Inhoud:

0.1 l
  • 0.1 l
  • 0.5 l
  • 0.25 l

Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 100 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot

€ 39,90

€ 399,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 500 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 500 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 250 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 250 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 100 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 100 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
€ 399,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruimspray – Firenze Antica – 100 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruimspray – Firenze Antica – 100 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
€ 449,00/1l
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruimtespray – Firenze Antica – 1 liter – Frisse geur van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruimtespray – Firenze Antica – 1 liter – Frisse geur van grapefruit en bergamot
€ 139,00/1l
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor de diffusers, Firenze Antica – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor de diffusers, Firenze Antica – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
€ 119,80/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruimtespray – L'Etrusco Antico – 1 liter – Met kruidige tonen van bergamot en kaneel
Logevy – Ruimtespray – L'Etrusco Antico – 1 liter – Met kruidige tonen van bergamot en kaneel
€ 139,00/1l
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 250 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 250 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Brait, Luchtverfrisser tegen tabak, spray, 300 ml
Brait, Luchtverfrisser tegen tabak, spray, 300 ml
€ 56,63/1l
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Legni E Fiori D'Arancio - Millefiori - Navulverpakking voor geurstrips, 250 ml
Legni E Fiori D'Arancio - Millefiori - Navulverpakking voor geurstrips, 250 ml
€ 54,36/1l
€ 13,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers, geur: vijg en peer – Frisse geurnoten van vijg en peer
Logevy – Navulverpakking van 500 ml voor diffusers, geur: vijg en peer – Frisse geurnoten van vijg en peer
€ 119,80/1l
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Mr&Mrs Niki Autoluisterverfrisser, navulverpakking JRNIKIBX001V00. Navulverpakking voor autogeur, pepermunt, zwart
Mr&Mrs Niki Autoluisterverfrisser, navulverpakking JRNIKIBX001V00. Navulverpakking voor autogeur, pepermunt, zwart
€ 7,10/1kg
€ 7,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Arola Granaatappel Luchtverfrisser, 400 ml
Arola Granaatappel Luchtverfrisser, 400 ml
€ 47,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kamerspray - Ochtendboost - Frisse wasgeur - 500 ml
Kamerspray - Ochtendboost - Frisse wasgeur - 500 ml
€ 23,94/1l
€ 11,97
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Febreze navulflacon 3Volution, Lentegeur
Febreze navulflacon 3Volution, Lentegeur
€ 390,32/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 67,66
-45%
€ 37,08
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Aromaverspreider vanille en freesia, 150 ml
Aromaverspreider vanille en freesia, 150 ml
€ 158,07/1l
€ 27,70
-14%
€ 23,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Acqua di Parma Portafortuna, Geurkaars, Stokjesdiffuser
Acqua di Parma Portafortuna, Geurkaars, Stokjesdiffuser
€ 373,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Logevy – Ruimtespray – Granaatappelextract – 100 ml – Geurige, elegante en langdurige geur
Logevy – Ruimtespray – Granaatappelextract – 100 ml – Geurige, elegante en langdurige geur
€ 399,00/1l
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Ruimtedoek, geurverspreider, appel en kaneel, 100 ml
Ruimtedoek, geurverspreider, appel en kaneel, 100 ml
€ 171,90/1l
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De ruimteparfum Logevy Firenze 1965, met de geurrichting Firenze Antica, is een verfijnde diffuser die zorgt voor een langdurige geurervaring. Perfect voor zowel privé- als professionele omgevingen, het combineert esthetiek en functionaliteit met Italiaanse ambachtskwaliteit.

  • Beschikbare maten: 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1 l, 3 l
  • Maat: 100 ml
  • Materiaal fles: Gesiebdrukte glas
  • Stokjes: Natuurhout
  • Geurintensiteit: Varieert afhankelijk van de grootte en de omgeving
  • Geur: Antiek Florence
  • Productie: Italië

- Aanbevolen gebruik: Plaats de diffuser op een vlak oppervlak, uit de buurt van direct zonlicht en warmtebronnen, en draai de stokjes elke 1-2 weken.

- Navulbaar: Compatibel met navulverpakkingen van dezelfde grootte.

- Verpakking: Elegante verpakking, ook perfect als cadeau.

- Certificeringen: Dierproefvrij, ftalaatvrij, getest.

Voor een optimale verspreiding van de geur raden we aan:

  • Kamers < 5 m² - 1 of 2 flessen à 100 ml
  • Kamers van 5 tot 10 m² - 1 of 2 flessen à 250 ml
  • Kamers van 10 tot 20 m² - 1 of 2 flessen à 500 ml
  • Kamers van 20 tot 50 m² - 1 of 2 flessen à 1 l
  • Kamers van 50 tot 100 m² - 1 of 2 flessen à 3 l

Eigenschappen

De prachtige stad Florence, met haar geuren en haar geschiedenis, gevangen in een unieke, intense, omhullende geur.

  • Geurnoten: Bloemig, Fris, Fruitig
  • Sfeer: Meditatief, Ontspannend
  • Kleur: Rood

Geurpiramide

Een onweerstaanbare toets in uw wereld, een olfactorische ervaring die danst tussen liefde, thuis, elegantie en het ontwaken van zoete herinneringen.

Topnoten

  • Grapefruit
  • Bergamot
  • Wortel
  • Piment
  • Eucalyptus

Hartnoten

  • Thee
  • Jasmijn
  • Lelie-van-dalen
  • Viooltje
  • Roos

Basisnoten

  • Cederhout
  • Wit mos
  • Vanille
  • Amber
  • Guajak
Inhoud
0.1 l
Afmetingen
100 milliliter
Model
Firenze Antica
Fabrikant
Logevy - Firenze 1965
Gewicht
1000 g
EAN
8050519371674

Inhoud
0.1 l
Afmetingen
100 milliliter
Model
Firenze Antica
Fabrikant
Logevy - Firenze 1965
Gewicht
1000 g
EAN
8050519371674
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 500 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 500 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 250 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 250 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 250 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
Logevy – Ruukgeur – Boboli Proibito – 250 ml – Pittige tonen van gember, komijn en kardemom
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 250 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 250 ml – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
€ 243,60/1l
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 100 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
Logevy – Ruukverfrisser – Granello Di Sabbia – 100 ml – Exotische geurnoten van kokos en ylang-ylang
€ 399,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 500 ml – Frisse geurnoten van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruukverfrisser – Firenze Antica – 500 ml – Frisse geurnoten van grapefruit en bergamot
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – L'etrusco Antico – 100 ml – Kruidige tonen van bergamot en kaneel
Logevy – Ruukgeur – L'etrusco Antico – 100 ml – Kruidige tonen van bergamot en kaneel
€ 399,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukgeur – Firenze Antica – 3 liter – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
Logevy – Ruukgeur – Firenze Antica – 3 liter – Frisse tonen van grapefruit en bergamot
€ 123,00/1l
€ 369,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Vijg en peer – 500 ml – Frisse geurnoten van vijg en peer
Logevy – Ruukverfrisser – Vijg en peer – 500 ml – Frisse geurnoten van vijg en peer
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Selva Oscura – 500 ml – Kruidige tonen van elemi en wierook
Logevy – Ruukverfrisser – Selva Oscura – 500 ml – Kruidige tonen van elemi en wierook
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 100 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
Logevy – Ruukverfrisser – Rosso Perverso – 100 ml – Fruitige geurnoten van appel en framboos
€ 399,00/1l
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 500 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
Logevy – Ruukverfrisser – Peonia In Fiore – 500 ml – Bloemige geur met tonen van jasmijn en roos
€ 159,80/1l
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 211,18
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4593
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 253,99
-€ 18,00
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg