Inhoud:

0.1 l

Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 100 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos

€ 39,90

€ 399,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 250 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 250 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Abrikoos en basilicum – 500 ml – Zoete tonen van abrikoos en basilicum
Logevy – Ruukgeur – Abrikoos en basilicum – 500 ml – Zoete tonen van abrikoos en basilicum
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Set met 19 ruukverfrissers, elk 5 ml – Een gevarieerd assortiment met citrus-, bloem- en kruidenaroma's
Logevy – Ruukverfrisser – Set met 19 ruukverfrissers, elk 5 ml – Een gevarieerd assortiment met citrus-, bloem- en kruidenaroma's
€ 630,53/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Oro Di Firenze – 250 ml – Fruitige geurnoten van mandarijn en bosbessen
Logevy – Ruukverfrisser – Oro Di Firenze – 250 ml – Fruitige geurnoten van mandarijn en bosbessen
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers. Rosso Perverso – Fruitige tonen van appel en framboos
Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers. Rosso Perverso – Fruitige tonen van appel en framboos
€ 119,80/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Gember en Limoen – 100 ml – Pittige geur van gember en limoen
Logevy – Ruukverfrisser – Gember en Limoen – 100 ml – Pittige geur van gember en limoen
€ 399,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruimspray – Agrumi Speziati – 100 ml – Citrusaroma's van mandarijn, grapefruit en citroen
Logevy – Ruimspray – Agrumi Speziati – 100 ml – Citrusaroma's van mandarijn, grapefruit en citroen
€ 449,00/1l
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruimtespray – Sinaasappel-kanel – 1 liter – Citrusachtige en kruidige geur van sinaasappel en kaneel
Logevy – Ruimtespray – Sinaasappel-kanel – 1 liter – Citrusachtige en kruidige geur van sinaasappel en kaneel
€ 139,00/1l
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Toscaanse Tabak – 500 ml – Omhullende geurnoten van tabak en tonkaboon
Logevy – Ruukgeur – Toscaanse Tabak – 500 ml – Omhullende geurnoten van tabak en tonkaboon
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers, geur: Agrumi Speziati – Citrusaroma's van mandarijn, grapefruit en citroen
Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers, geur: Agrumi Speziati – Citrusaroma's van mandarijn, grapefruit en citroen
€ 119,80/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Millefiori Milano Legni & Fiori d'Arancio, kamerparfum
Millefiori Milano Legni & Fiori d'Arancio, kamerparfum
€ 17,12
-5%
€ 16,26
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Ruimtedoek, geurverspreider, appel en kaneel, 100 ml
Ruimtedoek, geurverspreider, appel en kaneel, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Arola Granaatappel Luchtverfrisser, 400 ml
Arola Granaatappel Luchtverfrisser, 400 ml
€ 47,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Logevy – Ruimtespray – Granaatappelextract – 250 ml – Geurige, elegante en langdurige geur
Logevy – Ruimtespray – Granaatappelextract – 250 ml – Geurige, elegante en langdurige geur
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 500 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 500 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Navulling voor geurverspreider, 500 ml, geur: Mela & Cannella (Appel & Kaneel)
Navulling voor geurverspreider, 500 ml, geur: Mela & Cannella (Appel & Kaneel)
€ 117,80/1l
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Legni E Fiori D'Arancio - Millefiori - Navulverpakking voor geurstrips, 250 ml
Legni E Fiori D'Arancio - Millefiori - Navulverpakking voor geurstrips, 250 ml
€ 54,36/1l
€ 13,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Kamerverfrisser kaneel & mandarijn, 100 ml
Kamerverfrisser kaneel & mandarijn, 100 ml
€ 468,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kamerspray - Citroen/Bergamot/Basilicum - 500 ml
Kamerspray - Citroen/Bergamot/Basilicum - 500 ml
€ 11,97
Verkoper: Cactula

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Logevy Firenze 1965 ruimteparfum in de geurlijn Rosso Perverso is een verfijnde diffuser die zorgt voor een langdurige geurervaring. Perfect voor zowel privé- als professionele omgevingen, het combineert esthetiek en functionaliteit met Italiaanse ambachtskwaliteit.

  • Beschikbare maten: 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1 l, 3 l
  • Maat: 100 ml
  • Materiaal fles: Gesiebdrukte glas
  • Stokjes: Natuurhout
  • Geurintensiteit: varieert afhankelijk van de grootte en de omgeving
  • Geur: Rosso Perverso
  • Productie: Italië
- Aanbevolen gebruik: Plaats de diffuser op een vlak oppervlak, uit de buurt van direct zonlicht en warmtebronnen, en draai de stokjes elke 1-2 weken. - Navulbaar: Compatibel met navulverpakkingen van dezelfde grootte. - Verpakking: Elegante verpakking, ook perfect als cadeau. - Certificeringen: Dierproefvrij, ftalaatvrij, getest.

Voor een goede verspreiding van de geur raden we aan:
- Kamers < 5 m² – 1 of 2 flessen van 100 ml
- Kamers van 5 tot 10 m² – 1 of 2 flessen van 250 ml
- Kamers van 10 tot 20 m² – 1 of 2 flessen van 500 ml
- Kamers van 20 tot 50 m² – 1 of 2 flessen van 1 l
- Kamers van 50 tot 100 m² – 1 of 2 flessen van 3 l

Eigenschappen

Een harmonieuze geur met een intensieve, wijnachtige ondertoon. Een moderne geur, met wortels in de Renaissance.

  • Geurnoten: Bloemig, Fruitig
  • Sfeer: Meditatief, Ontspannend
  • Kleur: Rood

Geurpiramide

Een onweerstaanbare toets in uw wereld, een olfactorische ervaring die danst tussen liefde, thuis, elegantie en het ontwaken van zoete herinneringen.

Topnoten

  • Appel
  • Framboos

Hartnoten

  • Exotische vruchten
  • Rode druif
  • Perzik

Basisnoten

  • Vanille
  • Witte muskus
  • Oranje
  • Oranjebloesem
Inhoud
0.1 l
Fabrikant
Logevy - Firenze 1965
Gewicht
1000 g
EAN
8050519371643

Inhoud
0.1 l
Fabrikant
Logevy - Firenze 1965
Gewicht
1000 g
EAN
8050519371643
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 250 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 250 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 500 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 500 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Abrikoos en basilicum – 500 ml – Zoete tonen van abrikoos en basilicum
Logevy – Ruukgeur – Abrikoos en basilicum – 500 ml – Zoete tonen van abrikoos en basilicum
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Champagne en rozenbottel – 500 ml – Frisse geurnoten van champagne en rozenbottel
Logevy – Ruukgeur – Champagne en rozenbottel – 500 ml – Frisse geurnoten van champagne en rozenbottel
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruimparfum – Champagne en rozenbottel – 1 liter – Verfrissende geur
Logevy – Ruimparfum – Champagne en rozenbottel – 1 liter – Verfrissende geur
€ 139,00/1l
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Selva Oscura – 500 ml – Kruidige tonen van elemi en wierook
Logevy – Ruukverfrisser – Selva Oscura – 500 ml – Kruidige tonen van elemi en wierook
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Set met 19 ruukverfrissers, elk 5 ml – Een gevarieerd assortiment met citrus-, bloem- en kruidenaroma's
Logevy – Ruukverfrisser – Set met 19 ruukverfrissers, elk 5 ml – Een gevarieerd assortiment met citrus-, bloem- en kruidenaroma's
€ 630,53/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – L'etrusco Antico – 100 ml – Kruidige tonen van bergamot en kaneel
Logevy – Ruukgeur – L'etrusco Antico – 100 ml – Kruidige tonen van bergamot en kaneel
€ 399,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Oro Di Firenze – 250 ml – Fruitige geurnoten van mandarijn en bosbessen
Logevy – Ruukverfrisser – Oro Di Firenze – 250 ml – Fruitige geurnoten van mandarijn en bosbessen
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Spiegel in volle lengte, make-up spiegel, vloer spiegel, 45*155 cm, geschikt voor wandmontage en met vloerstandaard
Spiegel in volle lengte, make-up spiegel, vloer spiegel, 45*155 cm, geschikt voor wandmontage en met vloerstandaard
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 59,99
-16%
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 500 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 500 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 500 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 500 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers. Rosso Perverso – Fruitige tonen van appel en framboos
Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers. Rosso Perverso – Fruitige tonen van appel en framboos
€ 119,80/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 250 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 250 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 250 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 250 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
VASAGLE garderobekast, met zitplaats, met haken, 3 planken, hoogte 175 cm - 41
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 61,38
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Geur van bloeiende meiknol – 1 liter – Bloemige tonen van jasmijn en roos
Logevy – Ruukverfrisser – Geur van bloeiende meiknol – 1 liter – Bloemige tonen van jasmijn en roos
€ 139,00/1l
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Clayre & Eef 5Y1013 Wandplank, grijs, 35x41x66 cm
Clayre & Eef 5Y1013 Wandplank, grijs, 35x41x66 cm
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: MilaTonie
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 100 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 100 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
€ 399,00/1l
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 65,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg