Wilhelm Sell® Roestvrijstalen zeep 18/10 - roestvrij - hygiënische geurneutralisator - roestvrijstalen ei voor geurverwijdering - reinigingsblok voor handen en voeten - magische deodoriserende zeep

€ 10,99

€ 90,08 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Wees er snel bij!
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mondial 1908 Nobilis, luxe handzeep, 175 gram
Mondial 1908 Nobilis, luxe handzeep, 175 gram
€ 69,94/1l
€ 12,24
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
€ 299,85/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Mediclean 410 Zeep, 500 ml. Vloeibare zeep voor hand- en lichaamsverzorging
Mediclean 410 Zeep, 500 ml. Vloeibare zeep voor hand- en lichaamsverzorging
€ 3,89/1kg
€ 2,21
-3%
€ 2,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gift Republic Dino Ei Zeep
Gift Republic Dino Ei Zeep
€ 15,75
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Melos - Honig zeep, 100g
Melos - Honig zeep, 100g
€ 19,90/1kg
€ 2,04
-2%
€ 1,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Walter Rau Tjota badzeep aloe vera (225 gr)
Walter Rau Tjota badzeep aloe vera (225 gr)
€ 19,11/1kg
€ 4,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Beckmann, Vlekverwijderaar, 100g
Dr. Beckmann, Vlekverwijderaar, 100g
€ 13,75/1kg
€ 1,70
-2%
€ 1,65
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Pullach Hof, medische zeep, 300 ml
Pullach Hof, medische zeep, 300 ml
€ 16,50/1l
€ 4,95
10% Voucher
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Alepeo Aleppo Zeep, 12% (200 gram)
Alepeo Aleppo Zeep, 12% (200 gram)
€ 41,74/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,17
-2%
€ 6,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biobel Vlekverwijderaar Zeep (240 gr)
Biobel Vlekverwijderaar Zeep (240 gr)
€ 20,08/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Zeep, 200g, perzikgeur - Skona Ting
Zeep, 200g, perzikgeur - Skona Ting
€ 11,07
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LUKSJA Aroma Senses, verfrissende citruszeep voor handen en lichaam, 90 g
LUKSJA Aroma Senses, verfrissende citruszeep voor handen en lichaam, 90 g
€ 18,73/1kg
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Olijfoliën Hand- en douchezeep, 100 g zeep
Medipharma Cosmetics Olijfoliën Hand- en douchezeep, 100 g zeep
€ 44,00/1l
€ 4,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanytol verzorgende zeep, 250 ml
Sanytol verzorgende zeep, 250 ml
€ 32,40/1kg
€ 8,46
-4%
€ 8,10
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Pullach Hof Zeep, honing en schapenmelk, 100g
Pullach Hof Zeep, honing en schapenmelk, 100g
€ 79,50/1kg
€ 7,95
10% Voucher
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Zeep op basis van sheaboter en olijfolie.
Zeep op basis van sheaboter en olijfolie.
€ 59,50/1kg
€ 5,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van SAGROTAN® 3025760 Navulverpakking Aloe Vera
SAGROTAN® 3025760 Navulverpakking Aloe Vera
€ 46,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Bronner's Jabon en Pastilla, bloem van de kersenboom, 140 gram
Dr. Bronner's Jabon en Pastilla, bloem van de kersenboom, 140 gram
€ 115,93/1kg
€ 16,23
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Roestvrijstalen zeep 18/10 - hygiënische geurneutralisator - Roestvrijstalen "ei" voor geurbestrijding - Reinigingsblok voor handen en voeten - Magische deodoriserende zeep

Kookt u graag met verse knoflook en uien, maar blijven uw handen dagenlang naar die geur ruiken?
Onze roestvrijstalen zeep in de vorm van een ei is de perfecte geurneutralisator!

Effectief:
Deze bijzondere, handzame zeep is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal, dat van nature antibacteriële eigenschappen heeft en bijdraagt aan de hygiëne!

Handzaam:
Normale zeep slijt tijdens het wassen, maar dit roestvrijstalen stuk niet. Wanneer u het neerlegt, richt het "ei" zichzelf steeds weer op, zodat de punt altijd naar boven wijst!

Geurbestrijding:
Om geuren van uien, knoflook, vis, kaas of azijn te neutraliseren, wrijf uw handen ongeveer 20-30 seconden met het reinigingsblok onder water!

Milieuvriendelijk:
Omdat er geen vloeibare zeep of andere wasmiddelen meer nodig zijn, is dit type reiniging uiterst milieuvriendelijk, huidvriendelijk en bovendien bewust van de impact op het milieu!

Productinformatie:
• Afmetingen: ca. 4,5 x 7 cm (Ø x hoogte)
• Materiaal: roestvrij staal
• Gewicht: ca. 115 g
• Kleur: zilverkleurig
• Overig: antibacterieel

Bestel nu het hoogwaardige roestvrijstalen zeep-ei en geef onaangename geuren op uw handen geen kans meer!
Model
Edelstahl-Ei
Gewicht
122 g
Ingrediënten
geen
Fabrikant
Wilhelm Sell
EAN
4251805479560
MPN (Manufacturer Part Number)
CF18403

Model
Edelstahl-Ei
Gewicht
122 g
Ingrediënten
geen
Fabrikant
Wilhelm Sell
EAN
4251805479560
MPN (Manufacturer Part Number)
CF18403
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
€ 299,85/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 14,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 120x160 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van DEUBA® Vuilnisbak 50 liter, dubbele afvalbak met drukknopautomaat, weinig geur, geschikt voor keuken en badkamer, voor biologisch afval, gele zakken, kunststof, afvalscheiding met deksel, afmetingen 50x53 cm, kleur: zwart
DEUBA® Vuilnisbak 50 liter, dubbele afvalbak met drukknopautomaat, weinig geur, geschikt voor keuken en badkamer, voor biologisch afval, gele zakken, kunststof, afvalscheiding met deksel, afmetingen 50x53 cm, kleur: zwart
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 96,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Trechter van roestvrij staal. Afmetingen: ongeveer Ø: 13 x H: 6,5 cm
Trechter van roestvrij staal. Afmetingen: ongeveer Ø: 13 x H: 6,5 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 10,03
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Welkomstdeals
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 47,28
-2%
€ 46,33
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 2 stuks transparante gordijnen, model Noella, met universele bevestigingsband, afmetingen: 140 x 175 cm (wit)
2 stuks transparante gordijnen, model Noella, met universele bevestigingsband, afmetingen: 140 x 175 cm (wit)
€ 9,14/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,99
Verkoper: Bestlivings
Welkomstdeals
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
-3%
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Hostess Twinkies, vanille smaak, pak van 10, 385g
Hostess Twinkies, vanille smaak, pak van 10, 385g
€ 25,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 9,79
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays Keukenaccessoires set, bamboe, 7-delig, 30 cm, bestaande uit: 2 houten lepels, 2 spatels, een saladebestek, een vork, met houder, naturel
Relaxdays Keukenaccessoires set, bamboe, 7-delig, 30 cm, bestaande uit: 2 houten lepels, 2 spatels, een saladebestek, een vork, met houder, naturel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Set van 10 glazen kommen, inclusief deksels | Glazen komset | Glazen kommen voor opslag | Set van glazen kommen voor opslag
Set van 10 glazen kommen, inclusief deksels | Glazen komset | Glazen kommen voor opslag | Set van glazen kommen voor opslag
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 12,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-16%
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Medisana infrarood lichaamsthermometer TM A79
Medisana infrarood lichaamsthermometer TM A79
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 39,35
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van 2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
2-delige set verduisterende gordijnen, lichtdoorlatend, model "Palermo", met lussen
€ 92,43/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 36,90
-12%
€ 32,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANSMANN 1001-0049 ANSMANN Powerline 4 Smart Akku-Ladegerät
ANSMANN 1001-0049 ANSMANN Powerline 4 Smart Akku-Ladegerät
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 30,88
-13%
€ 26,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY Nachtkastje met LED-verlichting en 2 lades, bijzettafel met verstelbare kleuren, nachtkastje, 50x40x58cm, zwart
COSTWAY Nachtkastje met LED-verlichting en 2 lades, bijzettafel met verstelbare kleuren, nachtkastje, 50x40x58cm, zwart
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van VICTORINOX 6.7833.6 Messer M. Wellenschliff Sw.6st
VICTORINOX 6.7833.6 Messer M. Wellenschliff Sw.6st
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 50,74
-17%
€ 41,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Portable Radio Camry CR 1140R Red
Portable Radio Camry CR 1140R Red
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 114,99
Verkoper: Connected-Living

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
M.Brown Woody & Citrus Handverzorgingsset, 2 x 300 ml, totale inhoud 600 ml
€ 42,84
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 59,34/1kg
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 41,68
-8%
€ 38,28
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,70/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Black Shine zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 4
Black Shine zeep met spons, lavendel en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 4
Zwarte zeep met spons, sandelhout en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 4
Zwarte zeep met spons, geur: roos en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 4
Zwarte zeep met spons, geitenmelk en olijfolie, set van 4
€ 36,90
-3%
€ 35,79
Verkoper: Exporgin
€ 357,90/1l
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Delicious Rhubarb & Rose (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 94,35/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Black Shine Veganze zeep met kojinezuur, kurkuma, 4 x 100 gram
Black Shine Veganze zeep met kojinezuur, kurkuma, 4 x 100 gram
€ 31,90
-3%
€ 30,94
Verkoper: Exporgin
€ 77,35/1kg
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,54
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 172,70/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l