Colgate - Max White Actieve Kool Tandenborstel, zacht, 2 stuks

€ 1,42

€ 28,98 / 1kg

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
€ 39,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
€ 39,95/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Colgate Advanced White Charcoal tandpasta met actieve kool, 75 ml
Colgate Advanced White Charcoal tandpasta met actieve kool, 75 ml
€ 47,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whitening tandpasta met actieve koolstof, Max White Charcoal Trio, 3 x 75 ml
Whitening tandpasta met actieve koolstof, Max White Charcoal Trio, 3 x 75 ml
€ 67,42/1l
€ 15,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate - Max White - Whitening Crystals - Tandpasta - 100 ml - Voordeelverpakking - 10 stuks
Colgate - Max White - Whitening Crystals - Tandpasta - 100 ml - Voordeelverpakking - 10 stuks
€ 48,95/1l
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tandpasta met actieve kool, Astera Active Aroma, 100 ml
Tandpasta met actieve kool, Astera Active Aroma, 100 ml
€ 77,50/1l
€ 7,75
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Tandpasta met actieve koolstof voor het witter maken van tanden, Max White Charcoal, 75 ml
Tandpasta met actieve koolstof voor het witter maken van tanden, Max White Charcoal, 75 ml
€ 86,67/1l
€ 6,84
-4%
€ 6,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
€ 135,47/1l
€ 10,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Colgate - Advanced White - Tandpasta - 100 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
Colgate - Advanced White - Tandpasta - 100 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
€ 40,48/1l
€ 97,95
-€ 17,00
€ 80,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Aquafresh Tandpasta – Active White 100 ml
Aquafresh Tandpasta – Active White 100 ml
€ 95,80/1l
€ 28,95
-66%
€ 9,58
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
€ 187,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate - Tandpasta - Max White - Ultra Deep Clean Whitening - 75 ml - 1 stuk
Colgate - Tandpasta - Max White - Ultra Deep Clean Whitening - 75 ml - 1 stuk
€ 214,27/1l
€ 21,95
-26%
€ 16,07
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tandpasta Max White Ultra Active Foam, blekend, 50 ml
Tandpasta Max White Ultra Active Foam, blekend, 50 ml
€ 290,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Colgate Max Fresh Tandpasta met bamboekool, 100 ml
Colgate Max Fresh Tandpasta met bamboekool, 100 ml
€ 199,50/1l
€ 28,95
-31%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Clean Mint, 100 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Clean Mint, 100 ml
€ 16,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Foramen Actieve kool tandpasta, 75 ml
Foramen Actieve kool tandpasta, 75 ml
€ 168,67/1l
€ 12,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Parodont Active tandpasta
Parodont Active tandpasta
€ 111,20/1l
€ 8,34
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Tandpasta Max White Ultra Protect Trio, 3 x 50 ml
Tandpasta Max White Ultra Protect Trio, 3 x 50 ml
€ 573,60/1kg
€ 28,68
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Colgate tandpasta Max White Optic, 75 ml - 1 stuk
Colgate tandpasta Max White Optic, 75 ml - 1 stuk
€ 292,67/1l
€ 31,95
-31%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de indrukwekkende prestaties van de Colgate Max White Actieve Kool Tandenborstel Zacht, 2 stuks, ontworpen voor optimale dagelijkse mondverzorging. Deze set bevat twee tandenborstels met actieve kool borsteltjes, die zachtjes verkleuringen en tandplak verwijderen. Dankzij de geavanceerde technologie van Colgate krijgen uw tanden hun natuurlijke glans terug – op een zachte en effectieve manier.

De Colgate Max White Actieve Kool Tandenborstel Zacht, 2 stuks, biedt meer dan alleen reiniging. De zachte borsteltjes bereiken moeilijk bereikbare plekken, reinigen grondig tussen de tanden en langs de tandvleesrand. De actieve kool draagt bij aan de zachte reiniging van het tandglazuur en zorgt voor een wittere glimlach en langdurige frisheid.

Met een ergonomisch, antislip handvat biedt de Colgate Max White Actieve Kool Tandenborstel Zacht, 2 stuks, optimaal comfort. Of u nu thuis bent of onderweg, dit duo combineert effectief design met innovatieve mondverzorging. Integreer het in uw dagelijkse routine en geniet van een gezondere, schonere glimlach. Vertrouw op Colgate, de experts in mondverzorging.

Gewicht
49 g
Fabrikant
EAN
8718951409798

Gewicht
49 g
Fabrikant
EAN
8718951409798
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 1 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 44,95/1l
Productafbeelding van BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,11
-77%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-42%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
€ 43,97/1l
Productafbeelding van Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 299,00/1kg
Productafbeelding van BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,09
Verkoper: Lemonbite
€ 40,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,19
Verkoper: Lemonbite
€ 40,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
€ 1,49
Verkoper: Lemonbite
€ 53,21/1l
Productafbeelding van Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
€ 2,79
Verkoper: Lemonbite
€ 27,90/1l
Productafbeelding van SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
€ 22,03
-77%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l