Litter-Robot LR4-6000-6PK-PP-IN, filter voor kattenbak, zwart, donkergrijs, polyester, Litter-Robot 4

€ 72,74

€ 59,28-18%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Geurverwijderaar voor zelfreinigende kattenbakken N50 2.0 (3 stuks)
Geurverwijderaar voor zelfreinigende kattenbakken N50 2.0 (3 stuks)
€ 528,50/1kg
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kattenbakzakken met trekkoord, scheurbestendig, 20 stuks
Kattenbakzakken met trekkoord, scheurbestendig, 20 stuks
€ 242,05/1kg
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Litter-Robot 1877464, opstapje voor kattenbak, wit, geschikt voor Litter-Robot 4, afmetingen: 432 mm, 178 mm, 559 mm
Litter-Robot 1877464, opstapje voor kattenbak, wit, geschikt voor Litter-Robot 4, afmetingen: 432 mm, 178 mm, 559 mm
€ 67,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,75
-€ 70,72
€ 122,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Litter Robot afvalzakken, 50 stuks
Litter Robot afvalzakken, 50 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,25
-30%
€ 66,24
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van M-Pets DUPLEX kattenbak, 60 x 45 cm, zwart
M-Pets DUPLEX kattenbak, 60 x 45 cm, zwart
€ 35,66
-9%
€ 32,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MOVA MeowBionic, Kat, Zelfreinigende kattenbak, Wit, Grijs, Polypropyleen (PP), ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), Donkergrijs, 30,2 dB
MOVA MeowBionic, Kat, Zelfreinigende kattenbak, Wit, Grijs, Polypropyleen (PP), ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), Donkergrijs, 30,2 dB
€ 33,65/1kg
€ 420,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kattenbak United Pets Minù, grijs, polypropyleen, 40 x 50 cm
Kattenbak United Pets Minù, grijs, polypropyleen, 40 x 50 cm
€ 8,22/1kg
€ 82,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van CATLINK Scooper Young, kattenbak, zelfreinigende kattenbak, grijs, polypropyleen (PP), 12V, 13 liter
CATLINK Scooper Young, kattenbak, zelfreinigende kattenbak, grijs, polypropyleen (PP), 12V, 13 liter
€ 38,22/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 382,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LifeGreen Naturalissima kattenbakvulling voor katten, 2 kg, met actieve kool en erwtvezels
LifeGreen Naturalissima kattenbakvulling voor katten, 2 kg, met actieve kool en erwtvezels
€ 13,45/1kg
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van UBPet - UCAT C20 - Kattenbak
UBPet - UCAT C20 - Kattenbak
€ 28,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 349,99
Verkoper: Multimedia-Dreams
Productafbeelding van PetSafe geurverwijderaar
PetSafe geurverwijderaar
€ 33,38
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van UBPet Uniseks UCAT C10 Pro
UBPet Uniseks UCAT C10 Pro
€ 15,13/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 415,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aime anti-geurfilter voor kattenbakken, 3 stuks
Aime anti-geurfilter voor kattenbakken, 3 stuks
€ 17,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TRANQUILLE, plantaardige kattenzand, composteerbaar voor katten, 4 liter, 4 stuks
TRANQUILLE, plantaardige kattenzand, composteerbaar voor katten, 4 liter, 4 stuks
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SAVIC IRIZ Grau - Kattenbak - 42 cm - 1 stuk.
SAVIC IRIZ Grau - Kattenbak - 42 cm - 1 stuk.
€ 26,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 6,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ROTHO koolstoffilter voor witte kattenbak - 3 stuks.
ROTHO koolstoffilter voor witte kattenbak - 3 stuks.
€ 132,07/1kg
€ 18,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Neakasa M1: Slimme, zelfreinigende kattenbak
Neakasa M1: Slimme, zelfreinigende kattenbak
€ 35,37/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 551,81
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ZAMIBO kattenbak, 55 x 36,5 x 12 cm, 22 liter, blauw
ZAMIBO kattenbak, 55 x 36,5 x 12 cm, 22 liter, blauw
€ 27,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van iMac Easy Cat Kattenbakfilter
iMac Easy Cat Kattenbakfilter
€ 427,14/1kg
€ 14,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Ever Clean Multicat, (voorheen: Multiple Cat), 20 liter klontvormende kattenbakvulling
Ever Clean Multicat, (voorheen: Multiple Cat), 20 liter klontvormende kattenbakvulling
€ 3,52/1l
€ 70,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Litter-Robot 4 Actiefkoolfilter, 6 stuks

De Litter-Robot 4 actiefkoolfilters zijn een essentieel accessoire voor uw zelfreinigende kattenbak Litter-Robot 4. Ze zorgen ervoor dat uw huis vrij is van onaangename geuren en creëren een frisse omgeving voor u en uw kat. Deze hoogwaardige actiefkoolfilters zijn speciaal ontworpen om geuren effectief te traliseren en te absorberen, zodat u kunt genieten van een geurvrije en comfortabele omgeving.

Geavanceerde geurcontrole: Deze actiefkoolfilters zijn ontworpen om geurveroorzakende moleculen effectief te absorberen en onaangename geuren te minimaliseren.

Perfecte compatibiliteit: Speciaal ontwikkeld om naadloos in het filtersysteem van de Litter-Robot 4 kattenbak te passen. Eenvoudige installatie voor direct resultaat.

Lange levensduur: Elke actiefkoolfilter heeft een indrukwekkende levensduur, zodat u gedurende een langere periode kunt genieten van schone en frisse lucht in uw huis.

Veilig voor huisdieren: Deze filters zijn veilig en niet giftig, waardoor de gezondheid van uw kat altijd wordt beschermd bij het gebruik van de Litter-Robot-kattenbak.

Verbeterde luchtkwaliteit: Door de verspreiding van geuren in huis te verminderen, dragen de filters bij aan een schonere en gezondere omgeving voor u en uw huisdier.

Zorg voor een aangename leefomgeving met de Litter-Robot 4 actiefkoolfilters. Deze filters voldoen aan de hoge standaarden van Litter-Robot en dragen bij aan een positieve ervaring voor u en uw kat. Ervaar geavanceerde geurcontrole en een schone leefomgeving met deze effectieve actiefkoolfilters. Bestel nu en geniet van een frisse omgeving voor u en uw kat.

Kleur
Zwart
EAN
0810034229991
810034229991
MPN (Manufacturer Part Number)
LR4-6000-6PK-PP-IN
Fabrikant
Litter Robot

Kleur
Zwart
EAN
0810034229991
810034229991
MPN (Manufacturer Part Number)
LR4-6000-6PK-PP-IN
Fabrikant
Litter Robot
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Litter-Robot 1877464, opstapje voor kattenbak, wit, geschikt voor Litter-Robot 4, afmetingen: 432 mm, 178 mm, 559 mm
Litter-Robot 1877464, opstapje voor kattenbak, wit, geschikt voor Litter-Robot 4, afmetingen: 432 mm, 178 mm, 559 mm
€ 67,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,75
-€ 70,72
€ 122,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van KESPER serveerwagen, hoekplank, bruin, houtdecor – 60x25x86 cm – met afvalbak en wielen – smalle keukentrolley voor afval, voorraad en opbergruimte – 2485113
KESPER serveerwagen, hoekplank, bruin, houtdecor – 60x25x86 cm – met afvalbak en wielen – smalle keukentrolley voor afval, voorraad en opbergruimte – 2485113
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 106,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HAKU Wandgarderobe, roestvrijstalen look, wit - MDF, metaal, B/H/D: 65x100x9 cm
HAKU Wandgarderobe, roestvrijstalen look, wit - MDF, metaal, B/H/D: 65x100x9 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 124,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SoBuy wastafelonderkast - Badmeubel met deuren en verstelbare planken - Badkamerkast van MDF, onderkast voor kleine badkamers, wit, model BZR18-W
SoBuy wastafelonderkast - Badmeubel met deuren en verstelbare planken - Badkamerkast van MDF, onderkast voor kleine badkamers, wit, model BZR18-W
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 111,30
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Majest Wit Hoogglans 60.2 x 62.1 cm, Model 40090
Wastafelonderkast Vicco Majest Wit Hoogglans 60.2 x 62.1 cm, Model 40090
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 106,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Hangende make-up tafel AURORA, kasjmier
Hangende make-up tafel AURORA, kasjmier
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van SoBuy® Roltabel, bijzettafel, tijdschriftenhouder, salontafel, met wielen, FBT34-N
SoBuy® Roltabel, bijzettafel, tijdschriftenhouder, salontafel, met wielen, FBT34-N
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Set van 2 eetkamerstoelen met armleuningen, bekleed met cordura-stof, gestoffeerd, comfortabel, stabiel, modern, met metalen frame
Set van 2 eetkamerstoelen met armleuningen, bekleed met cordura-stof, gestoffeerd, comfortabel, stabiel, modern, met metalen frame
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
€ 5,54/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Merax TV-kast 180 cm met rotanaccenten, TV-meubel met 3D-structuur en een lade, schuifdeuren, verstelbare massief houten poten, donker walnootkleur
Merax TV-kast 180 cm met rotanaccenten, TV-meubel met 3D-structuur en een lade, schuifdeuren, verstelbare massief houten poten, donker walnootkleur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 185,99
-€ 23,00
€ 162,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Rotho afvalemmer 20 liter Paso ECO - Trapemmer, geurafsluitend - Afvalcontainer, 29,3 x 26,6 x 45,7 cm - Prullenbak met softclose-mechanisme - Trapafvalemmer
Rotho afvalemmer 20 liter Paso ECO - Trapemmer, geurafsluitend - Afvalcontainer, 29,3 x 26,6 x 45,7 cm - Prullenbak met softclose-mechanisme - Trapafvalemmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 59,86
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met 2 afvalbakken (elk 15 liter) – 50 x 37 x 79 cm – Serveerwagen – met lade en 4 wielen, waarvan 2 met rem – 2552713
KESPER Keukenwagen, wit, met 2 afvalbakken (elk 15 liter) – 50 x 37 x 79 cm – Serveerwagen – met lade en 4 wielen, waarvan 2 met rem – 2552713
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 736
€ 116,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Badkamerkast NEL III, 31x30x174 cm, mat wit
Badkamerkast NEL III, 31x30x174 cm, mat wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 101,21
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 114,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van CASARIA® Make-up tafel met LED-verlichting en spiegel
CASARIA® Make-up tafel met LED-verlichting en spiegel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 112,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Slaapbank BEALIFE AR24, 3-in-1 met slaapfunctie en kussens | Bank met bedfunctie, ombouwwerk | Donkergrijs
Slaapbank BEALIFE AR24, 3-in-1 met slaapfunctie en kussens | Bank met bedfunctie, ombouwwerk | Donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 219,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
€ 1,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Badkamermeubel NEL DD 1K, mand in kasjmierenkleur, lange deuren
Badkamermeubel NEL DD 1K, mand in kasjmierenkleur, lange deuren
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 161,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Rotho afvalemmer 40 liter Paso - Trapemmer, geurafsluitend - Afvalcontainer 35,3 x 29,5 x 67,6 cm - Prullenbak met softclose-mechanisme - Trapafvalemmer
Rotho afvalemmer 40 liter Paso - Trapemmer, geurafsluitend - Afvalcontainer 35,3 x 29,5 x 67,6 cm - Prullenbak met softclose-mechanisme - Trapafvalemmer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 82,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kobila salontafel met in hoogte verstelbaar tafelblad, 1 legplank en 2 vakkenwit.
Kobila salontafel met in hoogte verstelbaar tafelblad, 1 legplank en 2 vakkenwit.
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 296,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hioshop
Productafbeelding van Skye Decor, hoogwaardige TV-standaard, travertin en goud, 180 x 30 x 45 cm | 100% melaminecoating op spaanplaat, 18 mm dik | Metalen poten, modern design voor stijlvolle woonruimtes.
Skye Decor, hoogwaardige TV-standaard, travertin en goud, 180 x 30 x 45 cm | 100% melaminecoating op spaanplaat, 18 mm dik | Metalen poten, modern design voor stijlvolle woonruimtes.
€ 149,11
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Abicitren - Uitbreidbare Console, 90x51x78h cm Glanzend Wit, 10 Personen
Abicitren - Uitbreidbare Console, 90x51x78h cm Glanzend Wit, 10 Personen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: DMORA
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 23,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van tillvex Klemluifel 300 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
tillvex Klemluifel 300 cm grijs met handslinger balkon | balkonluifel zonder boren | luifel UV-bestendig en in hoogte verstelbaar | zonwering waterdicht
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1157
€ 128,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 5,54/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 20,65/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 28,52/1kg
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 47,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 18,56/1kg
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
Bingopaw kattenbak met deksel, katten toilet, kattenwc, afgesloten kattenbak, geschikt voor binnen en buiten, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 2,66/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 17,22/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 13,91/1kg
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
€ 20,00/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
WISFOR kattenbak, gesloten kattenbak met dubbele deur, geschikt voor katten tot 15 kg, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 28,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 1,93/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 117,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 26,20/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 111,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,87/1kg
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 280,82
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 17,63/1kg
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 271,38
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 61,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 18,87/1kg
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
€ 73,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 22,39/1kg
Productafbeelding van Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
Kattenbak PAWHUT D31-050V00WT - B
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,96/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
€ 12,28/1kg