige set zwaar belastbaar schap, 180x90x40 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 54,50
Verkoper: PartyKadoshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Breedte 0,146 mAantal stuks 120Lengte 0,17 m
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wiltec benzine grondfrees, 60 cm werkbreedte, tuinhak met motor (144 ccm), motorfrees met 6 bladen, grondfrees met aandrijving, voldoet aan Euro 5-norm, robuuste tuinfrees
Wiltec benzine grondfrees, 60 cm werkbreedte, tuinhak met motor (144 ccm), motorfrees met 6 bladen, grondfrees met aandrijving, voldoet aan Euro 5-norm, robuuste tuinfrees
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 347,99
-€ 15,00
€ 332,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van KOTARBAU® Verticale wandtuin plantenwand antraciet 78 x 19 x 33 cm
KOTARBAU® Verticale wandtuin plantenwand antraciet 78 x 19 x 33 cm
€ 46,39
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Bloempot, 325 x 325 x 610 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
KOTARBAU® Bloempot, 325 x 325 x 610 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
€ 37,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Afdekking voor airconditioning-/warmtewisselaar HWC-O43 met plantenbak, afdekplaat, metaal, 80x97x38 cm, kleur: groen
Afdekking voor airconditioning-/warmtewisselaar HWC-O43 met plantenbak, afdekplaat, metaal, 80x97x38 cm, kleur: groen
€ 206,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van XL-opslag voor robotmaaiers met plantenbak, model HWC-L45, overkapping voor grasmaaiers, WPC en metaal, 54x70x94 cm, met eikenhout-look
XL-opslag voor robotmaaiers met plantenbak, model HWC-L45, overkapping voor grasmaaiers, WPC en metaal, 54x70x94 cm, met eikenhout-look
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 226,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 2 beschermfolie voor tomatenplant - diameter 40 cm x 148 cm - tomatenbeschermingsfolie - beschermfolie - rijpkap - rijpfolie - broeikas klein - transparant
KOTARBAU® Set van 2 beschermfolie voor tomatenplant - diameter 40 cm x 148 cm - tomatenbeschermingsfolie - beschermfolie - rijpkap - rijpfolie - broeikas klein - transparant
€ 23,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® 8 Stuks Boomstambeschermer - Kunststof - ? 10,5 cm - Boombeschermer - 26 cm Hoog - Bruin - Boom Bescherming - Tegen Wildschade - Stambeschermer - Boomstam Bescherming
KOTARBAU® 8 Stuks Boomstambeschermer - Kunststof - ? 10,5 cm - Boombeschermer - 26 cm Hoog - Bruin - Boom Bescherming - Tegen Wildschade - Stambeschermer - Boomstam Bescherming
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Bloempot, 200 x 200 x 376 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
KOTARBAU® Bloempot, 200 x 200 x 376 mm, rotan design, vierkant, met binnenpot, antraciet
€ 15,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Kweeklamp - Led Voor Planten - Groeilamp - Grow Light - Bloeilamp - Plantenverlichting - 4 Panelen - Met TImer - 80 Led - USB
Kweeklamp - Led Voor Planten - Groeilamp - Grow Light - Bloeilamp - Plantenverlichting - 4 Panelen - Met TImer - 80 Led - USB
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van KOTARBAU® Tomatenkap, diameter 40 cm x 150 cm, tomatenrijpkap, rijpkap, tomatenparaplu, beschermkap voor groente, folie, wit, transparant
KOTARBAU® Tomatenkap, diameter 40 cm x 150 cm, tomatenrijpkap, rijpkap, tomatenparaplu, beschermkap voor groente, folie, wit, transparant
€ 13,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Relaxdays 10042887
Relaxdays 10042887
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10047867, 1 stuk
Relaxdays 10047867, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, afmetingen 30x9 cm, waterbollen voor planten, irrigatiehulpmiddel voor vakanties, transparant
Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, afmetingen 30x9 cm, waterbollen voor planten, irrigatiehulpmiddel voor vakanties, transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, hoogte x diameter: 30 x 9 cm, waterbollen voor planten, hulpmiddel voor bewatering tijdens vakantie, groen
Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, hoogte x diameter: 30 x 9 cm, waterbollen voor planten, hulpmiddel voor bewatering tijdens vakantie, groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Watergiftornen, set van 4, gietornen voor 1,5 liter PET-flessen, geschikt voor kamerplanten en balkonkisten, terracotta
Relaxdays Watergiftornen, set van 4, gietornen voor 1,5 liter PET-flessen, geschikt voor kamerplanten en balkonkisten, terracotta
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10047865, 1 stuk
Relaxdays 10047865, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,99
-8%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van INF Ondersteunende klemmen voor planten - verpakking van 100 Groente
INF Ondersteunende klemmen voor planten - verpakking van 100 Groente
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Relaxdays Waterbollen, set van 4, elk met een inhoud van 100 ml, waterbollen voor kamerplanten en bloembakken, groen/terracotta
Relaxdays Waterbollen, set van 4, elk met een inhoud van 100 ml, waterbollen voor kamerplanten en bloembakken, groen/terracotta
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, afmetingen: 15 x 6 cm, waterbollen voor planten, hulpmiddel voor bewatering tijdens vakantie, in verschillende kleuren
Relaxdays Waterbollen van glas, set van 4, afmetingen: 15 x 6 cm, waterbollen voor planten, hulpmiddel voor bewatering tijdens vakantie, in verschillende kleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Watergiftips, set van 4, waterbollen voor flessen van 1,5 liter, giethulpstuk van keramiek, terracotta/groen
Relaxdays Watergiftips, set van 4, waterbollen voor flessen van 1,5 liter, giethulpstuk van keramiek, terracotta/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays